Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
Praca Nest Bank Opinie

Nest Bank

Bankowość / Warszawa

Praca w Nest Banku - co musisz wiedzieć?

 • Profil firmy

  Nest Bank kieruje ofertę do klientów indywidulanych i mikroprzedsiębiorstw, mocno akcentując pozycję rodziny w swojej grupie docelowej. Zgodnie z filozofią banku bliskiego ludziom, dbamy o całodobowy dostęp do naszych usług poprzez wygodną bankowość mobilną oraz internetową, nie rezygnując przy tym z bezpośredniego kontaktu z klientami w naszych kameralnych, sprzyjających rozmowie placówkach.

 • O finansach przy kubku kakao

  Nasze placówki bardziej przypominają kawiarnię niż bank. W badaniu oceniającym wygląd wystroju oddziałów Nest Banku, konsumenci najczęściej wskazywali na takie cechy jak przytulność wnętrza, bliskość, przyjazność, ciepło, swojskość, kameralność i skojarzenie z kafejką. Posiadamy ponad 50 oddziałów własnych oraz przeszło 100 placówek franczyzowych. Dodatkowo produkty banku dystrybuowane są w sieci pośredniczej.

Poznaj bliżej Nest Bank!

Zatrudniamy ponad 1300 wyjątkowych osób.

Posiadamy 52 Oddziały własne, które swym wystrojem nawiązują do ciepłej i przyjaznej kawiarni.

Współpracujemy z ponad 130 profesjonalnymi partnerami franczyzowymi.

Nest Bank — atmosfera, benefity, rozwój, dla studentów, lokalizacje

 • We wszystkich badaniach wewnętrznych prowadzonych w organizacji pytamy pracowników o atmosferę pracy. Nieprzerwanie od kilku lat świetna atmosfera jest tym co wyróżnia nas na tle konkurencji.

  Organizujemy liczne spotkania integracyjne jak np. coroczna impreza świąteczna dla całego Banku, imprezy integracyjne pracowników poszczególnych regionów i departamentów, wyjazdy sportowe, np. kitesurfing dla najlepszych doradców z sieci sprzedaży oraz wyjazdy dla kadry menedżerskiej. Wszystkich pracowników zachęcamy również do udziału w konkursach wewnętrznych, w których nagrodę główną stanowią środki finansowe na spotkanie integracyjne zwycięskich zespołów.

  Nasze biura i placówki zlokalizowane są w centrach miast oraz przy ich głównych ulicach. Zależy nam aby nasi pracownicy nie tracili czasu na dojazdy, dlatego staramy się, aby miejsce ich pracy było dobrze skomunikowane.

  W Banku prowadzony jest program Fitnest, który powstał w celu promowania zdrowego, zrównoważonego trybu życia. W ramach programu zapraszamy pracowników do licznych aktywności oraz konkursów z wartościowymi nagrodami. Celem programu jest edukacja, integracja oraz dobra zabawa.

 • Zależy nam, aby nasi pracownicy czuli się komfortowo oraz bezpiecznie. Wiemy, że stabilność zatrudnienia to podstawa dlatego też, osobom pracującym w Nest Banku gwarantujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  Wszyscy pracownicy Banku objęci są systemem premiowym. Wysokość premii pracowników oddziałów uzależniona jest od ich wyników sprzedażowych oraz wypłacana jest w cyklach miesięcznych, wysokość premii w centrali wynika bezpośrednio z poziomu realizacji jasno określonych celów rocznych przez pracownika.

  Na jakie benefity mogą liczyć nasi pracownicy?

  • Bank zapewnia pracownikom bezpłatną prywatną opiekę medyczną. Dbamy nie tylko o pracowników ale również o ich rodziny, dlatego nasi pracownicy mogą na preferencyjnych warunkach skorzystać z oferty opieki medycznej dla rodziny.
  • Każdy pracownik może przystąpić do ubezpieczenia na życie, którego koszt w całości pokrywa pracodawca.
  • Aktywnym pracownikom oferujemy kartę sportową.


 • Zachęcamy naszych pracowników do udziału w licznych rekrutacjach wewnętrznych. Znakomita część tych procesów kończy się sukcesem oraz awansem pracownika. Rozwój zawodowy umożliwiają również finansowane przez Bank szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Wyjątkowymi projektami w tym obszarze są: Akademia Menedżera Silver Wings oraz Akademia Menedżera Golden Wings, których celem jest rozwój oraz wzmacnianie umiejętności menedżerskich kadry zarządzającej Nest Banku.

  Nest Bank to organizacja, w której stawiamy na dużą samodzielność działania, nie zapominając przy tym, iż wszyscy pracujemy na wspólny sukces. Pracownicy na wszystkich stanowiskach znają swoje cele i dokładają wszelkich starań aby je zrealizować. Wyróżnia nas duża swoboda w wyborze narzędzi, metod oraz środków służących dotarciu do wyznaczonych celów.

 • Wierzymy, że szacunek, zaufanie, zgodność celów oraz poczucie odpowiedzialności za grupę to kluczowe warunki skutecznej współpracy.

  Liczne sukcesy oraz dynamiczny rozwój organizacji to zasługa naszych Pracowników, którzy dzięki swej zaradności potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji i w każdej znajdują rozwiązanie.

  Optymizm, pozytywne patrzenie na świat, dostrzeganie zalet a nie wad to postawy, które budują przyjazną atmosferę pracy w Nest Banku.

  Dzięki nieustannemu poszukiwaniu świeżych inspiracji i dążeniu do lepszych rozwiązań wychodzimy poza schematy podkreślając w ten sposób naszą nieszablonowość.

  Nasza recepta na sukces to wkładać serce w to co się robi, dlatego zaangażowanie stanowi jedną z naszych kluczowych wartości.

 • Posiadamy ponad 50 oddziałów własnych oraz ponad 100 placówek franczyzowych w całej Polsce. Nasze oddziały to przyjazne, rodzinne przestrzenie, które swoim wystrojem nawiązują do kafejki.  Posiadamy również 3 lokalizacje centralne (dwie w Warszawie, jedną w Gdańsku), w których królują nasze kolorowe wartości.


Rekrutacja krok po kroku w Nest Banku

 • Aplikacja. Wybierz ofertę pracy, na którą chcesz aplikować i prześlij do nas swoje CV. Spośród nadesłanych aplikacji wybierzemy te, które w danym momencie najbardziej odpowiadają naszym potrzebom rekrutacyjnym.

 • Rozmowa telefoniczna. Jeśli pomyślnie przejdziesz pierwszy etap rekrutacji, na pewno do Ciebie zadzwonimy. Chętnie dowiemy się więcej o Twoim doświadczeniu i o tym, co najbardziej Cię motywuje. Zanim zadzwoni do Ciebie pracownik Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, uprzedzimy Cię o planowanej rozmowie, żebyś mógł się do tego dobrze przygotować i nie musiał się niczym stresować.

 • Spotkanie w siedzibie. Jeśli rozmowa telefoniczna wypadnie dobrze, z przyjemnością zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne. Poznasz na nim pracowników Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi i zarządzających departamentem, do którego aplikujesz. Wspólnie porozmawiamy o Twoich dotychczasowych doświadczeniach w zawodzie, ocenimy Twoje umiejętności i predyspozycje. Opowiemy Ci też trochę więcej o pracy w Nest Banku i szczegółowo omówimy ofertę pracy, która Cię interesuje.

 • Decyzja. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na współpracę, czy nie, na pewno skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Maksymalnie w ciągu 2 tygodni przekażemy Ci informację zwrotną. Zazwyczaj robimy to już po upływie 3 dni od spotkania.

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w Nest Banku?

 • Poczytaj o Nas :) Poszukaj w sieci sprawdzonych i wiarygodnych informacji o naszej marce ( np. od kiedy działamy, jaki jest nasz profil działalności, jakie produkty oferujemy).

 • Przypomnij sobie przebieg swojej kariery zawodowej. Podczas spotkania będzie to podstawa rozmowy. Warto pamiętać o większości swoich obowiązków, zakresie odpowiedzialności, strukturze w której się pracowało.

 • Zbierz informacje dotyczące stanowiska. Dokładnie sprawdź co oferujemy oraz czego oczekujemy na stanowisku, na które aplikujesz. Jak sobie wyobrażasz pracę w takiej roli?

 • Odpowiedz sobie na kilka pytań. Zastanów się jakie są Twoje silne i słabe strony? Dlaczego to Ciebie powinniśmy zaprosić do współpracy?

 • Określ swoje oczekiwania finansowe. Przygotuj się na pytanie dotyczące oczekiwań finansowych – pytanie na pewno zostanie zadane, a warto aby odpowiedź była przemyślana. Zastanów się co jest jeszcze dla Ciebie ważne ( inne składniki pozapłacowe – jeśli tak to jakie?)

 • Zadbaj o pierwsze wrażenie. Sprawdź jak dojechać, aby być punktualnie :) warto dobrze się zaprezentować :)

Oferty pracy Nest Banku, na które możesz zaaplikować:

Agnieszka Gosthorska

HR Manager
Agnieszka Gosthorska Nest Bank

LinkedIn

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w Nest Banku? Napisz do mnie!

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

3.9

Pracowałeś w Nest Banku?

Podziel się opinią poniżej.