KMD Poland

KMD Poland

IT
Średnia
 1. KMD Poland

Praca w KMD Poland - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy młodą organizacją na polskim rynku o start-up'owej atmosferze i dynamice. Jesteśmy częścią duńskiej firmy KMD, która jest tamtejszym potentatem, jeśli chodzi o systemy i rozwiązania IT dla społeczeństwa duńskiego. Polski oddział firmy liczy już ponad 400 osób, natomiast  globalnie jest już nas ponad 3 tysiące. 

 

Siedziba KMD Poland

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, tuż przy stacji metra Dworzec Gdański, w nowoczesnym i wygodnym biurze, urządzonym stylu skandynawskim. Więcej informacji i zdjęcia znajdziesz na: https://careers.kmdpoland.pl/our-offices/

 

Najważniejsze nagrody

W tym roku otrzymaliśmy od magazynu Computerworld nagrodę: Wyróżnione miejsce pracy IT 2017 (badanie AudIT, Computerworld). W zeszłym roku – Sprawdzone Miejsce Pracy (Badanie AudIT, Computerworld).

 

Idealne CV do pracy w KMD Poland przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Dlaczego KMD Poland?

Jesteśmy w fazie wzrostu, za czym idzie coraz więcej możliwości rozwoju naszych pracowników i konsultantów – to idealny czas na dołączenie do firmy.

Wspieramy Twoją chęć do zmiany projektów wewnątrz organizacji – jesteśmy zawsze otwarci na rozmowę o zmianach, jeśli czujesz czujesz, że przyszedł na nie czas.

Tworzymy środowisko pracy, w którym nauka z popełnianych błędów to wartość dodana -  równocześnie dajemy Ci kredyt zaufania i  pole do realizowania Twoich pomysłów. 

Kariera w KMD Poland - atmosfera, benefity

Jestesmy profesjonalni ale nie zapominamy o tym, że dobra atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Spędzamy czas nie tylko pracując nad naszymi projektami ale też  prganizujemy sporo eventów zarówno bardziej formalnych, jak tematyczne meet-up'y ze znanymi specjalistami IT, po udział w licznych konferencjach czy targach, po te mniej formalne jak integracje zespołowe. Kiedy w Twoim biurze ostatnio pojawiły się lody albo lemoniada? U nas zapewne w ciagu ostatnich dwóch tygodni :)

 

 

Chętnie spotykamy się po pracy. W KMD funkcjonuje kilka grup sportowych (żeglarstwo, squash, bieganie) i tematycznych a jeśli chciałbyś stworzyć nową, jesteśmy otwarci na propozycje. 

Zbieramy i wdrażamy Twoje pomysły, tak aby pracowało nam się coraz lepiej oraz aby każdy miał poczucie, że się rozwija oraz że jego głos jest ważny.

 

Co wyróżnia KMD Poland? 

 • Skandynawska kultura pracy.
 • Nowoczesne biuro w doskonałej lokalizacji i świetne wyposażenie – przestrzenie do pracy dostosowane do potrzeb zespołów, biurka z możliwością regulacji wysokości, świeże owoce i orzeszki, duży wybór herbat.
 • Świetna atmosfera pracy, work-life balance.

 

 

Zależnie od departamentu, do którego dołączysz, formą współpracy jaką oferujemy w KMD może być umowa o pracę lub kontrakt b2b.

 

 

Niezależnie od formy współpracy, możesz liczyć na atrakcyjny pakiet benefitów. Znajdziesz tam między innymi:

 • Comiesięczne doładowanie Twojego konta na platformie MyBenefit o 600 punktów (600 złotych), które możesz przeznaczyć na:
  - Prywatną opieka medyczna w Lux Med (do wyboru jeden z trzech VIP pakietów),
  - Kartę Multisport, 
  - Kartę lunchowa,
  - Ubezpieczenie grupowe,
  - Lub inne opcje dostępne na platformie,
 • Bezpłatne lekcje języka angielskiego,
 • Bony świąteczne,
 • Budżet szkoleniowy,
 • 21 dni płatnego w 100% stand-by time, przy współpracy b2b.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekrutacja krok po kroku KMD Poland

1

Możesz aplikować na otwarte role przez naszą stronę karier: https://careers.kmdpoland.pl/.  

2

Jeśli Twoje doświadczenie zawodowe będzie zgodne z tym, czego szukamy – odezwie się do Ciebie jeden z naszych rekruterów.

3

Po wstępnej rozmowie z rekruterem, wraz z managerem podejmiemy decyzję o zaproszeniu Cię na spotkanie. 

4

Na spotkaniu rekrutacyjnym będziesz mieć okazję poznać swojego potencjalnego managera, porozmawiać z kolegą z zespołu oraz z osobą z HRu – dzięki temu nie zabieramy Twojego czasu na osobną weryfikację techniczną.

 

5

Informacje zwrotną otrzymasz maksymalnie szybko. 

Każdy proces rekrutacji jest dostosowany do roli, na którą aplikujesz dzięki czemu wiemy, że praca, którą ostatecznie Ci zaoferujemy będzie zgodna z tym czego szukasz, co lubisz i w czym jesteś dobry, a kultura naszej organizacji będzie dla Ciebie zarówno bezpiecznym jak i rozwojowym środowiskiem pracy. 

Co musisz wiedzieć o rekrutacji w KMD Poland?

Rozmowa rekrutacyjna to dla nas szansa aby poznać Cię lepiej od strony kompetencyjnej a dla Ciebie możliwość zweryfikowania czy rola i środowisko pracy jakie oferuje KMD , to to czego szukasz. 

Zależy nam aby każde spotkanie przebiegało w miłej, nieformalnej atmosferze.

Umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim jest dla nas istotna -  na co dzień będziesz współpracować z duńską częścią KMD, także spodziewaj, że będziemy chcieli porozmawiać z Tobą w języku angielskim. 

Ważną częścią spotkania jest weryfikacja Twoich kompetencji technicznych. Przed spotkaniem przygotuj pytania, chętnie na nie odpowiemy.

Jesteśmy firmą, która wyznaję zasadę work-life balance. Cenimy Twój czas, dlatego nasz proces rekrutacji staramy przeprowadzać się szybko i efektywnie.  

Zaaplikuj do KMD Poland!

Kontakt do firmy

Zespół Rekrutacji

office@kmdpoland.pl

Napisz do nas! Z chęcią porozmawiamy z Tobą o ścieżkach kariery w KMD Poland.

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4 13

Znasz KMD Poland?

Podziel się opinią!