j-labs

j-labs

IT
Mała
 1. j-labs

Praca w j-labs - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Zajmujemy się outsourcingiem specjalistów i zespołów IT, a także całych projektów w modelu Agile. Nasi Inżynierowie pracują w projektach dla wiodących firm z sektorów: bankowości, finansów, automatyki, inżynierii, produkcji. Do naszych Klientów należą m.in.: ABB, Akamai, Lumesse, Alior Bank, Asseco Poland, Ailleron, Sabre Polska, Transporeon, BBH, HSBC, zooplus, Miquido, PwC, Bravura, Samsung, Circle K, CLX.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polską firmą programistyczną założoną przez inżynierów dla inżynierów w 2008 roku, z najlepszymi wartościami i praktykami biznesowymi. Zapewniamy kompletne zespoły projektowe, indywidualnych inżynierów oraz outsourcing całych projektów w modelach agile. Wspieramy ponad 40 klientów oraz rozwijamy własny software house dla projektów z rynku DACH. W naszych oddziałach w Krakowie i Warszawie pracuje ponad 250 inżynierów. 

 

Nasze działania oparte na technologii, merytoryce i rzetelności zostały docenione przez Diament Forbesa 2017 oraz wyróżnione w rankingu Gazele Biznesu 2018. 

Idealne CV do pracy w j-labs przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej j-labs!

30% naszych inżynierów to osoby zatrudnione na podstawie rekomendacji

Rocznie w projektach spędzamy prawie 270 000 roboczo-godzin

Średnie doświadczenie naszego inżyniera to 6,5 roku

Nasi inżynierowie uczestniczyli w ponad 100 projektach IT

Od 2008 roku mamy niezmienne wartości: technologia, merytoryka, rzetelność

3 000 PLN — tyle wynosi roczny budżet szkoleniowy dla każdego pracownika

Kariera w j-labs — atmosfera, benefity, projekty

Na co dzień nasi Inżynierowie pracują w odpowiednio dopasowanych projektach w siedzibie klienta lub w biurze j-labs (w naszym wewnętrznym software house). Od samego początku nasi pracownicy mogą liczyć na wsparcie swoich opiekunów, oferujących pomoc na każdym etapie współpracy. Wprowadzą Cię w tajniki pracy u Klienta, pomogą przy wszelkich formalnościach oraz przedstawią możliwości rozwoju w j-labs.

 

Dlaczego warto z nami pracować?

 

 • Jesteśmy zorientowani na projekty wysokiej jakości. 
 • Zależy nam na budowaniu długoterminowych relacji opartych na zaufaniu, niezawodności oraz rzetelności. Traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. 
 • Dzielimy się naszą wiedzą wewnątrz oraz poza organizacją. Budujemy społeczność IT. 
 • Jesteśmy transparentni – utrzymujemy płaską strukturę o wysokiej przejrzystości i otwartym środowisku pracy. 
 • Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą - tworzymy kulturę organizacyjną opartą na naszych niezmiennych wartościach -> jesteśmy tacy, jak o sobie mówimy. Zero ściemy! Dajemy przestrzeń dla rozwoju osobistego naszych pracowników.

Co możemy Ci zaoferować?

 • Stałe zatrudnienie - umowę o pracę lub B2B.
 • Roczny budżet szkoleniowy do samodzielnego wykorzystania na wybrane przez Ciebie szkolenia, konferencje, certyfikacje i książki.
 • Atrakcyjne warunki finansowe.
 • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
 • Atrakcyjny program rekomendacji.
 • Opiekę medyczną (LUXMED).
 • Program Multikafeteria / Multisport.
 • Eventy integracyjne.

Talk4Devs - dawniej „IT Akademia j-labs”

 

Talk4Devs po raz pierwszy wystartował w 2014 roku jako przestrzeń do dzielenia się wiedzą w branży IT. Początkowo były to spotkania kierowane do studentów, z czasem jednak zaczęli przychodzić na nie specjaliści chcący poszerzyć swoją wiedzę oraz się nią dzielić.

 

Obecnie, po ponad 50 edycjach, Talk4Devs jest wyjątkowym spotkaniem na eventowej mapie branży IT. Kojarzone jest z wykwalifikowanymi prelegentami, z inspirującymi talkami oraz głodnymi wiedzy inżynierami.

 

Więcej informacji na: http://talk4devs.j-labs.pl/

 

Tech Blog

 

Przestrzeń do dzielenia się pasją i wiedzą. Artykuły przygotowywane przez inżynierów j-labs, dotyczą topowych tematów technologicznych. Więcej informacji na:http://www.blog.j-labs.pl/

 

Meet’upy

 

Wyjątkowa okazja do budowania lokalnej społeczności. Uczestnicy w luźnej atmosferze nawiązują nowe znajomości, uczą się nowych rzeczy i doskonalą swoje umiejętności w zakresie programowania. Śledź nasz fanpage, aby nie przegapić kolejnych spotkań! 😊

Rekrutacja krok po kroku w j-labs

1
Aplikacja. Dostępne oferty pracy znajdziesz w naszej zakładce kariera. Jeżeli znajdziesz stanowisko, które Cię interesuje - aplikuj! Możesz też wysłać swoje CV na adres praca.krakow@j-labs.pl lub praca.warszawa@j-labs.pl.
2
Spotkanie rekrutacyjne w j-labs. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i zapytamy w jakich obszarach chciałbyś się rozwijać. Ze strony j-labs spotkanie prowadzi specjalista HR oraz rekruter techniczny.
3
Spotkanie z klientem. Po rozmowie rekrutacyjnej zaproponujemy Ci projekt zgodny z Twoim doświadczeniem oraz oczekiwaniami. Następnie spotkasz się z naszym klientem.
4
Decyzja. Każdemu kandydatowi przekazujemy informację zwrotną w ciągu dwóch tygodni od ostatniego etapu.

Co powinieneś wiedzieć przed rozmową rekrutacyjną w j-labs?

Spotkanie rekrutacyjne prowadzi specjalista HR oraz rekruter techniczny.
Przygotuj się z wymaganej w opisie stanowiska technologii.
Chcemy Cię poznać lepiej, dlatego porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach.

Oferty pracy w j-labs, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Katarzyna Bucka

HR Manager

Napisz do mnie! Z chęcią porozmawiam z Tobą o pracy w j-labs.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.4 8

Pracowałeś w j-labs?

Podziel się opinią poniżej.