inFullMobile

inFullMobile

IT
Mała
  1. inFullMobile

Praca w inFullMobile - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

inFullMobile jest firmą działającą globalnie w obszarze digital product design & development. Jesteśmy zespołem z pasją — kochamy to, co robimy i koncentrujemy się na osiąganiu zamierzonych celów. Nasz zespół znajduje się w Warszawie, ale biura inFullMobile znajdziesz również w Londynie, Nowym Jorku i San Francisco.

Nasze doświadczenie

Potrafimy znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji — nie boimy się wyzwań! W przeszłości mieliśmy przyjemność współpracować z największymi markami i najciekawszymi startupami, takimi jak Nike, P&G, Samsung czy BrightSun.
Idealne CV do pracy w inFullMobile przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Dlaczego warto pracować w inFullMobile?

Wyjątkowy zespół

Nasz zespół to doskonali specjaliści i pasjonaci. Stawiamy na ciągły rozwój, pracę zespołową i przyjazną atmosferę.

Ciekawe projekty

Będziesz uczestniczyć w wymagających i innowacyjnych projektach, dzięki czemu codziennie będziesz mógł poszerzać swoją wiedzę oraz doświadczenie.

Twój głos się liczy

To Ty jesteś ekspertem, dlatego podczas pracy nad projektami masz realny wpływ na ich przebieg i wynik.

Kariera w inFullMobile — atmosfera, benefity

Raz w miesiącu organizujemy całodniowy, wewnętrzny hackathon, podczas którego zespoły pracują nad przeróżnymi, ciekawymi projektami. Pomysły na projekty zgłaszane są przez wszystkich i trafiają do wspólnej puli, z której każdy dowolnie wybiera nad czym chce pracować - kto pierwszy ten lepszy!

Wiemy, że praca to nie wszystko, dlatego dbamy o to, żeby znaleźć trochę czasu na odprężenie - przy piwie, albo na wspólnych wyjściach :)
  • Pakiet medyczny,
  • Budżet konferencyjny,
  • Biblioteka firmowa,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Eventy i wyjazdy integracyjne.

Rekrutacja krok po kroku w inFullMobile

1
Aplikacja. Aktualne oferty znajdziesz na naszej stronie. Jesteś zainteresowany współpracą z nami? My z Tobą też! Wyślij nam swoje CV, portfolio, profil na LinkedIn czy cokolwiek innego, co pozwoli nam Cię bliżej poznać.
2
Rozmowa telefoniczna. Rozmawiać z Tobą będzie jeden z naszych specjalistów. Podczas tego etapu będziemy chcieli zweryfikować Twoją wiedzę i z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z inFullMobile.
3
Spotkanie rekrutacyjne. Podczas tego etapu spotkasz się z osobą odpowiedzialną za HR oraz z osobą z obszaru, do którego aplikujesz. Porozmawiamy o Twoich i naszych oczekiwaniach, zadamy Ci kilka technicznych pytań i poprosimy Cię o wykonanie zadania rekrutacyjnego. Najważniejsze nie jest dla nas to, jak szybko je wykonasz. Chcemy zobaczyć Twój tok myślenia i jak sobie radzisz z rozwiązywaniem problemów. Jeżeli nie możesz się spotkać z nami na miejscu, zadanie prześlemy Ci online, a nasze spotkanie odbędzie się przez telefon lub Skype.
4
Decyzja. Podczas ostatniego etapu skontaktujemy się z Tobą, żeby przekazać Ci informację zwrotną. Jeżeli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacji, zaproponujemy Ci pracę z nami. Brak propozycji współpracy z naszej strony nie oznacza końca naszej relacji — będziemy chcieli pozostać w kontakcie z Tobą. Jak będzie taka możliwość, to dlaczego nie dać sobie jeszcze jednej szansy?

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w inFullMobile?

Przed spotkaniem odśwież swoją wiedzę techniczną. Zadamy Ci kilka pytań z obszaru Twojej specjalizacji.
Czego chciałbyś się o nas dowiedzieć? Przygotuj pytania, jakie chciałbyś nam zadać, a chętnie o wszystkim opowiemy w trakcie rozmowy!

Oferty pracy inFullMobile, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Alicja Topor

HR Manager

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w inFullMobile? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.8 10

Pracowałeś w inFullMobile?

Podziel się opinią poniżej.