Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
Hemmersbach praca opinie

Hemmersbach Central Support

IT / Kobierzyce

Praca w Hemmersbach - co musisz wiedzieć?

  • Profil firmy

    Hemmersbach jest międzynarodowym przedsiębiorstwem, które świadczy kompleksowe usługi serwisowe dla sektora IT na skalę przemysłową. Naszą firmę tworzy ponad 2000 stałych pracowników zatrudnionych w 34 oddziałach oraz sieć Autoryzowanych Partnerów Hemmersbach (HAP).

  • Hemmersbach na świecie

    Firma Hemmersbach została założona w 1963 roku jako przedsiębiorstwo naprawy sprzętu RTV. W 2000 roku kierowanie firmą objęli Ralph Koczwara i Dariusz Stańczyk.

  • Hemmersbach w Polsce

      W roku 2009 Hemmersbach Poland przeniósł swoją siedzibę do nowego centrum logistyczno-serwisowego. Dziś pracujemy na powierzchni ponad 28 000 m² z wydajnością 50 000 urządzeń oraz 8 600 zamkniętych ticketów w skali miesiąca.

W jakich obszarach możesz robić karierę w Hemmersbach?

Repair

Naprawa sprzętu IT

End User Support

Zindywidualizowana obsługa klienta

Expert Provision

Pośrednictwo wysoko wykwalifikowanych specjalistów

Release & Deployment

Wprowadzanie usług i aplikacji na rynek

Data Center Maintenance

Centrum przechowywania danych

Hemmersbach zarobki, benefity, rozwój pracowników

  • Naszym pracownikom gwarantujemy wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji oraz systemy motywacyjne. Oferujemy również wybór benefitów:

    • Pakiet Multisport,
    • Pakiet LUX-MED,
    • Szkolenia e-learningowe dopasowane do indywidualnych potrzeb.

    hemmersbach praca opinie

  • Wszystkich zapraszamy do udziału w Hemmersbach Management Trainee Programme!

    Zostań członkiem zespołu kierowników projektów Hemmersbach - otrzymasz zindywidualizowany 12 miesięczny program szkoleniowy pod okiem mentora, który przygotuje Cię do roli samodzielnego Service Delivery Manager’a.

    Współpracuj z najwyższą kadrą zarządzającą! Będziemy wspierać Twój indywidualny rozwój:
    • Międzynarodowe zadania i projekty
    • 12 miesięczny intensywny cykl szkoleń
    • Opieka mentora
    • Wszechstronny rozwój zawodowy

    Zaaplikuj już teraz! Rekrutacja do programu odbywa się cyklicznie, cztery razy w roku.

  • Aby móc dostarczać usługi IT szybko, efektywnie oraz na odpowiednim poziomie jakości, musimy być elastyczni. Dlatego struktura firmy jest płaska.

    Decyzje podejmowane są bardzo szybko i na poziomie kraju. To gwartantuje nam zadowolenie pracowników, którzy mają dużą niezależność oraz zadowolenie klientów – którzy mogą liczyć na szybkie rozwiązanie problemów. Hemmersbach był firmą rodzinną, potem na przestrzeni lat rozwijał się stopniowo, by teraz liczyć ponad 2 000 pracowników.

    Hemmersbach w Polsce w ciągu ostatnich 2 lat podwoił liczbę pracowników, stworzyliśmy centrum usług wsparcia dla naszego wewnętrznego klienta, a większość pracowników, którzy teraz są team leaderami czy kierownikami - zaczynała pracę z pozycji Juniora.

Rekrutacja krok po kroku w Hemmersbach

  • Analiza aplikacji. Nie martw się, jeśli Twój telefon nie zadzowni od razu. Daj nam czas na analizę Twojego życiorysu.

  • Wywiad telefoniczny. W zależności od stanowiska, rozmowa może trwać od 15 do 45 minut. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, motywacji i kluczowych dla danego stanowiska kompetencjach.

  • Zadania dodatkowe. Możemy Cię poprosić o wykonanie testów logicznego i analitycznego myślenia, przesłanie próbek pracy czy udział w assessment center.

  • Spotkanie w siedzibie Hemmersbach. To czas, aby się lepiej poznać. Zweryfikujemy Twoje umiejętności twarde z użyciem testów, wywiadu kompetencyjnego lub case study.

  • Informacja zwrotna. Każdy kandydat aplikujący do Hemmersbach zawsze otrzymuje informację zwrotną. Podczas rozmowy dowiesz się, kiedy możesz się jej spodziewać.

  • Dzwoni Twój telefon? Odbierz – chcemy Cię zatrudnić! Potem czekaj już tylko na maila z listem intencyjnym.

  • Witamy w zespole. Powitamy Cię indywidualnie dobranym szkoleniem onboarding-owym. Miłej zabawy!

Kogo poszukuje Hemmersbach do pracy?

  • Osób z płynną znajomością języków obcych – angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, czeskiego, chińskiego, portugalskiego i wielu innych!

  • Osób, które mają wyształcenie techniczne – które pasjonują się IT: naprawą sprzętu komputerowego, diagnozowaniem i usuwaniem usterek,

  • Absolwentów informatyki, zarządzania projektami, studiów ekonomicznych i filologii,

  • Osób z pasją i szukających stałej pracy w miłej atmosferze,

  • Programistów,

  • Właśnie Ciebie!

Oferty pracy Hemmersbach, na które możesz zaaplikować:

Chcesz pracować w branży IT, ale nie wiesz jak zacząć? Zacznij w Hemmersbach!

Na jakie stanowiska prowadzimy rekrutujemy najczęściej?

  • Stanowiska administracyjne w różnych działach Project Management Office, HR, Controlling,
  • Serwisant drukarek,
  • Programista PHP, C#, Java EE I VBA,
  • Database Administrator,
  • Junior Software Developer – Java EE Academy,
  • Help Desk Administrator,
  • L2 End User Support with English,
  • Team Leader Service Desk z jęz. niemieckim,
  • Junior Service Desk Agent z jęz. angielskim, niemieckim, francuskim, czeskim lub chińskim (kantońskim), portugalskim.

Zobacz aktualne oferty

Edyta Kosińska

Recruitment and Development Manager
Edyta Kosinska Hemmersbach

Jeśli chcesz lepiej poznać pracę w Hemmersbach, napisz do mnie.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

3.6

Pracowałeś w Hemmersbach?

Podziel się opinią poniżej.