Hemmersbach

Hemmersbach

IT
Mała
 1. Hemmersbach

Praca w Hemmersbach — co musisz wiedzieć?

Poznaj nas

Jesteśmy globalnym dostawcą usług IT. Zatrudniając 4000 pracowników w ponad 50 oddziałach na całym świecie, świadczymy usługi z zakresu „Device as a Service” dla branży IT w ponad 190 krajach.

 

Device as a Service (DaaS) to kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie dostarczenie urządzeń i oprogramowania z pakietem usług zarządzania w całym cyklu ich eksploatacji oraz finansowaniem na podstawie jednej umowy z opłatą za urządzenie.

Hemmersbach w Polsce

Polskie biura Hemmersbach znajdują się w Bielanach Wrocławskich, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i Krakowie.

 

Nasze biura usług wspólnych wspierają kolegów i podwykonawców w takich obszarach jak HR, finanse, administracja, zarządzanie projektami, obsługa klienta, utrzymanie sprzętu, łańcuch dostaw, logistyka i wiele więcej. Jesteśmy również specjalistami w zakresie serwisowania sprzętu IT dla najlepszych graczy w branży.

Struktura firmy

Jesteśmy dumni z naszej płaskiej struktury, w której każdy może podzielić się swoimi pomysłami i sugestiami dotyczącymi ulepszeń. Otwarta komunikacja jest jedną z naszych podstawowych zasad, dlatego uważamy się bardziej za przyjazne miejsce pracy niż korporację.

 

Cenimy pomysły naszych pracowników. Autorzy tych koncepcji ulepszeń, które zostaną przez nas wprowadzone, mogą liczyć na nagrodę. Pracując u nas możesz aktywnie przyczyniać się do poprawy swojego miejsca pracy!

 

Jeśli polecisz Hemmersbach jako pracodawcę swoim przyjaciołom lub rodzinie, a my zatrudnimy którąś z tych osób, również nie pozostaniemy Ci dłużni!

Twój rozwój

Jako szybko rozwijająca się firma zawsze szukamy najlepszych talentów. Dołącz do Hemmersbach w jednym z następujących działów:

 

 • Inżynieria informatyczna
 • Global Service Desk
 • Dostawa usług i zarządzanie projektami
 • Rozwój oprogramowania
 • Łańcuch dostaw, zamówienia
 • Finanse
 • HR, marketing
 • Jakość
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Hemmersbach w liczbach

1000+ stałych pracowników w Polsce

50 filii

4000+ stałych pracowników na świecie

190 krajów

Kariera w Hemmersbach — benefity, opinie pracowników

 

 

Benefity od Hemmersbach:

 

 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT
 • Przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku o płaskiej strukturze organizacyjnej
 • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i wdrażania własnych pomysłów
 • Buddy program, gruntowe wdrożenie do stanowiska i wsparcie w realizacji zadań
 • Wsparcie naszych społecznych projektów jak: Hemmersbach Rhino Force, dzięki której pomagamy środowisku oraz Kid’s Family, gdzie wspieramy i pomagamy dzieciom, które żyją w trudnych warunkach na całym świecie
 • Szkolenia językowe
 • Inne udogodnienia jak: darmowy dojazd z centrum Wrocławia, bezpłatny parking na terenie firmy
 • Pakiet dofinansowanych benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych, dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy

 

 

W pełni polecam Hemmersbach jako pracodawcę, ponieważ jest to firma, w której możesz zdobyć swoje pierwsze cenne i ważne doświadczenie w branży IT. To naprawdę dobra opcja dla osób, które dopiero rozpoczynały swoją karierę w IT.

 

Najlepszą rzeczą w firmie jest możliwość rozwoju i poszerzenia umiejętności. Jest to szczególnie ważne w dziedzinie IT. Lubię także atmosferę panującą w Hemmersbach i towarzystwo moich współpracowników. 

 

Robert, PMO Administrator, Bielany Wrocławskie

 

 

 

Przyjazna atmosfera, wspierający koledzy i liderzy. W Hemmersbach wszyscy dzieją się wiedzą. To miejsce, w którym zawsze możesz poprosić o wsparcie / poradę.

 

Poza tym: doskonale przygotowany proces onboardingu oraz świadczenia (prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie i karta multisport) dostępne w ramach pierwszej (próbnej) umowy o pracę.

 

Ola, HR Analyst, Katowice

 

 

 

Wspaniale jest widzieć, jak firma rośnie z miesiąca na miesiąc, a nasze biuro w Katowicach jest pełne młodych i entuzjastycznych ludzi.

 

Międzynarodowe środowisko, wspaniali i pomocni współpracownicy w zespole sprawiają, że praca w Hemmersbach jest przyjemnością.

 

Wojtek, Software Development, Katowice

 

Tym, co odróżnia nas od innych pracodawców, jest fakt, że nowych pracowników od razu rzucamy na głęboką  wodę i pozwalamy im przejmować obowiązki. Wierzymy, że praktyka czyni mistrza, dlatego od w Hemmersbach samego początku uczysz się w pracy. Nasz program trenningowy ułatwi Ci aklimatyzację i rozwój kariery w zaplanowanym przez Ciebie kierunku.

 

Dbamy również o to, aby nasi pracownicy dobrze mówili po angielsku.

 

Stworzyliśmy specjalny program szkoleniowy, który pomaga znaleźć przyszłych liderów w różnych obszarach, takich jak:

 

 • zarządzanie projektami,
 • finanse i controlling,
 • zarządzanie łańcuchem dostaw,
 • Power BI
 • zarządzanie danymi i HR.

 

Co ważniejsze, jeśli znasz swoje mocne strony, damy ci szansę na rozwinięcie ich w profesjonalnym otoczeniu.

Polskie biura Hemmersbach znajdują się w Bielanach Wrocławskich, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i Krakowie.

 

Chcesz pracować w branży IT, ale nie wiesz jak zacząć? Zacznij w Hemmersbach!

 

Na jakie stanowiska prowadzimy rekrutujemy najczęściej?

 • Stanowiska administracyjne w różnych działach Project Management Office, HR, Controlling,
 • Serwisant drukarek,
 • Programista PHP, C#, Java EE I VBA,
 • Database Administrator,
 • Junior Software Developer – Java EE Academy,
 • Help Desk Administrator,
 • L2 End User Support with English,
 • Team Leader Service Desk z jęz. niemieckim,
 • Junior Service Desk Agent z jęz. angielskim, niemieckim, francuskim, czeskim lub chińskim (kantońskim), portugalskim.

Rekrutacja krok po kroku w Hemmersbach

1

Selekcja aplikacji. Prześlij nam swoje CV w języku angielskim, abyśmy mogli uzyskać wstępny wgląd w twoje doświadczenie i umiejętności. Dopasuj je do stanowiska, o które się ubiegasz, pokaż nam, jak możesz przyczynić się do rozwoju firmy i napisz dlaczego chcesz dla nas pracować.

2

Wywiad telefoniczny. To doskonała okazja, aby zaprezentować najlepszą wersję siebie. O co zapytamy? Będziemy chcieli poznać Twoje oczekiwania dotyczące stanowiska, o które się ubiegasz, a także umiejętności językowe, mocne strony i doświadczenie zdobyte w poprzedniej pracy.

3

Spotkanie w biurze/Skype. Jeśli mieszkasz daleko — rozmowę przeprowadzimy przez SKype, jeśli masz możliwość do nas przyjejać — zaprosimy Cię do naszego biura. W spotkaniu weźmie udział rówież Twój potencjalny przyszły menadżer, będzie to więc świetna okazja do poznania siebie nawzajem. Zachęcamy Cię do zadawania pytań — chcemy, aby spotkanie było dialogiem, a nie quizem.

 

 

4

Decyzja i oferta pracy. Jeśli Ci się powiodło, złożymy Ci ofertę współpracy. Jeśli nie, zachowamy twoje CV do celów rekrutacji w przyszłości. Cenimy Twój czas, więc niezależnie od wyniku otrzymasz od nas informację zwrotną.

5

Coś jeszcze? Będziemy chcieli sprawdzić Twoje umiejętności twarde. Zawsze jednak poinformujemy Cię o tym zamiarze z wyprzedzeniem. 

Kogo poszukuje Hemmersbach do pracy?

Osób z płynną znajomością języków obcych – angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, czeskiego, chińskiego, portugalskiego i wielu innych!
Osób, które mają wyształcenie techniczne – które pasjonują się IT: naprawą sprzętu komputerowego, diagnozowaniem i usuwaniem usterek,
Absolwentów informatyki, zarządzania projektami, studiów ekonomicznych i filologii,
Osób z pasją i szukających stałej pracy w miłej atmosferze,
Programistów,
Właśnie Ciebie!

Oferty pracy Hemmersbach, na które możesz zaaplikować:

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.6 98

Pracowałeś w Hemmersbach?

Podziel się opinią poniżej.