Growbots

Growbots

IT
Mała
  1. Growbots

Praca w Growbots - co musisz wiedzieć

Profil firmy

Growbots powstało w grudniu 2014 roku, w Warszawie. Dziś zatrudniamy ponad 70 osób w naszych trzech lokalizacjach: w Warszawie (nasze HQ, 100% product development), w San Francisco oraz Cleveland (sprzedaż). Łączymy przedsiębiorców z klientami na całym świecie przy pomocy machine learning. 

Produkt

Tworzymy unikalne narzędzie do automatyzacji sprzedaży, które bazuje na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym. W naszym portfolio znajdziesz około 600 klientów, przede wszystkim ze Stanów Zjednoczonych i Europy. Zerknij na ich opinie o naszym produkcie, a przekonasz się, że to, co robimy, robimy naprawdę dobrze.

Stack

Nasz stos technologiczny jest dla nas niezmiernie ważny, ponieważ, z jednej strony, pozwala nam tworzyć produkt najwyższej jakości, a z drugiej, utrzymuje naszych Developerów zaktualizowanych i, co najważniejsze, zadowolonych :) Znajdziesz tu m.in. Python 3+, Flask, Celery, ES6, React, Docker, ElasticSearch czy Cassandra. Dodatkowo pracujemy na mikroserwisach, w mocno zakorzenionej kulturze devopsowej. Może być lepiej?

Nasze wartości

People first. Zawsze i przede wszystkim. Jesteśmy przekonani, że nie możemy zrobić nic wartościowego bez naszych ludzi. Chcemy tworzyć wyjątkową i rodzinną atmosferę, kulturę pomocy i dbania o siebie nawzajem. Wierzymy, że pasja i zaangażowanie pozwalają nam pracować coraz lepiej i przekraczać limity. W centrum stawiamy nasz produkt i klientów, ponieważ wszystko to, co robimy, ostatecznie robimy właśnie dla nich. Good is not good enough for us! Zawsze chcemy więcej :)

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Co wyróżnia Growbots?

Produkt

Unikalna szansa pracy nad jednym produktem, weryfikowania swojej pracy po wdrożniu, usłyszenia opinii klientów o tym, co robisz.

Autonomia

Bardzo doceniamy oddolne inicjatywy, pomysły i chęci próbowania czegoś nowego. Będziesz miał/ miała u nas sporo wolności i ogromną dawkę zaufania.

Zespół

Udało nam się stworzyć zespół niesamowitych jednostek, niby bardzo różnych, ale tak naprawdę podobnych do siebie: ciakawych świata, otwartych, tolerancyjnych i takich, które wciąż chcą więcej. 

Kariera w Growbots - benefity, zarobki, atmosfera, opinie

Nie mamy żadnego dress codu, chcemy abyś w pracy czuł się/ czuła się wygodnie. Oprócz standardowej pracy przy biurku, oferujemy Ci sofy, pufy czy biurka stojące. Mamy niebanalne biuro w starej fabryce sera, które naprawdę pozwala nam się czuć jak w drugim domu. 

 

 

Lubimy spędzać razem czas. W każdy piątek wspólnie przygotowujemy i jemy śniadanie (najlepsza owsianka ever!). Do tego spotykamy się raz w miesiącu po pracy - w okresie letnim lubimy grille nad Wisłą, w niepogodę wygrywa raczej billard, albo kręgle w okolicy biura. Raz do roku staramy się zebrać całą załogę i wyruszyć gdzieś dalej i na dłużej. 

 

 

Proponujemy dwie formy współpracy. Znaczna większość zespołu pracuje na umowie B2B, studenci na umowie o dzieło.

 

Zarobki dla Developerów: 7-16K na B2B

SDR: 2000 netto + prowizja od sprzedaży na umowie o dzieło

CS: około 3k netto na umowie o dzieło

 

  • płatny urlop wypoczynkowy (26 dni) i chorobowy
  • elastyczne godziny pracy
  • MacBook Air/PRO
  • prywatna opieka medyczna Medicover oraz karta Multisport
  • dofinansowanie szkoleń i konferencji (do 70%)
  • wyjątkowe biuro w centrum Warszawy w starej fabryce sera
  • duma z tego, nad czym pracujesz! :) 

 

“We have a really strong tech team. We’re solving complex issues and doing meaningful work using the latest technologies. I really feel that I have an impact on how our product looks and works.”

 

Ania Persona, 

Full Stack Engineer

 

***

 

“What I like the most at Growbots is a mix of few things: the team’s engagement, dynamic product growth, and the atmosphere. I work on challenging things hand in hand with experienced people and that’s awesome.”

 

Jacek Kołodziej, 

Python Developer 

 

***

 

"There have never been same two days since I started working at Growbots. I’m surrounded by knowledge-hungry and incredibly skilled people – together we’re creating a friendly place where you constantly learn and develop yourself while working on a great product."

 

Leontyna Falińska, 

Office Manager 

 

***

 

"Growbots empowers you by giving you freedom to do what you’re doing best while having a real impact on the product and working with passionate, like-minded people in a startup atmosphere."

 

Filip Konieczny, 

Customer Success Engineer 

 

Etapy rekrutacji w Growbots do zespołu developerskiego

1

Call z Ulą, która opowie Ci więcej o stanowisku, na które aplikujesz i będzie chciała się dowiedzieć trochę więcej o Tobie. (ok. 30min)

 

2

Call techniczny z Developerem, od którego się dowiesz o projektach, nad którymi pracujemy. Z pewnością sprawdzi również Twoją wiedzę techniczną. (ok. 40min)

3

Pair programming u nas w biurze, podczas którego poznasz zespół i razem trochę popracujecie. Jest to dla Ciebie zbyt stresujące? Nie ma problemu, możemy wysłać Ci zadanie do zrobienia w domu. (ok. 1,5h)

4

Ostatni etap to peer panel - spotkasz się z Krzyśkiem, naszym Engineering Directorem i inną osobą z zespołu, przygotuj się na rozmowę techniczno-miękką :)

Etapy rekrutacji w Growbots do Customer Success

1

Call z Ulą, która opowie Ci więcej o stanowisku, na które aplikujesz i będzie chciała się dowiedzieć trochę więcej o Tobie. 

2

Spotkanie z Liderem zespołu - Zuzą i jedną osobą z zespołu, podczas którego dowiesz się więcej o dziale Customer Success. Będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu oraz motywacji. 

 

3

Zaprosimy Cię na demo day, czyli 4h u nas w biurze, gdzie będziesz pracować nad rzeczywistymi zadaniami, które są naszą codziennością. 

4

Spotkanie z zespołem, podczas którego porozmawiamy o demo day i wszystko sobie podsumujemy. 

Etapy rekrutacji w Growbots do Sales Development Representatives

1

Przy aplikacji poprosimy Cię o odpowiedzenie na kilka pytań.

2

Spotkasz się z Krzyśkiem - liderem oraz jedną osobą z zespołu. 

 

3

Spotkanie z Ulą.

Co musisz wiedzieć o rekrutacji w Growbots

Proces rekrutacyjny trwa zazwyczaj od 5 do 7 dni, w zależności od Twojej dostępności.

Bardzo nam zależy na tym, aby Twoje doświadczenie rekrutacyjne z Growbots było jak najbardziej satysfakcjonujące. Dbamy o to, aby feedback dotarł do wszystkich kandydatów- zarówno do tych, którzy nie zostali zakwalifikowani już po aplikacji, jak i do tych, którzy przeszli cały proces rekrutacyjny.

Chcemy poznać również Twoje zdanie o tym, jak Ci się z nami rozmawiało! Po zakończonym procesie dostaniesz od nas krótką ankietkę - zawsze jest nam miło, jeśli znajdziesz chwilkę na jej wypełnienie.

Dbamy o to, aby dowiedzieć się jak najwięcej o Tobie, ale również o to, abyś Ty miał/ miała komplet informacji o nas, naszym produkcie i organizacji. Masz jakieś wątpliwości? Pytaj! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. 

Oferty pracy w Growbots

Kontakt do firmy

Ula Osipuk

Recruitment Business Partner

Masz jakieś pytania? Odezwij się do Uli!

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.2 10

Znasz Growbots?

Podziel się opinią poniżej