Growbots

Growbots

IT
Mała
  1. Growbots

Praca w Growbots - co musisz wiedzieć

Profil firmy

Growbots powstało w grudniu 2014 roku, w Warszawie. Dziś zatrudniamy ponad 70 osób w naszych trzech lokalizacjach: w Warszawie (nasze HQ, 100% product development), w San Francisco oraz Cleveland (sprzedaż). Łączymy przedsiębiorców z klientami na całym świecie przy pomocy machine learning. 

Produkt

Tworzymy unikalne narzędzie do automatyzacji sprzedaży, które bazuje na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym. W naszym portfolio znajdziesz około 600 klientów, przede wszystkim ze Stanów Zjednoczonych i Europy. Zerknij na ich opinie o naszym produkcie, a przekonasz się, że to, co robimy, robimy naprawdę dobrze.

Stack

Nasz stos technologiczny jest dla nas niezmiernie ważny, ponieważ, z jednej strony, pozwala nam tworzyć produkt najwyższej jakości, a z drugiej, utrzymuje naszych Developerów zaktualizowanych i, co najważniejsze, zadowolonych :) Znajdziesz tu m.in. Python 3+, Flask, Celery, ES6, React, Docker, ElasticSearch czy Cassandra. Dodatkowo pracujemy na mikroserwisach, w mocno zakorzenionej kulturze devopsowej. Może być lepiej?

Nasze wartości

People first. Zawsze i przede wszystkim. Jesteśmy przekonani, że nie możemy zrobić nic wartościowego bez naszych ludzi. Chcemy tworzyć wyjątkową i rodzinną atmosferę, kulturę pomocy i dbania o siebie nawzajem. Wierzymy, że pasja i zaangażowanie pozwalają nam pracować coraz lepiej i przekraczać limity. W centrum stawiamy nasz produkt i klientów, ponieważ wszystko to, co robimy, ostatecznie robimy właśnie dla nich. Good is not good enough for us! Zawsze chcemy więcej :)

Co wyróżnia Growbots?

Produkt

Unikalna szansa pracy nad jednym produktem, weryfikowania swojej pracy po wdrożniu, usłyszenia opinii klientów o tym, co robisz.

Autonomia

Bardzo doceniamy oddolne inicjatywy, pomysły i chęci próbowania czegoś nowego. Będziesz miał/ miała u nas sporo wolności i ogromną dawkę zaufania.

Zespół

Udało nam się stworzyć zespół niesamowitych jednostek, niby bardzo różnych, ale tak naprawdę podobnych do siebie: ciakawych świata, otwartych, tolerancyjnych i takich, które wciąż chcą więcej. 

Kariera w Growbots - benefity, zarobki, atmosfera, opinie

Nie mamy żadnego dress codu, chcemy abyś w pracy czuł się/ czuła się wygodnie. Oprócz standardowej pracy przy biurku, oferujemy Ci sofy, pufy czy biurka stojące. Mamy niebanalne biuro w starej fabryce sera, które naprawdę pozwala nam się czuć jak w drugim domu. 

 

 

Lubimy spędzać razem czas. W każdy piątek wspólnie przygotowujemy i jemy śniadanie (najlepsza owsianka ever!). Do tego spotykamy się raz w miesiącu po pracy - w okresie letnim lubimy grille nad Wisłą, w niepogodę wygrywa raczej billard, albo kręgle w okolicy biura. Raz do roku staramy się zebrać całą załogę i wyruszyć gdzieś dalej i na dłużej. 

 

 

Proponujemy dwie formy współpracy. Znaczna większość zespołu pracuje na umowie B2B, studenci na umowie o dzieło.

 

Zarobki dla Developerów: 7-16K na B2B

SDR: 2000 netto + prowizja od sprzedaży na umowie o dzieło

CS: około 3k netto na umowie o dzieło

 

  • płatny urlop wypoczynkowy (26 dni) i chorobowy
  • elastyczne godziny pracy
  • MacBook Air/PRO
  • prywatna opieka medyczna Medicover oraz karta Multisport
  • dofinansowanie szkoleń i konferencji (do 70%)
  • wyjątkowe biuro w centrum Warszawy w starej fabryce sera
  • duma z tego, nad czym pracujesz! :) 

 

“We have a really strong tech team. We’re solving complex issues and doing meaningful work using the latest technologies. I really feel that I have an impact on how our product looks and works.”

 

Ania Persona, 

Full Stack Engineer

 

***

 

“What I like the most at Growbots is a mix of few things: the team’s engagement, dynamic product growth, and the atmosphere. I work on challenging things hand in hand with experienced people and that’s awesome.”

 

Jacek Kołodziej, 

Python Developer 

 

***

 

"There have never been same two days since I started working at Growbots. I’m surrounded by knowledge-hungry and incredibly skilled people – together we’re creating a friendly place where you constantly learn and develop yourself while working on a great product."

 

Leontyna Falińska, 

Office Manager 

 

***

 

"Growbots empowers you by giving you freedom to do what you’re doing best while having a real impact on the product and working with passionate, like-minded people in a startup atmosphere."

 

Filip Konieczny, 

Customer Success Engineer 

 

Etapy rekrutacji w Growbots do zespołu developerskiego

1

Call z Ulą, która opowie Ci więcej o stanowisku, na które aplikujesz i będzie chciała się dowiedzieć trochę więcej o Tobie. (ok. 30min)

 

2

Call techniczny z Developerem, od którego się dowiesz o projektach, nad którymi pracujemy. Z pewnością sprawdzi również Twoją wiedzę techniczną. (ok. 40min)

3

Pair programming u nas w biurze, podczas którego poznasz zespół i razem trochę popracujecie. Jest to dla Ciebie zbyt stresujące? Nie ma problemu, możemy wysłać Ci zadanie do zrobienia w domu. (ok. 1,5h)

4

Ostatni etap to peer panel - spotkasz się z Krzyśkiem, naszym Engineering Directorem i inną osobą z zespołu, przygotuj się na rozmowę techniczno-miękką :)

Etapy rekrutacji w Growbots do Customer Success

1

Call z Ulą, która opowie Ci więcej o stanowisku, na które aplikujesz i będzie chciała się dowiedzieć trochę więcej o Tobie. 

2

Spotkanie z Liderem zespołu - Zuzą i jedną osobą z zespołu, podczas którego dowiesz się więcej o dziale Customer Success. Będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu oraz motywacji. 

 

3

Zaprosimy Cię na demo day, czyli 4h u nas w biurze, gdzie będziesz pracować nad rzeczywistymi zadaniami, które są naszą codziennością. 

4

Spotkanie z zespołem, podczas którego porozmawiamy o demo day i wszystko sobie podsumujemy. 

Etapy rekrutacji w Growbots do Sales Development Representatives

1

Przy aplikacji poprosimy Cię o odpowiedzenie na kilka pytań.

2

Spotkasz się z Krzyśkiem - liderem oraz jedną osobą z zespołu. 

 

3

Spotkanie z Ulą.

Co musisz wiedzieć o rekrutacji w Growbots

Proces rekrutacyjny trwa zazwyczaj od 5 do 7 dni, w zależności od Twojej dostępności.

Bardzo nam zależy na tym, aby Twoje doświadczenie rekrutacyjne z Growbots było jak najbardziej satysfakcjonujące. Dbamy o to, aby feedback dotarł do wszystkich kandydatów- zarówno do tych, którzy nie zostali zakwalifikowani już po aplikacji, jak i do tych, którzy przeszli cały proces rekrutacyjny.

Chcemy poznać również Twoje zdanie o tym, jak Ci się z nami rozmawiało! Po zakończonym procesie dostaniesz od nas krótką ankietkę - zawsze jest nam miło, jeśli znajdziesz chwilkę na jej wypełnienie.

Dbamy o to, aby dowiedzieć się jak najwięcej o Tobie, ale również o to, abyś Ty miał/ miała komplet informacji o nas, naszym produkcie i organizacji. Masz jakieś wątpliwości? Pytaj! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. 

Oferty pracy w Growbots

Kontakt do firmy

Ula Osipuk

Recruitment Business Partner

Masz jakieś pytania? Odezwij się do Uli!

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 5 7

Znasz Growbots?

Podziel się opinią poniżej

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: