GlobalLogic S.A.

GlobalLogic S.A.

IT
Duża
 1. GlobalLogic S.A.

Praca w GlobalLogic - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

GlobalLogic jest liderem w zakresie usług cyfrowej inżynierii produktów. Pomagamy naszym klientom w projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych produktów i platform oraz w kreowaniu cyfrowych doświadczeń, dopasowanych do realiów współczesnego świata. Dzięki połączeniu myślenia strategicznego, podejścia inżynierskiego oraz wiedzy eksperckiej, umożliwiamy naszym klientom wykreowanie wizji organizacji przyszłości poprzez cyfrową transformację biznesu. 

 

Siedziba główna GlobalLogic znajduje się w Dolinie Krzemowej. Firma posiada studia projektowe i centra inżynieryjne na całym świecie, w których prowadzone są projekty dla branż: telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej, opieki zdrowotnej, technologii, mediów i rozrywki oraz półprzewodników. 

GlobalLogic w Polsce

GlobalLogic Poland działa w pięciu polskich miastach — Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Koszalinie oraz Zielonej Górze i zatrudnia ponad 1200 inżynierów i menedżerów.

 

Polski oddział GlobalLogic specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla systemów wbudowanych oraz cyfrowej transformacji. GlobalLogic Poland współpracuje z wieloma wiodącymi firmami z regionu DACH, w celu opracowywania produktów i usług, które będą w stanie wykroczyć poza najśmielsze oczekiwania branży.

Idealne CV do pracy w GlobalLogic S.A. przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

GlobalLogic w liczbach

300+ Klientów z różnych dziedzin przemysłu, zlokalizowanych na całym świecie.

2000 - rok założenia firmy w Dolinie Krzemowej.

30 centrów inżynierskich na 4 kontynentach, w tym 5 zlokalizowanych w Polsce.

Kariera w GlobalLogic - sylwetka kandydata, benefity

W GlobalLogic dbamy, by każdy czuł się swobodnie i komfortowo w swoim miejscu pracy. Cenimy szczerość oraz bezpośrednią komunikację. Lubimy się śmiać i żartować, więc wszelkie przejawy dobrego humoru są również mile widziane. Nie czujesz się dobrze w sztywnych uniformach? My również! Jeżeli masz ochotę chodzić w pluszowych kapciach po biurze – droga wolna!

 

Nasze wartości to innowacyjność, otwartość, stabilność oraz praca zespołowa. Tworzymy cyfrowe produkty przyszłości, zapewniamy rozwój i przyjazne środowisko pracy oraz dbamy o work-life balance w stabilnej i rosnącej organizacji.

 

Benefity w GlobalLogic:

 

 • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny: Każdemu pracownkowi zapewniamy bezpłatną opiekę medyczną, którą można w kolejnym kroku rozszerzyć o członków rodziny
 • Wsparcie aktywności fizycznej/kulturalnej/rekreacji: W ramach Multikafeterii zapewniamy dopłaty do różnego rodzaju form rekreacji, sportu czy wydarzeń kulturalnych
 • Bezpieczeństwo: Umożliwiamy wykupienie ubezpieczenia grupowego na życie. Dbamy również o Twoje bezpieczeństwo w trakcie podróży służbowych
 • Integracja i czas wolny: Spotykamy się, integrujemy i odpoczywamy wspólnie od pracy podczas niezpomnianych spotkań typu Carnival Party, Summer Party czy integracji zespołowych
 • Dopłaty do posiłków: Nie lubisz lub nie masz czasu gotować posiłków do pracy? Nasi pracownicy mają możliwość korzystania z posiłków w części opłaconych przez GlobalLogic
 • Ulga podatkowa: W przypadku wykonywania zadań kreatywnych będziesz mógł skorzystać z dodatkowej ulgi podatkowej
 • Elastyczny czas pracy: Zadbaj o równowagę w życiu osobistym i pracy poprzez dostosowanie godzin pracy do swoich potrzeb
 • Pakiet relokacyjny: Nie mieszkasz we Wrocławiu, Koszalinie, Szczecinie, Zielonej Górze lub Krakowie? Nie ma problemu! Zmieniając miejsce zamieszkania w celu podjęcia, u nas pracy możesz liczyć na nasze wsparcie!

 

W GlobalLogic dostosowujemy ofertę finansową indywidualnie, zgodnie z umiejętnościami i doświadczeniem kandydata.

 

Biura GlobalLogic znajdują się w pięciu miastach w Polsce:

 

 • we Wrocławiu
 • w Krakowie
 • w Szczecinie
 • w Koszalinie
 • w Zielonej Górze.

 

Każda z lokacji jest inna, jednak to, co nas łączy, to:

 

 • otwarta kultura organizacyjna,
 • elastyczne godziny pracy,
 • ergonomiczne warunki pracy,
 • wysokiej jakości sprzęt
 • wiedza i wsparcie doświadczonej kadry menadżerskiej, na które zawsze można liczyć.

 

Szkolenia i certyfikacje - Nasi pracownicy mają dostęp do najlepszych ekspertów w branży – zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dbamy o lokalną i międzynarodową wymianę wiedzy w ramach GlobalLogic, ale również korzystamy z wiedzy i doświadczenia zewnętrznych szkoleniowców.

 

Udział w projektach międzynarodowych - Rozwijaj swoje umiejętności poprzez pracę w międzynarodowych zespołach, wyjazdy na szkolenia lub realizację projektów w naszych placówkach na całym świecie.

 

Indywidualne ścieżki rozwoju - Do każdego naszego pracownika podchodzimy indywidualnie skupiając się na jak najlepszym wykorzystaniu jego silnych stron i wzmocnieniu obszarów do poprawy. Rozwój Twojej kariery w GlobalLogic jest wynikiem wspólnie opracowywanych planów rozwoju.

 

 

Staż w GlobalLogic

 

We wszystkich naszych lokacjach organizujemy programy stażowe z różnych obszarów - QA, Java, Embedded, Analiza Wymagań, AUTOSAR. Szukamy młodych talentów, by podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Podczas weryfikacji zwracamy szczególną uwagę na zaangażowanie, pasję, chęć do nauki, otwartość na nowe doświadczenia, odwagę w proponowaniu własnych inicjatyw i umiejętność pracy w zespole. Rekrutacja odbywa się w różnych porach roku, dlatego polecamy uważnie śledzić nasze profile w mediach społecznościowych.

 

Czego można się spodziewać na stażu?

 

 • współtworzenia ciekawych rozwiązań, które są lub w najbliższej przyszłości będą używane przez tysiące ludzi na całym świecie
 • pracy wśród ludzi preferujących bezpośrednią komunikację i dobrą atmosferę
 • wiedzy, doradztwa i dostępu do naszego know-how
 • elastycznego czasu pracy umożliwiającego pogodzenie zadań ze studiami
 • wynagrodzenia adekwatnego do Twojej wiedzy i doświadczenia.

Od kilku lat z powodzeniem realizujemy program o nazwie "Give IT Back", w ramach którego angażujemy się w różne obszary i działania związane z CSR. Należą do nich m.in. biegi charytatywne, uczestnictwo w ogólnopolskich akcjach organizowanych przez firmy zrzeszone w ABSL, wspieranie Szlachetne Paczki, jak również domów dziecka i schronisk dla zwierząt.

 

Rekrutacja w GlobalLogic krok po kroku

1
Weryfikacja dokumentów oraz kontakt telefoniczny ze strony działu rekrutacji.

 Chcemy sprawdzić, czy Twoje doświadczenie i oczekiwania względem pracy są zgodne z aktualnie prowadzonymi rekrutacjami.

2
Pierwsze spotkanie (lub rozmowa zdalna).

 Zależy nam, by bliżej poznać Twoje doświadczenie i umiejętności (również techniczne). Możesz spotkać się z testem/zadaniem technicznym lub po prostu porozmawiać z jednym z naszych inżynierów. To też okazja dla Ciebie, by bliżej poznać naszą firmę, atmosferę i warunki współpracy oraz by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

3
Drugie i ostatnie spotkanie z Kierownikiem Projektu/Działu.

 Czas na rozmowę z potencjalnym przełożonym i weryfikację wspólnych oczekiwań.

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w GlobalLogic?

Kilka wskazówek od naszego Działu Rekrutacji :)

Dobrze zapoznaj się z opisem stanowiska oraz materiałami o firmie przesyłanymi wraz z zaproszeniem.

 Przygotuj listę pytań dotyczących Twojej przyszłej roli oraz funkcjonowania firmy (jeżeli takie się pojawią).

Przygotuj się na weryfikację kompetencji miękkich i technicznych (zgodnych z opisem stanowiska) oraz znajomości języka obcego.

W przypadku braku doświadczenia komercyjnego poprosimy Cię o przygotowanie listy zadań/projektów dodatkowych, realizowanych prywatnie lub w trakcie studiów.

Ale przede wszystkim — zrelaksuj się i swobodnie podejdź do rozmowy :)

Oferty pracy w GlobalLogic, na które możesz aplikować:

Kontakt do firmy

Anita Szpila

Head of Talent Acquisition (Poland & Croatia)

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do mnie

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 5 3

Masz opinię o pracy w GlobalLogic?

Podziel się nią na forum poniżej

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: