Eyzee S.A.

Eyzee S.A.

IT
Średnia
 1. Eyzee S.A.

Praca w Eyzee – Wszystko, co musisz wiedzieć

Profil firmy

Misją Eyzee jest wspieranie rozwoju biznesu naszych Klientów – doradzamy, budujemy i współtworzymy dopasowane do potrzeb, wysokiej jakości rozwiązania informatyczne.

 

Nasze podejście

Eyzee to zespół ponad 50 specjalistów IT, analityków oraz konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w wiodących firmach. Doradzamy i współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie realizacji projektu, rozumiejąc wyzwania przed jakimi stoją niezależnie od skali przedsięwzięcia. Gwarantujemy wsparcie doświadczonych specjalistów. Stosujemy najwyższe standardy w zakresie metodyk i narzędzi realizacji przedsięwzięć IT. Dbamy o najwyższą jakość usług i atmosferę współpracy. 

 

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Ciekawostki o Eyzee

Po dwóch latach działalności zrealizowaliśmy projekty dla ponad 16 klientów.

W dwa lata zbudowaliśmy ponad 50-osobowy zespół.

Jesteśmy partnerem Atlassiana.

 - nie tylko sprzedajemy ich licencje, ale przede wszystkim doradzamy jak z nich efektywnie korzystać realizując projekty IT a także sami tworzymy dodatki, których w codziennej pracy nam brakuje.

Stworzyliśmy i rozwijaliśmy min.:

system do obsługi kredytów hipotecznych dla jednego z banków, dostosowywaliśmy platformę dla doradców finansowych i ich klientów do zmieniających się regulacji prawnych i wymogów biznesowych, współtworzyliśmy system do obsługi klienta dla jednego z operatorów telekomunikacyjnych.

Stworzyliśmy plug-in eZee Worklog, który jest dostępny na Marketplace Atlassiana.

Możesz go sprawdzić tutaj.

Kariera w Eyzee – benefity, sylwetka kandydata

Od początku istnienia Eyzee zależy nam na budowaniu firmy, w której ludzie chcą długo pozostawać. Dlatego zapraszamy wszystkich do współtworzenia procesów i dbamy o transparentność w komunikowaniu ich. Tworzymy przyjazne miejsce pracy i rozwoju dla specjalistów, zapewniamy ciekawe wyzwania, dbając o dobrą komunikację i atmosferę w zespole. Zespoły Eyzee pracują u klientów w różnych lokalizacjach, dlatego dbamy o regularne spotkania w firmie, podczas których prezentujemy informacje o aktualnych wydarzeniach na różnych projektach, umożliwiamy lepsze poznanie się osób z różnych części organizacji. Współpracują z nami osoby chcące dzielić się wiedzą, zaangażowane, otwarte i z poczuciem humoru. Niehierarchiczna struktura Eyzee sprzyja nawiązywaniu bliskich relacji. 

Pracownicy Eyzee korzystają z takich benefitów jak:

 

 • płatne dni wolne,
 • służbowy laptop i monitor,
 • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej w Medicover,
 • sportowa karta Multisport,
 • szkolenia in-house,
 • spotkania „Talk&Beer”, wyjazdy integracyjne,
 • upominki i spotkania dla dzieci,
 • owocowe poniedziałki,
 • kawa, mleko i wybór herbat.

 

Ofertę wynagrodzenia w Eyzee uzależniamy od wiedzy, kompetencji i doświadczenia danej osoby. Dbamy, aby wpisywała się w naszą siatkę płac. Regularnie, przynajmniej dwa razy w roku, przeprowadzamy przegląd wynagrodzeń, aktualizując stawki do wymagań rynku. Każdorazowo publikując ofertę pracy podajemy widełki wynagrodzenia przewidziane na danym stanowisku.

Biuro Eyzee znajduje się przy ul. Hanki Czaki, blisko Metra Marymont. Przestrzeń jest nieformalna, przyjazna, ze wspaniałym widokiem. Część z naszych pracowników pracuje u klientów w centrum Warszawy i w jego pobliżu.

W Eyzee umożliwiamy rozwój kariery pracowników, chętnie rozmawiamy o możliwych kierunkach dalszego rozwoju i jesteśmy elastyczni w ich realizacji. Dajemy możliwość pracy, która szybko buduje know-how i wpływa na rozwój kompetencji. Osoby chętne do brania odpowiedzialności, angażowania się w nowe zadania są wspierane i zachęcane do podejmowania takich działań.

Co roku w Eyzee wybieramy inicjatywę charytatywną, w którą chcemy się zaangażować. W ramach troski o zwierzęta opiekujemy się lemurem w warszawskim zoo. Zachęcamy również pracowników do postawy ekologicznej poprzez segregację śmieci w biurze. W ramach budowania prozdrowotnej postawy wprowadziliśmy inicjatywę owocowych poniedziałków.

W Eyzee budujemy transparentną kulturę, w której jasno komunikujemy zasady i procedury, otwarcie dzielimy się wiedzą, budujemy platformę wymiany informacji, korzystając z nowoczesnych technologii takich jak Confluence. Zachęcamy współpracowników do angażowania się w budowanie przyjaznego środowiska pracy. Nasze wartości zdefiniowaliśmy następująco:

 

 • odpowiedzialni – wywiązujemy się z powierzonych nam zadań, dotrzymujemy obietnic i terminów;
 • ambitni – mamy potrzebę stałego rozwoju, wyznaczamy cele i konsekwentnie je realizujemy;
 • kompetentni – posiadamy własną metodykę działania, jesteśmy praktykami i wiemy, o czym mówimy;
 • autentyczni – jesteśmy szczerzy i bezpośredni;
 • komunikatywni – łatwo się z nami porozumieć, wspieramy się i działamy z uśmiechem.

 

Rekrutacja w Eyzee krok po kroku

1
ETAP 1.

 Na początek drogi rekrutacyjnej w Eyzee organizujemy rozmowę bezpośrednią lub na Skype z osobą z HR. Daje to możliwość poznania doświadczeń i oczekiwań kandydata oraz przedstawienia bliżej firmy Eyzee. Trwa to około 40-50 minut. Programiści dodatkowo dostają do wykonania zadanie potwierdzające ich umiejętności.

2
ETAP 2.

 Kolejny krok to spotkanie w biurze Eyzee z kierownikiem projektu bądź doświadczonym pracownikiem. W trakcie spotkania będziemy chcieli zweryfikować kompetencje merytoryczne kandydata. Ten etap trwa około godziny. Czasem przedstawiciel Klienta, dla którego pracujemy, też będzie chciał Cię poznać. Ustalimy z Tobą dogodny termin takiej rozmowy.

3
ETAP 3.

 Czyli... oferta współpracy! Gratulacje! Zapraszamy Cię do zespołu Eyzee!

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w Eyzee?

W trakcie rozmów zapytamy Cię nie tylko o merytoryczne kompetencje i umiejętności, ale także o biznesowe opisy projektów, w których brałeś udział.

Zastanów się, co motywuje Cię do zmiany oraz jakich wartości szukasz w miejscu pracy.

Oferty pracy w Eyzee, na które możesz aplikować

Eyzee – Kontakt do firmy

Monika Hycnar

HR Manager

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Eyzee? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.1 15

Masz opinię o pracy w Eyzee?

Podziel się nią na forum poniżej