DreamLab

DreamLab

IT
Średnia
 1. DreamLab

Praca w DreamLab — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

DreamLab to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej grupy mediowej, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych.

 

W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 30 milionów użytkowników. W DreamLab codziennie tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Czym się zajmujemy?

To właśnie my kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają z Internetu.

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

DreamLab w liczbach

Innowacyjne rozwiązania w 11 krajach

Ring Publishing to kompleksowa platforma wydawnicza dla cyfrowych mediów wspierająca marki medialne online oraz w druku. Dzięki automatyzacji dostarcza innowacyjnych rozwiązań w 11 krajach na całym świecie. W jej skład wchodzą moduły pozwalające firmom tworzyć i wydawać treści oraz na nich zarabiać

Działamy od ponad 20 lat

Onet.pl to największy portal i codzienne źródło informacji milionów Polaków. Ikona BYCIA NA BIEŻĄCO. Od ponad 20 lat dostarcza newsy, ciekawostki, porady i inspiracje. Dzisiaj Onet pomaga użytkownikom odnaleźć się w informacyjnym chaosie tak, aby nic ważnego ich nie ominęło. Krótkie, aktualne treści, autorskie formaty wideo i znani dziennikarze pozwalają szybko się dowiedzieć, zrozumieć i zaufać informacjom jakie znajdują się na portalu.
 

30 milionów użytkowników

Rozwijamy systemy i serwisy, z których regularnie korzysta 30 milionów osób w Polsce i Europie. Onet, NOIZZ, Sympatia, Business Insider, Newsweek, Przegląd Sportowy, Forbes – to wizytówki polskiego internetu. Jesteśmy dumni, że mamy je w swoim portfolio, ale wiele radości sprawiają nam coraz większe zagraniczne projekty.

Kariera w DreamLab — atmosfera, biura firmy, nasz produkt

Pasja łączy nas nie tylko w pracy: wspólnie biegamy, żeglujemy, gramy w piłkę nożną i chodzimy w góry.

 

#DreamLabActive motywuje nas do robienia dodatkowych kilometrów i spędzania czasu w ruchu. Świetnie bawimy się, grając w planszówki, ale czasami skaczemy ze spadochronem albo chodzimy na paintball. Gdy robimy coś ciekawego w życiu prywatnym, dzielimy się swoim hobby z innymi.

 

Nasze sukcesy świętujemy na krakowskim Kazimierzu i Starym Mieście, gdzie atmosfera jest zupełnie wyjątkowa. Ale spotkasz nas też we wrocławskich pubach z wybornym lokalnym piwem i w najlepszych warszawskich miejscówkach.

 

W kilkunastu tematycznych Gildiach regularnie rozmawiamy ze sobą o technologiach, które nas fascynują, żeby uczyć się od siebie wzajemnie i spierać o to które rozwiązania są lepsze. Od czasu do czasu spotykamy się, żeby w skupieniu popracować nad własnymi projektami w ramach FedEx Day. Chętnie dzielimy się też wiedzą na branżowych konferencjach i otwartych warsztatach z programowania, pod szyldem DreamLab Academy.

 

DreamLab ma lokalizację w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Dołącz do nas tam, gdzie Ci wygodniej. 

 

Nasze biura to nowoczesne i świetnie wyposażone przestrzenie.

 

Oto adresy:

 • Kraków - ul. Pilotów 10
 • Warszawa - ul. Domaniewska 52
 • Wrocław - ul. Curie-Skłodowskiej 12

 

DreamLab Accelerator odpowiada za szybkie i sprawne dostarczanie treści najpopularniejszych polskich i międzynarodowych portali. Tworzony jest z użyciem wielu technologii (serwerowych, backendowych, frontowych), a jego kluczowym elementem jest Nginx+Lua oraz dedykowany serwer HTTP napisany w Node.js. Całość stanowi autorski, nowoczesny, złożony architektonicznie system obsługujący około 10 mln req/min i umożliwiający między innymi podawanie serwisów zbudowanych w oparciu o rozproszony model MVC, zbieranie zdarzeń od użytkowników (Real User Monitoring) oraz transformowanie zdjęć w czasie rzeczywistym.

 

Pracując w DreamLab możesz liczyć na:

 

 • wsparcie doświadczonych programistów
 • wysoką autonomię
 • nowoczesne biuro
 • kulturę DevOps
 • nieszukanie winnych
 • strefe chillout
 • gildie technologiczne
 • wewnętrzne light talki
 • Multisport
 • ubezpieczenie na życie
 • pakiet medyczny
 • DreamLab Academy
 • elastyczny czas pracy
 • szkolenia i konferencje
 • DreamLab active
 • parking dla rowerów

Kontakt do firmy

Katarzyna Faber

Senior Recruitment Specialist

Chcesz zapytać o pracę w DreamLab? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.7 3

Podziel się opinią o pracy w DreamLab