Diebold Nixdorf

Diebold Nixdorf

IT
Średnia
  1. Diebold Nixdorf

Praca w Diebold Nixdorf - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Diebold Nixdorf jest czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności na świecie. Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych, takich jak technologia biometrycznego uwierzytelniania transakcji "Finger Vein" czy płatnicze technologie zbliżeniowe. Wśród naszych klientów znajdują się banki i instytucje finansowe, sieci handlowe, centra logistyczne i rozliczeniowe.

Diebold Nixdorf w Polsce

Polska odgrywa bardzo ważną rolę w europejskich i światowych strukturach firmy. Od 1990 roku działa tutaj przedstawidzielstwo handlowe i dział serwisu. Ponadto posiadamy w Polsce aż cztery międzynarodowe centra świadczące usługi o zasięgu europejskim i globalnym.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

W jakich obszarach możesz zrobić karierę z Diebold Nixdorf?

Global Delivery Centre EMEA

Centrum Obsługi Klienta jest jednym z czterech w światowych strukturach Diebold Nixdorf. Zatrudniamy ponad 650 specjalistów, którzy obsługują klientów w kilkunastu krajach na czterech kontynentach.

EMEA Business Services

Wspieramy oddziały firmy w 21 krajach - głównie w Europie, ale także w Ameryce i Afryce. W naszym warszawskim centrum zatrudniamy ponad 170 wysoko wykwalifikowanych i pełnych pasji specjalistów.

Global Delivery Center Katowice

Piszemy oprogramowanie, z którego korzystają ludzie w Europie, Azji, Afryce, Ameryce i Australii. Nasze systemy działają we wszystkich krajach Europy. Zatrudniamy już ponad 250 specjalistów i wciąż potrzebujemy nowych.

Kariera w Diebold Nixdorf - zarobki, benefity, dla studentów

W Diebold Nixdorf wiemy, że praca to ważna część życia, która znacząco wpływa na jego jakość. Chcemy stwarzać naszym ludziom warunki, które zapewnią im komfort i radość z wykonywanej pracy. Pomagamy im rozwijać swoje umiejętności i z dumą celebrować osiągnięcia w przyjaznym, wielokulturowym otoczeniu.

W naszych zespołach zatrudniamy ludzi pochodzących z różnych zakątków Europy i świata. Tu będziesz miał okazję ćwiczyć na co dzień umiejętności językowe w kontaktach z kolegami, dla których jest to język ojczysty. Praca wśród obcokrajowców to także wyjątkowa okazja poznania ciekawych ludzi i różnorodnych kultur.

Diebold Nixdorf praca opinie

Dbamy o naszych pracowników oferując im różnorodne benefity. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu, zapewnimy Ci:

  • Prywatną opiekę medyczną - każdy z naszych pracowników może dołączyć do programu prywatnej opieki medycznej. Dodatkowo gwarantujemy również prywatne ubezpieczenie na życie.
  • Multisport - lubimy kiedy nasi pracownicy są w dobrej formie, dlatego zaproponujemy Ci kartę MultiSport. A ponieważ nic tak nie motywuje do pracy nad sobą, jak wsparcie bliskich osób, możesz zaprosić do programu osobę towarzyszącą.
  • Pakiet relokacyjny - chcesz pracować w naszym Global Customer Care Center w Warszawie lub w Szczecinie, a mieszkasz daleko? Pomożemy Ci się przeprowadzić. Oferujemy kandydatom pakiet relokacyjny, który ułatwi im start w nowym mieście.
Karierę w Diebold Nixdorf rozpoczniesz cyklem szkoleń. Przekażemy Ci niezbędną wiedzę, która ułatwi Ci płynne poruszanie się w organizacji i wejście w nowe dla Ciebie role. Ponadto, gdy już będziesz na naszym pokładzie, będziesz mógł szkolić swoje umiejętności językowe.
Razem z nami, swoją karierę możesz rozwijać w różnych obszarach. Mamy trzy główne centra biznesowe. Chcesz się dowiedzieć więcej? :)

Global Delivery Center EMEA

Zatrudniamy ponad 650 specjalistów, którzy obsługują klientów w kilkunastu krajach na czterech kontynentach. Pracujemy w trybie ciągłym - 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Oprócz biura w Warszawie, posiadamy również Centrum Obsługi Klienta w Szczecinie, dedykowane do usług serwisowych dla klientów niemieckojęzycznych oraz Centrum Obsługi Klienta we Wrocławiu.

Z naszego wsparcia korzystają klienci instytucjonalni z niemal całego świata. Prowadzimy obsługę w 19 językach. Pracujemy w zespołach liczących od kilku do ponad 20 osób w zależności od wielkości projektu. Praca organizowana na zasadzie grafiku dyżurów daje dużą elastyczność i możliwości dostosowania czasu pracy do indywidualnych preferencji.

Dołączając do naszego zespołu będziesz miał możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach najbardziej zaawansowanych procesów obsługi klienta, zarządzania jakością i wiedzą o produkcie.

EMEA Business Services

Jesteśmy jednym z 4 regionalnych Centrów Administracyjnych Diebold Nixdorf na świecie, pozostałe trzy zlokalizowane są w Madrycie, Lipsku i Kuala Lumpur. Wspieramy oddziały firmy w 21 krajach - głównie w Europie, ale także w Ameryce i Afryce. W naszym warszawskim centrum zatrudniamy ponad 170 wysoko wykwalifikowanych i pełnych pasji specjalistów.

W naszej pracy mamy kontakt z partnerami z niemal całego świata. Prowadzimy obsługę w 17 językach. Pracujemy w kameralnych, siedmioosobowych zespołach odpowiadających najczęściej za dany kraj lub region. W niektórych dziedzinach tworzymy zespoły eksperckie nadzorujące dany proces we wszystkich obsługiwanych jednostkach. Powołujemy również zespoły projektowe do realizacji konkretnych przedsięwzięć.

Global Delivery Center, Katowice

Piszemy oprogramowanie, z którego korzystają ludzie w Polsce, Europie, Azji, Afryce, Ameryce i Australii. Obsługujemy klientów na całym świecie - od Chin i Indii po Kanadę i USA. Nasze systemy działają we wszystkich krajach Europy.

Jesteśmy zorganizowani w kilkunastoosobowych zespołach pracujących z wykorzystaniem metodyk zwinnych. Proces iteracyjny oznacza dla nas płaską strukturę, swobodę wyboru metod osiągania zakładanych celów i podziału obowiązków wewnątrz zespołu. Każdy z nas ma realny wpływ na kształt projektu i rodzaj wykonywanych zadań.

Projektujemy i rozwijamy aplikacje do obsługi systemów płatności i technologie zabezpieczeń. Spod klawiatury naszych programistów wychodzą innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia biometrycznego uwierzytelniania transakcji "Finger Vein". Do nas należy całość procesów, począwszy od projektowania modelu danych i logiki biznesowej, poprzez opracowanie interfejsu graficznego, po tworzenie i testowanie oprogramowania.

Rekrutacja krok po kroku w Diebold Nixdorf

1
Oferty pracy. Zapoznaj się z naszymi ofertami. Jeśli znalazłeś interesującą Cię pozycję lub po prostu czujesz, że chcesz dołączyć do nas, wypełnij aplikację.
2
Aplikacja. Wyślij nam swoje CV. Opowiedz nam o swoim doświadczeniu, umiejętnościach i dotychczasowych osiągnięciach. Nie wymagamy listów motywacyjnych - wystarczy, że wypełnisz naszą krótką ankietę online.
3
Rozmowa telefoniczna. Jeśli Twoja aplikacja będzie odpowiadać wymogom stanowiska, zadzwonimy, żeby dowiedzieć się więcej o Tobie. Na tym etapie możemy sprawdzić także Twoją znajomość języków.
4
Rozmowa rekrutacyjna. Podczas tego spotkania poznasz kierownika zespołu, do którego aplikowałeś oraz rekrutera powadzącego proces. Chcemy poznać Twój potencjał i oczekiwania. Opowiemy Ci o firmie i przybliżymy Twoje przyszłe obowiązki.
5
Informacja zwrotna. Niezależnie od decyzji przekażemy Ci informację zwrotną, żeby poinformować Cię o wynikach rekrutacji. Jeżeli udało Ci się przekonać nas, że jesteś właściwym kandydatem na to stanowisko, złożymy Ci ofertę pracy i zaprosimy do zawarcia umowy.
Nawet, jeżeli nie uda Ci się za pierwszym razem, zachęcamy Cię do regularnego śledzenia naszych ofert i aplikowania na interesujące Cię stanowiska.

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w Diebold Nixdorf?

Zadamy Ci kilka pytań sprawdzających Twoją wiedzę merytoryczną. Chcemy poznać Twoje mocne strony by móc zaproponować Ci najbardziej dopasowane do Twoich umiejętności stanowisko.
Spotkanie może być poprowadzone w całości w języku angielskim. Na pewno porozmawiamy też w języku docelowym, w którym będziesz pracował.
Chcemy dowiedzieć się więcej na temat tego co jest dla Ciebie ważne w pracy. Zastanów się, czego oczekujesz od firmy.
Na koniec rozmowy możemy Cię poprosić o wykonanie krótkiego zadania w języku docelowym.
Zapytamy Cię o Twoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe.

Oferty pracy Diebold Nixdorf, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Adam Wasilczuk

Recruitment Manager

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w Diebold Nixdorf? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.5 104

Pracowałeś w Diebold Nixdorf?

Podziel się opinią poniżej.