Dell

Dell

IT
Duża
 1. Dell

Praca w Dell - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Firma Dell pomaga krajom, społecznościom, klientom i zwykłym ludziom na całym świecie spełniać ich marzenia dzięki technologii. Klienci ufają, że zaoferujemy im rozwiązania technologiczne, dzięki którym zdziałają i osiągną więcej — w pracy, domu, szkole czy gdziekolwiek indziej. Dell należy do rodziny Dell Technologies, największej na świecie firmy technologicznej z większościowym kapitałem prywatnym. W 2016 r. w wyniku połączenia firm Dell i EMC powstała firma Dell EMC, która zapewnia najbardziej kompleksową ofertę IT, obejmującą urządzenia PC i akcesoria dla użytkowników indywidualnych, sprzęt dla profesjonalistów oraz rozwiązania infrastrukturalne, przeznaczone do budowy centrów danych i sieci. Dell EMC, będąca częścią rodziny Dell Technologies, dostarcza swoje innowacyjne rozwiązania klientom ze 180 krajów – w tym 98 proc. firm z listy Fortune 500.

 

Tworzymy technologie napędzające ludzki postęp

 

Przewaga Dell

Największą siłą Della są pracownicy. Tworzenie trwałych relacji jest fundamentem strategii różnorodności i otwartości firmy Dell. Nawiązujemy wzajemnie korzystną współpracę partnerską, aby realizować wizję rozwoju i współdziałać. Wszyscy odpowiadamy za budowanie pozytywnej atmosfery i jesteśmy w tym bardzo skuteczni.

 

W firmie Dell stwarzamy wszystkim pracownikom możliwości realizowania własnych koncepcji w środowisku, które wspiera szeroką wymianę myśli i inspiruje do innowacyjności. Pracownicy doceniają work – life balance, elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy z domu (home office). Tworzenie trwałych relacji jest fundamentem strategii różnorodności i otwartości firmy Dell. Dołącz do nas i sam przekonaj się jakie są największe atuty.

Najważniejsze nagrody

Traktujemy pracowników jak członków rodziny. Chcemy zapewnić im warunki do rozwoju osobistego i zawodowego. Świadczą o tym liczne nagrody, otrzymywane przez Dell EMC na całym świecie, m.in.: 

 

 • 10 miejsce dla Fabryki w Łodzi w rankingu „Great Place to Work” 2018,
 • 9 miejsce 100 Top Companies with Remote Jobs 2 2018
 • 6 raz z rzędu Platynowa Nagroda w kategorii Promocji Zdrowia
 • Nagroda „2017 Seal of Distinction” przyznana przez Worldat Work 
 • 14 miejsce dla najlepszego pracodawcy na całym świecie przyznawane przez pracowników na portalu Linkedin 
 • Best Place to work for LGBTQ Equality w 2018 roku

 

Dell w Polsce

Dell jest obecny w Polsce od 25 lat z biurem handlowym w Warszawie obejmującym sprzedaż i marketing. Od 11 lat w Łodzi działa najnowocześniejsza w strukturach firmy fabryka produkująca komputery i serwery na region EMEA.

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj Dell bliżej!

Efekty specjalne do filmu „Ghostbusters. Pogromcy duchów” z roku 2016 powstały przy wykorzystaniu stacji roboczych Dell Precision Rack 7000 (7910).

Na stacjach roboczych Dell Precision pracowali również animatorzy odpowiedzialni za stworzenie komputerowych obrazów smoków z serialu „Gra o tron”.

Podczas oficjalnej prezentacji samochodu Jaguar I-PACE Concept w 2016 r., przeprowadzonej na dwóch kontynentach jednocześnie, przy wykorzystaniu rzeczywistości wirtualnej, kluczową rolę odegrały stacje robocze Dell Precision.

Kariera w Dell - zarobki, benefity, rozwój pracowników

W Dell dbamy o dobrą atmosferę naszej pracy oraz jesteśmy nastawieni na współpracę i wzajemną pomoc. Najlepszym potwierdzeniem tych słów są opinie naszych nowych pracowników. Wielokrotnie podkreślają, że są zaskoczeni dużą życzliwością i wsparciem otrzymywanymi od swoich kolegów i koleżanek. Dell to miejsce, w którym poznasz przyjaciół na lata, nawiążesz nowe i ciekawe znajomości. Będziesz mógł pożartować (nie tylko w piątki!), a także porozmawiać z innymi na różne tematy – zawodowe i prywatne przy kawie czy herbacie. Chcemy budować społeczność, dzięki której ludzie będą mogli wymieniać się doświadczeniami i wzajemnie się inspirować do dalszych działań.

W fabryce Della w Łodzi działają trzy społecznościowe grupy pracownicze:

 • Planet – związana ze środowiskiem i działaniami proekologicznymi,
 • True Ability – skoncentrowana na budowaniu świadomości na temat różnego rodzaju niepełnosprawności,
 • Women in Action – specjalizująca się we wspieraniu pracowników w rozwoju osobistym i zawodowym, budowaniu świadomości własnej wartości oraz równości płci.


Organizujemy offsite’y dla pracowników, w trakcie których bawimy się, integrujemy, ale również uczymy. Organizujemy imprezy dla wszystkich pracowników fabryki np. piknik rodzinny oraz świąteczne spotkanie pracownicze. W tłusty czwartek każdy z nas może spodziewać się słodkiej niespodzianki. W fabryce działa grupa piłkarzy, grupa rowerzystów (Mazovia Team) oraz zapalonych biegaczy. Regularnie organizujemy akcje sadzenia drzew i sprzątania lasów. Zakończeniem wspólnego wysiłku jest zwykle relaks przy ognisku.

W Warszawie, nasi Pracownicy mają okazję budować między sobą trwałe relacje m.in. podczas:

 • wyjazdowych spotkań organizowanych przez poszczególne działy,
 • świątecznych spotkań bądź imprez dla Pracowników, w tym również ich rodzin,
 • celebracji dużych sukcesów wieńczących ciężką pracę naszych zespołów,
 • wspólnego uczestnictwa w różnego rodzaju aktywnościach sportowych, jak bieganie czy też gra w piłkę nożną,
 • licznych, wspólnie organizowanych akcji charytatywnych.
Wysokość wynagrodzenia, jakie oferujemy naszym pracownikom zależy od czynników takich jak:

 • obejmowane przez nich stanowisko
 • stopień dojrzałości zawodowej
 • rodzaj wcześniejszego doświadczenia zawodowego.


Dbamy o to, aby oferować naszym pracownikom wynagrodzenia atrakcyjne w stosunku do innych ofert na rynku pracy. Żeby to osiągnąć, co roku dział Wynagrodzeń i Benefitów analizuje oferty dostępne na polskim rynku pod kątem finansowym i oferowanego pakietu benefitów.

Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę. Pierwsza umowa zawierana jest na okres próbny, kolejne z reguły zawierane są na czas nieokreślony. Wprowadzony został ruchomy czas pracy (poza stanowiskami bezpośrednio związanymi z obszarem produkcji). Na wniosek pracownika pracę można rozpoczynać w godzinach od 6:00 do 10:00. W Warszawie, Pracownicy mogą również korzystać z możliwości elastycznego czasu pracy oraz formy telepracy. Ostateczne zasady współpracy są jednak ustalane z Przełożonym i zależą od obejmowanego stanowiska.

Pracownicy biura w Warszawie, mogą korzystać z benefitów takich jak:

 • prywatna opieka medyczna w firmie Compensa,
 • grupowe ubezpieczenie na życie w firmie Unum,
 • możliwość skorzystania z karty sportowej MultiSport lub zamiennie z innych produktów oferowanych przez Benefit Systems,
 • świadczenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, jak na przykład upominkowa karta na Święta Bożego Narodzenia,
 • samochód służbowy dla wybranych stanowisk, określonych w polityce samochodowej firmy.

W Łodzi wszyscy pracownicy mają możliwość korzystania z szeregu benefitów, takich jak:

 • prywatna opieka medyczna,
 • ubezpieczenie na życie,
 • dofinansowanie do karty sportowej,
 • bilety do kina,
 • dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych,
 • przedpłacone karty upominkowe,
 • dofinansowanie obiadów.

Wszyscy pracownicy w Łodzi mają możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu samochodowego oraz parkingu dla rowerów. Pracownicy mają również do dyspozycji boisko do koszykówki, salkę do ćwiczeń z fizjoterapeutą oraz fotel do masażu. W 2015 roku zorganizowane zostały miejsca do pracy stojącej tak, by każdy z nas miał możliwość zmieniać pozycję na najwygodniejszą w trakcie pracy. Jednym z najbardziej cenionych przez naszych pracowników benefitem jest możliwość pracy z domu przez co najmniej 3 dni w miesiącu.

Zawsze poszukujemy kandydatów na otwarte stanowiska wewnątrz organizacji. Co najmniej raz w roku pracownik wraz ze swoim managerem określają indywidualny plan rozwoju. Awans można zdobyć przez rozwijanie kompetencji i osiąganie postawionych celów. Oferujemy możliwość promocji poziomych oraz pionowych. Pracownicy zainteresowani rozwojem w innych obszarach/działach mają możliwość zrealizowania kilkumiesięcznego oddelegowania. Dzięki temu rozwijamy poszczególne kompetencje, by w przyszłości podjąć świadomą decyzję w jakim kierunku zawodowym chcemy dalej zmierzać.

W zależności od potrzeb szkoleniowych pracowników oferujemy:
 • szkolenia online,
 • szkolenia wewnętrzne prowadzone przez naszych kolegów – ekspertów w danej dziedzinie,
 • szkolenia zewnętrzne,
 • programy rozwojowe dla kadry managerskiej.

Biuro w Warszawie

 

DellEMC oferuje klientom kompleksową ofertę produktów i rozwiązań technologicznych. Nasze biuro handlowe w Warszawie działa od 25 lat. Przeważającą część naszej załogi stanowią Handlowcy i Inżynierowie Sprzedaży opiekujący się naszymi klientami na terenie całej Polski. W naszej firmie funkcjonują również takie działy jak Sales Operations, Usługi Profesjonalne, Serwis, Finanse, Księgowość, Marketing i HR.

 

Biuro w Łodzi

 

Od 10 lat w Łodzi działa najnowocześniejsza w strukturach firmy fabryka produkująca komputery i serwery na region EMEA. Największa część załogi pracuje w Dziale Operacji związanym bezpośrednio z procesem montażu produktów. Funkcje wspierajace Dział Operacji stanowia Dział Inżynieringu, Dział Gospodarki materiałowej, Dział HR i BHP, Dział Finansowo – Księgowy, Działy Wdrażania Nowych Produktów.

„Moją przygodę z Dell rozpoczęłam od programu Dell Graduate Academy, który okazał się fantastyczną okazją do zdobycia nowych kompetencji, sprawdzenia się w prowadzeniu własnego projektu, poznania nowych ludzi oraz przede wszystkim przepustką do stania się częścią zespołu Dell. W mojej codziennej pracy robię wszystko, żeby produkty Dell były dostarczane do klienta na czas z punktu widzenia łańcucha dostaw. Pracę w Dell cenię głównie za niesamowitą atmosferę pracy, równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym oraz nieograniczone możliwości rozwoju. Brak korporacyjnej atmosfery w międzynarodowym środowisku sprawia, że każdy dzień jest szansą do dzielenia się i korzystania z wzajemnych doświadczeń.” Kasia, Production Control, oddział w Łodzi

 

„Dlaczego pracuję w Dellu? Początkowo było to zainteresowanie komputerami wynikające z hobby. W wyniku zmiany stanowisk pracy zacząłem odkrywać nowe możliwości i drogi rozwoju mojej osoby zawodowo jak i prywatnie. Zadania jakie zostały mi powierzane zawsze dawały mi możliwość rozwoju lub dawały doświadczenie jak radzić sobie w sytuacjach które czasami nie są komfortowe ze względu na różne czynniki tj. presja czasu czy wysokie wymagania klienta. Rozmawiając z wieloma osobami z branży inżynierskiej mogę powiedzieć, że firma Dell daje niesamowitą okazję do rozwijania swoich kompetencji zaczynając od komunikacji po techniczne aspekty związane z automatyką czy bezpieczeństwem pracy.” Piotr, Process Engineering, oddział w Łodzi

 

"Praca w Dell daje mi wiele satysfakcji i sprawia wiele radości. Dell to globalna firma, w której panuje rodzinna atmosfera. Naszą firmę tworzą wspaniali ludzie, zaangażowani i nastawieni na współpracę, po to, aby razem realizować cele i osiągać sukces. Mimo iż w Dell pracuję od 4 lat, mam wrażenie, że prawie każdego dnia uczę się tu czegoś nowego. To daje mi z kolei dużo motywacji, aby każdego dnia przychodzić do pracy z uśmiechem na ustach. W Dell cenię sobie jeszcze jedno – elastyczny czas pracy i możliwość pracy z domu. Jestem ojcem kilkorga dzieci i flexihours pozwalają mi mocno usprawniać życie mojej rodziny :)." Michał Kruk, Inside Product Specialist, oddział w Warszawie

Jak wygląda Rekrutacja w Dell?

1
Proces rekrutacji w Dellu składa się z kilku etapów i zależy od stanowiska, na które poszukujemy Kandydatów.
2
Wymagania są ściśle określone w ogłoszeniu. Po uzyskaniu aplikacji, rekruter telefonuje, by uzgodnić termin spotkania z Kandydatem.
3
W trakcie rozmów Kandydat będzie miał możliwość poznania swojego bezpośredniego przełożonego i porozmawiania na temat oczekiwań oraz możliwości rozwoju.
4
W przypadku aplikowania do Łodzi, kandydat może zostać poproszony o udział w testach technicznych. Natomiast w Warszawie, kandydaci na stanowiska handlowe mogą się spodziewać testów psychometrycznych. Rozmowa w języku angielskim, to nieodłączny element procesu rekrutacji na wszystkie stanowiska.
5
Po zakończonym procesie rekrutacji każdy z Kandydatów uzyskuje informację zwrotną, bez względu czy odpowiedź jest pozytywna czy negatywna.

Co powinieneś wiedzieć o rozmowie rekrutacyjnej w Dell?

Na rozmowie kwalifikacyjnej w Dell chcemy sprawdzić czy spełniasz oczekiwania związane ze stanowiskiem. Przed aplikacją sprawdź czy masz doświadczenie oraz kompetencje, na których nam zależy.
Umiejętności twarde będą różne dla poszczególnych stanowisk. Przygotuj podstawowe informacje o grupie Dell Technologies oraz produktach i usługach oferowanych przez nas.
Na pewno porozmawiamy z Tobą po angielsku, więc przygotuj się do krótkiej rozmowy. Wymagamy dobrej znajomości tego języka na wszystkich stanowiskach, najczęściej w stopniu zaawansowanym zarówno w mowie jak i piśmie.
Z kompetencji miękkich, na każdym stanowisku poszukujemy: zorientowania na cel, efektywnej komunikacji, otwartości na zmiany, chęci nieustannego uczenie się, umiejętności pracy w zespole.
Część kandydatów będzie również przechodziła przez testy sprawdzające kompetencje istotne dla pracy na danym stanowisku. W dziale sprzedaży będą to testy psychometryczne, w dziale IT lub inżynieryjnym będą to testy techniczne.
Od kandydatów przychodzących na spotkania rekrutacyjnej nie oczekujemy żadnych dodatkowych dokumentów. Liczymy na pozytywne nastawienie i szczerą rozmowę.

Oferty pracy Dell, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Anna Roszkowska

Specjalista ds. Rekrutacji

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Dell w Łodzi? Napisz do mnie. Masz pytania dotyczące pracy w Dell w Warszawie? Skontaktuj się z Agnieszką Salamon na LinkedIn.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.2 35

Chcesz zapytać Dell o możliwości rozwoju?

Dodaj komentarz poniżej