Decerto Sp. z o.o.

Decerto Sp. z o.o.

IT
  1. Decerto Sp. z o.o.

Praca w Decerto — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Decerto Sp. z o.o. to polski software house. Specjalizujemy się w budowie i wdrażaniu systemów dla biznesu. Na wysoką pozycję wśród dostawców IT składa się ponad 13 letnie doświadczenie we współpracy z wiodącymi firmami na rynku ubezpieczeniowym, finansowym i medialnym oraz wysoko wykwalifikowana kadra.

 

Decerto posiada własne rozwiązania autorskie oraz buduje systemy realizujące indywidualne potrzeby klientów.

 

 

O pracy w Decerto

Reprezentowana przez nas kultura pracy to przede wszystkim nastawienie na cel, aktywne szukanie rozwiązań i elastyczne podejście do zagadnień. W tworzeniu oprogramowania dla biznesu bardzo istotne jest pojmowanie zagadnień i procesów biznesowych. Charakteryzuje nas umiejętność głębokiego zrozumienia zasad i biznesowych reguł działalności naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko skuteczniej przeprowadzić analizę, trafnie wyczuwając potrzeby i rozpoznając oczekiwania, lecz także wytworzyć najlepsze funkcjonalnie oprogramowanie i posługiwać się właściwym językiem z osobami, które definiują i weryfikują wymagania biznesowe.

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Decerto w liczbach

Zespół liczący 130 specjalistów

Nr 1 wśród software housów dla ubezpieczeń

13 lat na rynku

24 aktualnie prowadzone projekty

Kariera w Decerto — benefity, sylwetka kandydata

W Decerto stawiamy na przyjazną atmosferę, wzajemny szacunek i pomoc. Jesteśmy inżynierami zaangażowanymi w swoje obowiązki. Praca to znacząca część naszego życia, dlatego dbamy o to, by w firmie wszyscy czuli się komfortowo.

 

Kultura i wartości w naszej firmie przede wszystkim charakteryzują się dobrymi relacjami i rodzinną atmosferą. Mamy w firmie płaską strukturę, mówimy sobie na "Ty" i lubimy spędzać razem czas nie tylko w godzinach pracy. Spotykamy się często poza pracą, na licznych integracjach (zarówno firmowych, jak i organizowanych "oddolnie"). Uważamy, że współpraca oparta na dobrych relacjach i partnerstwie przynosi najlepsze owoce.

 

 

 

Mimo że na co dzień pracujemy w wielu lokalizacjach wszystkie uroczystości obchodzimy wspólnie. Dbamy o to, aby życzenia i upominki dotarły do wszystkich naszych kolegów i koleżanek (i nie  tylko w Warszawie). Pizza zawsze znajduje drogę do każdej lokalizacji, pączki lubimy w dużych ilościach - więc w tłusty czwartek ich nie brakuje (tak naprawdę nie tylko wtedy! ;) ).

Pracownicy Decerto mogą liczyć na następujące benefity:

 

  • opieka medyczna
  • karta Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • budżet rozwojowy
  • wewnętrzne szkolenia TechFlash
  • innowacyjny projekt integracyjno-szkoleniowy
  • dofinansowanie certyfikatów
  • liczne integracje.

Główne biuro Decerto mieści się przy ulicy Wołoskiej 5. Zarząd postawił na oryginalny design naszych przestrzeni, który został dostrzeżony przez światowe magazyny architektoniczne.

 

 

 

 

Nasze zespoły rozlokowane są jednak w kilku warszawskich dzielnicach: Mokotów, Wola, Śródmieście, Powiśle. 

Łącznie w 14 lokalizacjach.

 

Głównie realizujemy projekty wewnętrzne w całości prowadzone i zarządzane przez członków #DecertoTeam, jednak celem zapewnienia większego komfortu, łatwiejszej komunikacji z Klientem i łatwości dostępu do informacji - często (niektóre/ wiele) projekty prowadzone są bezpośrednio z biur naszych Klientów. 

 

Organizujemy wewnętrzne szkolenia Techflash, o których temacie decydują pracownicy. Najczęściej są to obszary związane z ich pracą zawodową, jednak niekiedy zdarzają się inne: jak na przykład MusicFlash (spotkanie gitarowe), FotoFlash (mini kurs fotografii) czy SmogFlash (wspólne budowanie czujników smogowych).

 

Naszym pracownikom oferujemy też budżet rozwojowy, który mogą wykorzystać na zakup książek i materiałów rozwojowych, szkoleń i kursów, dodatkowych narzędzi lub modernizację stanowiska pracy. Dodatkowo dofinansowujemy także certyfikację. 

 

Każdy developer, który chce się rozwijać w kierunku lidera (zarządzania zespołem), ma w naszym projektach taką możliwość. Ponadto nasi Liderzy biorą udział w comiesięcznych spotkaniach "Managers Meeting", gdzie wymieniają się wiedzą i doświadczeniami z zakresu prowadzenia projektów, prowadzenia biznesu, zarządzania zespołem.

 

Nie prowadzimy praktyk. Chętnych studentów (3 roku lub wyżej) zapraszamy do pełnopłatnej pracy.

 

Elastycznie podchodzimy do czasu pracy, nie będzie problemu z dopasowaniem pracy do grafiku studiów, czy też z pracą w niepełnym wymiarze godzin.

 

Wszystkich chętnych do współpracy z nami zapraszamy do kontaktu!

 

 

Angażujemy się w ciekawe inicjatywy, szczególnie edukacyjne. 

 

Jesteśmy Partnerem wydarzenia Czarodzieje Kodu, podczas którego dzieci uczą się podstaw programowania. 

 

Bierzemy także aktywny udział w innych akcjach, takich jak Bieg IT czy Bieg Mikołajów, łączących promowanie aktywności fizycznej oraz pomoc potrzebującym.

 

 

Rekrutacja w Decerto krok po kroku

1
Aplikacja.

 Po wpłynięciu aplikacji każdy kandydat otrzymuje od nas wiadomość zwrotną. Osoby zakwalifikowane do dalszych etapów rekrutacji otrzymują informację kiedy mogą spodziewać się od nas kontaktu, a kandydaci niezakwalifikowani - podziękowanie z wyjaśnieniem jaki był powód naszej decyzji.

2
Rozmowa telefoniczna

 Z każdym zakwalifikowanym kandydatem przeprowadzamy krótką rozmowę telefoniczną, która pozwala zbadać wzajemnie swoje oczekiwania i upewnić się, że proponowany projekt jest dla kandydata ciekawą szansą. Jeśli z jakichś przyczyn rekrutacja kandydata na tym etapie się kończy - otrzymuje on od nas podziękowanie z feedbackiem.

3
Rozmowa kwalifikacyjna.

 Kolejnym etapem rekrutacji jest spotkanie osobiste. Rozmowa z nami trwa około godziny. Kandydat spotyka się z rekruterem, oraz liderem technicznym (najczęściej z projektu którego dotyczy rekrutacja). Jest to czas i przestrzeń na poznanie się, pytania i weryfikację umiejętności technicznych.

4
Decyzja.

 Zazwyczaj już na tym etapie podejmujemy ostateczne decyzje. Oczywiście przekazujemy informację zwrotną: ofertę pracy, lub podziękowanie z umotywowaniem decyzji. Staramy się także wskazywać kandydatom kierunki do poprawy, aby w przyszłości mogli raz jeszcze przystąpić do rekrutacji do nas.

5
Oferta pracy.

 Zdarza się, szczególnie przy stanowiskach liderskich, że potrzebne jest drugie spotkanie (np. z osobą z Zarządu, która odpowiada za współpracę z danym Klientem). Wówczas spotykamy się raz jeszcze na rozmowie. Konfrontujemy nasze oczekiwania z kompetencjami i oczekiwaniami Kandydata. Na koniec procesu oczywiście przekazujemy feedback: ofertę pracy lub podziękowanie z wyjaśnieniem.

 

Cechuje nas zasada: ZAWSZE DAJEMY FEEDBACK!

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w Decerto?

Pozwól nam Cię poznać, dowiedzieć sie o projektach w których brałeś udział (tych najciekawszych Twoim zdaniem, oraz tych, które wspominasz gorzej). Opowiedz nam o swoich sukcesach, a także o tym, co mogło potoczyć się lepiej.
Przypomnij sobie najważniejsze informacje dotyczące technologii i narzędzi z jakimi pracowałeś.
Pokaż nam swoje zaintresowania - lubimy i wspieramy ludzi z pasją!
Jeśli masz pytania lub wąptliwości - porusz je na rozmowie. To jest najlepszy czas na wymianę informacji i doświadczeń. Chętnie pomożemy Ci rozwiać niepewności.

Oferty pracy w Decerto, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Klaudia Gumieńczuk

Specjalista ds. rekrutacji IT

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do mnie

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.5 13

Masz opinię o pracy w Decerto?

Podziel się nią na forum poniżej