Daftcode

Daftcode

IT
Średnia
  1. Daftcode

Praca w Daftcode - co musisz wiedzieć

Kim jesteśmy

Daftcode to polska spółka technologiczna działająca w oparciu o nowatorski model biznesowy Venture Building. Samodzielnie tworzymy startupy technologiczne – zaczynając od fazy koncepcyjnej przez rozwój aż po wprowadzenie produktu na rynek.

Czym się zajmujemy?

W Daftcode seryjnie tworzymy startupy, zmieniając śmiałe pomysły w globalnie operujące spółki. Rozwijamy kilka spółek technologicznych jednocześnie, w takich obszarach, jak: business intelligence i rozwiązania antyfraudowe, przemysł 4.0 czy edukacja i druk 3D. 

Kariera w DaftCode - benefity, atmosfera, kultura pracy

Promowanie rozwoju kompetencji i stałe poszerzanie wiedzy jest jedną z naszych wartości. Dlatego zachęcamy członków naszych zespołów do doskonalenia swoich umiejętności. Oto kilka sposobów, które ułatwiają nam to zadanie:

 

One on One:

To kwartalne indywidualne spotkania z Team Leaderem zespołu. Ich cel zależy przede wszystkim od Ciebie i jest dobierany w zależności od aktualnych potrzeb. One on one to moment, w którym możesz ustalić plan własnego rozwoju zawodowego lub omówić bieżące sprawy czy nowe pomysły.

 

Szkolenia wewnętrzne:

W Daftcode organizujemy szkolenia służące wymianie wiedzy wewnątrz organizacji. 

Każdy pracownik może wskazać tematy i obszary potencjalnych szkoleń oraz zgłosić się jako prelegent.

 

DaftLibrary:

Posiadamy bogatą bibliotekę firmową, z której każdy może korzystać. Naszym celem jest systematyczne powiększanie zbiorów, dlatego jeśli na rynku pojawi się nowa pozycja, którą chcesz przeczytać, wystarczy to zgłosić, a w kilka dni zdobędziemy wybraną pozycję.

 

Hackathon, HackDay, Refactoring Day:

W Daftcode organizujemy wewnętrzne hackathony, HackDays i Refactoring Days. Łączymy się wtedy w mniejsze zespoły i realizujemy zupełnie nowe projekty lub rozszerzamy produkty o nowe funkcje. Jest to świetna odskocznia od codziennej pracy oraz okazja, by wypróbować nowe technologie albo popracować w nowych zespołach.

 

 

 

Pracujemy w małych, interdyscyplinarnych zespołach, które mają dużą autonomię i same się organizują. Używamy lekkich metodyk inspirowanych Agile oraz Lean Startup. Ciągle ulepszamy nasze produkty i dużo z nimi eksperymentujemy, a pomysły na nowe modyfikacje pochodzą od wszystkich członków zespołu.

Gramy zespołowo! Pomagamy sobie nawzajem i chętnie dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem.