Craftware

Craftware

IT
Średnia
 1. Craftware

Co musisz wiedzieć o pracy w Craftware?

Profil firmy

Jesteśmy kreatorami technologii. Tworzymy oprogramowanie wspierające biznes w zakresie sprzedaży, marketingu oraz obsługi klienta. Profil naszej działalności koncentruje się wokół głównych obszarów, wśród których są Salesforce Development i Consulting, Analiza Biznesowa czy Project Management.

Stawiamy na ludzi!

Firma Craftware tworzona jest przede wszystkim przez ambitne i zgrane zespoły. Zatrudniamy ok. 220 pracowników, którzy pracują z naszych biur w Warszawie, w Łodzi oraz zdalnie z różnych części Polski i świata.

Najważniejsze nagrody i wyróżnienia

"Best Large Engagement” nagroda wręczona została nam podczas Kick-off - dorocznego spotkania dla Partnerów organizowanego przez Salesforce. 

 

W grudniu 2017 roku otrzymaliśmy status Platynowego Partnera Salesforce. Wyższy stopień partnerstwa wynika z większej liczby certyfikowanych ekspertów, zrealizowanych projektów oraz doświadczenia z technologią. 

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej Craftware

Niekorporacyjna atmosfera

Kultura naszej firmy charakteryzuje się bardzo swobodną i nieformalną atmosferą. Nie mamy dress code, ani procedur na każdy ruch w firmie :)  

Możliwość całkowitej pracy zdalnej

Naszych ofert pracy nie ograniczamy jedynie do miast, w których znajdują się nasze biura. Możesz pracować z nami zarówno w zaciszu swojego domu, jak i pod palmami :) 

Wyjątkowe wydarzenia integracyjne

Celebracje ważnych chwil, konkursy, spotkania po pracy to niezwykle istotne elementy pracy w Craftware. Organizujemy firmowe śniadania, turniej Ligi Piłkarzykowej, wynajmujemy halę sportową na piłkę nożną i koszykówkę, spotykamy się na oglądaniu filmów klasy Z i wiele innych. 

Kariera w Craftware - zarobki, benefity, rozwój, dla studentów

Podczas podejmowania decyzji o wynagrodzeniu bierzemy pod uwagę doświadczenie oraz umiejętności. Pod koniec okresu próbnego oraz po każdym roku współpracy spotykamy się, aby podsumować dotychczasowe osiągnięcia, przekazać wzajemny feedback oraz ustalić plan rozwoju na przyszłość. 

 

Benefity: 

 • karta Multisport
 • pakiet prywatnej opieki medycznej 
 • fun roomy z piłkarzykami oraz stołem do ping ponga 
 • zajęcia z języka angielskiego finansowane przez firmę
 • budżet na wyjścia integracyjne
 • zwrot kosztów zdanych certyfikatów
 • wewnętrzne szkolenia  

Zależy nam na rozwoju naszych pracowników, dlatego wspólnie z opiekunem merytorycznym planujemy rozwój kompetencji oraz ścieżkę kariery. Organizujemy liczne szkolenia wewnętrzne oraz zwracamy koszty zdanych certyfikatów. 

 

Naszą ofertę kierujemy także dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową w IT. Organizujemy Akademię Salesforce - płatny staż, podczas którego można nauczyć się tworzyć oprogramowanie w Salesforce - jednej z najbardziej pożądanych technologii na rynku pracy. 

 

Czym będziesz zajmować się podczas Akademii Salesforce? 

 

 • Rozwojem produktów Craftware z użyciem Apex, Visualforce, Lightning Experience, JavaScript.  
 • Realizacją ambitnych zadań pod okiem doświadczonego mentora.  
 • Analizą wymagań biznesowych.  

 

Dlaczego Salesforce? 

 • Będziesz pracować w nowoczesnym i przyjaznym systemie działającym w trybie Platform oraz Software as a Service.  
 • Salesforce to obecnie bardzo pożądana i gwarantująca szerokie perspektywy zawodowe technologia.  
 • Bardzo szybko będziesz w stanie tworzyć komercyjne projekty.
 • Jako Salesforce Developer będziesz mieć realny wpływ na projekt, poznasz szerszą perspektywę biznesową tworzenia oprogramowania.
 • Warto pracować z najlepszymi, a Salesforce to najszybciej rozwijająca się i największa firma tworząca aplikacje w chmurze.  

“Przejście z Javy do Salesforce'a było drugą najlepszą decyzją w moim zawodowym życiu. Co było pierwszą? Oczywiście zatrudnienie się w Craftware, miejscu, gdzie każdy może czuć się swobodnie i realizować swoje pasje oraz ambicje. Dzięki temu, że pracuję z Salesforcem mam na to czas, bo nie muszę martwić się o setki zależności, dziesiątki warstw abstrakcji i zawodzący hardware. Mogę skoncentrować się na szybkim dowożeniu zadań i odpowiedzialnym projektowaniu oprogramowania, mając realny wpływ na kształt aplikacji i proces biznesowy klienta”. 

Ania, Salesforce Developer

 

“W życiu potrzebuję wyzwań. W pracy zależy mi na ambitnych i różnorodnych projektach. To wszystko znalazłem w Craftware. Czuję, że rozwijam się w dobrym miejscu”. 

Sylwester, Project Manager 

 

“Od początku spodobała mi się luźna, prawdziwie przyjacielska atmosfera w pracy. Spotkałam tu utalentowanych ludzi, oddanych swojej pasji. Chętnie spędzamy wspólnie czas, zarówno w biurze, jak i poza nim”.

Kasia, Tester oprogramowania

 

 

 

Rekrutacja krok po kroku w Craftware

1

Aplikacja - nasze wszystkie aktualne ofert pracy znajdziesz w zakładce Kariera na naszej stronie internetowej. Wyślij CV przez formularz rekrutacyjny, a my przeanalizujemy zgłoszenie pod kątem naszych potrzeb. 

2

Rozmowa telefoniczna - chętnie Cię poznamy, opowiemy o firmie oraz przebiegu procesu rekrutacji.

3

Spotkanie w firmie prowadzone przez Rekrutera z działu HR oraz Lidera projektowego. W zależności od stanowiska, może pojawić się dodatkowy etap (np. zadanie rekrutacyjne). 

4

Przedstawienie oferty - nasza ulubiona część, czyli zaproszenie do dołączenia do zespołu Craftware :) 

Oferty pracy Craftware, na które możesz zaaplikować

Skontaktuj się z Craftware

Sylwia Bil

HR Manager

Chcesz zapytać o szczegóły oferty Craftware? Napisz do mnie na LinkedIn lub maila: sbil@craftware.biz.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil? Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.1 46

Pracowałeś w Craftware?

Podziel się opinią poniżej.