Connectis_

Connectis_

IT
Średnia
 1. Connectis_

Praca w Connectis_ - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Powstaliśmy, aby tworzyć technologię, która pomaga osiągać cele w biznesie. Nasze działania są odpowiedzią na oczekiwania nie tylko Klientów, ale również Specjalistów. Sprowadzają się one do trzech elementów: wysokiej jakości projektów, elastyczności w ich realizacji oraz ceny gwarantującej dobrą wartość.

Connectis_ to ludzie

Warunkiem powodzenia projektu jest dobra współpraca wszystkich stron: Klient ma mieć pewność, że jest słuchany i rozumiany, dla Specjalistów IT ważny jest rozwój. Liczą się dla nas nie tylko technologie, którymi posługują się Specjaliści, ale również to, w jaki sposób myślą.

Tworzymy, nie powielamy

Współpracujemy z międzynarodowymi klientami z sektorów takich jak: IT, telekomunikacja, media, bankowość, ubezpieczenia, energetyka, sektor publiczny oraz motoryzacja. Nie produkujemy gotowych rozwiązań. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów stawiamy na dopasowanie oferty do ich indywidualnych potrzeb.

Najważniejsze nagrody

Przyznawane nam nagrody motywują nas do jeszcze cięższej pracy. Tytuły, którymi możemy się pochwalić to m.in.:
 • Diamenty Forbesa,
 • EB Kreator,
 • Outsourcing Stars,
 • Gazele Biznesu,
 • HR Dream Team.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Ciekawostki o Connectis_

CONNECTIS_school

Zaprojektowaliśmy pierwszy w Polsce model bezpłatnej edukacji technologicznej, która przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy w branży IT.

Stawiamy na gender diversity

26% wszystkich pracowników w Connectis_ to kobiety, a wśród wyższego kierownictwa kobiety stanowią połowę zatrudnionych.

Modele współpracy

Naszym klientom oferujemy współpracę na podstawie jednego z trzech modeli współpracy: Outsorcing zespołów/specjalistów, Managed service, Fixed price.

Kariera w Connectis_ - zarobki, benefity, rozwój pracowników

Nasza firma stale się rozwija. Proces rekrutacji trwa cały rok. Oferty pracy skierowane są zarówno do specjalistów z doświadczeniem w tworzeniu i testowaniu oprogramowania, jak i studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów kierunków informatycznych i pokrewnych. Poszukujemy inżynierów oprogramowania na wszystkich poziomach doświadczenia, jak również konsulatów, kierowników projektów, architektów systemów IT czy testerów. W każdym miesiącu do naszego zespołu dołącza coraz więcej pracowników.
Realizujemy postulaty gender diversity. Stereotypowe postrzeganie specjalisty IT jako mężczyzny sprawia, że potencjał wielu utalentowanych kobiet nie zostaje wykorzystany. W Connectis_ wspieramy kobiety, aby jako nasze specjalistki rozwijały swoją karierę.

POWRÓT DO PRACY. Ułatwiamy naszym specjalistkom powrót do aktywności zawodowej po dłuższej przerwie. Nasze wsparcie obejmuje m.in. szkolenia odświeżające już posiadane kwalifikacje oraz stopniowe wdrożenie do pracy zawodowej po okresie przerwy zawodowej.

Wspieramy Women in Technology, organizację promującą naukę programowania wśród dziewcząt i kobiet. Pomagamy w warsztatach organizowanych przez Women in Technology udostępniając miejsce do pracy, oferując wsparcie programistów w roli mentorów. Najlepsze uczestniczki zapraszamy do uczestnictwa w kursie C_School. Jesteśmy również partnerem inicjatywy Django Girls.
Obszary działalności w Connectis_:

 • Uczestniczymy w pełnym cyklu życia oprogramowania,
 • Tworzymy aplikacje do zarządzania siecią telefonii komórkowej,
 • Tworzymy aplikacje chargingowo-billingowe,
 • Bierzemy udział w projektach z obszaru Big Data, Data Mining,
 • Projektujemy i rozwijamy narzędzia do automatyzacji testów,
 • Budujemy środowisko opensource,
 • Projektujemy aplikacje na urządzenia mobilne,
 • Tworzymy aplikacje na wszystkie warstwy systemu android,
 • Bierzemy udział w projektach SAP.
Sam decydujesz o projektach, przy których pracujesz. Zapewniamy wsparcie, którego potrzebujesz. Zarabiasz naprawdę dobrze, bo negocjujemy w Twoim imieniu. Ciągle się rozwijasz, dzięki pracy z najnowszymi technologiami. Masz elastyczny czas i dowolnie wybierasz miejsce pracy. A jeśli pracujesz z naszego biura, to możesz liczyć na kawę i dobrą atmosferę :). Co jeszcze możemy Ci zaproponować w Connectis_?

 • konkurencyjne zarobki,
 • nowe projekty i wyzwania,
 • pracę w prestiżowych projektach,
 • międzynarodowe środowisko pracy,
 • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań.
Możemy Ci zaproponować:

 • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich,
 • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce,
 • Indywidualne wsparcie projektowe ze strony dedykowanego opiekuna,
 • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki.

„Nie lubię bardzo długich, monotonnych projektów, w których rozwijałbym się tylko w bardzo wąskim spektrum. W outsourcingu biorę udział w wielu stosunkowo krótkich projektach, dzięki czemu mogę rozwijać moje kompetencje wszechstronnie i zdobywać bardzo szerokie doświadczenie. Do tego pracuję jako firma, co jest dla mnie bardzo wygodne i korzystne finansowo. Zdecydowanie wolę to od pracy na etat.” Roman, Programista Connectis_

 

 

„Przeważnie pracujemy u Klienta. Praca projektowa oznacza, że często ludzie, z którymi wspólnie realizuje się jakieś zadanie po jego zakończeniu rozchodzą się do kolejnych projektów. Dlatego dobrze mieć firmę macierzystą, w której znamy się nawzajem. CONNECTIS_ to takie wspólne miejsce, do którego się dobrze wraca po zakończeniu kolejnego zlecenia.” Marcin, Programista Connectis_

 

 

„Praca kontraktora ma tę przewagę, że każdy nowy projekt to jest wyzwanie. Przykładowo jeden projekt zaczynam jako projektant i tworzę projekt techniczny, do drugiego projektu trafiam już w fazie implementacji, a trzecim projektem zarządzam jako team leader całą grupą programistów. Ciężko narzekać na nudę.” Daniel, Programista Connectis_

Rekrutacja krok po kroku w Connectis_

1
Chcesz do nas aplikować? Aktualne oferty znajdziesz w zakładce "Kariera" na naszej stronie tutaj.
2
Wybieramy aplikacje, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom. Następnie zapraszamy kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną.
3
Jeżeli aktualnie nie mamy dla Ciebie żadnej propozycji zachowujemy Twoją aplikację w naszej bazie. Gdy tylko pojawi się projekt zgodny z Twoimi kwalifikacjami – poinformujemy Cię o tym.
4
Podczas rozmowy chcielibyśmy poznać Twoje kwalifikacje, dlatego pytamy o dotychczasowe osiągnięcia, projekty oraz Twoje oczekiwania względem nowej pracy.
5
Zespół projektowy zwykle budujemy wspólnie z naszym Klientem, dlatego on również będzie chciał Cię poznać.
6
Jeżeli pozytywnie przejdziesz weryfikację, drzwi do pracy w Connectis_ będą dla Ciebie otwarte! :)

Jak się przygotować do rozmowy w Connectis_?

Chcemy bliżej zapoznać się z Twoim doświadczeniem zawodowym, usłyszeć o projektach, w których brałeś udział oraz poznać Twoje zainteresowania.
Spróbuj wykonać symulację rozmowy rekrutacyjnej. Zwróć uwagę na pytania, które sprawiają Ci największą trudność, a następnie ćwicz ich odpowiedzi.
Przygotuj własne pytania do rekrutera - jeżeli interesuje Cię jakieś zagadnienie, nie obawiaj się zadawać pytań :)
Przed rozmową warto przypomnieć sobie pełnione role, wyzwania z jakimi się spotkałeś oraz Twoje największe sukcesy. Na pewno Cię o to zapytamy!

Oferty pracy Connectis_, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Adam Milczarczyk

Junior Marketing Specialist

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Connectis_? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.4 10

Chcesz zapytać Connectis_ o możliwości rozwoju?

Dodaj komentarz poniżej