Capgemini

Capgemini

IT
Duża
  1. Capgemini

Praca w Capgemini- co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Capgemini to międzynarodowa firma outsourcingowa, koncentrująca się na dostarczaniu nowoczesnych usług biznesowych i informatycznych. Na polskim rynku działamy od ponad 20 lat, aktualnie nasze biura można znaleźć w 7 polskich miastach (Kraków, Katowice, Opole, Lublin, Poznań, Wrocław oraz Warszawa).

 

Jesteśmy obecni także w 40 innych krajach na całym świecie, dając zatrudnienie ponad 200 000 pracownikom.

Więcej o Capgemini

Wyróżnia nas kultura pracy, swobodna atmosfera, a także szeroki pakiet benefitów pozapłacowych i wygodne, nowoczesne biura.

 

Capgemini otrzymało Top Employers Polska 2018. Praca w Capgemini oznacza możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji, dobrą atmosferę na codzień oraz troskliwą opiekę, przysługującą każdemu członkowi naszej firmy.

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Czy wiesz, że....

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność jako Sogeti w 1967 roku we francuskim Grenoble, a jej założycielem był Serge Kampf

Przez 10 ostatnich lat nasi pracownicy wystawiali spektakle w ramach „Projektu Teatr”, z którego dochód przekazywany był na cele charytatywne

Przy współpracy z Fundacją Menedżerowie Jutra MOFFIN wspieramy zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami tworząc projekt Win with Capgemini

Kariera w Capgemini - szkolenia, benefity, atmosfera

Stawiamy duży nacisk na możliwości rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych kompetencji, organizujemy szkolenia, oferujemy programy dla specjalistów i osób zarządzających zespołami.

 

Poza szkoleniami wstępnymi, dajemy dostęp do bezpłatnych kursów online. Nasze szkolenia mają różnorodną tematykę – od ogólnych informacji biznesowych, poprzez konkretne techniczne, do zaawansowanych specjalistycznych. Organizujemy także kursy językowe, które pozwalają podszkolić języki obce.

 

 

Pora odejść od nudnych schematów! W Capgemini dajemy pracownikom możliwość pielęgnowania swoich pasji, wdrażania własnych inicjatyw i pomysłów.

 

W Capgemini świętujemy! Nie tylko klasyczne mikołajki, kiedy każdy grzeczny dorosły dostaje prezent, lecz także dzień dziecka. Nasi pracownicy mogą obudzić w sobie dziecko, w tym dniu zjeść lody czy watę cukrową.

 

Dodatkowo umożliwiamy osobom zatrudnionym łączenie się i wspólne działanie w ramach tzw. communities, aby mogli poznawać tych, z którymi podzielą się swoją wiedzą, poglądami lub zainteresowaniami.

 

 

Szczerość, odwaga, zaufanie, wolność, duch zespołu, skromność i zabawa to wartości, jakie wyznawane są w naszej firmie. Kiedy zarządza się tak dużą, zróżnicowaną organizacją, trzeba znaleźć wspólny mianownik. W naszym przypadku to 7 wartości, które pokazują, kim jesteśmy i co jest dla nas istotne.

 

Zastanawiasz się, dlaczego wybraliśmy akurat te?

 

Szczerość, bo cenimy ją w kontaktach biznesowych.

Odwaga, bo mierzymy wysoko i nie boimy się podejmować ryzyka.

Zaufanie, bo zaufanie naszych klientów jest dla nas kluczowe.

Wolność, bo mamy swobodę bycia sobą.

Duch zespołu, bo czerpiemy energię z pracy zespołowej.

Skromność, bo pomimo różnorodnych stanowisk, które zajmujemy, wszyscy jesteśmy równi.

Zabawa, bo działanie sprawia nam przyjemność. 

 

Przekonaj się, jak to wygląda w praktyce.

 

 

 

 

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.

 

Tworzymy prężnie funkcjonujący dział CSR i projekty angażujące naszych pracowników oraz wspierające społeczności lokalne.

 

Projekt Teatr – wyjątkowy, profesjonalny spektakl charytatywny grany co roku w 100% przez pracowników firmy Capgemini na deskach jednego z krakowskich teatrów. Zysk ze sprzedaży biletów przeznaczany jest na edukację osób wykluczonych przy wsparciu Fundacji Menedżerowie Jutra MOFFIN.

 

Program Grantowy „Inwestujemy w dobre pomysły” – każdy pracownik Capgemini może co roku ubiegać się o grant na realizację swojego projektu na rzecz wybranej społeczności lokalnej.

 

Coroczne zbiórki krwi – odbywają się w naszych biurach w Katowicach, Krakowie, Opolu, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

 

 

 

Rekrutacja w Capgemini krok po kroku

1

Aplikacja na wybraną ofertę. Za pośrednictwem strony www.foropenminds.pl znajdź interesującą Cię ofertę pracy i zaaplikuj, dołączając swoje CV. Pamiętaj, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

2

Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem Działu Rekrutacji oraz testy online sprawdzające poziom języka

W trakcie rozmowy telefonicznej rekruter może zapytać o Twoje: motywację, doświadczenie i osiągnięcia. Czasami sprawdzamy także poziom znajomości języka obcego. Przy rekrutacji na niektóre stanowiska poziom ten weryfikujemy, stosując dodatkowe testy online.

 

3

Rozmowa merytoryczna z managerem działu. Zostaniesz zaproszony do naszej siedziby i spotkasz się z Managerem Działu, do którego aplikujesz. Na rozmowie może być obecny także Twój przyszły bezpośredni przełożony. Jest to doskonały moment, by obie strony poznały się jeszcze lepiej!

 

4

Analiza wyników. Oceniając aplikację, zwracamy uwagę na Twoje: motywację, umiejętności oraz znajomość języków obcych. Cenimy sobie także gotowość do podjęcia nowych wyzwań, chęć do nauki i rozwoju.

 

5

Odpowiedź. Oczekuj informacji o wyniku procesu rekrutacyjnego. Przekaże Ci ją rekruter.

 

Rozmowa kwalifikacyjna w Capgemini — o czym pamiętać?

Nie ubarwiaj swojego doświadczenia, jakiekolwiek kłamstwa wyjdą na jaw podczas pracy. Bądź sobą! Cenimy sobie szczerość i umiejętność współpracy. 

Na czas rozmów telefonicznych z Rekruterem i wypełniania testów online zadbaj o komfortowe warunki. Uprzedź znajomych i rodzinę, że będziesz potrzebował chwili spokoju. Skup się na rozmowie, nie stresuj i spokojnie odpowiadaj na pytania.

 

Wiedza o miejscu, do którego aplikujesz jest zawsze mile widziana! Przeczytaj o nas oraz wymaganiach na stanowisko, którym jesteś zainteresowany. Dowiedz się także wcześniej, gdzie odbywa się rozmowa, żeby uniknąć niepotrzebnego stresu podczas wielkiego dnia.

 

Oferty pracy w Capgemini

Kontakt do firmy

Ewelina Piłat

Employer Branding Specialist at Capgemini

Masz pytania na temat pracy w Capgemini? Napisz do mnie lub na adres employerbranding.pl@capgemini.com

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.2 18

Twoja opinia o pracy w Capgemini bardzo się przyda.

Pisz, pytaj, komentuj na forum poniżej: