Moje konto

Bank Zachodni WBK

Bankowość
Duża
  1. Bank Zachodni WBK

Praca w Banku Zachodnim WBK - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Do niedawna nazywaliśmy się Bank Zachodni WBK.

 

Naszym celem jest zostać najbardziej innowacyjnym bankiem w Polsce i najlepszym bankiem dla Klientów.

 

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku. Obsługujemy klientów indywidulanych , małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe.

 

Z troską podchodzimy nie tylko do klientów, lecz także do naszych pracowników. Dzięki silnej marce i wsparciu Grupy Santander zapewniamy im stabilność, rozwój, nowoczesne narzędzia pracy oraz możliwość wpływu na otoczenie.

Czego mogę się dowiedzieć?

Zapraszamy na aktualny profil Santander Bank Polska:

 

https://interviewme.pl/pracodawca/praca-santander-opinie

Poznaj bliżej Bank Zachodni WBK!

Średni staż pracy w Banku Zachodnim WBK to około 11 lat

Naszym celem jest pomoc klientom w rozwoju

81% naszych pracowników uważa, że oferujemy świadczenia dodatkowe, które są zgodne z ich potrzebami

Bank Zachodni WBK — atmosfera, benefity, rozwój, dla studentów

Wszystko, co chciałbyś o nas wiedzieć znajdziesz na profilu Santander Bank Polska:

 

https://interviewme.pl/pracodawca/praca-santander-opinie

Rekrutacja krok po kroku w Banku Zachodnim WBK

1
Przeczytamy Twoje CV. Znalazłeś ofertę pracy, która Cię interesuje? To świetnie! Nie zwlekaj z wysłaniem swojego CV. Wszystkie dokumenty, które otrzymujemy od kandydatów są na bieżąco analizowane. Możesz, więc mieć pewność, że jeśli Twoja wiedza, umiejętności i doświadczenie są zbieżne z naszymi potrzebami, damy Ci znać o kolejnym etapie rekrutacji.
2
Zadzwonimy. Podczas rozmowy telefonicznej nasz specjalista ds. rekrutacji może Cię pytać o Twoją motywację do pracy, dotychczasowe doświadczenie oraz informacje zawarte w CV.
3
Spotkamy się. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w najważniejszym etapie rekrutacji spotkasz się z przedstawicielem działu HR oraz menedżerem zespołu, do którego aplikujesz. Na tym etapie możemy Cię również poprosić o wykonanie dodatkowych zadań np. wypełnienie testu czy udział w Assessment Center.
4
Poinformujemy jak Ci poszło. Bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego otrzymasz od nas informacją zwrotną. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo, gdyż cenimy czas, który poświęciłeś na udział w rekrutacji do Banku Zachodniego WBK.

Co powinieneś wiedzieć przed rozmową rekrutacyjną w Banku Zachodnim WBK?

Zdobądź informacje o naszej organizacji. Wszystkie wiarygodne i sprawdzone wiadomości o nas znajdziesz na stronie Santander Bank. Nasze działania, wartości i cele często opisywane są w social media, jednak pamiętaj, aby treści pochodziły z oficjalnych kont Banku. 

Przygotuj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Mogą to być pytania takie jak: Co jest Twoją przewagą konkurencyjną; W czym jesteś dobry; Co jest Twoją mocną stroną, a co obszarem do rozwoju i wiele innych.
Zastanów się przed rozmową, jakie są Twoje oczekiwania finansowe. Pytanie o oczekiwania finansowe, na pewno pojawi się podczas pierwszego spotkania lub już podczas wywiadu telefonicznego. Przemyśl, jakie jeszcze benfity są ważne dla Ciebie i Twojego rozwoju osobistego.
Bądź na czas. Sprawdź wcześniej jak dojechać, licz się z nieprzewidywalnymi sytuacjami, które mogą się zdarzyć w mieście. Zadbaj o pierwsze dobre wrażenie i spotkaj się z nami punktualnie.
Zadbaj o swój wizerunek. Jesteśmy instytucją finansową, która dba nie tylko o dobro klientów ale również wizerunek marki.

Oferty pracy w Banku Zachodnim WBK, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Barbara Sapiołko

Employer Branding Specialist

Masz pytania na temat pracy w Santander Banku? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.5 17

Pracowałeś w Banku Zachodnim WBK?

Podziel się opinią poniżej.

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: