Bank BNP Paribas

Bank BNP Paribas

Bankowość
Duża
  1. Bank BNP Paribas

Praca w Banku BNP Paribas — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Bank BNP Paribas to bank zmieniającego się świata. Działamy w ścisłej czołówce największych banków w Polsce, a nasz właściciel, BNP Paribas, to największa pod względem aktywów grupa bankowa w Europie.

 

Każdego dnia dostarczamy naszym klientom różnorodne produkty finansowe, a naszym pracownikom dajemy możliwość budowania własnej ścieżki kariery w ramach Banku i grupy BNP.

 

Tworzymy kulturę digital. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi pracy, pracy zdalnej oraz pakietu atrakcyjnych benefitów i zniżek. 

 

 

Ty też możesz zostać częścią zmieniającego się świata. Dołącz do nas, pomnażaj swój kapitał wiedzy i zyskuj więcej, pracując z prawdziwymi zawodowcami!

Idealne CV do pracy w Bank BNP Paribas przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej Bank BNP Paribas

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas, a w ponad 600 oddziałach Banku BNP Paribas pracuje ponad 11 000 pracowników.

Wspieramy zdolnych młodych ludzi oraz lokalne inicjatywy, a w ciągu ostatnich kilku lat pracownicy Banku BNP Paribas poświęcili na pomoc innym łącznie kilkanaście tysięcy godzin, starając się zmienić najbliższe otoczenie na lepsze.

Regularnie zdobywamy tytuł Top Employer przyznawany wyłącznie najlepszym pracodawcom.

Kariera w Banku BNP Paribas

Bo duży może więcej!

 

Działamy w ścisłej czołówce największych banków w Polsce. Nasz właściciel, BNP Paribas, to największa pod względem aktywów grupa bankowa w Europie. 

 

Dla naszych klientów tworzymy innowacyjne rozwiązania i produkty bankowe. Naszych pracowników słuchamy i dajemy im przestrzeń na realizację własnych pomysłów na rozwój osobisty.

 

Chcesz pracować w Sprzedaży, Call Center, IT albo w innym obszarze dla profesjonalistów? A może jesteś studentem lub absolwentem i chcesz zacząć budować swoją karierę w renomowanej firmie? 

 

Odwiedź zakładkę Kariera na naszej stronie www i przekonaj się, że w Banku BNP Paribas mamy dla Ciebie miejsce!

 

Jesteśmy najbardziej odpowiedzialnym Bankiem w Polsce!

 

Skąd to wiemy?

 

Zajęliśmy 1. miejsce w branży: bankowość, sektor finansowy i ubezpieczeniowy oraz 4. miejsce w klasyfikacji generalnej XII edycji prestiżowego Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2018!

 

W BNP Paribas rozumiemy, że społeczna odpowiedzialność to coś więcej niż jednorazowe akcje sponsoringowe czy charytatywne. Od lat realizujemy programy i inicjatywy, które mają charakter inwestycji społecznych i dają trwałe efekty. 

Chcemy przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu, a także wspierać edukację oraz kulturę.

 

Jesteśmy dumni ze społecznego zaangażowania naszych pracowników oraz licznych programów Fundacji BNP Paribas. 

 

Wiemy też, że pomaganie jest fajne!

 

Wspieramy inicjatywy oparte o mądrą i efektywną pomoc, a nasze działania mają namacalny charakter. W 2018 r. Bank został strategicznym partnerem akcji „Szlachetna paczka”, a w pomoc najbardziej potrzebującym zaangażowało się ponad 2000 naszych pracowników!

 

Każdemu pracownikowi naszego Banku, który angażuje się w bezinteresowną pomoc, przysługują w ciągu roku 2 dni wolne na działania wolontariackie – tzw. Dni Wolontariatu Pracowniczego.

 

 

 

 

Bo jesteś dla nas VIPEM.

 

Zdrowie i bezpieczeństwo to nasze priorytety. Właśnie dlatego korzystamy z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków. 

 

Mamy też kafeterię MyBenefit z różnorodną ofertą kulturalno-turystyczno-sportową, well-beingową aplikację Fitqbe i atrakcyjne dofinansowania z Funduszu Socjalnego. Dla Ciebie i Twoich dzieci.

 

Dodatkowo korzystamy z preferencyjnych warunków na produkty i usługi bankowe (konto osobiste, kredyt gotówkowy, samochodowy, a nawet hipoteczny) oraz z atrakcyjnych zniżek u naszych partnerów biznesowych.

 

Kultura digital jest dla nas ważna!

 

W zmieniającym się świecie narzędzia digital to nie matrix – to rzeczywistość. Właśnie dlatego korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i aplikacji, które ułatwiają nam codzienną pracę.

 

W Banku działają też Ambasadorzy Digital – to eksperci w zakresie korzystania z nowych technologii, którzy chętnie odpowiadają na pytanie „jak to działa?”

 

Narzędzia wspierają naszą mobilność! Na niektórych stanowiskach możemy korzystać z pracy zdalnej nawet kilka razy w miesiącu. To niesamowita oszczędność czasu i ratunek, kiedy zepsuje się samochód albo nie mamy z kim zostawić dziecka.

 

Rekrutacja w BNP Paribas krok po kroku

1
Aplikacja online

Aplikuj do nas! Możesz zrobić to za pomocą portali rekrutacyjnych lub bezpośrednio na naszej stronie Kariera

2
Poznajmy się

Jeśli spełniasz wymagania zawarte w ogłoszeniu o pracę na wybrane stanowisko, zadzwonimy do Ciebie i zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. 

W pierwszej kolejności odbywa się ona z osobą odpowiedzialną za proces rekrutacji. Jeżeli zakwalifikujesz się do drugiego etapu, wówczas spotkasz się z potencjalnym przełożonym. Czasami jednak już pierwsze spotkanie rekrutacyjne odbywa się w obecności przedstawiciela biznesu i pracownikiem HR-u.

3
Akcja-reakcja

Jeżeli będziemy chcieli sprawdzić Twoje umiejętności w praktyce, poprosimy Cię o wykonanie zadania lub udział w Assessment Center.

4
Rozmowa na szczycie

Spotkaj się z szefem działu, do którego aplikujesz.

5
Witamy!

Jeśli spełniliśmy wzajemne oczekiwania na wszystkich etapach – witamy Cię w zespole!

Rozmowa kwalifikacyjna w Banku BNP Paribas — jak się przygotować?

Przejrzyj swoje CV pod kątem stanowiska, o które się ubiegasz. Zastanów się, które z Twoich kompetencji, osiągnięć i dotychczasowych doświadczeń są według Ciebie najbardziej przydatne?

 

Zabłyśnij kilkoma informacjami na temat działalności naszego Banku – to na pewno spodoba się Twojemu potencjalnemu przełożonemu!

Znajdź w mediach informacje o zakresie odpowiedzialności działu, do którego aplikujesz.

Jeśli oprócz tego wiesz, co dzieje się na rynku w tym obszarze – jesteś dobrze przygotowany!

 

Oferty pracy w Banku BNP Paribas, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Magdalena Grzesiuk

Recruiter at Bank BNP Paribas S.A.

Chcesz zapytać o pracę w BNP Paribas? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.1 12

Dodaj opinię o pracy w BNP Paribas

Poznaj innych pracodawców z tej branży