Bankier

Bankier

Bankowość
Duża
  1. Bankier

Praca w Bankier Group - co musisz wiedzieć?

Kim jesteśmy?

Bankier Group to operator finansowy posiadający w swojej ofercie zarówno produkty bankowe jak i firm pozabankowych. Podejście do Klienta to coś z czego jesteśmy dumni.Doświadczenie nauczyło nas, aby dbać o jakość naszych usług.


Każda marka ma swoją historię, a historię tworzą ludzie. Nasza historia w branży kredytowej sięga 2003 roku. Doradzając już od kilkunastu lat zdobyliśmy doświadczenie, dzięki czemu osiągnęliśmy pozycję lidera na rynku.

Dołącz do nas!

Szukamy pełnych pasji ludzi, którzy chcieliby wykorzystywać swoje umiejętności i wiedzę,
a także pracując z nami zdobywać nowe doświadczenia!

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej firmę Bankier Group

1 miejsce - różne możliwości finansowania

Ponad 15 lat doświadczenia

1 zespół - wspólny cel

Kariera w Bankier Group

Bardzo ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego też realizujemy:

 

  • szkolenia i warsztaty wewnętrzne prowadzone przez kadrę kierowniczą lub po prostu pracowników, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi.
  • szkolenia i warsztaty zewnętrzne prowadzone przez doświadczonych trenerów znanych zarówno w Polsce jak i poza jej granicami.
  • szkolenia e-learningowe i webinary dla tych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i szukają nowych możliwości.

Bankier Group jest firmą rodzinną, dlatego cenimy sobie dobrą atmosferę, przyjacielskie relacje i wsparcie. W naszą kulturę organizacyjną wpisane są wspólne świętowanie urodzin czy wyjazdy integracyjne.

 

W pracy tworzymy silny i doświadczony zespół profesjonalistów, natomiast prywatnie lubimy spędzać ze sobą czas dzieląc się ważnymi dla siebie chwilami.

 

Co roku celebrujemy wspólnie wiele okazji, dzielimy się opłatkiem przy wigilijnym stole, wspólnie bawimy podczas wyjścia na karaoke. Tworzymy więzi i budujemy relacje nie tylko z naszymi Klientami, ale również wewnątrz firmy.

Wiemy jak ważna jest motywacja, dlatego dla naszych pracowników przygotowaliśmy wiele programów premiowych w których mogą zbierać punkty i wymieniać je według własnego uznania z katalogu benefitów dostępnych w systemie.

 

Ponad to min. raz w miesiącu organizowane są wszelkiego rodzaju konkursy dla pracowników, zarówno mniejsze jak i większe, w których każdy pracownik ma szansę na zdobycie nagrody jaką może być dodatkowa premia, nagroda rzeczowa jak i tygodniowy wyjazd za granicę!

Rekrutacja w Bankier Group - co musisz wiedzieć?

1

Aplikacja. Ofertę pracy znajdziesz na naszej stronie w zakładce pracuj z nami oraz na portalach ogłoszeniowych. Swoje zgłoszenie (CV) wyślij przez aplikację portalu lub skieruj na adres e-mail: kontakt@bankieroperator.pl

2

Selekcja aplikacji. Wszystkie przesłane do nas CV trafiają w ręcę osób zajmujących się rekrutacją. Przy selekcji dokumentów jesteśmy obiektywni i gwarantujemy poufność. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, bez względu na to czy Kandydat zostanie zaproszony na rozmowę. Odpowiedź otrzymasz zazwyczaj w przeciągu 24 h.

3

1. Rozmowa kwalifikacyjna. Jeżeli Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Pozwoli nam to na uzyskanie bardziej szczegółowych informacji na temat Twoich umiejętności, a także dowiemy się kim jesteś. Spotkanie to umożliwi Ci przedstawienie się oraz zapoznanie z wyzwaniami, jakie stawia przed Tobą praca na wybranym stanowisku.

4

2. Rozmowa kwalifikacyjna. W zależności od stanowiska organizowane są drugie etapy rozmów kwalifikacyjnych. Najlepsi kandydaci wyłonieni na pierwszym etapie są zapraszani na kolejną rozmowę kwalifikacyjną z udziałem właściciela firmy.

5

Sprawdzenie umiejętności. Podczas niektórych procesów rekrutacyjnych sprawdzamy umiejętności kandydatów. Są one weryfikowane w trakcie wywiadu kompetencyjnego, studium przypadku czy próbki pracy/ zadania do wykonania.

6

Zakończenie rekrutacji. Każdy kandydat po zakończeniu rekrutacji otrzyma informację zwrotną dotyczącą wyniku procesu rekrutacyjnego. Informacja zwrotna przekazywana jest w formie telefonicznej podczas rozmowy, bądź SMS w przypadku kiedy kandydat nie odbierze telefonu.

Kogo szukamy?

Szukamy ludzi pełnych pasji, otwartych na nowe doświadczenia i wyzwania, będących zdania, że niemożliwe nie istnieje.

Liczy się dla nas ambicja i komunikatywność, gotowość do podejmowania nowych wyzwań.

Bankier Group to miejsce dla osób twardo stąpających po ziemi, chcących się rozwijać, oraz tych, którzy nie załamują rąk, a szukają w życiu rozwiązań.

Oferty pracy w Bankier Group, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Kinga Zbiciak

Dyrektor Operacyjny w Bankier Group

Chcesz zapytać o pracę w Bankier Group? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci sie ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.5 4

Twoja opinia o Bankier Group bardzo się przyda.

Pisz, pytaj, komentuj na forum poniżej:

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Santander Bank Polska
Santander Bank Polska
Cała Polska

Naszym celem jest zostać najbardziej innowacyjnym bankiem w Polsce. Zobacz, co oferuje Ci praca w Santander Banku i dołącz do nas!

Bankowość
Duża
Raiffeisen Polbank
Raiffeisen Polbank
Cała Polska
Raiffeisen Polbank jest obecny na polskim rynku od 1991 roku. Zobacz, co może Ci zaoferować!
Bankowość
Duża
Plus Bank
Plus Bank
Cała Polska
Dowiedz się więcej o ścieżkach rozwoju kariery w Plus Banku.
Bankowość
Duża
Oney
Oney
Cała Polska

Praca w Oney Polska to pełna wyzwań przygoda w branży finansowej. Firma zajmuje się dopasowywaniem korzystnych kredytów i pożyczek. Zobacz szczegóły oferty Oney Polska. 

Bankowość
Średnia
Nest Bank
Nest Bank
Cała Polska
Nest Bank zatrudnia ponad 1300 wyjątkowych osób. Zobacz, co może Ci zaoferować!
Bankowość
Duża
Bank Millennium
Bank Millennium
Warszawa

Bank Millennium jest z największych i najbardziej innowacyjnych banków w Polsce. Sprawdź, co oferuje praca w Banku Millennium!

Bankowość
Duża
mFinanse S.A.
mFinanse S.A.
Łódź

mFinanse to spółka z grupy mBanku, działająca na rynku pośrednictwa finansowego od ponad 10 lat. Sprawdź, co oferuje praca w mFinanse!

Bankowość
Duża
mBank S.A.
mBank S.A.
Cała Polska

mBank to najbardziej innowacyjna na świecie platforma bankowości elektronicznej, doceniona prestiżowymi nagrodami. Zobacz, co może zaoferować Ci raca z mBank. 

Bankowość
Duża
ING Bank Śląski
ING Bank Śląski
Cała Polska
Dowiedz się więcej o karierze w ING Banku Śląskim.
Bankowość
Duża
Getin Noble Bank S.A.
Getin Noble Bank S.A.
Warszawa

Getin Noble Bank jest bankiem z większościowym polskim kapitałem. 

Bankowość
Duża