Refinitiv

Refinitiv

Finanse
Duża
 1. Refinitiv

Praca w Refinitiv — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Kim jesteśmy?

 

 • Globalną firmą z sektora finansów.
 • Każdego dnia dostarczamy 40 miliardów aktualnych danych rynkowych.
 • Umożliwiamy przygotowanie złożonych analiz i prowadzenie  transakcji giełdowych.

 

Refinitiv w Polsce

Nasze największe biuro znajduje się w Gdyni, zaledwie 15 minut spacerem od plaży. Pracuje u nas ponad 1000 pracowników, a nasza średnia wieku to 31 lat.

 

W Gdyni jesteśmy analitykami, konsultantami i specjalistami wielu obszarów biznesowych. Pochodzimy z ponad 40 krajów świata, co pozwala nam na wszechstronną wymianę wiedzy i doświadczeń płynących z naszej różnorodności.

 

Podziel się umiejętnościami

Podziel się swoją wiedzą i umiejętnościami, a my zapewnimy Ci najlepsze warunki do pracy oraz rozwoju. Wspieramy aktywnie inicjatywy ludzi z pasją i zaangażowaniem.

 

Najcenniejszy produkt

Nasze produkty, jak platforma Eikon, pomagają naszym Klientom w podejmowaniu decyzji, dostarczając rzetelnych informacji – najcenniejszego towaru w czasach niesprawdzonych źródeł i fake news.

 

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej Refinitiv

W latach 50’ XIX wieku Paul Julius Reuter założył agencję informacyjną, wykorzystując flotę gołębi pocztowych oraz linie telegraficzne.

Dziś nazywamy się Refinitiv, jesteśmy globalną organizacją, która stawia na innowację. Wiemy, że dane to dopiero początek, a nasze produkty i rozwiązania biznesowe pozwalają na wykorzystanie ich potencjału.

 

Poznaj historię Refinitiv

W 2006 roku w Gdyni otworzyliśmy biuro z zespołem 32 osób. Dzisiaj jest nas ponad 1 000.

Wyznajemy zasadę brania odpowiedzialności za nasze działania. Każdego roku pracownicy Refinitiv otrzymują dodatkowe dwa dni wolnego na realizację działań społecznych.

 

Przeczytaj, w jaki sposób wspieramy otoczenie i dbamy o zrównoważony rozwój  

W 2016 roku Policji w Detroit udało się uratować porwane, chore dziecko dzięki szybkiemu dostępowi do rzetelnych informacji , dostarczonych przez jeden z produktów Refinitiv.

Sprawdź, co wyróżnia nas globalnie

Kariera w Refinitiv

Jeżeli jesteś gotowy podzielić się z nami swoimi umiejętnościami, mamy dla Ciebie miejsce pracy nastawione na rozwój Twojego potencjału i pasji.

 

W trakcie pracy możesz wziąć udział w licznych szkoleniach, warsztatach oraz wydarzeniach organizowanych przez doświadczonych ekspertów, którzy niejednokrotnie są także pracownikami naszego biura.

 

To właśnie pracownicy tworzą niepowtarzalną, pozytywną atmosferę pracy w zespołach Refinitiv. W każdym dziale mamy aktywnych, zgranych i zaangażowanych ludzi, którzy regularnie organizują wspólne wyjścia do kina, zawody sportowe czy imprezy. Wspieramy te inicjatywy poprzez różnorodne, dodatkowe benefity, między innymi:

 

 • Bilety do kina 
 • Zniżki w lokalach w okolicy biura 
 • Imprezy takie jak Xmas Party czy Summer Party
 • Dodatkowe 2 dni wolne na działalność charytatywną
 • Ponad 10 drużyn sportowych, w tym zajęcia jogi i fizjoterapii w biurze
 • Różnorodność imprez towarzyskich, w których można uczestniczyć i organizować je wspólnie z innymi.                                                                                                                                                                                                    

 

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewniamy szereg korzyści. Chcemy pracować z najlepszymi zespołami, więc oferujemy najlepsze warunki, między innymi:

 • Prywatną opiekę zdrowotną oraz ubezpieczenie
 • 100% pokrycia wynagrodzenia w czasie zasiłku chorobowego
 • Możliwość korzystania z infrastruktury sportowej (program MultiSport)
 • Owocowe wtorki
 • Dodatkowe 5% wynagrodzenia odkładane w ramach planu emerytalnego, wypłacane po odejściu z firmy
 • Całodobowy dostęp do Programu Wsparcia Pracowników, dzięki któremu możesz korzystać z darmowej ekspertyzy specjalistów w zakresie m.in. prawa, księgowości, czy pomocy psychologa
 • Liczne możliwości dokształcania, takie jak platforma e-learning, program certyfikacji trenerów, szkolenia z umiejętności miękkich, technicznych i szkolenia produktowe, uczestnictwo w projektach prowadzonych globalnie 
 • Kompleksowy program onboardingu i „buddy” dla każdego nowego pracownika 
 • Nagrodę pieniężną za polecenie nowego pracownika do firmy
 • ... i inne!

 

 

 

Nasze wartości opisują działania, które podejmujemy indywidualnie i zbiorowo, zachowania, które wcielamy w życie oraz sposób, w jaki pracujemy i pokazujemy się zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Wszystkie wartości służą naszym klientom, partnerom i naszym pracownikom i kierują naszym celem, misją i strategią.

Dowiedz się więcej o naszych wartościach.

 

Kończysz studia? Szukasz pracodawcy, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła? 

 

Każdego roku zatrudniamy ponad 100 nowych pracowników na stanowiska juniorskie (np. Data Analyst), którzy mogą z nami rozpocząć swoją karierę zawodową w obszarze finansów. Zdobywając doświadczenie i nowe kompetencje umożliwiamy im podejmowanie kolejnych wyzwań wewnątrz firmy.

 

Wszystkie aktualne oferty można śledzić na: https://jobs.refinitiv.com/.

 

Rekrutacja w Refinitiv krok po kroku

1

Dołącz do naszej Talent Network.

2

Chcesz zwiększyć swoje szanse? Aplikuj bezpośrednio na interesujące Ciebie pozycje, które łatwo znajdziesz dzięki wyszukiwarce Portalu Kariery.

3

Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami – zapytamy o Twoją motywację, dostępność, wymagania oraz umiejętności.

 

4

Następnie zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną, którą poprowadzi Twój przyszły przełożony ze wsparciem osoby z Twojego nowego zespołu lub działu HR.

 

5

Jeżeli wzajemnie „poczujemy chemię”, porozmawiamy o szczegółowych warunkach pracy... I zaprosimy na pierwszy dzień w biurze ☺

 

6

Witaj na pokładzie Refinitiv!

Rozmowa kwalifikacyjna w Refinitiv — jak się przygotować?

Sprawdź nas – nasze wartości, historię, misję oraz styl pracy. Podpowiedź: świetnym sposobem na poznanie Refinitiv jest odwiedzenie naszej strony www.

Popracuj nad przedstawianiem się – pierwsze zdanie rozmówca wyrabia sobie zwykle już w 30 sekund, dlatego warto zadbać o dobre pierwsze wrażenie.

Bazuj na konkretach – w trakcie rozmowy opowiedz nam o swoich doświadczeniach. Podpowiedź: najprostszy i efektywny sposób bazuje na modelu STAR (z ang. Situation, Task, Action i Result).

Przygotuj się na rozmowę, nie wywiad – zadawaj pytania o organizację, swoje stanowisko pracy oraz kulturę w Refinitiv. Zmieniając wywiad w konwersację, nie tylko uzyskasz więcej informacji, ale też zaangażujesz rozmówcę.

W zależności od stanowiska, Twój rozmówca może zapytać o aktualne wydarzenia dotyczące Twojego obszaru specjalizacji. Bądź na bieżąco i pokaż pasję do pracy, którą chcesz się zajmować.

Zawsze informujemy, kto będzie uczestniczył w rozmowie rekrutacyjnej. Sprawdź, kim będzie Twój rozmówca, o co możesz go zapytać oraz jakie wspólne tematy posiadacie.

Oferty pracy w Refinitiv, na które możesz aplikować:

Kontakt do firmy

Karolina Majowicz-Prager

Talent Acquisition Manager

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w Refinitiv? Napisz do mnie!

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4 3

Podziel się opinią o pracy w Refinitiv na forum poniżej

Poznaj innych pracodawców z tej branży