MoneyGram

MoneyGram

Finanse
Duża
 1. MoneyGram

Praca w MoneyGram - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy światowym liderem w zakresie międzynarodowych transferów pieniężnych pomiędzy osobami fizycznymi. Oferujemy szybkie i wygodne gotówkowe przekazy pieniężne (cash-to-cash). Współpracujemy z międzynarodową siecią przedstawicieli, by móc zapewnić możliwość przesyłania pieniędzy do ponad 350 000 miejsc w ponad 200 krajach i terytoriach na całym świecie nawet w ciągu 10 minut.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej MoneyGram!

Wykonujemy transfery, których wartość wynosi 600 bilionów dolarów rocznie.

Zatrudniamy około 2500 pracowników.

Nasza sieć obejmuje banki krajowe, urzędy pocztowe, biura podróży oraz sklepy i punkty detaliczne.

Kariera w MoneyGram — atmosfera, benefity, rozwój

W MoneyGram zachęcamy ludzi, żeby nie bali się proponować własnych rozwiązań. Chcemy, żeby nasza kultura, firma oraz produkty stawały się coraz lepsze. Ważny jest dla nas nie tylko rozwój biznesu, ale również naszych pracowników. Chcemy im stworzyć warunki, w których będą mogli rozwijać swoje umiejętności oraz wiedzę.
Wszystkim naszym pracownikom oferujemy miesięczne wynagrodzenie stałe, premie miesięczne, kwartalne bądź roczne w zależności od stanowiska oraz inne benefity takie jak:

 • prywatna opieka medyczna,
 • ubezpieczenie na życie,
 • program emerytalny,
 • pakiet sportowy,
 • fundusz socjalny,
 • możliwość koszystania z transferów pieniężnych MoneyGram bez prowizji.
W naszym Global Business Centre w Warszawie zatrudniamy osoby na wszystkich szczeblach. Nasze biuro w Polsce zatrudnia ponad 800 osób i wciąż dynamicznie się rozwija. W związku z tym, że mamy duże zapotrzebowanie na języki obce jesteśmy otwarci na osoby tuż po studiach bez doświadczenia zawodowego. Nasi pracownicy reprezentują ponad 60 narodowości i mówią w ponad 24 językach. Oprócz tego mają okazję współpracować z MoneyGram w różnych częściach świata, a w firmie panuje nieformalna i rodzinna atmosfera. Pracownikom, którzy chcieliby się rozwijać wewnątrz organizacji, dajemy szereg możliwość rozwoju pionowego bądź poziomego.

Działamy w obszarach:
 • Information Technology,
 • Sales & Marketing,
 • Finance,
 • Human Resources and Facilities,
 • Talent Acquisition,
 • Creative Services,
 • Corporate Strategy & Communications,
 • Compliance & Global Due Diligence,
 • Global Customer Care,
 • Agent and Partner Servicing.

Rekrutacja krok po kroku w MoneyGram

1
Aplikacja. Wybierz ofertę pracy na naszej stronie w zakładce kariera https://www.moneygramjobs.com/" i prześlij do nas swoje CV w języku angielskim.
2
Rozmowa telefoniczna. Jeśli Twoje cv spełnia wymagania zadzwonimy do Ciebie, aby wstępnie zapoznać się z Twoim doświadczeniem oraz zapytać o motywację. Zapytamy również o Twoją dostępność oraz oczekiwania finansowe.
3
Rozmowa kwalifikacyjna z rekruterem. Jeśli pomyślnie przejdziesz rozmowę telefoniczną otrzymasz zaproszenie na spotkanie z naszym rekruterem. Porozmawiamy dokładniej o Twoim doświadczeniu, umiejętnościach i oczekiwaniach względem nowego stanowiska. Opowiemy więcej o naszej firmie, wartościach i atmosferze pracy. Będziesz miał równiez okazję, aby dokładniej omówić ofertę oraz zadać pytania na interesujące Cię zagadnienia.
4
Spotkanie z menedżerem zespołu. Jeśli spotkanie z rekruterem wypadnie dobrze, otrzymasz jeszcze jedno zaproszenie na spotkanie z potencjalnym przełożonym. Będzie to rozmowa na temat Twojej wiedzy merytorycznej oraz doświadczenia na danym stanowisku. Jest to również okazja dla Ciebie, aby bliżej poznać osobę z którą miałbyś pracować na co dzień.
5
Assessment Centre/ Test sprawdzający znajomość języka angielskiego/ Test analityczny. W przypadku niektórych rekrutacji mogą pojawić się dodatkowe etapy. Poinformujemy Cię o tym wcześniej.
6
Decyzja o przyjęciu. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się nawiązać współpracę skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo w przeciągu 2 tygodni od ostatniego etapu rekrutacji.

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w MoneyGram?

Poszukaj informacji o firmie w dostępnych źródłach (strona internetowa, facebook, youtube).
Wnikliwie zapoznaj się z opisem stanowiska na które aplikujesz.
Dowiedz się więcej o osobie, z którą masz umówione spotkanie.
Zadbaj o schludny wygląd oraz punktualne przybycie na rozmowę.
Zastanów się jak chciałbyś zaprezentować swoje doświadczenie na rozmowie, upewnij się, że logicznie będziesz umiał uzasadnić powody zmian zawodowych oraz przygotuj listę projektów w których brałeś udział.

Oferty pracy w MoneyGram, na które możesz zaaplikować:

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.6 8

Pracowałeś w MoneyGram?

Podziel się opinią poniżej.

Poznaj innych pracodawców z tej branży