PWC

PWC

Finanse
Duża
  1. PWC

Praca w PwC - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Korzystając z wiedzy i kwalifikacji ponad 233 tysięcy pracowników w 157 krajach, dostarczamy naszym klientom rozwiązania w zakresie audytu, doradztwa biznesowego oraz doradztwa podatkowego i prawnego.

Z kim współpracujemy?

Nasza oferta jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki - zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej PwC!

PwC to czwarta najsilniejsza marka świata według badania Brand Finance.

Kierujemy się trzema głównymi wartościami: jakością i doskonałością, pracą zespołową oraz przywództwem.

Zatrudniamy zespół blisko 3 000 pracowników w ośmiu miastach w Polsce.

Kariera w PwC - zarobki, benefity, rozwój

Potrafimy docenić wysokie kompetencje i zaangażowanie. Konkurencyjny system wynagrodzeń, odzwierciedlający doświadczenie, wiedzę i umiejętności oraz przyjazny program premiowania są tego najlepszym przykładem. Zależy nam na tym, żeby nasi pracownicy byli dobrze nastawieni do swoich obowiązków, dlatego zadbaliśmy o elementy wzmacniające motywację.

Nasi pracownicy mogą liczyć na różnego rodzaju premie zarówno w przypadku zrealizowania firmowych i zespołowych celów, jak i w przypadku dobrej oceny indywidualnych wyników pracy.
Naszym pracownikom gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie z prywatną opieką medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny.

Przyjęty przez nas system kafeteryjny sprawia, że to pracownicy sami decydują o tym, co chcą otrzymać. Produkty, spośród których mogą wybierać, wiążą się głównie z takimi kategoriami, jak: zdrowie, kultura i rozrywka, edukacja, sport, dom i rodzina.

W trosce o rozwój pracowników gwarantujemy dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń, baz wiedzy, mentoringu/ coachingu, możliwość nauki i pracy z uznanymi ekspertami z różnych dziedzin.

Nasze biura zlokalizowane w dogodnych lokalizacjach w miastach pracownikom gwarantują świeże owoce każdego dnia i dostęp do firmowej kantyny.
Szkolenia to nieodłączna część naszej firmowej rzeczywistości. Dzięki nim możemy się rozwijać i szybko reagować na zmiany, jakim podlega świat. Żeby nieco oswoić naszych przyszłych pracowników z tym tematem, prezentujemy krótki opis szkoleń dedykowanych poszczególnym działom.

Osoby dołączające do PwC przechodzą szkolenie wprowadzające do firmy. Następne szkolenia są już ustalane indywidualnie – w zależności od konkretnych potrzeb biznesowych. Ponieważ w przypadku tego działu ogrom wiedzy wynika z doświadczeń z pracy z poszczególnymi klientami oraz z realizowanych dla nich projektów, bardzo dużą rolę odgrywa coaching i „on the job training”. Konsultanci mogą także korzystać z licznych szkoleń organizowanych regionalnie m.in. z modellingu czy wyceny.

Nowi pracownicy audytu mogą być pewni, że pierwszy miesiąc będzie czasem intensywnych szkoleń administracyjnych oraz technicznych (m.in. dotyczących rachunkowości i podatków). Adepci audytu muszą zaliczyć także podstawy rachunkowości finansowej i zarządczej w języku angielskim. Ważnym punktem programu jest wyjazdowa sesja poświęcona symulacji procesu przygotowania i realizacji projektu dla klienta. Po przepracowaniu 12 miesięcy rozpoczynają się szkolenia kwalifikacyjne na biegłego rewidenta (KIBR). Okres od maja do września to co roku tzw. sezon szkoleniowy, w czasie którego każdy pracownik uczestniczy w zajęciach, których celem jest podniesienie umiejętności metodologicznych i technicznych oraz tzw. „miękkich”.
Zarówno Klienci PwC, jak i projekty, nad którymi pracujemy, są bardzo różnorodne i wymagają nieszablonowego myślenia. Zatrudniamy osoby o wysokim potencjale z różnych środowisk, uczelni wydziałów. Zastanawiasz się, który dział PwC jest dla Ciebie? Zapoznaj się z naszą ofertą płatnych praktyk tutaj.

Program WEX. Początek studiów to czas, który warto dobrze wykorzystać. WEX jest programem płatnych praktyk dla studentów I i II roku studiów pierwszego stopnia. Podczas trwania programu uczestnicy będą mieli szansę przekonać się jak wygląda praca w międzynarodowej firmie. Praktyki dają możliwość poznania charakterystyki pracy w różnych działach w PwC i wzięcia czynnego udziału w projektach pod okiem doświadczonych pracowników PwC.

Influencer PwC (daw. Program Ambasador PwC) to program skierowany do studentów, którzy ukończyli 1 rok studiów pierwszego stopnia i interesują się marketingiem oraz employer brandingiem. To idealny program dla Ciebie, jeżeli:

  • znajdujesz innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania,
  • chcesz dowiedzieć się jak działa branża doradcza,
  • budujesz relacje i chętnie pracują w zespole,
  • jesteś na bieżąco z nowinkami ze świata Social Media.


Rekrutacja krok po kroku w PwC

1
Jeśli już wiesz, że chcesz z nami pracować, znajdź w aktualnych ofertach ogłoszenie odpowiadające Twoim zawodowym zainteresowaniom i zastanów się, czy spełniasz wszystkie wymagania. Gdy tak jest, wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij do nas aplikacje.
2
Ocenimy Twoje dokumenty aplikacyjne pod kątem kompetencji wymaganych na danym stanowisku. Odezwiemy się do wybranych kandydatów.
3
Podczas kolejnego etapu spotkasz się z pracownikami działu rekrutacji i/lub z kierownikiem działu, który szuka osoby do swojego zespołu. Będziemy chcieli się dowiedzieć więcej o Twojej motywacji do pracy oraz Twoim doświadczeniu.
4
Spotkasz się również z menedżerem, który szuka osoby do swojego zespołu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się ich zadać - z chęcią na nie odpowiemy.
5
Bez względu na wynik rekrutacji przekażemy Ci informację zwrotną i poinformujemy o naszej decyzji.

Oferty pracy PwC, na które możesz zaaplikować:

PwC — kontakt do firmy

Izabela Szczurska

Manager

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w PwC? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.1 39

Pracowałeś w PwC?

Podziel się opinią poniżej.

Poznaj innych pracodawców z tej branży