Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
Praca PwC Opinie

PwC

Usługi/Doradztwo/Audyt / Warszawa

Praca w PwC - co musisz wiedzieć?

 • Profil firmy

  Korzystając z wiedzy i kwalifikacji ponad 233 tysięcy pracowników w 157 krajach, dostarczamy naszym klientom rozwiązania w zakresie audytu, doradztwa biznesowego oraz doradztwa podatkowego i prawnego.

 • Z kim współpracujemy?

  Nasza oferta jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki - zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.

Poznaj bliżej PwC!

PwC to czwarta najsilniejsza marka świata według badania Brand Finance.

Kierujemy się trzema głównymi wartościami: jakością i doskonałością, pracą zespołową oraz przywództwem.

Zatrudniamy zespół blisko 3 000 pracowników w ośmiu miastach w Polsce.

PwC - zarobki, benefity, rozwój

 • Potrafimy docenić wysokie kompetencje i zaangażowanie. Konkurencyjny system wynagrodzeń, odzwierciedlający doświadczenie, wiedzę i umiejętności oraz przyjazny program premiowania są tego najlepszym przykładem. Zależy nam na tym, żeby nasi pracownicy byli dobrze nastawieni do swoich obowiązków, dlatego zadbaliśmy o elementy wzmacniające motywację.

  Nasi pracownicy mogą liczyć na różnego rodzaju premie zarówno w przypadku zrealizowania firmowych i zespołowych celów, jak i w przypadku dobrej oceny indywidualnych wyników pracy.
 • Naszym pracownikom gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie z prywatną opieką medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny.

  Przyjęty przez nas system kafeteryjny sprawia, że to pracownicy sami decydują o tym, co chcą otrzymać. Produkty, spośród których mogą wybierać, wiążą się głównie z takimi kategoriami, jak: zdrowie, kultura i rozrywka, edukacja, sport, dom i rodzina.

  W trosce o rozwój pracowników gwarantujemy dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń, baz wiedzy, mentoringu/ coachingu, możliwość nauki i pracy z uznanymi ekspertami z różnych dziedzin.

  Nasze biura zlokalizowane w dogodnych lokalizacjach w miastach pracownikom gwarantują świeże owoce każdego dnia i dostęp do firmowej kantyny.
 • Szkolenia to nieodłączna część naszej firmowej rzeczywistości. Dzięki nim możemy się rozwijać i szybko reagować na zmiany, jakim podlega świat. Żeby nieco oswoić naszych przyszłych pracowników z tym tematem, prezentujemy krótki opis szkoleń dedykowanych poszczególnym działom.

  Osoby dołączające do PwC przechodzą szkolenie wprowadzające do firmy. Następne szkolenia są już ustalane indywidualnie – w zależności od konkretnych potrzeb biznesowych. Ponieważ w przypadku tego działu ogrom wiedzy wynika z doświadczeń z pracy z poszczególnymi klientami oraz z realizowanych dla nich projektów, bardzo dużą rolę odgrywa coaching i „on the job training”. Konsultanci mogą także korzystać z licznych szkoleń organizowanych regionalnie m.in. z modellingu czy wyceny.

  Nowi pracownicy audytu mogą być pewni, że pierwszy miesiąc będzie czasem intensywnych szkoleń administracyjnych oraz technicznych (m.in. dotyczących rachunkowości i podatków). Adepci audytu muszą zaliczyć także podstawy rachunkowości finansowej i zarządczej w języku angielskim. Ważnym punktem programu jest wyjazdowa sesja poświęcona symulacji procesu przygotowania i realizacji projektu dla klienta. Po przepracowaniu 12 miesięcy rozpoczynają się szkolenia kwalifikacyjne na biegłego rewidenta (KIBR). Okres od maja do września to co roku tzw. sezon szkoleniowy, w czasie którego każdy pracownik uczestniczy w zajęciach, których celem jest podniesienie umiejętności metodologicznych i technicznych oraz tzw. „miękkich”.
 • Zarówno Klienci PwC, jak i projekty, nad którymi pracujemy, są bardzo różnorodne i wymagają nieszablonowego myślenia. Zatrudniamy osoby o wysokim potencjale z różnych środowisk, uczelni wydziałów. Zastanawiasz się, który dział PwC jest dla Ciebie? Zapoznaj się z naszą ofertą płatnych praktyk tutaj.

  Program WEX. Początek studiów to czas, który warto dobrze wykorzystać. WEX jest programem płatnych praktyk dla studentów I i II roku studiów pierwszego stopnia. Podczas trwania programu uczestnicy będą mieli szansę przekonać się jak wygląda praca w międzynarodowej firmie. Praktyki dają możliwość poznania charakterystyki pracy w różnych działach w PwC i wzięcia czynnego udziału w projektach pod okiem doświadczonych pracowników PwC.

  Influencer PwC (daw. Program Ambasador PwC) to program skierowany do studentów, którzy ukończyli 1 rok studiów pierwszego stopnia i interesują się marketingiem oraz employer brandingiem. To idealny program dla Ciebie, jeżeli:

  • znajdujesz innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania,
  • chcesz dowiedzieć się jak działa branża doradcza,
  • budujesz relacje i chętnie pracują w zespole,
  • jesteś na bieżąco z nowinkami ze świata Social Media.


Rekrutacja krok po kroku w PwC

 • Jeśli już wiesz, że chcesz z nami pracować, znajdź w aktualnych ofertach ogłoszenie odpowiadające Twoim zawodowym zainteresowaniom i zastanów się, czy spełniasz wszystkie wymagania. Gdy tak jest, wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij do nas aplikacje.

 • Ocenimy Twoje dokumenty aplikacyjne pod kątem kompetencji wymaganych na danym stanowisku. Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

 • Podczas kolejnego etapu spotkasz się z pracownikami działu rekrutacji i/lub z kierownikiem działu, który szuka osoby do swojego zespołu. Będziemy chcieli się dowiedzieć więcej o Twojej motywacji do pracy oraz Twoim doświadczeniu.

 • Spotkasz się również z menedżerem, który szuka osoby do swojego zespołu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się ich zadać - z chęcią na nie odpowiemy.

 • Bez względu na wynik rekrutacji przekażemy Ci informację zwrotną i poinformujemy o naszej decyzji.

Oferty pracy PwC, na które możesz zaaplikować:

Anna Łukawska

Talent Acquistion Expert
Anna Łukawska

LinkedIn

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w PwC? Napisz do mnie.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

5.0

Pracowałeś w PwC?

Podziel się opinią poniżej.