PAYBACK

PAYBACK

Finanse
Średnia
 1. PAYBACK

Praca w PAYBACK - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Ideą naszego Programu jest docenianie konsumentów za ich codzienne decyzje zakupowe oraz wsparcie firm w budowie i utrzymaniu stabilnych relacji z klientami. Jego uczestnicy mogą zbierać również punkty za inne określone aktywności, by potem wymieniać je na nagrody lub płacić nimi u wybranych partnerów PAYBACK. Partnerzy Programu zyskują natomiast dostęp do unikalnych kanałów komunikacji z uczestnikami, jednocześnie poznając ich potrzeby i zwyczaje konsumenckie. PAYBACK został opracowany w Niemczech, a obecnie funkcjonuje w 11 krajach. Od 2011 roku jest częścią Grupy American Express.

Co wyróżnia PAYBACK?

PAYBACK to przede wszystkim ekspercka wiedza i duży zasięg działania. Wyróżnia nas innowacyjność – tworzymy rozwiązania, które trwale zmieniają reguły gry. Doceniamy naszych pracowników i wierzymy, że ich zadowolenie oraz radość z pracy przekładają się bezpośrednio na jakość wykonywanych projektów.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

PAYBACK w liczbach

33 lata – średni wiek pracowników

67 – liczba kobiet

11– ilość działów

125 – ilość pracowników

3 lata – średnia długość stażu pracy

Kariera w PAYBACK: benefity i atmosfera

PAYBACK istnieje, aby wspierać Partnerów we wzmacnianiu i pogłębianiu relacji z ich Klientami, dlatego do naszego zespołu zapraszamy ekspertów, których wiedza i doświadczenie kontrybuować będą do naszej współpracy z Partnerami oraz zwiększą zaangażowanie uczestników Programu.

 

Zapraszamy do jednego z naszych jedenastu działów:

 

1. PARTNER MANAGMENT

Do naszych codziennych obowiązków należy współpraca z partnerami, którzy pochodzą z różnych branż, aby poprzez podejmowane działania rozwijali swój biznes i Program PAYBACK. 

 

2. DIGITAL

To do nas należy wsparcie i współpraca z partnerami online oraz sieciami afiliacyjnymi. Na co dzień pracujemy z najsłynniejszymi markami na polskim rynku. W naszych rękach jest również najprzyjemniejsza część Programu – nagrody PAYBACK.

 

3. MARKETING

Wspólnie z partnerami, przy pomocy agencji reklamowych, domów mediowych i instytów badań rynku, tworzymy wyjątkowy przekaz marketingowy w wielu kanałach komunikacji, zarówno w świecie online, jak i offline. 

 

4. BUSINESS DEVELOPMENT&CONSULTING

Nasze zadania związane są zarówno z aspektem budowania relacji z nowymi partnerami, jak i doradztwem biznesowym. Naszym celem jest maksymalizacja korzyści płynących dla nowych partnerów ze współpracy z Programem PAYBACK. 

 

5. OPERATIONS

Sprawujemy pieczę nad procesami, od których zależne są praktycznie wszystkie działania Programu. Patrzymy na PAYBACK z technicznego i logistycznego punktu widzenia i dbamy, żeby wszystko zawsze działało sprawnie

 

6. IT& PRODUCT DEVELOPMENT

Robimy cuda w technologii – rozpoczynając od współpracy i integracji technologicznych z czołowymi graczami na rynku, poprzez projektowanie i tworzenie zaawansowanych systemów i aplikacji, a kończąc na codziennym wsparciu technicznym dla pracowników, dbając przez cały czas o bezpieczeństwo informacji. 

 

7. ANALYTICS

Przetwarzamy dane i przygotowujemy zaawansowane raporty i statystyki pomagające partnerowi lepiej poznać jego klienta. 

 

8. FINANCE

Czuwamy nad rozliczeniami, podatkami, controllingiem oraz raportowaniem.

 

9. LEGAL

Wspieramy naszych partnerów, troszczymy się o dane naszych użytkowników oraz zapewniamy pomoc prawną dla całej organizacji PAYBACK.

 

10. ADMINISTRATION

Dbamy o środowisko pracy całej społeczności PAYBACK. Sprawiamy, że zarówno całe biuro, jak i każde pojedyncze biurko jest należycie wyposażone i utrzymane w idealnym stanie. 

 

11. HR

Znajdujemy i zapraszamy na pokład wyjątkowych, pełnych pasji ludzi, którzy chcą dołączyć do nas, aby wspólnie rozwijać Program PAYBACK. Czuwamy nad ich rozwojem i wspieramy na każdym etapie zatrudnienia. 

 

Kulturę i atmosferę naszej firmy kreują ludzie. Przychodzą do PAYBACK z różnymi doświadczeniami, którymi chętnie dzielą się z innymi pracownikami. W trakcie licznych dyskusji powstają nowe pomysły, które realizujemy w firmie. Przykładem sukcesu w ramach współpracy międzydziałowej jest nasza akcja „Wyciśnij z PAYBACK”, w której umożliwiliśmy uczestnikom sprawdzenie ich zaawansowania w korzystaniu z Programu.

Naszą firmę tworzą osoby z pasją. Możesz tutaj znaleźć pasjonatów fotografii, geo-cachingu, mistrza słodkich wypieków. Chętnie pogramy z Tobą w piłkę nożną, siatkówkę, weźmiemy razem udział w maratonie. Zdziwisz się jakimi doświadczeniami, nie tylko zawodowymi, podzielą się z Tobą nasi pracownicy.
Co możemy Ci zaoferować?

 • Punkty PAYBACK otrzymywane w ramach innowacyjnego systemu motywowania pracowników.
 • Dofinansowanie do karnetu sportowego i prywatnej opieki zdrowotnej.
 • Naukę języka angielskiego.
 • Możliwość udziału w szkoleniach prowadzonych zarówno przez ekspertów wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
 • Wydarzenia okolicznościowe i akcje tematyczne organizowane dla pracowników, np. bale karnawałowe, dni PAYBACK Lifestyle.
 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji, w energicznym zespole.
 • Różnorodność zadań, projektów i wyzwań – zero nudy!
 • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w życie.
 • Pracę z najnowszymi technologiami w grupie doświadczonych profesjonalistów.
 • Przyjazną i swobodną atmosferę w pracy.
 • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy i jej projektów.
 • Korzystną lokalizację w ścisłym centrum Warszawy oraz dobrą kawę.

„PAYBACK jest częścią międzynarodowej grupy, co umożliwia nam współpracę z koleżankami i kolegami z całego świata. Dzięki temu praca nie jest monotonna, ciągle dostarcza nowych wyzwań i pozwala spojrzeć na niektóre zagadnienia z zupełnie innej perspektywy”. Dawid Pyzowski, Senior Finance Manager

 

”Swoją przygodę w firmie rozpocząłem jeszcze przed startem Programu PAYBACK w Polsce, i to właśnie jego start był jednym z mocniejszych przeżyć zawodowych w mojej karierze. (...) W PAYBACK jestem odpowiedzialny za IT oraz rozwój produktów. Praca w PAYBACK to przede wszystkim nowe pomysły, rozwiązania i zmiany. Firma daje duże możliwości rozwoju zgodne z aktualnymi trendami rynku.” Piotr Awdziewicz, IT&Product Development Director

Rekrutacja krok po kroku w PAYBABCK

1

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy, a następnie wyślij Twoją aplikację. Przed wysłaniem aplikacji sprawdź, czy Twoje kompetencje i doświadczenie odpowiadają kryteriom podanym w ogłoszeniu. Przygotowując CV, uwzględnij wymagania stanowiska, na które aplikujesz, a następnie wyślij je za pomocą krótkiego formularza.

2

Jeżeli Twoje CV spełnia kryteria, możesz spodziewać się telefonu z naszej strony. Rozmowa telefoniczna trwa około 10 minut i pozwala obu stronom procesu efektywnie wykorzystać czas na weryfikację podstawowych informacji kluczowych dla danej rekrutacji. Po każdym kontakcie z naszej strony otrzymasz informację zwrotną na temat Twojego statusu w procesie.

3

Jeśli rozmowa telefoniczna wypadnie pomyślnie zaprosimy Cię na spotkanie z menadżerem lub członkiem zespołu. Sprawdzimy Twoje kompetencje, doświadczenie, oczekiwania, ale i wiedzę na temat naszej firmy oraz pasje, które Cię wyróżniają. Pamiętaj, że to czas także na Twoje pytania – z przyjemnością na nie odpowiemy.

4

Do finalnego etapu zaprosimy wybrane osoby, które poprosimy o przygotowanie krótkiego zadania. Ciekawi jesteśmy, jak sobie radzisz z wyzwaniami, jakie potencjalnie na Ciebie czekają. W finalnym spotkaniu uczestniczą przeważnie przedstawiciel działu HR oraz bezpośredni przełożony bądź dyrektor działu.

5

Będziemy szczęśliwi, mogąc przekazać Ci pozytywną informację. Jeżeli zaprosiliśmy do współpracy właśnie Ciebie, telefonicznie omówimy z Tobą szczegóły oferowanych warunków, a następnie podczas spotkania przekażemy Ci wszystkie dokumenty związane z zatrudnieniem w naszej firmie.

6

Nasz proces rekrutacji nie kończy się w momencie złożenia oferty. Równie ważnym etapem jest odpowiednie wprowadzenie do naszej firmy. Dlatego już na kilka dni przed rozpoczęciem pracy otrzymasz od nas e-mail ze szczegółowym harmonogramem. Przywitamy Cię dobrą kawą, a następnie zaprosimy na spotkania z pracownikami poszczególnych działów. Zadbamy o to, aby pierwsze tygodnie pełne były pozytywnych doświadczeń.

Co powinieneś wiedzieć o rozmowie rekrutacyjnej w PAYBACK?

Szanujemy Twój czas, dlatego zawsze po zakończeniu każdego etapu rekrutacji wracamy z informacją zwrotną, niezależnie od naszej decyzji.

Na rozmowie chcemy się dowiedzieć jak najwięceje o Tobie, więc przygotuj informacje nie tylko o swoim doświadczeniu, ale również o pasjach, które Cię wyróżniają :)

Oferty pracy PAYBACK na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Ilona Jabłońska

HR Business Partner

Czy chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w PAYBACK? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.2 11

Pracowałeś w PAYBACK?

Podziel się opinią poniżej.

Poznaj innych pracodawców z tej branży