Makro Cash and Carry

Makro Cash and Carry

Handel
Duża
 1. Makro Cash and Carry

Praca w Makro Cash and Carry - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju. Będąc częścią globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, obsługuje 21 milionów klientów w 25 krajach na całym świecie. Na co dzień swoje usługi dedykuje przedsiębiorcom, ale MAKRO skala to także wielkie możliwości dla Ciebie!

Co wyróżnia Makro Cash and Carry?

Hale MAKRO oferują bogaty i różnorodny asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych w przystępnych cenach, zgromadzony pod jednym dachem. W naszej ofercie mamy ponad 40 tysięcy produktów, które zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Dlaczego warto pracować w Makro Cash and Carry?

Dbamy o nasze talenty

Wiemy jak dostrzec w ludziach pasję i wiemy jak ją rozwijać. Prowadzimy programy takie jak METRO POTENTIALS czy Akademia Młodszych Przedstawicieli Handlowych.

Jesteśmy zespołem pasjonatów

O żywności wiemy bardzo dużo i z entuzjazmem odpowiadamy na nawet najbardziej wymagające zapotrzebowania naszych Klientów.

Rozwijamy Twoją karierę

Wspieramy utalentowanych, młodych profesjonalistów. Ogólnopolski program „Szef dla Młodych Talentów” to wydarzenie skierowane do uczniów szkół o profilu gastronomicznym.

Kariera w Makro Cash and Carry - atmosfera, rozwój, benefity i możliwości dla studentów

W MAKRO dbamy o dobrą atmosferę - chcemy tworzyć miejsce, do którego chce się przychodzić. Jak o Ciebie zadbamy?

 • Integracja - stawiamy na dobrą atmosferę nie tylko w biurze – imprezy integracyjne są na stałe wpisane w nasz plan działania. PS. NAPRAWDĘ lubimy kręgle :)
 • Pakiety dla rodziców - rodzina to podstawa, dlatego szczególnie dbamy o pracowników, którzy są rodzicami. Oferujemy m.in.:
  1. dofinansowania do wypoczynku,
  2. imprezy Mikołajowe z prezentami,
  3. wyprawki dla pierwszoklasistów,
  4. konkursy dla pracowników i ich dzieci.
  Dodatkowo – każdy świeżo upieczony rodzic otrzymuje od nas wyprawkę na dobry start :)
 • Nagrody - doceniamy naszych pracowników – możesz być pewny, że naszej uwadze nie umkną Twoje zaangażowanie ani godne podziwu wyniki sprzedażowe. Nie zapomnimy też o jubileuszu Twojej pracy dla nas.
Chcemy, abyś mógł się rozwijać i zapewnimy Ci do tego idealne warunki – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, programy rozwojowe, stypendia i dofinansowania do dalszej nauki.

Poza standardowymi formami szkoleń, nasi Pracownicy doskonalą swoje umiejętności uczestnicząc w programach rozwojowych, m.in. w Akademii Aktywnej Dystrybucji, Akademii Pionu Handlowego czy Akademii Aktywnej Sprzedaży.
Przyjemna atmosfera w biurze to u nas standard, ale zależnie od lokalizacji, w której chciałbyś pracować, oferujemy m.in.:

 • Zniżki na zakupy w Makro - w MAKRO wiemy, że nie tylko pracą żyje człowiek – jako nasz pracownik masz stałą zniżkę na zakupy :)
 • Dofinansowanie posiłków - bo pracownik najedzony, to pracownik zadowolony :)
 • Prywatną opiekę medyczną - są ciekawsze zajęcia niż stanie w kolejce do specjalisty – dbamy o Twoje zdrowie i Twój cenny czas.
 • Dłuższe weekendy - w MAKRO weekend zaczyna się wcześniej dzięki „krótszym piątkom” :)
 • Dodatki świąteczne - święta to zawsze czas wzmożonych wydatków, dlatego możesz na nas liczyć – zapewniamy bony towarowe w okresie Bożego Narodzenia i Wielkanocy.
 • Dodatki sportowe - byś zachował hart umysłu i ciała proponujemy Ci dostęp do jednego z pakietów sportowo-rekreacyjnych (FIT PROFIT/BENEFIT SYSTEM)
 • Rozrywkę - pamiętamy o czasie wolnym naszych pracowników i chcemy go umilać, dlatego oferujemy bilety do kina, teatru, ZOO i na inne wybrane wydarzenia kulturalne.
 • Szczególne wsparcie finansowe - w życiu bywa różnie i nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Możesz być pewien, że w szczególnie trudnej sytuacji wesprzemy Cię finansowo.
Wierzymy, że najlepsi chcą zdobywać doświadczenie zawodowe już na studiach. Właśnie dla takich osób stworzyliśmy szereg programów stażowych i praktyk. A Ty, znasz je wszystkie? :)

METRO POTENTIALS TRAINEE PROGRAM
Międzynarodowy program menedżerski, dzięki któremu studenci i absolwenci poznają biznes od środka. Rozwijamy utalentowanych, ambitnych absolwentów i młodych profesjonalistów w zasięgu naszej całej organizacji oraz dajemy im możliwość wpływu na przyszłość naszej firmy.

MAKRO DAY
Studenci i absolwenci zainteresowani tajnikami branży handlowej oraz stażem w naszej firmie, mogą poznać nas bliżej podczas dnia otwartego. Makro Day organizujemy co roku. Informacji szukaj na naszej stronie dla studentów i absolwentów.

SZEF DLA MŁODYCH TALENTÓW
Gdy stawiasz pierwsze kroki jako szef kuchni i wiesz, jak ważny jest rozwój. Proponujemy Ci:
 • praktyczne warsztaty,
 • spotkania z mistrzami,
 • spotkanie z nowoczesną gastronomią,
 • 2 miesiące praktyk, a następnie 1 miesiąc płatnego stażu.

Rekrutacja krok po kroku w Makro Cash and Carry

1
Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te, które najlepiej odpowiadają wymaganiom danego stanowiska. Liczymy na to, że będziemy mieli okazję zapoznać się również z Twoim zgłoszeniem :)
2
Zależy nam na tym, aby jak najlepiej poznać potencjalnego pracownika. Na tym etapie możesz oczekiwać zaproszenia na spotkanie i rozmowę.
3
W zależności od rekrutacji zweryfikujemy Twoje kompetencje, sprawdzimy umiejętności analityczne. Z pewnością zamienimy z Tobą kilka zdań po angielsku. Będziemy chcieli poznać także Twoje kwalifikacje, doświadczenie i aspiracje zawodowe.
4
Podjęcie decyzji zajmuje nam zazwyczaj 2 tygodnie. Przed upływem tego czasu dostaniesz od nas odpowiedź. Jeżeli coś się zmieni, poinformujemy Cię telefonicznie lub mailowo.
5
Ostatni etap jest zdecydowanie najmilszy – to podpisanie umowy i omówienie benefitów, jakie będą Ci przysługiwać. Witaj na pokładzie!

Jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej w Makro Cash and Carry?

Na pewno będziemy chcieli z Tobą porozmawiać po angielsku. Przygotuj się do krótkiej rozmowy w tym języku.
Przeczytaj jeszcze raz swoje CV. Będzie Ci łatwiej zaprezentować swoje osiągnięcia i kompetencje.
Przed wysłaniem aplikacji sprawdź, czy Twoje kompetencje odpowiadają naszym oczekiwaniom.
Przygotuj trochę informacji o naszej firmie. Z pewnością Cię o to zapytamy :)

Oferty pracy Makro Cash and Carry, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Magdalena Cieszko

Personnel Specialist

Czy chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w Makro Cash and Carry? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.2 41

Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w Makro Cash and Carry?

Podziel się opinią poniżej.