Kazar Group

Kazar Group

Handel
Duża
  1. Kazar Group

Praca w Kazar — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Kazar to marka modowa segmentu premium, oferująca buty, akcesoria skórzane, zegarki, perfumy oraz linię zapachów do domu. Bogatą ofertę kieruje do kobiet i mężczyzn ceniących najwyższą jakość i wyjątkowy styl, zgodny ze światowymi trendami w modzie. 

Jak działamy?

Od prawie 30 lat budujemy markę, w której łączymy pasję tworzenia i najwyższą jakość. O sile naszej marki stanowi fakt, iż nasza sieć sprzedaży rozrosła się do ponad 50 salonów w Polsce oraz ruszyła na podbój zagranicznych rynków.

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Kazar w liczbach

Prawie 60 salonów sprzedaży w Polsce i za granicą

Ponad 600 pracowników tworzących wyjątkowy zespół

Prawie 10 000 000 klientów odwiedzających nasze salony rocznie

Kariera w Kazar — benefity, sylwetka kandydata

W Kazar oferujemy szereg benefitów, wśród których znajdują się m.in.:

 

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program sportowo - rekreacyjny Multisport lub program kinowy Multibilet
  • Program Kazar Friends - naszym pracownikom oraz współpracownikom proponujemy dołączenie do unikalnego programu dającego możliwość zakupu naszych produktów z atrakcyjną zniżką
  • Pakiet szkoleń merytorycznych
  • Liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (m.in. wycieczki zagraniczne, bony na zakupy)
  • Spotkania integracyjne zespołów

Kazar to marka, która dba nie tylko o pracowników, ale również o otoczenie, w którym działa – bo sukces smakuje lepiej, kiedy można się nim podzielić.

 

Aktywnie wspieramy potrzebujących oraz instytucje, realizujące szlachetne cele, związane z opieką zdrowotną, edukacją dzieci oraz kulturą.

 

Co roku aktywnie uczestniczymy w akcji Szlachetna Paczka. Pracownicy naszych biur i sklepów przygotowują paczki z prezentami dla potrzebujących rodzin.

Naszą misją jest pomoc w wyrażaniu osobowości.

 

Wypełnianie jej wymaga otwartości na potrzeby ludzi, nieszablonowego myślenia oraz zdolności przekraczania granic w dążeniu do doskonałości. Właśnie tacy ludzie tworzą naszą organizację. Upór i konsekwencja w realizacji zamierzonych celów są wpisane w nasze DNA.

 

Wysoko cenimy zaangażowanie naszych pracowników, partnerów biznesowych oraz szanujemy wkład i wyjątkowe predyspozycje naszych dostawców.

 

Dołącz do nas, jeśli bliskie są Twemu sercu takie wartości jak szacunek, uczciwość, doskonałość, kreatywność oraz pasja, która jest siłą napędową naszych działań.

Praca w tym miejscu nauczyła mnie, że efektywność zespołu można zbudować dzięki odpowiedniej motywacji i wyznaczeniu konkretnego celu, który wszyscy pragniemy osiągnąć. Wartością dodaną pracy w Kazar jest umiejętność wdrażania pomysłów pracowników, co wpływa na ich aktywizację oraz chęć utożsamiania się z miejscem pracy. Mam poczucie, iż każdy z pracowników wkłada do organizacji cząstkę siebie, a drzemiący w nas potencjał jest właściwie wykorzystywany. Lubię pracować w Kazar, ponieważ jest to miejsce, gdzie dążąc do realizacji naszych celów współtworzymy przyjazne środowisko pracy oparte na zaufaniu.

 

Paweł, Menadżer Salonu w C.H. Wola Park w Warszawie

 

 

 

W 2013 roku dołączyłem do Kazar jako Młodszy Handlowiec. Dziś piastuję stanowisko Koordynatora ds. Sprzedaży Detalicznej i jestem odpowiedzialny za funkcjonowanie 8 salonów sprzedaży o  strategicznym znaczeniu. Dzięki powierzonej roli rozwinąłem swoje kompetencje menedżerskie, nauczyłem się słuchać innych oraz co najważniejsze  – zbudowałem trwałe relacje z moimi współpracownikami. Cieszę się, że dotychczas zdobytą wiedzę mogę w skuteczny sposób przekazywać innym.

 

Artur, Koordynator ds. Sprzedaży Detalicznej

Cała Polska:

 

Sklepy stacjonarne

 

 

Centrala w Przemyślu:

 

Dział Zakupów

Dział Marketingu

Dział HR

Dział e-commerce

Dział Kontrolingu

Dział Logistyki

Dział IT

 

 

Biuro w Warszawie:

 

Dział Marketingu i PR

Dział HR

Dział Sprzedaży

Dział Visual Merchandising

Dział Prawny

Dział Inwestycji

Dział Kolekcji

Dział IT

Dział e-commerce

Rekrutacja w Kazar krok po kroku

1

Analiza nadesłanego CV - sprawdzimy, czy stworzony przez nas profil kompetencyjny kandydata pokrywa się z informacjami zawartymi w Twoim CV.

2

Rozmowa telefoniczna – podczas rozmowy telefonicznej porozmawiamy o Twoim dotychczasowym doświadczeniu, najciekawszych wyzwaniach oraz motywacji do pracy.

3

Spotkanie rekrutacyjne – W przypadku rekrutacji na stanowiska specjalistyczne oraz menadżerskie proces rekrutacji składa się z dwóch etapów.

 

Pierwszy z nich odbywa się z udziałem przedstawiciela działu HR, który po przeprowadzonych spotkaniach rekomenduje kandydatów do dalszych rozmów.

Podczas drugiego etapu kandydaci spotykają się z potencjalnym przyszłym przełożonym.

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz możemy poprosić Cię o wykonanie dodatkowych zadań.

W przypadku rekrutacji do salonów sprzedaży kandydaci spotykają się bezpośrednio z Menadżerami, którzy stoją na ich czele. Rekrutacja na te stanowiska kończy się na 1 etapie.

4

Feedback - bez względu na decyzję o podjęciu współpracy otrzymasz od nas informacją zwrotną. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo.

Rozmowa kwalifikacyjna w Kazar - jak się przygotować?

Zastanów się, co my jako pracodawca powinniśmy Ci zapewnić, żebyś chciał związać się z nami na dłużej oraz jaką wartość dodaną możesz wnieść do zespołu.

Nie bój się zadawać na pozór oczywistych pytań. Pamiętaj: kto pyta, nie błądzi :)

Oferty pracy w Kazar, na które możesz aplikować:

Kontakt do firmy

Natalia Zaborowska

Koordynator ds. HR w Kazar Group

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.2 13

Masz opinię o pracy w Kazar?

Podziel się nią na forum poniżej