FOREO

FOREO

Handel
Mała
  1. FOREO

Praca w FOREO - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Z pewnością zauważyłeś, że FOREO nie jest tradycyjną firmą branży kosmetycznej. Jak dotąd, nasze urządzenia do twarzy z serii LUNA podbiły szturmem światowy rynek, pojawiając się w ponad 10000 sklepach w 77 krajach na świecie.


Nie jesteśmy też zwykłą marką elektrycznych szczoteczek do zębów. Nasza szczoteczka ISSA zainicjowała największą rewolucję w dziedzinie higieny jamy ustnej w przeciągu ostatnich 50 lat.

Nasze wartości

Do tej pory profesjonalna pielęgnacja zbyt długo była przywilejem tylko dla bogatych. Nasz zespół zrobił wszystko, aby porzucić stare, zbyt kosztowne pomysły i stworzyć nowe technologie dostępne dla wszystkich za rozsądną cenę. Z tego powodu nazywamy się FOREO – For Every One.


Staramy się tworzyć przełomowe rozwiązania osiągalne dla każdego oraz takie, które przynoszą radość, zabawę i piękno w naszym codziennym życiu.

Idealne CV do pracy w FOREO przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

FOREO w liczbach

W 2017 roku co 3 sekundy ktoś na świecie otrzymywał nowe urządzenie FOREO.

Zespół FOREO każdego dnia staje się coraz lepszy. Na początku naszej działalności w 2013 roku w szwedzkiej siedzibie głównej było zatrudnionych tylko dwóch pracowników. Teraz, po 5 latach jest ich ponad trzy tysiące.

W międzyczasie zdobyliśmy ponad 100 nagród w naszej branży.

Kariera w FOREO - benefity, atmosfera

Wszystkim pracownikom FOREO zapewniamy:

  • zniżki na produkty FOREO i LELO
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwości rozwoju.

 

 

 

Jesteśmy dumni z tego, że wyróżniamy się na tle innych. Wierzymy, że unikalność naszego zespołu przejawia się w naszych projektach oraz podejściu do pracy i życia.


W zespole FOREO każdego z nas łączy jedna rzecz – pragniemy podążać pełną sukcesów i wyzwań ścieżką kariery.
Dlaczego? Ponieważ kariera w FOREO oznacza pracę na rzecz postępu i zmian. Każdy z nas to wynalazca i innowator. Nigdy się nie zatrzymujemy, dlatego nasza praca jest tak ekscytująca!

 

FOREO to pełen pasji, kochający zabawę zespół, który pracuje po to, aby nadać każdej chwili twojego życia jeszcze więcej energii, optymizmu i radości. Uważamy, że kiedy czujesz się dobrze, wyglądasz dobrze – nasza misja jest spełniona.

Aby każdego dnia czerpać z życia pełnymi garściami, prezentujemy światu nowy i najwyższej jakości standard piękna i dobrego samopoczucia.

 

Specjalizujemy się w urządzeniach do pielęgnacji twarzy i higieny jamy ustnej. Nasze wielokrotnie nagradzane projekty, dzięki przełomowym połączeniu sonicznych pulsacji i innowacyjnemu designowi silikonowej szczoteczki, zapewniają inteligentną i bardziej efektywną pielęgnację. Oczyszczające szczoteczki soniczne FOREO są wykonane z hipoalergicznego, nieporowatego silikonu, który zapewnia ich wysoką higieniczność. Produkty FOREO są odpowiednie do różnych typów cery i są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych oraz oryginalnym designie.

 

Rekrutacja w FOREO krok po kroku

1

Aplikuj. Chcesz stać się nowym członkiem naszego zespołu? Sprawdzaj nasze aktualne ogłoszenia za pomocą zakładki kariera. Jeśli zainteresowała cię nasza oferta, wyślij do nas CV w języku angielskim. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

2

Porozmawiaj. Jeśli twój profil nas zainteresuje, skontaktujemy się z tobą telefonicznie.

3

Spotkaj się. Kolejnym etapem jest rozmowa kwalifikacyjna z przedstawicielem działu HR. Następnie spotkasz się z potencjalnym przełożonym.

4

Podpisz umowę. Przekazujemy informację zwrotną wszystkim kandydatom niezależnie od decyzji. Rekrutacja w FOREO zazwyczaj kończy się do 4 tygodni od zamieszczenia ogłoszenia.

 

 

Rozmowa kwalifikacyjna w FOREO - jak się przygotować?

Nie jesteśmy tu tylko po to, aby Cię zaskoczyć, ale także po to, aby zaskoczyć samych siebie. Pragniemy abyś i ty przyłączył się do nas.

Jesteśmy międzynarodową firmą, dlatego przygotuj się na fragment rozmowy w języku angielskim.

Bądź naturalny. Poszukujemy pozytywnej energii, uśmiechu i entuzjazmu.

Oferty pracy w FOREO, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Anna Leśniewska

HR Generalist w FOREO

Chcesz zapytać o pracę w FOREO? Napisz do mnie: rekrutacja@foreo.com

Podoba Ci się ten profil? Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 5 8

Twoja opinia o FOREO bardzo się przyda.

Pisz, pytaj, komentuj na forum ponieżej: