DOZ Apteki

DOZ Apteki

Zdrowie
Duża
 1. DOZ Apteki

Praca w DOZ Aptekach - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

DOZ S.A. to spółka zarządzająca największą w Polsce siecią blisko 1000 DOZ Aptek dbam o zdrowie. Co miesiąc są one odwiedzane przez ponad 3 miliony Pacjentów. Za tym niewątpliwym sukcesem stoi zespół 4 000 pracowników, którzy w swoich codziennych działaniach opierają się na wartościach zawartych w misji firmy: rozwój, zaufanie oraz zaangażowanie. 

 

DOZ S.A. jest częścią grupy Pelion S.A.- największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce oraz jednej z największych firm zbudowanych od podstaw dzięki polskiemu kapitałowi po 1989 roku. 

 

Dlaczego warto u nas pracować?

Jesteśmy innowacyjni na każdym poziomie organizacji. Dbamy o wymianę wiedzy i doświadczeń oraz stale wzmacniamy kompetencje naszych pracowników, aby mogli rozwijać się razem z naszą firmą. Jasno określamy cele i zadania, wspieramy siebie nawzajem w codziennej pracy. Oferujemy pracownikom przejrzystą ścieżkę kariery i szeroki wachlarz benefitów. 

 

DOZ S.A. dwukrotnie zostało wyróżnione prestiżowym tytułem Najlepsze Miejsca Pracy 2017 i 2018, przyznawanym przez Instytut Great Place to Work. Jest także pięciokrotnym laureatem Superbrands. 

 

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej DOZ S.A.!

Na platformie DOZ Direct pacjenci mogą zamówić leki bezpośrednio od producenta.

Kariera w DOZ Apteki — benefity

W DOZ S.A. dbamy o Pracowników. Zapewniamy im następującec benefity:

 

 • Umowa o pracę: jasne i czytelne warunki zatrudnienia, stabilna praca u lidera w swojej branży, wyróżniającego się szczególną dbałością o warunki pracy i rozwój Pracowników
 • Prywatna opieka medyczna: dostęp do prywatnych placówek medycznych dla Pracowników i ich najbliższych 
 • Wachlarz dodatkowych świadczeń socjalnych: bogaty pakiet socjalny - wyprawka dla niemowlaka, pierwszoklasisty, dodatkowe ubezpieczenie na życie, wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych
 • Karta rabatowa: atrakcyjne zniżki pracownicze na produkty Naszych Marek
 • Karta sportowa: karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe dla Pracowników i ich rodzin
 • Dedykowane szkolenia specjalistyczne: szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym Pracowników, najnowocześniejsza na rynku platforma e-learningowa, atrakcyjne programy stażowe, wyróżnione certyfikatem "Staż Najwyższej Jakości"
 • Budowanie scieżki kariery: możliwość stałego poszerzania wiedzy i rozwoju w polskiej firmie o wysokich standardach etycznych oraz realny wpływ na kierunek rozwoju firmy, możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw, dzięki awansom wewnętrznym
 • Atrakcyjny system premiowy: system premiowy oparty na jasnych zasadach

 

W DOZ Aptekach możesz:

 • pracować jako Technik Farmaceutyczny, Magister Farmacji lub Kierownik Apteki,
 • pracować w centrali (Łódź lub Warszawa) w obszarach takich jak marketing, finanse, logistyka, handel, administracja czy HR,
 • odbyć staż, jeżeli jesteś studentem V roku farmacji lub staż w ramach DOZ Kariery.

Rekrutacja w DOZ Aptekach krok po kroku

1
Złożenie aplikacji. Jeżeli znajdziesz ogłoszenie, które Cię zainteresuje sprawdź, czy spełniasz określone w nim wymagania. Wypełnij ankietę i wyślij CV na podany w ogłoszeniu adres mailowy.
2
Selekcja dokumentów. CV kandydatów są oceniane pod kątem wymagań danego stanowiska. Jeśli Twoje kwalifikacje będą zgodne z naszymi wymaganiami, zadzwoni do Ciebie opiekun rekrutacji. Wspólnie ustalicie termin pierwszej rozmowy rekrutacyjnej.
3
Rozmowa telefoniczna. Część procesów rekrutacyjnych może rozpoczynać się od rozmowy telefonicznej. Podczas rozmów telefonicznych sprawdzamy kluczowe dla nas kryteria. Na tym etapie kandydat ma szansę na lepsze poznanie wymagań stanowiska, na które aplikuje oraz uzyskania dodatkowych wyjaśnień.
4
Spotkania rekrutacyjne. Spotkania rekrutacyjne mogą być podzielone na etapy. Pierwsze prowadzi opiekun rekrutacji z działu HR, a drugie kierownik apteki lub osoba z działu, do którego aplikujesz. Podczas spotkań rekrutacyjnych możesz zostać poproszony o wypełnienie testów badających umiejętności i predyspozycje zawodowe, rozwiązanie przygotowanego case study bądź wzięcie udziału w sesji assessment center.
5
Informacja zwrotna. Dbamy o to, aby każda osoba, niezależnie od tego, czy zostanie zakwalifikowana do kolejnego etapu, otrzymała informację zwrotną. Informację przesyłamy w formie mailowej – na podany podczas wypełniania kwestionariusza adres – lub też w formie telefonicznej. Jeśli nie dotarła do Ciebie żadna informacja – zawsze możesz skontaktować się z nami pisząc na adres: rekrutacje@doz.pl.

Jakie kompetencje posiada idealny kandydat DOZ Aptek?

Zaangażowanie – gotowość do podejmowania nowych wyzwań, aktywne szukanie najlepszych rozwiązań, zachęcanie innych do podejmowania nowych inicjatyw.

Nastawienie na współpracę – umiejętność brania współodpowiedzialności za realizację wyznaczonych celów, dzielenie się dobrymi praktykami, wiedzą i doświadczeniem, dbanie o dobrą atmosferę w pracy.

Nastawienie na rozwój – stała gotowość do uzupełniania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji, angażowanie się w nowe, rozwojowe projekty, otwartość na nowe pomysły.

Wysokie umiejętności komunikacyjne – zdolność do jasnego i precyzyjnego wyrażania się, umiejętność podtrzymywania relacji, współpracy i dbania o otwartość dyskusji.

Oferty pracy DOZ Aptek, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracy w DOZ Aptekach?

Napisz na hr@doz.pl lub zadzwoń: 22 329 65 00.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3 80

Pracowałeś w DOZ Aptekach?

Podziel się opinią poniżej.