Carrefour Polska

Carrefour Polska

Handel
Duża
  1. Carrefour Polska

Praca w Carrefour — konkretnie o nas

Profil firmy

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa. Swoją działalność prowadzimy w różnych formatach sklepów: hipermarketach, supermarketach oraz sklepach osiedlowych we współpracy z franczyzobiorcami. Prężnie rozwijamy handel on-line. Jesteśmy także właścicielem galerii handlowych i stacji benzynowych.

Co jest dla nas ważne?

Naszą ambicją jest stać się liderem transformacji żywieniowej. Dlatego ogłosiliśmy ogólnoświatowy program Act for Food, czyli konkretnych działań, aby jeść lepiej. Chcemy, aby każdy z nas mógł znaleźć w Carrefour produkty lokalne, BIO, certyfikowane, czy wegańskie. Jako firma mamy konkretne zobowiązania dla zapewnienia lepszej jakości życia. Dlaczego? Bo wszyscy zasługujemy na najlepsze. 

 

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Co konkretnie oferujemy?

Stabilne zatrudnienie

Priorytetem jest dla nas stabilność zatrudnienia, dlatego zapewniamy umowę o pracę, oferując  wybór – pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy. Jednocześnie pamiętamy, że każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania. 

Benefity

Pod hasłem „Carrefour dla Ciebie” tworzymy dla pracowników specjalną ofertę benefitów i świadczeń dodatkowych, z których każdy może wybrać coś dla siebie i swoich bliskich. Inspiruje nas zdrowie i różnorodność – czyli to, co jest ważne w naszej strategii.

Rozwój

Jako pracodawca oferujemy różnorodność stanowisk, specjalizacji i miejsc pracy. Wielu naszych pracowników rozpoczynało pracę w Carrefour na samym początku swojej kariery zawodowej – ich ścieżki kariery są naprawdę ciekawe!

Różnorodny zespół

Cztery pokolenia pracowników to morze możliwości, ale i wielkie wyzwanie. Łączy nas pasja do handlu i produktów. Jesteśmy otwarci na trendy, technologie, a przede wszystkim na ludzi – naszych klientów i współpracowników.

Etyka w pracy

W naszej pracy kierujemy się Kodeksem Etyki Zawodowej, który pomaga nam tworzyć atmosferę opartą na wzajemnym szacunku oraz budować reputację stabilnej i transparentnej firmy.

Kariera w Carrefour: Act for Food, Innowacje, Współpraca, CSR, Benefity

W odpowiedzi na oczekiwania klientów Grupa Carrefour rozpoczęła Act for Food, czyli program konkretnych działań na rzecz lepszego jedzenia, smaku i jakości. Chcemy zaoferować klientom zdrowsze, bardziej przyjazne dla środowiska produkty w przystępnej cenie. A transformację żywieniową zaczynamy od nas samych. W ramach projektu „Ekipa Act for Food” organizujemy specjalne eventy dla pracowników, podczas których edukujemy, spotykamy się z dostawcami, gotujemy i degustujemy. 

 

Digitalizacja to sposób działania i myślenia. Dziś nie istnieje już biznes, który nie korzysta z nowych technologii. My też nie zwalniamy tempa. Naszym klientom chcemy zapewnić maksymalną możliwość wyboru sposobu i miejsca zakupów oraz zachęcić do korzystania z nowoczesnych usług, także tych opartych na ekonomii współpracy. Naszym pracownikom proponujemy nowoczesne rozwiązania, usprawniające pracę i zarządzanie.

 

Wyznajemy zasadę, że najwięcej umiejętności i wiedzy zdobywamy poprzez praktykę. Wiele uczymy się także od swoich przełożonych i współpracowników. Dlatego stawiamy na współpracę, wymianę myśli i doświadczeń. Stworzyliśmy centrum szkoleniowe Smak Kariery, gdzie spotykają się specjaliści i eksperci w obszarze handlu oraz obsługi klienta, aby dzielić się swoją wiedzą.

 

Działania z zakresu Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie są wpisane w naszą strategię i obejmują trzy obszary: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochronę bioróżnorodności oraz wsparcie partnerów społecznych. Promujemy zdrowy styl życia i prawidłowy sposób odżywiania, sponsorujemy maratony, programy edukacyjne dla dzieci i seniorów. Angażujemy się w akcje charytatywne, działamy na rzecz lokalnych społeczności, a także jesteśmy odpowiedzialni społecznie. 

 

Pod hasłem „Carrefour dla Ciebie” tworzymy dla pracowników specjalną ofertę benefitów i świadczeń dodatkowych, z których każdy może wybrać coś dla siebie i swoich bliskich. Inspiruje nas zdrowie i różnorodność – czyli to, co jest ważne w naszej strategii.

 

Stabilne zatrudnienie

Priorytetem jest dla nas stabilność zatrudnienia, dlatego zapewniamy umowę o pracę, oferując  wybór – pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy. Jednocześnie pamiętamy, że każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania. 

 

Różnorodny zespół

Cztery pokolenia pracowników to morze możliwości, ale i wielkie wyzwanie. Łączy nas pasja do handlu i produktów. Jesteśmy otwarci na trendy, technologie, a przede wszystkim na ludzi – naszych klientów i współpracowników.

 

Benefity w Carrefour to również:

 

  • Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny
  • Ubezpieczenie dla Ciebie i rodziny
  • Karta MULTISPORT
  • Rabat z Kartą Rodzinka pracowników
  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Wyprawka w związku z urodzeniem dziecka
  • Wyprawka szkolna
  • Nagroda stażowa

 

Opinie o pracy w Carrefour

 

 

Oceniam nowe lokalizacje pod sklepy Carrefour – nie jest to typowa praca za biurkiem. Mam kontakt z ludźmi, śledzę działania konkurencji, szukam miejsc z potencjałem. Codziennie zdobywam nowe doświadczenia. Firma dała mi możliwość szybkiego awansu. Korzystam ze szkoleń we Francji i Rumunii, a przynajmniej raz w roku jeżdżę na międzynarodowe spotkania.

 

Andrzej Drozd, Menedżer w Dziale Nieruchomości – Badanie Rynku 

 

 

Otwartość i chęć poznawania, tym kieruję się w życiu zawodowym i prywatnym – moim hobby jest nurkowanie. Pod wodą odkrywam piękno podwodnego świata, a w pracy poznaję nowych ludzi, ich historie, charaktery i spojrzenie na świat. Łączę swoją pasję z pracą. To daje mi dużo satysfakcji. 

 

Justyna Jagieła, HR Biznes Partner

 

 

 

Dzisiejszy rynek jest bardzo dynamiczny, a my jako firma podążamy za trendami i staramy się jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów. Atutami pracy w Carrefour są stabilność zatrudnienia i możliwość awansu.

 

Grzegorz Fijałkowski, Senior Menedżer Działu Produktów Świeżych

 

Rekrutacja w Carrefour krok po kroku — 3 sposoby

Jesteśmy firmą przyjazną Pracownikom. Wspólnie tworzymy oparte na szacunku środowisko pracy, w którym ambitni i wyjątkowi ludzie mogą się rozwijać, realizować swój potencjał i osiągać sukcesy. Kierujemy się zasadą, że każdy jest odpowiedzialny za swoją karierę w Carrefour. Dzięki przynależności do globalnej firmy, dajemy możliwość nauki i zdobywania doświadczenia od międzynarodowych specjalistów. Wierzymy w wiedzę i doświadczenie różnorodnego zespołu, dlatego pracują u nas cukiernicy, kasjerzy, menadżerowie, HR-owcy, kupcy, eksperci IT.

1
APLIKACJA
Wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć na naszej stronie korporacyjnej zakładce „Oferty pracy”. Aplikacja odbywa się on-line, za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego.

 

2
KONTAKT Z KANDYDATEM
Analizujemy otrzymane CV, a następnie kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których aplikacje w największym stopniu pokrywają się z naszymi oczekiwaniami wobec kandydatów.
3
SPOTKANIE REKRUTACYJNE
Spotkania rekrutacyjne są prowadzone przez Pracownika Działu HR i/lub Przełożonego w zależności od rodzaju stanowiska i stopnia złożoności rekrutacji. W trakcie rozmowy będziemy chcieli Cię lepiej poznać, ale także opowiemy więcej o tym, jak wygląda praca w Carrefour.
4
INFORMACJA ZWROTNA / PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY
Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał informację zwrotną w określonym terminie, niezależnie od podjętej decyzji. 

 

Rozmowa kwalifikacyjna w Carrefour - jak się przygotować?

Sprawdź, czym się zajmujemy i jakie są nasze wartości. Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie korporacyjnej.

 

Przed spotkaniem przeanalizuj i uporządkuj sobie w głowie wszystkie najważniejsze informacje na temat swojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego, posiadanych umiejętności i kwalifikacji. 

Pomyśl, jakie pytania odnośnie pracy w Carrefour chciałbyś zadać osobom prowadzącym rozmowę. Postaramy się rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości, odpowiadając na Twoje pytania.

 

Przede wszystkim bądź sobą – chcemy Cię lepiej poznać! Niezależnie od stanowiska, o które się ubiegasz, chcielibyśmy, aby proces rekrutacji był dla Ciebie miłym doświadczeniem.

Oferty pracy w Carrefour, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Justyna Pałys

Menedżer w Dziale Zarządzania Zatrudnieniem w Carrefour Polska

Chcesz zapytać o pracę w Carrefour? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.5 8

Dodaj swoją opinię o pracy w Carrefour