Allianz

Allianz

Ubezpieczenia
Duża
 1. Allianz

Praca w Allianz - co musisz wiedzieć?

O nas

Allianz jest miejscem dla sięgających po więcej. Miejscem wspierającym Cię w podejmowaniu inicjatyw, w którym możesz się rozwijać, a jednocześnie aktywnie wzmacniać naszą wiodącą pozycję na globalnym rynku. Troszcząc się m.in. o 85 milionów klientów prywatnych i korporacyjnych oraz ponad 140 tys. pracowników na całym świecie, Allianz promuje kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań. Najbardziej zależy nam na tym, aby klienci uznawali nas za partnera godnego zaufania i czuli się z nami bezpiecznie. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, dołącz do nas.

W czym się specjalizujemy?

Nasza oferta obejmuje produkty ubezpieczeniowe i inwestycyjne oferowane przez niemal 5 tysięcy agentów w oddziałach oraz agencjach, a także podmioty współpracujące: brokerów ubezpieczeniowych i inne instytucje finansowe.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj Allianz bliżej!

Allianz na świecie

Ponad 85 milionów klientów indywidualnych i korporacyjnych w 70 krajach korzysta z wiedzy, międzynarodowego doświadczenia, finansowej siły i stabilności Allianz.

Bogata historia

Na polskim rynku obecni jesteśmy od 1997 roku. W ciągu kilkunastu lat obecności w Polsce Grupa Allianz, rozwijając się dynamicznie, stała się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego.

Grupa Allianz

Do Grupy Allianz należą współpracujące z Allianz Polska: Mondial Assistance oferujący ubezpieczenia assistance oraz Euler Hermes zajmujący się ubezpieczeniami kredytów kupieckich.

Kariera w Allianz - atmosfera, benefity, rozwój

W Allianz Polska jestśmy przekonani, że kluczem do zadowolenia klientów są zadowoleni pracownicy. Dbamy o atmosferę pracy, jakość wzajemnych relacji budując przyjazną kulturę organizacyjną, w której liczy się człowiek i jego osiągnięcia.

 • Dbamy o integrację i wzajemne poznawanie się. Corocznie organizujemy Allianz Cup – mistrzostwa firmy w piłce nożnej. Tej sportowej rywalizacji towarzyszy zawsze piknik oraz spotkania z kolegami i koleżankami z całego kraju. W ciągu roku odbywa się także wiele spotkań i konferencji z udziałem najlepszych agentów i kierowników zespołów.
 • Wszystkim naszym nowym pracownikom oferujemy ciekawy onboarding - Allianz Induction Program, który umożliwia poznanie różnych obszarów naszej organizacji.
 • Nasi pracownicy mają możliwość angażowania się w wiele ciekawych inicjatyw, takich jak: Quo Vadis, Kluby Pasji, Allianz World Run czy program wolontariatu pracowniczego My Finance Coach.
 • Opieka medyczna
 • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe
 • Plan oszczędnościowy – Lokata
 • Karta Multisport
 • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
Wszyscy pracownicy Allianz mogą uczestniczyć w inicjatywach rozwijających różne kompetencje oraz pasje, takich jak:

 • Kluby Pasji – dają okazję do wspólnego spędzania czasu podczas rozwijania swoich zainteresowań. Obecnie w firmie funkcjonuje Klub Piłki Nożnej, Allianz Pomagam, Motocyklowy Klub Pasji, Allianz Basket Team, Allianz Triathlon Team, Allianz Tennis Team, Allianz Cycling, Allianz Squash Team, Allianz Swimming Team i Travel Club.
 • Quo Vadis – nasi pracownicy wcielają się w role trenerów i przekazują swoją wiedzę i doświadczenie swoim kolegom i koleżankom na profesjonalnych, wewnątrz firmowych szkoleniach.
 • Nauka języków obcych online – każdy z naszych pracowników ma możliwość doskonalenia swojej znajomości języka angielskiego i/ lub niemieckiego dzięki internetowym kursom językowym dostosowanym do ich poziomu zaawansowania.
 • My Finance Coach – nasi wolontariusze reprezentujący różne obszary biznesowe i departamenty Allianz Polska uczą podstaw wiedzy ekonomicznej dzieci i młodzież w wieku 10-13 lat.

Rekrutacja krok po kroku w Allianz

1
Złożenie aplikacji on-line. Wypełnij formularz on-line dotyczący pracy na interesującym Cię stanowisku. Złożenie przez Ciebie aplikacji da nam możliwość wstępnego poznania Twoich doświadczeń.
2
Spotkanie z menadżerem rekrutującym oraz rekruterem. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie i zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne w dogodnym dla obu stron terminie. Rozmowa ta ma na celu poznanie Twoich doświadczeń, predyspozycji, motywacji i oczekiwań. Jest to również okazja do zadania pytań na interesujące Cię tematy.
3
Finalizacja procesu rekrutacji i informacja zwrotna. Po zakończonym procesie rekrutacji otrzymasz od nas informację zwrotną. Jeśli złożymy Ci ofertę zatrudnienia, a Ty ją przyjmiesz, zaprosimy Cię na pierwszy dzień pracy oraz do odbycia programu onboardingowego Allianz Induction Program.

Jesteś idealnym kandydatem Allianz, jeśli:

jesteś ambitna/ambitny i chcesz się nieustannie rozwijać
umiesz współpracować oraz chętnie dzielisz się wiedzą i dobrymi praktykami
jesteś zainteresowany/zainteresowana innowacjami i masz ducha przedsiębiorczości
postępujesz uczciwie i zawsze dotrzymujesz zobowiązań

Oferty pracy Allianz, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Joanna Żeleźnicka-Rychlik

Senior Recruitment & Employer Branding Specialist

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w Allianz? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.7 20

Pracowałeś w Allianz?

Podziel się opinią poniżej.

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Unum
Unum
Cała Polska

Unum oferuje ochronne ubezpieczenia na życie dla klientów indywidualnych i firm. Zobacz, co może zaoferować Ci praca w Unum.

Ubezpieczenia
Średnia
PZU
PZU
Cała Polska

PZU jest największą instytucją finansową w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Zobacz, jak pracuje się w PZU!

Ubezpieczenia
Duża
Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa
Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa
Warszawa

W Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej opracowujemy produkty ubezpieczeniowe dla branży oświatowej. 

Ubezpieczenia
Średnia
Nationale-Nederlanden
Nationale-Nederlanden
Cała Polska

Nationale-Nederlanden specjalizuje się w ubezpieczeniach, emeryturach i inwestycjach.

Ubezpieczenia
Duża
Mondial Assistance
Mondial Assistance
Warszawa
Mondial Assistance jest dostawcą usług assistance na polskim rynku i częścią Grupy Allianz.
Ubezpieczenia
Średnia
LINK4
LINK4
Cała Polska
Wiesz, że LINK4 jest pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct?
Ubezpieczenia
Duża
Gothaer
Gothaer
Cała Polska
Wiesz, że Gothaer oferuje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz rozwiązania ubezpieczeniowe dla klientów korporacyjnych.
Ubezpieczenia
Duża
CUK Ubezpieczenia
CUK Ubezpieczenia
Warszawa
Oferujemy największy wybór dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych i najszerszy zakres ochrony. Sprawdź, co Tobie możemy zaoferować!
Ubezpieczenia
Duża
Aviva
Aviva
Warszawa
Aviva na rynku brytyjskim działa już od ponad 300 lat. Sprawdź, co może Ci zaoferować!
Ubezpieczenia
Średnia
Allianz
Allianz
Cała Polska
Oferta Allianz obejmuje produkty ubezpieczeniowe i inwestycyjne, a także podmioty współpracujące: brokerów ubezpieczeniowych i inne instytucje finansowe.
Ubezpieczenia
Duża