Moje konto

Aegon

Finanse
Duża
  1. Aegon

Praca w Aegon - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Aegon jest jedną z 10 największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Oferujemy ubezpieczenia na życie, produkty emerytalne i inwestycyjne. Działamy również w segmencie ubezpieczeń wypadkowych, uzupełniających ubezpieczeń zdrowotnych oraz ubezpieczeń majątkowych.

Aegon w Polsce

Aegon w Polsce to cztery podmioty: Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Aegon Services Sp. z o.o. oraz oddział Aegon Magyarország Általános Biztosító S.A. oferujący ubezpieczenia majątkowe.

Poznaj bliżej Aegon!

Aegon to międzynarodowa grupa finansowa. Dbamy o zabezpieczenie finansowej przyszłości 30 milionów Klientów.

Działamy w 20 krajach na całym świecie, a w Europie Środkowo-Wschodniej w Polsce, Czechach, Rumunii, Turcji oraz na Węgrzech i Słowacji.

Nasza historia rozpoczęła się ponad 170 lat temu w Holandii. Centrala naszej Firmy mieści się w Hadze.

Aegon — atmosfera, benefity, rozwój

Podejmując pracę w naszej firmie, dołączysz do zespołu specjalistów z zakresu ubezpieczeń, rozwiązań inwestycyjnych i emerytalnych, którzy tworzą nowoczesne rozwiązania. Będziesz mieć możliwość współpracy z kolegami z całego świata, korzystania z ich wiedzy oraz wymiany najlepszych praktyk rynkowych.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest kreatywność i umiejętność spojrzenia na wyzwania z różnych punktów widzenia. Dlatego, w zależności od stanowiska i charakteru pracy, poszukujemy ludzi z różnym doświadczeniem, wykształceniem i osobowością.
Naszym pracownikom zapewniamy:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • kartę Multisport,
  • przejrzyste zasady zatrudnienia.
Naszym pracownikom dajemy duże możliwości rozwoju. Oferujemy im między innymi udział w szkoleniach, kursach i konferencjach zewnętrznych w kraju oraz zagranicą. Pracownicy mają również możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych zarówno w Polsce, jak i spółkach Aegon na świecie.

Rekrutacja krok po kroku w Aegon

1
Selekcja aplikacji. Odpowiedni dobór pracowników ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania naszej organizacji. Po selekcji nadesłanych aplikacji zapraszamy kandydatów na spotkanie.
2
Spotkanie z pracownikiem Działu HR. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i osiągnięciach. W zależności od stanowiska możemy Cię poprosić o wypełnienie testów merytorycznych lub sprawdzających znajomość języka angielskiego.
3
Spotkanie rekrutacyjne. Podczas tego spotkania poznasz swojego potencjalnego przełożonego. Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania - to jest idealna okazja, żeby je zadać.
4
Dodatkowe zadania rekrutacyjne. Przy rekrutacji na wyższe stanowiska (kierownicy, dyrektorzy) zapraszamy kandydatów do wzięcia udziału w assessment center lub prosimy o przygotowanie prezentacji na wcześniej podany temat i zaprezentowanie jej przed przedstawicielami Zarządu, przyszłymi przełożonymi oraz pracownikami Działu HR.
5
Informacja zwrotna. Po zakończeniu procesu rekrutacji informujemy wszystkich kandydatów o podjętych decyzjach.
W zależności od stanowiska, poszczególne etapy rekrutacji mogą się różnić.

Co powinieneś wiedzieć o rozmowie rekrutacyjnej w Aegonie?

Decyzja o współpracy jest obustronna, dlatego dbamy o to, aby dobrze zrozumieć kandydatów, dowiedzieć się, czego szukają w pracy zawodowej i uczciwie powiedzieć, czy to u nas znajdą. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, nie wahaj się z nami o nich porozmawiać.
Jeżeli aplikujesz na stanowisko w sprzedaży, przydaje się oczywiście doświadczenie w pracy z klientem, najważniejsze są jednak kompetencje miękkie. Specjalistyczną wiedzę jesteśmy w stanie sami przekazać nowym pracownikom.

Oferty pracy Aegon, na które możesz aplikować:

Kontakt do firmy

Małgorzata Okrasa

HR Business Partner

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w Aegonie? Napisz do mnie Malgorzata.Okrasa@aegon.pl.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.2 12

Pracowałeś w Aegonie?

Podziel się opinią poniżej.

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: