Axpo Polska

Axpo Polska

Energetyka
Duża
 1. Axpo Polska

Praca w Axpo - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Od 16 lat działamy na polskim rynku oferując rozwiązania energetyczne dla biznesu. Posiadamy doświadczenie w doradztwie energetycznym i audytach efektywności. Stale rozwijamy swoją ofertę proponując produkty i usługi zapewniające najwyższą jakość oraz proekologiczne rozwiązania. Jesteśmy jednym z największych niezależnych odbiorców energii oraz świadectw pochodzenia z portfelem umów z całkowitą mocą zainstalowaną w 2016 roku na ponad 900 MW.

Grupa Axpo

Jesteśmy częścią Grupy Axpo z centralą w Szwajcarii, która powstała w 1914 roku, działa w 25 krajach i na 37 rynkach, zatrudniając ponad 4500 pracowników. Grupa Axpo działa w oparciu o lokalną obecność. Obsługuje Klientów na rynku energetycznym, takich jak producenci, konsumenci i sprzedawcy, we współpracy z miejscowymi specjalistami.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej Axpo!

Jesteśmy właścicielem oraz współwłaścicielem ponad 100 elektrowni w całej Europie.

W ciągu 3 lat zaufało nam już ok.
10 000 małych i średnich przedsiębiorstw.

Jesteśmy aktywni w ponad 30 krajach europejskich i USA.

Kariera w Axpo — benefity, kultura pracy

Pracownikom naszego biura oferujemy benefity takie jak:

 • dofinansowanie zajęć z języka angielskiego (w godzinach pracy),
 • prywatna opieka medyczna (progresywny pakiet),
 • karta Multisport,
 • świeże owoce, ulubione napoje i przekąski,
 • ergonomiczne miejsce pracy (biurka o regulowanej wysokości, regulowane krzesła biurowe, lampy z czujnikiem światła dziennego),
 • możliwość pracy w chillout roomie,
 • po godzinach dla zainteresowanych wspólne rozgrywki na play station 4.


Pracownikom niestacjonarnym oferujemy:

 • elastyczne formy zatrudnienia,
 • wysokie wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
 • stabilne zasady współpracy oraz terminową realizację płatności,
 • pełne szkolenia produktowe/techniczne,
 • profesjonalne szkolenie z zakresu technik sprzedaży,
 • najszersza oferta produktowo – techniczna na rynku energetycznym,
 • dedykowany zespół wsparcia sprzedaży.
Naszą największą wartością są ludzie

Równie ważni są dla nas nasi Pracownicy, Klienci oraz Partnerzy biznesowi.

Łączy nas ambicja, wiara we własne możliwości, profesjonalizm, poczucie misji i wyznawanie wspólnych wartości.

Ciągłe poszukiwanie rozwiązań odpowiadających potrzebom naszych Klientów nadaje kształt naszym pomysłom i działaniom. Oferujemy rozwiązania szyte na miarę, tworzymy i wdrażamy dedykowane produkty i usługi.

Relacje pełne szacunku budują zaufanie. Dlatego bierzemy odpowiedzialność za siebie i za innych. Komunikujemy się otwarcie, uczciwie i z szacunkiem. Nawet gdy oczekiwania gwałtownie się zmieniają, określamy na nowo kierunek działań. Nasz styl przywództwa sprawia, że każdy pracownik działa na rzecz sukcesu Axpo zachowując przy tym dużą samodzielność.

Spójna misja kieruje naszymi działaniami

Wiarygodność, zrównoważony rozwój i innowacje - to wartości, na których zbudowana została wizja Axpo,w której bardzo wyraźnie wybrzmiewa idea społecznej odpowiedzialności.

Axpo chce utrzymać się wśród najlepszych. Podejmujemy inicjatywy, aktywnie kształtujemy zmiany i pomagamy obejmować role przywódcze. Cechuje nas zorientowanie na rynek, zawsze szukamy rozwiązań optymalnych i opłacalnych dla naszych Klientów. Szybko podejmujemy nowe wyzwania, osiągamy cele i rozwijamy to, co już udało się nam osiągnąć.

Wyróżnia nas zaangażowanie

Nasze działania są zgodne z naszymi celami ekologicznymi, społecznymi i ekonomicznymi. Traktujemy ludzi i środowisko z należytym szacunkiem.

Możesz polegać na jakości naszej pracy. Nasze osiągnięcia wyróżniają nas na tle konkurencji. Zaangażowanie zespołu gwarantuje najlepsze usługi dla naszych Klientów. Przedsiębiorcze myślenie pozwala nam wyjść krok naprzód i przyczynia się do wspólnego sukcesu. Mamy lokalne korzenie i jesteśmy obecni globalnie. Wspieramy bezpieczeństwo, jakość i zrównoważony rozwój.

Axpo podchodzi aktywnie do wyzwań na rynku energetycznym i współpracuje z uniwersytetami, studentami i instytutami badawczymi. Łączy nas wspólny cel i ambicja.

Inwestujemy w Twój rozwój

Jednym z filarów naszej firmy jest motywacja pracowników. Wymagające zadania i ciekawe projekty pomogą Ci pogłębić kwalifikacje zawodowe i umiejętność pracy w zespole. Znajdziesz dla siebie odpowiednie możliwości, pomożemy kształtować Ci własną ścieżkę kariery w międzynarodowym środowisku.

Naszym pracownikom zapewniamy optymalne warunki do samodzielnego działania. Dzięki temu odkrywamy nowe rozwiązania, wdrażamy projekty i tworzymy innowacyjne produkty w otoczeniu pełnym wyzwań. Czerpiemy z siły Twojej innowacyjności i przedsiębiorczości.

Niezależnie od tego na jakim etapie kariery zawodowej jesteś, możesz dołączyć do naszego zespołu. Wielu młodych ludzi zaufało nam rozpoczynając staż w naszej firmie, a większość z nich kontynuuje karierę w Axpo. Na starcie zapewniamy Ci wsparcie wykwalifikowanego managera, który poświęci Ci swój czas i przekaże wiedzę, które pozwolą na rozwijanie Twoich umiejętności.

Rekrutacja krok po kroku w Axpo

1
Wyślij nam swoje CV. Wszystkie stanowiska, na które obecnie prowadzimy rekrutacje wraz z podanymi lokalizacjami znajdują się w wyszukiwarce ofert na naszej stronie.
2
Selekcja aplikacji. Do dalszego etapu rekrutacji wybrane zostaną osoby, których doświadczenie i kompetencje spełniają kryteria wymagane na danym stanowisku.
3
Rozmowa telefoniczna. Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie w celu zaproszenia na spotkanie rekrutacyjne.
4
Rozmowa kwalifikacyjna. Podczas tego etapu następuje spotkanie z potencjalnym przełożonym oraz przedstawicielami działu HR.
5
Zakończenie rekrutacji. Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego informujemy kandydatów o jego wyniku. Jeżeli Twoja kandydatura zostanie rozpatrzona pozytywnie zaproponujemy Ci pracę w Axpo i omówimy warunki zatrudnienia.

Jak się przygotować do rozmowy w Axpo?

Przygotuj swoje CV oraz list motywacyjny tak, żebyśmy mogli dowiedzieć się jak najwięcej o Twoich umiejętnościach i doświadczeniu.
Podczas rozmowy rekrutacyjnej po prostu bądź sobą! To nam pomoże w ustaleniu czy praca w Axpo jest dla Ciebie odpowiednia.
Zadawaj pytania i nie bój się prosić o wyjaśnienie wszystkich kwestii, do których masz wątpliwości.

Oferty pracy w Axpo, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Joanna Krupa

Napisz do mnie! Z chęcią porozmawiam z Tobą o pracy w Axpo.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.8 33

Pracowałeś w Axpo?

Podziel się opinią poniżej.