Unibep

Unibep

Budownictwo
Duża
 1. Unibep

Praca w Unibep — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

GRUPA UNIBEP jest jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce i jedną z nielicznych spółek, które mają w większości kapitał polski. Działamy w różnych segmentach branży budowlanej - zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą specjalizującym się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (m.in. obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe), realizujemy też obiekty przemysłowe. 

 

Do prowadzenia działalności deweloperskiej została powołana Unidevelopment S.A. w Warszawie oraz Monday Development S.A. w Poznaniu. 

 

Realizujemy również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex Sp. z o.o.) oraz produkcyjną (domy modułowe o konstrukcji drewnianej) skierowaną głównie na rynek skandynawski i polski (Unihouse S.A.). 

 

Co oferujemy?

 • Stabilność zatrudnienia — zapewniamy umowę o pracę i ciągłość zatrudnienia po  zakończonym kontrakcie
 • Doświadczenie — umożliwiamy zdobywanie doświadczenia na dużych i ciekawych realizacjach na terenie kraju oraz na rynkach zagranicznych pod okiem profesjonalistów; mamy wiele biznesów, dzięki czemu pracownik może nabyć praktykę w wielu obszarach 
 • Rozwój zawodowy — prowadzimy własną Akademię Wiedzy, wspieramy rozwój i awans pracowników odpowiednimi programami szkoleniowymi, a także dofinansowujemy studia, naukę języków obcych i zdobywanie uprawnień
 • Pakiet socjalny — oferujemy bogaty pakiet świadczeń socjalnych 
 • Zespołowość — dbamy o integrację pracowników, organizując różnego typu eventy dla zatrudnionych i pracowników wraz z rodzinami; posiadamy firmowe drużyny sportowe
 • Wspieramy innych — powołaliśmy fundację Unitalent rozwijającą talenty; sponsorujemy drużyny sportowe, uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych i społecznych
Idealne CV do pracy w Unibep przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej Unibep

70-letnie doświadczenie

1550 pracowników

Debiut na giełdzie w 2008 r.

Kariera w Unibep

W szczególności szukamy osób z wykształceniem w zakresie:

 

 • Budownictwa
 • Inżynierii środowiska
 • Elektrotechniki
 • Architektury
 • Inżynierii produkcji.

 

Oferujemy pracę w obszarach:

 

 • nadzór budów – wykonawstwo obiektów kubaturowych, drogowo-mostowych i modułowych
 • ofertowanie – kosztorysowanie i przygotowywanie ofert w w/w obszarach
 • dział techniczny – optymalizacja rozwiązań technologicznych i materiałowych na budowach
 • obsługa gwarancyjna – serwis zrealizowanych inwestycji
 • Fabryka Domów Modułowych – planowanie i zarządzanie produkcją
 • projektowanie — na potrzeby Fabryki Domów Modułowych i przy kontraktach typu „zaprojektuj i wybuduj”
 • laboratoria drogowe oraz wytwórnie mas bitumicznych – na potrzeby drogowo-mostowej działalności firmy
 • deweloperski – zarządzanie projektami deweloperskimi

 

Pracę znaleźć w firmie mogą również specjaliści w obszarze back office – w szczególności absolwenci ekonomii / finansów, logistyki, prawa, marketingu i handlu.

 

PREMIE PIENIĘŻNE

Oprócz wynagrodzenia zasadniczego firma oferuje pracownikom premie miesięczne, obiektowe (po zakończeniu inwestycji) oraz premie za zrealizowanie powierzonych zadań rzeczowych. 

 

POMOC FINANSOWA

Dla osób w trudnej sytuacji firma zapewnia wsparcie materialne, rzeczowe i finansowe. W Spółce działa też kasa zapomogowo-pożyczkowa, która umożliwia doraźne pożyczki zainteresowanym pracownikom.

Ikona karta kredytowa

 

POŻYCZKA MIESZKANIOWA

Oferujemy nisko oprocentowane pożyczki na zakup mieszkania wybudowanego lub sprzedawanego przez firmę należącą do Grupy Unibep.

 

NAGRODY 

Pracownikom przysługują nagrody rzeczowe z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz przejścia na emeryturę. Przełożeni mogą też przyznać podwładnym świadczenia pieniężne w związku z wysokimi wynikami pracy.

 

ŚWIADCZENIA ŚWIĄTECZNE

Zatrudnieni otrzymują dodatkowe świadczenia pieniężne z okazji świąt, a dzieci pracowników dostają paczki świąteczne ze słodyczami.

 

ZAKWATEROWANIE

Pracownicy czasowo przeniesieni do pracy z dala od miejsca stałego zamieszkania mają zapewnione zakwaterowanie w hotelach lub mieszkaniach prywatnych opłacanych w całości przez firmę, ewentualnie otrzymują oraz ryczałt za nocleg, jeśli znajdują zakwaterowanie we własnym zakresie.

 

TRANSPORT

Wyższej kadrze managerskiej zapewniamy samochody służbowe. Pracownikom czasowo przeniesionym oferujemy zwrot kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania do miejsca pracy bądź zapewniamy transport firmowy.

 

OPIEKA MEDYCZNA

Pracownicy wraz z rodzinami mogą skorzystać z dofinansowanego pakietu usług medycznych na terenie całego kraju.

 

REHABILITACJA

Dofinansowujemy korzystanie z wyjazdów do sanatorium oraz zakup sprzętu ortopedyczno-rehabilitacyjnego. Dla pracowników korzystających z okularów w czasie pracy dofinansowujemy zakup szkieł korekcyjnych.

 

UBEZPIECZENIE

Zainteresowanym pracownikom umożliwiamy przystąpienie do grupowego ubezpieczenie na życie.

 

WCZASY

Dofinansowujemy wypoczynek zorganizowany dla pracowników, a dla ich dzieci organizujemy lub dofinansowujemy kolonie.

 

SPORT

Pracownicy i ich rodziny umożliwiamy skorzystanie z zajęć sportowo-rekreacyjnych z Kartą MultiSport, wynajmujemy też sale gimnastyczne do wykorzystania przez pracowników. Zatrudnieni mogą dołączyć do istniejących firmowych drużyn sportowych.

 

KULTURA

Dofinansowujemy bilety na wydarzenia i imprezy kulturalno-rozrywkowe (m.in. teatr, opera, koncerty, kabarety).

 

INTEGRACJA

Organizujemy cykliczne eventy szkoleniowo-integracyjne dla osób zatrudnionych, a także pikniki dla pracowników wraz z rodzinami („Majówka”). Poszczególne działy i piony też chętnie spotykają się w mniejszym gronie na wspólnych imprezach.

 

SZKOLENIA I ROZWÓJ

Dbamy o rozwój pracowników poprzez szkolenia w instytucjach edukacyjnych, trenerów zewnętrznych w miejscu pracy oraz w ramach szkoleń wewnętrznych. Osoby z potencjałem rozwojowym powoływane są do programu talentów, w ramach którego pracownicy są wszechstronnie szkoleni i przygotowują się do awansów. Dofinansowujemy koszty nauki języków obcych oraz zdobycia uprawnień budowlanych (umożliwiamy też zdobycie doświadczenia niezbędnego do ich uzyskania). 

 

Rekrutacja w Unibep krok po kroku

1
Złożenie aplikacji.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, przeanalizuj aktualne oferty pracy i aplikuj. Opisz dokładnie swoje wykształcenie, doświadczenie i nabyte umiejętności. W przypadku, gdy nie znajdziesz ogłoszenia, spełniającego Twoje wymagania, a spodobają Ci się zasady pracy w firmie, złóż aplikację do naszej bazy danych. Dobrze napisane CV oraz list motywacyjny umożliwią nam dopasowanie Twoich kwalifikacji do potencjalnego miejsca pracy i kontakt w przypadku pojawienia się ewentualnego wakatu.

Rozmowa telefoniczna.

Złożone aplikacje są przeglądane pod kątem adekwatności do zamieszczonej oferty pracy. Z wybranymi kandydatami kontaktuje się dział personalny w celu dokonania wstępnych ustaleń oraz zaproszenia na spotkanie do naszego biura.

3
Spotkanie rekrutacyjne

Czas na rozmowę rekrutacyjną. Podczas tych spotkań, z jednej strony Ty będziesz miał możliwość uzyskania informacji o firmie, kulturze naszej organizacji oraz stanowisku, na które aplikujesz, z drugiej strony my uzyskamy więcej informacji dotyczących Ciebie, Twojego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji, osiągnięć, predyspozycji, motywacji i oczekiwań. W rozmowie bierze udział przedstawiciel działu personalnego oraz przełożony potencjalnego pracownika.

4
Rozmowa z dyrektorem

W przypadku stanowisk kierowniczych, osoby zakwalifikowane do kolejnego, ostatniego etapu odbywają rozmowę z Dyrektorem danego Pionu. W przypadku stanowisk pozostałych Dyrektor akceptuje lub odrzuca kandydaturę w oparciu o rekomendacje z poprzedniego etapu.

5
Oferta.

Jeśli wyniki poprzednich etapów rekrutacji będą pozytywne, wówczas przedyskutujemy z Tobą warunki zatrudnienia i zaproponujemy Ci podpisanie umowy o pracę.

 

Oferty pracy w Unibep, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Katarzyna Ignatiuk

Specjalista ds. Rekrutacji - region Podlasia

Chcesz zapytać o pracę w Unibep? Napisz do mnie.

LinkedIn

Daria Dmowska

Specjalista ds. Rekrutacji

Chcesz zapytać o pracę w Unibep? Napisz do mnie.

LinkedIn

Marzena Zaremba

Specjalista ds. Rekrutacji

Chcesz zapytać o pracę w Unibep? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 5 2

Podziel się opinią o pracy w Unibep