Baumit

Baumit

Budownictwo
Średnia
  1. Baumit

Praca w Baumit - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Firma Baumit jest jedną z wiodących marek sektora budowlanego z ponad 100-letnią tradycją na arenie międzynarodowej. W Polsce jesteśmy obecni od 1994 roku. Dbamy nie tylko o jakość swoich produktów, ale także o przyjazne środowisko pracy, w którym każdy może efektywnie wykorzystać swój potencjał zawodowy.

Nasz cel

Chcemy należeć do prestiżowego grona 10 marek materiałów budowlanych cieszących się największym zaufaniem wśród architektów, wykonawców i inwestorów. Poprzez innowacyjne produkty i świadczone usługi chcemy przyczynić się do oszczędzania energii, polepszania klimatu życia oraz ułatwienia pracy na budowie.
Idealne CV do pracy w Baumit przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej Baumit!

Nasz główny cel to minimalizacja zużycia energii i emisji, ochrona zasobów oraz optymalizacja wykorzystania surowców i paliw.

Marka Baumit powstała w 1988 roku z połączenia dwóch austriackich koncernów – Schmid Industrie Holding oraz Wietersdorfer Gruppe.

Mamy rozległą sieć przedstawicielstw handlowych, filii i zakładów produkcyjnych w 30 krajach Europy oraz w Chinach.

Kariera w Baumit — atmosfera, benefity

Wiemy jak ważne są dobre relacje w pracy, dlatego organizujemy wyjazdy integracyjne naszych zespołów, a co 2 lata pracownicy mają możliwość wyjazdu do centrali firmy w Wopfing.

Jesteśmy firmą stabilną, a naszym pracownikom dajemy szereg możliwości rozwoju w postaci szkoleń wewnętrznych, a także budżetu szkoleniowego.
Pracownikom Baumit oferujemy szereg benefitów takich jak:

  • umowa o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • brak sztywnego dress codu,
  • „wózkowe” dla rodziców.

Rekrutacja krok po kroku w Baumit

1

Aplikacja. Nasze aktualne oferty pracy znajdziesz na portalach branżowych oraz naszej stronie internetowej tutaj. Jeżeli znajdziesz stanowisko, które Cię interesuje - aplikuj!

2
Rozmowa rekrutacyjna. Po zebraniu wszystkich aplikacji dokonujemy selekcji kandydatów pod kątem kompetencji wymaganych na danym stanowisku. Następnie zaprosimy Cię na spotkanie, na którym będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Twojej motywacji i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
3
Spotkanie rekrutacyjne. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, osiągnięciach i opowiemy Ci więcej o naszej firmie. W zależności od stanowiska, możemy poprosić Cię o wypełnienie wybranych testów specjalistycznych.
4
Decyzja. Jeżeli pozytywnie przejdziesz wszystkie etapy złożymy Ci ofertę współpracy i wspólnie ustalimy warunki zatrudnienia.

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w Baumit?

Poszukaj informacji o naszej firmie - rodzaj produkcji jakim się zajmujemy czy jak długo już jesteśmy na rynku.
Przed rozmową sprawdź aktualności z branży, w której działamy.

Oferty pracy Baumit, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Masz pytania dotyczące pracy w Baumit?

Napisz do Ilony Klafta - I.Klafta@baumit.pl.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.9 8

Pracowałeś w Baumit?

Podziel się opinią poniżej.