DB Schenker Technology Center Warsaw

DB Schenker Technology Center Warsaw

Usługi
Średnia
 1. DB Schenker Technology Center Warsaw

Praca w DB Schenker Technology Center Warsaw — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów, który tworzy i dostarcza najwyższej jakości rozwiązania cyfrowe dla potrzeb globalnego operatora logistycznego DB Schenker. Naszymi partnerami są klienci DB Schenker oraz 72 000 pracowników w 2000 lokalizacjach na całym świecie. 

 

O pracy w DB Schenker Technology Center Warsaw

Przeprowadzamy klientów przez cały proces realizacji projektu od analizy potrzeb i wymagań, zbudowanie i dostarczenie rozwiązania do implementacji. Obecnie zatrudniamy ponad 200 osób, w 2020 roku planujemy mieć na pokładzie już 300 pracowników.

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej DB Schenker Technology Center Warsaw

Zostaliśmy Srebrnym Finalistą konkursu IPMA Polska Polish Project Excellence Award 2018 w kategorii Projekty Informatyczne.

Zorganizowalilśmy dwa Hackathony dla studentów i młodych programistów.

Cały czas się rozwijamy. W lipcu 2019 roku zatrudniliśmy dwusetnego pracownika!

Kariera w DB Schenker Technology Center Warsaw — benefity, sylwetka kandydata

Atmosfera to ludzie – młody, różnorodny i zintegrowany zespół, w którym każdy jest wyjątkowy. Firma DB Schenker stara się jedynie stworzyć dla nich otwarte i wspierające środowisko pracy. Nasi pracownicy reprezentują 15 narodowości i mówią w 25 językach. Różnorodność traktujemy jako naszą przewagę.  

 

Bardzo ważna jest dla nas równowaga pomiędzy pracą i życiem prywatnym. Lubimy spędzać razem czas, dzielimy się swoimi pasjami i świetnie się bawimy. Razem uczymy się kubańskiej salsy czy fotografii. Ale naszą największą wspólną pasją są gry. Po godzinach gramy w planszówki, VR, organizujemy turnieje FIFA czy rozgrywki w piłkarzyki. Co roku organizujemy dwa duże wydarzenia ogólnofirmowe, których głównym celem jest integracja i teambuilding.  

 

 

Benefity dla pracowników DB Schenker Technology Center Warsaw:

 

 • Ustrukturyzowany proces wdrożenia pracownika do pracy
 • Bonus wakacyjny
 • Cicha przestrzeń biurowa
 • Miesięczna ankieta satysfakcji nowych pracowników
 • Dofinansowanie do studiów, szkoleń i konferencji
 • Nauka języków obcych w tym lekcje języka polskiego dla obcokrajowców
 • Dofinansowanie do karty sportowej
 • Dofinansowanie do opieki zdrowotnej
 • Dofinansowanie ubezpieczenia na życie
 • Pracowniczy program emerytalny (PPE) 
 • Bonus roczny
 • Napoje i świeże owoce każdego dnia

Tworząc nasze biuro chcieliśmy jak najbardziej dostosować je potrzeb pracowników, młodych osób z generacji Y i Z. Grupa ta ceni czynniki takie jak atmosfera, ekologia czy możliwość odpoczynku i relaksu w miejscu pracy. Wpisując się w trend eko wybraliśmy na siedzibę kompleks Warsaw Business Garden, znajdujący się przy ulicy Żwirki i Wigury 18. Projekt naszego biura wyróżnia fakt, że stworzyli go sami pracownicy, pod okiem profesjonalnego architekta. Dzięki temu na ścianach widnieją sylwetki superbohaterów, komiksy i hasła motywacyjne. Strefy open space charakteryzuje komfort, przestrzeń oraz niespotykana ilość zieleni. W biurze znajduje się ponad 30 sal spotkań, think tanków, pokojów cichej lub stojącej pracy. Do dyspozycji jest również kilka przestrzeni rekreacyjnych. Zastosowane zostały również kompleksowe wygłuszenia na ścianach i sufitach. Biuro wyposażone jest w nowoczesne rozwiązania wideokonferencyjne, co ułatwia nam globalną współpracę. Kompleks Warsaw Business Garden, gdzie znajduje się nasze biuro, wyróżnia nowoczesna architektura i ekologiczne rozwiązania. Wewnętrzny, przestronny ogród jest miejscem pełnym zieleni i wody. Można  pograć w koszykówkę, siatkówkę czy szachy, wynająć rower lub odpocząć na leżaku. Niedługo będziemy mieli okazję spróbować miodu z miejskiej pasieki znajdującej się na terenie kompleksu. 

 

 

Każdy pracownik na początku roku planuje wraz ze swoim przełożonym indywidualny plan rozwojowy obejmujący szkolenia, konferencje, e-learningi, przejmowanie nowych obowiązków itp. 

 

Oto tylko kilka możliwości, z których można skorzystać:

 

 • Szkolimy w ramach struktur korporacyjnych - szkolenia w Grupie DB Schenker dostępne są dla pracowników na każdym etapie kariery.
 • Dofinansowujemy studia i szkolenia specjalistyczne.
 • Wspieramy naukę języków obcych.
 • Oferty pracy w pierwszej kolejności prezentujemy naszym pracownikom w intranecie.
 • Promujemy naszych pracowników w strukturach globalnych.

 

Tradycje związane z CSR wynieśliśmy z DB Schenker Polska. Jako firma odpowiedzialna społecznie, staramy się pomagać najbardziej potrzebującym w naszym otoczeniu. W kwestii wyboru inicjatyw, w które się angażujemy słuchamy głosu serca naszych pracowników. Każdego roku wybieramy kilka zgłoszonych przez nich projektów i wspieramy ich realizację. Przykładowo zorganizowaliśmy zabawę mikołajkową dla dzieci ze szkoły specjalnej lub też własnoręcznie budowaliśmy budy dla psów ze schroniska na Paluchu. Z inicjatywy pracowników prowadzone były również m.in. zbiórka plastikowych nakrętek, z której dochód przeznaczyliśmy na wsparcie schroniska dla zwierząt, Szlachetne Paczki, Dzień Dawcy Szpiku Kostnego. Nasza drużyna „STC Runners” bierze również udział w charytatywnych biegach. 

 

Drugim aspektem na który zwracamy szczególną uwagę jest ekologia. W naszym biurze zrezygnowaliśmy całkowicie z plastikowych butelek. Prowadzimy również kampanię edukacyjną wśród pracowników, w ramach której zachęcamy do ograniczenia plastiku w innych obszarach funkcjonowania biura jak i w życiu prywatnym. 

 

Promujemy zdrowy styl życia. Wspomnianą już drużynę biegaczy „STC Runners” wspieramy w startach w najważniejszych imprezach biegowych w Warszawie. Obecnie należy do niej kilkanaście osób. Nasza coroczna letnia impreza integracyjna, Warsaw Summer TSC Day, oprócz  zabawy i integracji opiera się również na aktywności fizycznej, angażującej wszystkich pracowników. 

 

Rekrutacja w DB Schenker Technology Center Warsaw krok po kroku

Staramy się, aby rozmowa kwalifikacyjna była przyjemnym doświadczeniem niezależnie od jej wyniku. Oprócz świetnej kawy i dobrej atmosfery możesz liczyć na przejrzysty proces rekrutacji oraz uczciwą informację zwrotną w krótkim czasie. Przede wszystkim, spotkasz u nas miłych ludzi, którzy chcą usłyszeć Twoją historię. Cały proces, od pierwszego kontaktu, potrwa do dwóch tygodni.

1
Aplikacja

 

Wyślij nam swoje zgłoszenie używając formularza.

2
Rozmowa telefoniczna

 

 Nasz rekruter skontaktuje się z wybranymi osobami i poprosi o krótką rozmowę. 

3
Spotkanie

 

Zostaniesz zaproszony na krótkie spotkanie z szefem zespołu. Możesz spodziewać się testów i zadań.

4
Video rozmowa

 

Kolejnym krokiem może być rozmowa video z menedżerem lub członkiem zespołu z zagranicy.

5
Oferta pracy

 

W ostatnim kroku poinformujemy Cię o naszej decyzji i przedstawimy ofertę pracy. 

Rozmowa rekrutacyjna w DB Schenker Technology Center Warsaw krok po kroku

Zaprezentuj się poprzez czytelne CV. Dobre CV to 50% sukcesu.
Podczas rozmowy opowiedz coś o sobie, abyśmy mogli lepiej się poznać. Opowiedz nam nie tylko o swoim zawodzie, ale także o hobby i zainteresowaniach. Chętnie o nich posłuchamy.
Podchodź do swojej pracy z pasją, tak jak wszyscy w naszym zespole. Uśmiechaj się i miej pozytywne nastawienie. Kluczem jest odpowiednie podejście.
Zadawaj jak najwięcej pytań. Pomoże ci to lepiej poznać nas i twoje potencjalne stanowisko.

Oferty pracy w DB Schenker Technology Center Warsaw, na które możesz aplikować:

Kontakt do firmy

Marika Marcinkowska

HR Business Partner

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.5 12

Masz opinię o pracy w DB Schenker Technology Center Warsaw?

Podziel się nią na forum poniżej

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Polecany
Uber
Uber
Cała Polska

Uber to globalna platforma łacząca kierowców i pasażerów z główną siedzibą w San Francisco. Sprawdź, co może zaoferować Ci Uber w Polsce!

Usługi
Średnia
Transwell
Transwell
Kraków

Specjalizujemy się w transporcie osób na platformach technologicznych.

Usługi
Średnia
TransPerfect
TransPerfect
Warszawa
TransPerfect ma ponad 90 biur na świecie. Sprawdź gdzie możesz się rozwijać!
Usługi
Mała
TMF Group
TMF Group
Warszawa

TMF Group jest globalnym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowości i podatków, kadr i płac, a także zarządzania sekretariatem korporacyjnym.

Usługi
Średnia
Telbridge
Telbridge
Cała Polska

Telbridge jest jednym z największych multijęzykowych contact center na rynku. 

Usługi
Duża
ShopRunner
ShopRunner
Kraków

Globally, at ShopRunner, our mission is to help retailers thrive by sparking and deepening connections between shoppers and the brands they love.

Usługi
Średnia
DB Schenker Technology Center Warsaw
DB Schenker Technology Center Warsaw
Warszawa

DB Schenker Technology Center Warsaw to zespół specjalistów, który tworzy i dostarcza najwyższej jakości rozwiązania cyfrowe dla potrzeb globalnego operatora logistycznego DB Schenker.

Usługi
Średnia
SATORIA GROUP SA
SATORIA GROUP SA
Warszawa

Jednostką dominującą Grupy Kapitałowej SATORIA jest oparta w 100% na polskim kapitale spółka SATORIA Group SA.

 

Usługi
Polecany
Raisead
Raisead
mazowieckie

Raisead to holding i marka parasolowa dla międzynarodowej grupy kapitałowej o polskich korzeniach. Chociaż zaczynaliśmy jako firma internetowa, dziś Raisead Holding łączy biznesy z różnych sektorów i branż. 

Usługi
Duża
Poczta Polska
Poczta Polska
Cała Polska
Poczta Polska zatrudnia ok. 80 tys. osób o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach, w tym wiele osób z lokalnego rynku pracy.
Usługi
Duża