Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
Praca Mindbox Opinie

Mindbox

Usługi / Warszawa

Praca w Mindbox - co musisz wiedzieć?

 • Profil firmy

  Każdego dnia, od 2007 roku, ponad dwustu naszych konsultantów wspiera i realizuje przedsięwzięcia informatyczne i telekomunikacyjne na rzecz globalnych korporacji, na pięciu kontynentach. Wierzymy, że przyszłość Firmy można budować jedynie na długofalowej współpracy opartej o wzajemne zaufanie i szacunek. Cele naszych Klientów oraz potrzeby Pracowników i Konsultantów zawsze znajdują się w centrum zainteresowania.

 • Rozwijamy się z naszymi pracownikami!

  Znajdujemy dla naszych Konsultantów projekty, które odpowiadają nie tylko ich doświadczeniu, ale także zainteresowaniom i drodze rozwoju, którą planują obrać. Umożliwiamy pracę z najnowszymi technologiami, zapewniamy dostęp do know-how oraz wyznajemy zasadę work-life-balance. Nasza specjalizacja to usługa Cloud&DevOps, wdrożenia Epicor ERP, projekty Telco oraz Outsourcing IT.

Dlaczego warto pracować w Mindbox?

Elastyczny tryb pracy

Zadaniowy charakter pracy projektowej często oznacza, że nie musisz być w biurze 8h dziennie

Ciekawe projekty

Praca kontraktowa daje możliwość udziału w najciekawszych projektach na całym świecie.

Unikalne doświadczenie

Zdobywaj doświadczenie i umiejętności – my zadbamy o Twoje uczestnictwo w kolejnych projektach

Mindbox — atmosfera, benefity, opinie

 • Mindbox to grupa ludzi z pasją, która ma wspólny cel i do niego niezmiennie dąży. Naszym pracownikom dajemy możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami, a dzięki dużym, międzynarodowym projektom mają oni możliwość zdobycia doświadczenia na rynku globalnym.

  Dbamy o work-life-balance naszych pracowników. Organizujemy wspólne spotkania, na których możemy lepiej się poznać.
 • Zarobki są zależne od stanowiska oraz doświadczenia kandydata, jednak już na początku rekrutacji informujemy jakie są widełki wynagrodzenia. Taką informacje można zazwyczaj znaleźć również w ogłoszeniu o pracę.

  Formę współpracy staramy się dostosować do preferencji kandydata. Umożliwiamy pracę w oparciu o umowę o pracę, kontrakt B2B i inne. Przy większości projektów możliwa jest częściowa praca zdalna.

  Naszym pracownikom oferujemy benefity takie jak pakiet medyczny oraz kartę Multisport.
 • Grzegorz
  Programista ABAP
  Współpraca z firmą Mindbox S.A. przebiega pozytywnie. Mindbox S.A. swoimi działaniami potwierdza, że jest firmą która gwarantuje ciągłość zleceń oraz terminowość. Doskonały kontakt z pracownikami zapewnia przyjemną i bezproblemową współpracę.

  Ola
  Telco Training Coordinator
  Od pierwszego kontaktu z rekruterami firmy Mindbox jestem bardzo zadowolona z ich profesjonalizmu, rzetelności i podejścia do klienta. Firmę tworzy sympatyczny i bardzo kompetentny zespół z którym współpraca jest samą przyjemnością.

  Sylwia
  Scrum Master
  Współpracuję z firmą Mindbox stosunkowo krótko, ale póki co jestem bardzo zadowolona. Kontakt jest łatwy i błyskawiczny. Wielki plus za rekrutację, która była nie tylko sprawna, ale przede wszystkim bardzo trafna - dzięki firmie Mindbox wylądowałam w świetnym miejscu.

Rekrutacja krok po kroku w Mindbox

 • Aplikacja. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą z nami – wyślij nam swoje CV! My sprawdzimy, czy mamy obecnie ofertę, która będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom i doświadczeniu.

 • Rozmowa rekrutacyjna. Gdy znajdziemy ofertę, która odpowiada Twojemu profilowi zawodowemu, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci opis i charakterystykę stanowiska. Będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Twoich umiejętnościach i doświadczeniu.

 • Zadanie rekrutacyjne. W zależności od stanowiska, możemy poprosić Cię o wykonanie wybranego zadania rekrutacyjnego.

 • Decyzja. Informację o wyniku procesu staramy się przekazywać w ciągu kilku dni od ostatniego etapu rekrutacji i przekazujemy ofertę współpracy. Jeśli w danym momencie współpraca nie jest możliwa również przekażemy Ci informacje zwrotną.

Co powinieneś wiedzieć przed rozmową rekrutacyjną w Mindbox?

 • Kładziemy duży nacisk na znajomość technologii, możesz spodziewać się pytań technicznych i zadań do wykonania.

 • Ważna jest również znajomość języków obcych, gdyż wiele projektów prowadzonych jest po angielsku. Znajomość języka zapewne zostanie zweryfikowana podczas rozmowy.

 • Podczas rozmowy chcemy Cię przede wszystkim poznać, dlatego nie skupiamy się tylko na jednej, konkretnej ofercie.

Oferty pracy w Mindbox, na które możesz zaaplikować:

Karolina Kuśmierczyk

Specjalista ds. Rekrutacji IT
Karolina Kuśmierczyk Mindbox kariera praca opinie

LinkedIn

Napisz do mnie! Z chęcią porozmawiam z Tobą o pracy w Mindbox.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

5.0

Pracowałeś w Mindbox?

Podziel się opinią poniżej.