Integra Consulting Poland sp. z o.o. sp. k.

Integra Consulting Poland sp. z o.o. sp. k.

Usługi
Mała
  1. Integra Consulting Poland sp. z o.o. sp. k.

Praca w Integra Consulting Poland — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Integra Consulting Poland znajduje się w czołówce polskich firm szkoleniowo – doradczych. Została uhonorowana tytułem FIRMA SZKOLENIOWA ROKU 2018.

 

Wspieramy przedsiębiorstwa w podnoszeniu kompetencji pracowników realizując szkolenia menedżerskie, handlowe, optymalizację procesów, coaching, mentoring a także rekrutacje i doradztwo HR. 

 

Prowadzimy szkolenia z narzędzi Lean Management, projekty wdrożeniowe oraz sesje Lean Leadership wspierające firmy w drodze do podnoszenia efektywności biznesowej oraz wzmocnienia zaangażowania i odpowiedzialności w zespołach. Realizujemy projekty optymalizacyjne i biznesowe, bierzemy współodpowiedzialność za efekty i wyniki prowadzonych działań. 

W trakcie realizacji warsztatów korzystamy z ponad 60 licencjonowanych gier szkoleniowych i symulacyjnych. Posiadamy zespół ekspertów w obszarze badania kompetencji metodą Assessment Center i Development Center. Oferujemy szkolenia dla: zarządów i kierownictwa, specjalistów, działów sprzedaży i obsługi klienta, a także mistrzów, brygadzistów i liderów produkcji. Prowadzimy szkolenia w języku angielskim, a także wspieramy firmy zatrudniające pracowników z Ukrainy prowadząc warsztaty w języku ukraińskim dla wyłaniających się liderów i kluczowych specjalistów. Top menedżerów wspieramy w procesach coachingowych.

 

Systematycznie rozwijamy nasz zespół. Z naszych usług skorzystało już ponad 500 firm, a wiele z nich współpracuje z nami długofalowo

Idealne CV do pracy w Integra Consulting Poland sp. z o.o. sp. k. przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Integra Consulting Poland w liczbach

Firma szkoleniowa roku 2018

Ranking Firm Szkoleniowych 2018 r. – III miejsce

Certyfikat Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0

Wyróżnienie w konkursie Poznański Lider Przedsiębiorczości 2016 r.

Kariera w Integra Consulting Poland — benefity, sylwetka kandydata

Atmosfera w Integra Consulting inspiruje do działania. U nas masz możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i realizację swoich pomysłów. Doceniamy zaangażowanie i wkład pracy każdej osoby, wspieramy, chwalimy, celebrujemy sukcesy, wspólnie obchodzimy urodziny i uczestniczymy w ważnych wydarzeniach.

 

Wartości, które nadają nam kierunek: mistrzostwo, odpowiedzialność, współpraca.

 

Jeśli dołączysz do Integra Consulting, możesz liczyć na następujące benefity:

 

  • elastyczne godziny pracy,
  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • bonusy okolicznościowe,
  • wyjazdy i spotkanie integracyjne,
  • zarobki uzależnione od zajmowanego stanowiska.

Biuro Integra Consulting znajduje się w Poznaniu.

 

To komfortowe miejsce pracy: klimatyzowane, przestronne biura z miejscem do regeneracji oraz wyodrębnionymi strefami do indywidualnej pracy wymagającej skupienia lub home office.

Jesteśmy firmą szkoleniową co daje naszemu zespołowi szeroki dostęp do wiedzy :-)

 

Inwestujemy w rozwój naszej kadry. Nasi pracownicy uczestniczą w wewnętrznych szkoleniach AC-assesorkich, cyklu szkoleń sprzedażowych cykl i z budowania strategii. Dbając o rozwój merytoryczny posiadamy bibliotekę, która jest systematycznie uzupełniana o różne pozycje biznesowe.

 

Praktyki w Integra Consulting Poland.

 

Młodzi pracownicy mogą spodziewać się dużego wsparcia ze strony zespołu w realizacji zadań, atmosfery sprzyjającej rozwojowi i wymianie doświadczeń, jasno sprecyzowanych celów i oczekiwań przy jednoczesnej swobodzie działania.

 

Jesteśmy firmą, która aktywnie angażuje się w działania prospołeczne. Dzielimy się naszym wsparciem z tymi, którzy tej pomocy potrzebują najwięcej.

 

Finansowo i niematerialnie wspieramy Drużynę Szpiku - działającą na rzecz chorych na nowotwory krwi, akcję Szlachetna Paczka - ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom oraz lokalne szkoły i placówki publiczne. Angażujemy się w procesy proedukacyjne w naszym otoczeniu biznesowym. Zaangażowaliśmy się w akcję: "Ołówek dla Afryki", której celem jest dostarczenie przyborów szkolnych dzieciom z najbiedniejszych krajów świata.

Rekrutacja w Integra Consulting Poland krok po kroku

1

O tym, kogo aktualnie rekrutujemy dowiesz się z zakładki „oferty pracy” umieszczonej na stronie integra-rekrutacje.pl. W tym miejscu znajdują się ogłoszenia dotyczące zarówno pracy w Integra Consulting Poland jak i stanowisk na jakie prowadzimy rekrutacje dla naszych klientów.

2

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu aplikuj śmiało :) Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@integra-consulting.pl. Nasz dział rekrutacji chętnie zapozna się z nadesłanymi przez Ciebie dokumentami. Ważne są dla nas zarówno kompetencje i umiejętności jak i dopasowanie do naszego zespołu.

3

Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy, te, które najbardziej nas zainteresują. Kolejny krok to rozmowa kwalifikacyjna. Lubimy spotkania bezpośrednie, ale na pierwszym etapie możliwa jest także telekonferencja. W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, możesz spodziewać się zadania lub testu, który pomoże nam sprawdzić Twoje umiejętności.

4

Po takich spotkaniach (jednym/dwóch) podjęta zostaje decyzja dotycząca dalszej współpracy. Jeżeli dołączysz do naszego zespołu zadbamy o to, abyś jak najszybciej stał się jago pełnoprawnym członkiem.

Oferty pracy w Integra Consulting Poland, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Chcesz wiedzieć więcej o pracy w Integra Consulting Poland?

Napisz do nas!

rekrutacja@integra-consulting.pl

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.7 3

Masz opinię o pracy w Integra Consulting?

Podziel się nią na forum poniżej

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Uber
Uber
Cała Polska

Uber to globalna platforma łacząca kierowców i pasażerów z główną siedzibą w San Francisco. Sprawdź, co może zaoferować Ci Uber w Polsce!

Usługi
Średnia
Transwell
Transwell
Kraków

Specjalizujemy się w transporcie osób na platformach technologicznych.

Usługi
Średnia
TransPerfect
TransPerfect
Warszawa
TransPerfect ma ponad 90 biur na świecie. Sprawdź gdzie możesz się rozwijać!
Usługi
Mała
TMF Group
TMF Group
Warszawa

TMF Group jest globalnym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowości i podatków, kadr i płac, a także zarządzania sekretariatem korporacyjnym.

Usługi
Średnia
Telbridge
Telbridge
Cała Polska

Telbridge jest jednym z największych multijęzykowych contact center na rynku. 

Usługi
Duża
ShopRunner
ShopRunner
Kraków

Globally, at ShopRunner, our mission is to help retailers thrive by sparking and deepening connections between shoppers and the brands they love.

Usługi
Średnia
DB Schenker Technology Center Warsaw
DB Schenker Technology Center Warsaw
Warszawa

DB Schenker Technology Center Warsaw to zespół specjalistów, który tworzy i dostarcza najwyższej jakości rozwiązania cyfrowe dla potrzeb globalnego operatora logistycznego DB Schenker.

Usługi
Średnia
SATORIA GROUP SA
SATORIA GROUP SA
Warszawa

Jednostką dominującą Grupy Kapitałowej SATORIA jest oparta w 100% na polskim kapitale spółka SATORIA Group SA.

 

Usługi
Poczta Polska
Poczta Polska
Cała Polska
Poczta Polska zatrudnia ok. 80 tys. osób o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach, w tym wiele osób z lokalnego rynku pracy.
Usługi
Duża
OEX
OEX
Cała Polska

OEX to grupa kapitałowa, działającą w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu.

Usługi
Duża