Moje konto

CERI International

Usługi
Średnia
 1. CERI International

Co musisz wiedzieć o pracy w CERI International?

Profil firmy

Outsourcing to obecnie jedna z najciekawszych i najbardziej dynamicznych branż w Polsce. Jej oblicze nieustannie się przeobraża, a CERI International jest jednym z liderów zachodzących zmian. Zagadnienia takie jak automatyzacja procesów (Robotic Process Automation), tworzenie wyspecjalizowanego oprogramowania i Big Data są trzonem outsourcingu przyszłości. Zapoznaj się z ofertami pracy w CERI International, dołącz do nas i miej realny wpływ na nieustannie zmieniającą się rzeczywistość.

Co wyróżnia CERI International?

Specjalizujemy się w obsłudze procesów biznesowych dla banków i instytucji finansowych. Ponadto współpracujemy z klientami z branż energetycznej, handlowej, transportowej i logistycznej, sektora usług oraz administracji i zarządzania. Jesteśmy członkiem Grupy Delivery Center należącej do Commerzbanku i stabilnym pracodawcą z lokalizacjami w Łodzi oraz w Białymstoku.

Z kim będziesz pracował w CERI International?

W CERI International zartudniamy 600 osób, a 69% pracowników to kobiety.

Wiemy jak czerpać z różnorodności – nasi najmłodsi pracownicy mają po 19 lat, a najstarsi 63. Średni wiek w CERI to 30 lat :)

Pracujemy w małych zespołach. Mamy dwa biura w Łodzi i jedno w Białymstoku.

CERI International – atmosfera, benefity, możliwości rozwoju

Najważniejsi są dla nas ludzie, dlatego w CERI troszczymy się o otwartą komunikację. Codziennie ze sobą współpracujemy, dyskutujemy i dzielimy się doświadczeniem. Chcemy dbać o dobrą atmosferę pracy, ponieważ tworzymy jedną społeczność. Zachęcamy naszych pracowników, by brali czynny udział w życiu firmy i wpływali na jej rozwój poprzez zgłaszanie innowacyjnych rozwiązań i ulepszeń do Społeczności Innowacji.

Na fanów sportu czekają grupy sportowe, w ramach których można rozwijać swoje hobby i dbać o aktywność fizyczną, a także reprezentować firmę podczas wydarzeń sportowych.

Regularnie spotykamy się także na imprezach integracyjnych organizowanych dla wszystkich pracowników firmy. Ponadto zachęcamy każdy zespół, by dwa razy do roku zorganizował spotkanie integracyjne w ramach zapewnianego przez firmę budżetu.

ceri praca opinie

Szczególnie doceniamy znajomość języków obcych – poza wynagrodzeniem podstawowym pracownik może liczyć na tzw. „dodatek językowy”, a także premie miesięczne, kwartalne bądź roczne, w zależności od zespołu, w którym pracuje.

Forma zatrudnienia preferowana przez CERI International to umowa o pracę, a wymiar czasu pracy uzależniony jest od wymogów stanowiska, a także indywidualnych możliwości i potrzeb pracownika. W kwestii zatrudnienia staramy się być jak najbardziej elastyczni, aby wyjść naprzeciw potrzebom zarówno naszych klientów, jak i pracowników.

ceri praca opinie

Nasi pracownicy korzystają z następujących benefitów:

 • dofinansowane kursy języka niemieckiego i angielskiego,
 • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
 • dofinansowanie karty Multisport,
 • nowa stołówka i dofinansowane obiady,
 • program talentowy,
 • program rekomendacyjny,
 • elastyczny czas pracy – możliwość łączenia pracy ze studiami,
 • bonus świąteczny,
 • grupy sportowe i kluby zainteresowań,
 • spotkania integracyjne dla zespołów i całej firmy.


ceri praca opinie

Każdy Pracownik CERI ma szansę wziąć udział w naborze do Programu Talentowego, który może stać się trampoliną do kariery i rozwoju w kierunku menedżerskim lub eksperckim. Chcemy, aby stanowiska tew jak największej mierze były obsadzane poprzez rekrutację wewnętrzną.Dla naszych pracowników oznacza to możliwość szybszego awansowania i rozwoju zawodowego, dla firmy zaś szybkie dostarczenie odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów.

Poza szkoleniami niezbędnymi do wykonywania pracy na zajmowanym stanowiskufirma może zapewnić, w zależności od potrzeb, szkolenia i kursy specjalistyczne oraz dofinansowanie do studiów wyższych i podyplomowych mających na celu rozwój pracownika.

ceri praca opinie

Dla studentów nasza firma przygotowała program płatnych praktyk wakacyjnych TALENTY CERI. Uczestnicy Programu mają okazję realizować odpowiedzialne zadania i wspierać pracę Zespołów pod okiem doświadczonych specjalistów. Każdy Talent otrzymuje wyznaczonego opiekuna, pod okiem którego poznaje specyfikę pracy w danym obszarze.

Udział w Programie TALENTY CERI to idealna okazja do tego, aby przełożyć wiedzę na praktykę. Dodatkowo uczestnicy mogą poznać charakter pracy w nowoczesnym centrum biznesowym, a także doświadczyć atmosfery międzynarodowej korporacji. Uczestnicy Programu TALENTY CERI, którzy sprawdzą się na swoich stanowiskach, mają szansę nawiązać z nami dłuższą współpracę!

ceri praca opinie

Chcemy stawać się lepsi każdego dnia. Do stałego rozwoju motywują nas nagrody i certyfikaty, które zdobywamy, takie jak:
 • ISO 9001
 • ISO 27001
 • Wyróżnienie w kategorii „Ład korporacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu” w konkursie o Nagrodę Wojewody Łódzkiego 2015
 • Gazela Biznesu 2015
 • Gazela Biznesu 2016
 • Najdynamiczniejszy Eksporter – Regionalne Orły Eksportu 2016
 • Gepard Biznesu 2015

Rekrutacja krok po kroku w CERI International

1
Prześlij swoje CV. Aby aplikować bezpośrednio na wybrane stanowisko, prześlij odpowiednie dokumenty na adres: kariera@ceri.pl.
2
Ocena dokumentów aplikacyjnych. Po zebraniu wszystkich zgłoszeń ocenimy je pod kątem kompetencji wymaganych na danym stanowisku.
3
Rozmowa telefoniczna. W trakcie rozmowy telefonicznej będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Tobie i o tym, dlaczego chcesz pracować razem z nami.
4
Spotkanie w siedzibie firmy. Opowiemy Ci więcej o CERI i o obowiązkach na stanowisku, na które aplikowałeś. Zapytamy Cię również o Twoje doświadczenie oraz osiągnięcia.
5
Zadanie rekrutacyjne. W zależności od stanowiska, o które się ubiegasz, możemy poprosić Cię o wykonanie testów językowych, na logiczne myślenie lub określających kompetencje osobowe.
6
Informacja zwrotna. Niezależnie od decyzji o zatrudnieniu skontaktujemy się z Tobą, żeby przekazać Ci informację o rezultacie rekrutacji.

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w CERI International?

Zobacz jakich kompetencji wymagamy na danym stanowisku – jeżeli je posiadasz, napisz o nich w swoim CV lub Liście Motywacyjnym.
Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zamieszczasz informację o językach obcych, którymi się posługujesz, nie zapomnij określić stopnia ich znajomości.

Opinie pracowników o CERI International

„Pracę w CERI cenię najbardziej za to, że jest ciekawa, wymagająca i daje możliwość ciągłego rozwoju i awansu. Codziennie realizujemy zadania, w których napotykamy nowe dla nas sytuacje. Dzięki temu uczymy się jak działać szybko i skutecznie. Jako młoda osoba cenię sobie też fakt, że CERI nie boi się zatrudniać pracowników bez doświadczenia, dopiero wkraczających na rynek pracy. (…) Firma współpracuje głównie z Klientami z zagranicy, co pozwala nam na codzienne używanie języka obcego, a przez to na jego doskonalenie.” Katarzyna Sobierajska, Specjalista ds. Testowania Aplikacji IT, w CERI od 2014 roku

Oferty pracy CERI International, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Ewelina Papieska

Specjalista ds. Rekrutacji

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w CERI? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.8 15

Pracowałeś w CERI International?

Podziel się opinią poniżej.

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: