CERI International

CERI International

Usługi
Średnia
 1. CERI International

Co musisz wiedzieć o pracy w CERI International?

Profil firmy

Outsourcing to obecnie jedna z najciekawszych i najbardziej dynamicznych branż w Polsce. Jej oblicze nieustannie się przeobraża, a CERI International jest jednym z liderów zachodzących zmian. Zagadnienia takie jak automatyzacja procesów (Robotic Process Automation), tworzenie wyspecjalizowanego oprogramowania i Big Data są trzonem outsourcingu przyszłości. Zapoznaj się z ofertami pracy w CERI International, dołącz do nas i miej realny wpływ na nieustannie zmieniającą się rzeczywistość.

Co wyróżnia CERI International?

Specjalizujemy się w obsłudze procesów biznesowych dla banków i instytucji finansowych. Ponadto współpracujemy z klientami z branż energetycznej, handlowej, transportowej i logistycznej, sektora usług oraz administracji i zarządzania. Jesteśmy członkiem Grupy Delivery Center należącej do Commerzbanku i stabilnym pracodawcą z lokalizacjami w Łodzi oraz w Białymstoku.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Z kim będziesz pracował w CERI International?

W CERI International zartudniamy 600 osób, a 69% pracowników to kobiety.

Wiemy jak czerpać z różnorodności – nasi najmłodsi pracownicy mają po 19 lat, a najstarsi 63. Średni wiek w CERI to 30 lat :)

Pracujemy w małych zespołach. Mamy dwa biura w Łodzi i jedno w Białymstoku.

Kariera w CERI International – atmosfera, benefity, możliwości rozwoju

Najważniejsi są dla nas ludzie, dlatego w CERI troszczymy się o otwartą komunikację. Codziennie ze sobą współpracujemy, dyskutujemy i dzielimy się doświadczeniem. Chcemy dbać o dobrą atmosferę pracy, ponieważ tworzymy jedną społeczność. Zachęcamy naszych pracowników, by brali czynny udział w życiu firmy i wpływali na jej rozwój poprzez zgłaszanie innowacyjnych rozwiązań i ulepszeń do Społeczności Innowacji.

Na fanów sportu czekają grupy sportowe, w ramach których można rozwijać swoje hobby i dbać o aktywność fizyczną, a także reprezentować firmę podczas wydarzeń sportowych.

Regularnie spotykamy się także na imprezach integracyjnych organizowanych dla wszystkich pracowników firmy. Ponadto zachęcamy każdy zespół, by dwa razy do roku zorganizował spotkanie integracyjne w ramach zapewnianego przez firmę budżetu.

ceri praca opinie

Szczególnie doceniamy znajomość języków obcych – poza wynagrodzeniem podstawowym pracownik może liczyć na tzw. „dodatek językowy”, a także premie miesięczne, kwartalne bądź roczne, w zależności od zespołu, w którym pracuje.

Forma zatrudnienia preferowana przez CERI International to umowa o pracę, a wymiar czasu pracy uzależniony jest od wymogów stanowiska, a także indywidualnych możliwości i potrzeb pracownika. W kwestii zatrudnienia staramy się być jak najbardziej elastyczni, aby wyjść naprzeciw potrzebom zarówno naszych klientów, jak i pracowników.

ceri praca opinie

Nasi pracownicy korzystają z następujących benefitów:

 • dofinansowane kursy języka niemieckiego i angielskiego,
 • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
 • dofinansowanie karty Multisport,
 • nowa stołówka i dofinansowane obiady,
 • program talentowy,
 • program rekomendacyjny,
 • elastyczny czas pracy – możliwość łączenia pracy ze studiami,
 • bonus świąteczny,
 • grupy sportowe i kluby zainteresowań,
 • spotkania integracyjne dla zespołów i całej firmy.


ceri praca opinie

Każdy Pracownik CERI ma szansę wziąć udział w naborze do Programu Talentowego, który może stać się trampoliną do kariery i rozwoju w kierunku menedżerskim lub eksperckim. Chcemy, aby stanowiska tew jak największej mierze były obsadzane poprzez rekrutację wewnętrzną.Dla naszych pracowników oznacza to możliwość szybszego awansowania i rozwoju zawodowego, dla firmy zaś szybkie dostarczenie odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów.

Poza szkoleniami niezbędnymi do wykonywania pracy na zajmowanym stanowiskufirma może zapewnić, w zależności od potrzeb, szkolenia i kursy specjalistyczne oraz dofinansowanie do studiów wyższych i podyplomowych mających na celu rozwój pracownika.

ceri praca opinie

Dla studentów nasza firma przygotowała program płatnych praktyk wakacyjnych TALENTY CERI. Uczestnicy Programu mają okazję realizować odpowiedzialne zadania i wspierać pracę Zespołów pod okiem doświadczonych specjalistów. Każdy Talent otrzymuje wyznaczonego opiekuna, pod okiem którego poznaje specyfikę pracy w danym obszarze.

Udział w Programie TALENTY CERI to idealna okazja do tego, aby przełożyć wiedzę na praktykę. Dodatkowo uczestnicy mogą poznać charakter pracy w nowoczesnym centrum biznesowym, a także doświadczyć atmosfery międzynarodowej korporacji. Uczestnicy Programu TALENTY CERI, którzy sprawdzą się na swoich stanowiskach, mają szansę nawiązać z nami dłuższą współpracę!

ceri praca opinie

Chcemy stawać się lepsi każdego dnia. Do stałego rozwoju motywują nas nagrody i certyfikaty, które zdobywamy, takie jak:
 • ISO 9001
 • ISO 27001
 • Wyróżnienie w kategorii „Ład korporacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu” w konkursie o Nagrodę Wojewody Łódzkiego 2015
 • Gazela Biznesu 2015
 • Gazela Biznesu 2016
 • Najdynamiczniejszy Eksporter – Regionalne Orły Eksportu 2016
 • Gepard Biznesu 2015

„Pracę w CERI cenię najbardziej za to, że jest ciekawa, wymagająca i daje możliwość ciągłego rozwoju i awansu. Codziennie realizujemy zadania, w których napotykamy nowe dla nas sytuacje. Dzięki temu uczymy się jak działać szybko i skutecznie. Jako młoda osoba cenię sobie też fakt, że CERI nie boi się zatrudniać pracowników bez doświadczenia, dopiero wkraczających na rynek pracy. (…) Firma współpracuje głównie z Klientami z zagranicy, co pozwala nam na codzienne używanie języka obcego, a przez to na jego doskonalenie.” Katarzyna Sobierajska, Specjalista ds. Testowania Aplikacji IT, w CERI od 2014 roku

Rekrutacja krok po kroku w CERI International

1
Prześlij swoje CV. Aby aplikować bezpośrednio na wybrane stanowisko, prześlij odpowiednie dokumenty na adres: kariera@ceri.pl.
2
Ocena dokumentów aplikacyjnych. Po zebraniu wszystkich zgłoszeń ocenimy je pod kątem kompetencji wymaganych na danym stanowisku.
3
Rozmowa telefoniczna. W trakcie rozmowy telefonicznej będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Tobie i o tym, dlaczego chcesz pracować razem z nami.
4
Spotkanie w siedzibie firmy. Opowiemy Ci więcej o CERI i o obowiązkach na stanowisku, na które aplikowałeś. Zapytamy Cię również o Twoje doświadczenie oraz osiągnięcia.
5
Zadanie rekrutacyjne. W zależności od stanowiska, o które się ubiegasz, możemy poprosić Cię o wykonanie testów językowych, na logiczne myślenie lub określających kompetencje osobowe.
6
Informacja zwrotna. Niezależnie od decyzji o zatrudnieniu skontaktujemy się z Tobą, żeby przekazać Ci informację o rezultacie rekrutacji.

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w CERI International?

Zobacz jakich kompetencji wymagamy na danym stanowisku – jeżeli je posiadasz, napisz o nich w swoim CV lub Liście Motywacyjnym.
Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zamieszczasz informację o językach obcych, którymi się posługujesz, nie zapomnij określić stopnia ich znajomości.

Oferty pracy CERI International, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Ewelina Papieska

Specjalista ds. Rekrutacji

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w CERI? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.6 35

Pracowałeś w CERI International?

Podziel się opinią poniżej.

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Polecany
Uber
Uber
Cała Polska

Uber to globalna platforma łacząca kierowców i pasażerów z główną siedzibą w San Francisco. Sprawdź, co może zaoferować Ci Uber w Polsce!

Usługi
Średnia
Transwell
Transwell
Kraków

Specjalizujemy się w transporcie osób na platformach technologicznych.

Usługi
Średnia
TransPerfect
TransPerfect
Warszawa
TransPerfect ma ponad 90 biur na świecie. Sprawdź gdzie możesz się rozwijać!
Usługi
Mała
TMF Group
TMF Group
Warszawa

TMF Group jest globalnym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowości i podatków, kadr i płac, a także zarządzania sekretariatem korporacyjnym.

Usługi
Średnia
Telbridge
Telbridge
Cała Polska

Telbridge jest jednym z największych multijęzykowych contact center na rynku. 

Usługi
Duża
ShopRunner
ShopRunner
Kraków

Globally, at ShopRunner, our mission is to help retailers thrive by sparking and deepening connections between shoppers and the brands they love.

Usługi
Średnia
DB Schenker Technology Center Warsaw
DB Schenker Technology Center Warsaw
Warszawa

DB Schenker Technology Center Warsaw to zespół specjalistów, który tworzy i dostarcza najwyższej jakości rozwiązania cyfrowe dla potrzeb globalnego operatora logistycznego DB Schenker.

Usługi
Średnia
SATORIA GROUP SA
SATORIA GROUP SA
Warszawa

Jednostką dominującą Grupy Kapitałowej SATORIA jest oparta w 100% na polskim kapitale spółka SATORIA Group SA.

 

Usługi
Polecany
Raisead
Raisead
mazowieckie

Raisead to holding i marka parasolowa dla międzynarodowej grupy kapitałowej o polskich korzeniach. Chociaż zaczynaliśmy jako firma internetowa, dziś Raisead Holding łączy biznesy z różnych sektorów i branż. 

Usługi
Duża
Poczta Polska
Poczta Polska
Cała Polska
Poczta Polska zatrudnia ok. 80 tys. osób o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach, w tym wiele osób z lokalnego rynku pracy.
Usługi
Duża