Business Process Outsourcing sp. z o. o. I sp. k.

Business Process Outsourcing sp. z o. o. I sp. k.

Usługi
Mała
  1. Business Process Outsourcing sp. z o. o. I sp. k.

Praca w BPO International – Wszystko, co musisz wiedzieć

Poznaj nas

Cieszymy się, że tu jesteś! Poznaj obszary naszej ekspertyzy 

 

 

BPO International – jesteśmy ekspertami w dziedzinie outsourcingu. Łączymy technologię, wiedzę najlepszych specjalistów i pogłębioną analizę danych, aby rozwiązywać złożone wyzwania, odkrywać nowe możliwości i rozwijać biznes naszych Klientów. 

 

Nasi specjaliści świadczą usługi w następujących obszarach: 

IT i NOWE TECHNOLOGIE 

MARKETING   

OBSŁUGA KLIENTA 

OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA 

HR/PAYROLL 

Po więcej informacji zapraszamy Cię na naszą stronę www – www.bpointernational.com, na której znajdziesz szczegóły dotyczące poszczególnych dziedzin naszego działania. 

Nasza moc płynie od ludzi!

Doceniamy potencjał ludzi i stwarzamy im warunki do rozwoju zawodowego i osobistego. Współpracujemy tworząc środowisko, w którym możemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Zapewniamy przestrzeń do samodzielnej pracy i inicjatywy, co również pomaga w tworzeniu oryginalnych rozwiązań. Razem szukamy niestandardowych sposobów, które pomogą nam naprawdę wprowadzać innowacje w biznesie. Tworzymy wielokulturowy, zgrany zespół, pracujący w przyjaznej, wręcz rodzinnej atmosferze. Stawiamy na work-life balance, wspierając się nawzajem i dbając o to, by praca była też przyjemnością. Liczne inicjatywy rozwojowe pozwalają nam wzmacniać i zdobywać kompetencje, ale też zacieśniać łączące nas więzi. Równocześnie wspieramy proces awansów wewnętrznych, bo wierzymy, że mamy najlepszych ludzi na pokładzie! 

Dowiedz się więcej o tym, co o nas myślą nasi współpracownicy…

"Moją pracę lubię za bardzo dobrą atmosferę, dużą różnorodność projektów i związaną z tym samodzielność. Bardzo cenię sobie ciągły rozwój, szkolenia i możliwość doskonalenia się w marketingu. Lubię tę pracę również za świetnych specjalistów, z którymi mogę współpracować. Zarówno w codziennych zadaniach, jak i niecodziennych sytuacjach. Cenię również duże wsparcie HR". Ola, Project Manager, Team Leader 

 

"Swoją pracę lubię za atmosferę, która w niej panuje. Spokój i przyjaźń. Wszyscy są bardzo pomocni i życzliwi. To cudowne, że można tak się dobrze czuć w pracy". Ania, Junior Copywriter 

 

„Praca w BPO International daje mi wiele satysfakcji oraz pozwala na rozwój moich kompetencji. Na co dzień współpracuję w otoczeniu ważnych dla mnie  autorytetów, w miłym, towarzyskim i kreatywnym środowisku pracy, dzięki czemu mam możliwość realizacji założonych przeze mnie celów, a to sprawia, że każdy dzień przynosi wiele nowych wyzwań i nie jest taki sam jak poprzedni. Czuję, że jest to miejsce, w którym rozwijam się na wielu płaszczyznach, jestem otoczona różnorodnymi ludźmi, od których czerpię inspirację. Lubię również miejsce swojej pracy oraz atmosferę wsparcia, ciekawych relacji i profesjonalizmu. Żaneta, młodszy specjalista ds. rekrutacji i HR  

 

"Bardzo dobrze mi się tu pracuje. Komfort, wygoda, spokój, wspaniała i bezstresowa atmosfera". Ola, Graphic Designer 

 

"Uwielbiam otwartą, przyjazną atmosferę, gdzie każdy czuje się swobodnie i nie boi się wychodzić ze swoimi pomysłami. Mam dostęp do stałego rozwoju umiejętności i wiedzy poprzez system wewnętrznych szkoleń i spotkań ze specjalistami. To miejsce idealne dla osób kreatywnych, które szukają nowych rozwiązań w marketingu i chcą sprawdzić je w praktyce. Mam tutaj możliwość rozwoju zarówno w różnych obszarach z zakresu marketingu, jak i na różnych ścieżkach – od specjalisty do menadżera". Ania, Team Leader 

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Kariera w BPO International – benefity, sylwetka kandydata

Rekrutacja w BPO International krok po kroku

Znajdź ogłoszenie, które odpowiada Twoim oczekiwaniom, a następnie odpowiedz na nie, wysyłając swoje CV. Abyś mógł przygotować się do rozmowy i wiedział, czego możesz się spodziewać, przejdźmy przez wszystkie etapy krok po kroku:

1
ETAP 1 -

Wnikliwie zapoznajemy się z każdym nadesłanym CV. Spośród nadesłanych aplikacji dokonujemy selekcji aplikacji, weryfikując informacje zawarte w CV pod kątem spełniania niezbędnych wymagań określonych przez biznes. Wybieramy te najbardziej dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Pozytywny wynik oznacza, że możesz się spodziewać telefonu od naszego rekrutera, który przeprowadzi z Tobą krótki wywiad o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach i aspiracjach zawodowych. 

2
ETAP 2 -

Zazwyczaj kolejnym etapem jest rozmowa z potencjalnym koordynatorem zespołu oraz przedstawicielem działu HR. W trakcie tego spotkania będziemy chcieli Cię bliżej poznać, zbadać Twoje predyspozycje i umiejętności niezbędne do pracy w danej roli. To również czas na doprecyzowanie naszych oczekiwań względem siebie i tego, co jesteśmy w stanie wzajemnie sobie zaoferować. Dowiesz się także więcej o naszej firmie i danej roli oraz kulturze organizacyjnej.  

 

Wyznajemy zasadę, że rozmowy rekrutacyjne powinny zapewniać komfort informacyjny dla obydwu stron:)

3
ETAP 3 -

Ważni są dla nas ludzie, dlatego wszystkich aplikujących traktujemy z szacunkiem. Bez względu na to, jak potoczą się Twoje losy w procesie rekrutacyjnym, po każdym z etapów otrzymasz od nas informację zwrotną. 

4
ETAP 4 -

Jeżeli wspólnie zdecydujemy, że jesteśmy miejscem, z którym chcesz się związać na lata i rozwijać swoją karierę – otrzymasz od nas ofertę współpracy. Od tego momentu będziemy w kontakcie, aby przygotować Cię do rozpoczęcia współpracy i zaplanować Twoje wdrożenie. 

 

Witamy na pokładzie! 

 

Oferty pracy w BPO International, na które możesz aplikować

BPO International - Kontakt do firmy

rekrutacja@bpointernational.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w BPO International? Napisz do nas.

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 5 8

Masz opinię o pracy w BPO International?

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Podziel się nią na forum poniżej

Polecany
Uber
Uber
Cała Polska

Uber to globalna platforma łacząca kierowców i pasażerów z główną siedzibą w San Francisco. Sprawdź, co może zaoferować Ci Uber w Polsce!

Usługi
Średnia
Transwell
Transwell
Kraków

Specjalizujemy się w transporcie osób na platformach technologicznych.

Usługi
Średnia
TransPerfect
TransPerfect
Warszawa
TransPerfect ma ponad 90 biur na świecie. Sprawdź gdzie możesz się rozwijać!
Usługi
Mała
TMF Group
TMF Group
Warszawa

TMF Group jest globalnym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowości i podatków, kadr i płac, a także zarządzania sekretariatem korporacyjnym.

Usługi
Średnia
Telbridge
Telbridge
Cała Polska

Telbridge jest jednym z największych multijęzykowych contact center na rynku. 

Usługi
Duża
ShopRunner
ShopRunner
Kraków

Globally, at ShopRunner, our mission is to help retailers thrive by sparking and deepening connections between shoppers and the brands they love.

Usługi
Średnia
DB Schenker Technology Center Warsaw
DB Schenker Technology Center Warsaw
Warszawa

DB Schenker Technology Center Warsaw to zespół specjalistów, który tworzy i dostarcza najwyższej jakości rozwiązania cyfrowe dla potrzeb globalnego operatora logistycznego DB Schenker.

Usługi
Średnia
SATORIA GROUP SA
SATORIA GROUP SA
Warszawa

Jednostką dominującą Grupy Kapitałowej SATORIA jest oparta w 100% na polskim kapitale spółka SATORIA Group SA.

 

Usługi
Polecany
Raisead
Raisead
mazowieckie

Raisead to holding i marka parasolowa dla międzynarodowej grupy kapitałowej o polskich korzeniach. Chociaż zaczynaliśmy jako firma internetowa, dziś Raisead Holding łączy biznesy z różnych sektorów i branż. 

Usługi
Duża
Poczta Polska
Poczta Polska
Cała Polska
Poczta Polska zatrudnia ok. 80 tys. osób o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach, w tym wiele osób z lokalnego rynku pracy.
Usługi
Duża