Moje konto

Benefit Systems SA

Usługi
Duża
 1. Benefit Systems SA

Praca w Benefit Systems - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Naszym flagowym produktem jest Program MultiSport, który umożliwia prowadzenie aktywnego, zdrowego, trybu życia. Oferujemy dostęp do blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych w około 650 miastach Polski. Łącznie z produktów sportowych Grupy korzysta ponad 800 tysięcy Użytkowników w Polsce i zagranicą.

Benefit Systems w Polsce i na świecie

W Polsce posiadamy oddziały w Warszawie, Łomży, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Toruniu, Gdańsku, Wrocławiu, Zielonej Górze, Poznaniu oraz Katowicach. W 2010 roku rozpoczęliśmy działalność w Czechach, w 2015 roku na Słowacji i w Bułgarii. Aktualnie trwają przygotowania do wejścia na kolejne rynki.

Dlaczego warto pracować w Benefit Systems?

Dla nas liczysz się Ty

Zachowujemy równowagę i wiemy, że doba nawet w dużych firmach nie trwa wiecznie.

Lubimy się

Wspólnie realizujemy pasje, spędzamy ze sobą czas, a naszej pracy towarzyszy dobra atmosfera.

Najlepiej znamy się na benefitach

Mobilizują nas motywujące dodatki: karta MultiSport, owocowe wtorki, karta BenefitLunch i wiele innych...

Kariera w Benefit Systems - atmosfera, benefity

W naszej firmie wszyscy mówimy sobie po imieniu. Nieważne czy rozmawiasz z koleżanką z biurka obok czy ze swoim dyrektorem – nigdy nie mówimy do siebie na Pan/Pani. W każdy wtorek w naszych kuchniach pojawiają się świeże owoce – porcja witamin na cały dzień. W piątki wychodzimy z pracy pół godziny wcześniej, a nasze wyjścia na lunch są wliczane w czas pracy (pół godziny każdego dnia) :)

 

benefit systems praca opinie

 

 

Ponadto możesz oczekiwać od nas pomocy w osiąganiu równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Wspieramy pracowników w prowadzeniu zdrowego i aktywnego stylu życia. 

 

 

Naszą preferowaną formą zatrudnienia jest umowa o pracę. Po pozytywnie ocenionym okresie próbnym umowa zostaje przedłużona - na czas określony lub nieokreślony. Jakie benefity oferujemy naszym pracownikom?

 • Karta MultiSport
 • MultiKafeteria,
 • BenefitLunch (obiady w pracy),
 • Tańsze bilety do kina i teatru,
 • Możliwość opieki zdrowotnej,
 • Nauka angielskiego i niemieckiego na platformie e-Tutor,
 • Dofinansowanie do studiów podyplomowych,
 • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, udział w konferencjach,
 • Owoce w pracy - w każdy wtorek,
 • Luźny dress code,
 • Krótszy czas pracy w piątek,
 • Pożyczki udzielane przez firmę,
 • Dobra kawa i herbata w wersji unlimited,
 • Przerwa na obiad wliczona w czas pracy,
 • Imprezy i wyjazdy integracyjne,
 • Dobry MultiUczynek - działania wolontariackie.

Firma Benefit Systems została nagradzona i doceniona jako:

 

 • „Solidny Pracodawca 2018” – spółka doceniona jako rzetelny i rozwojowy pracodawca
 • „Giełdowa Spółka Roku 2018” – 3 miejsce w kategorii „Perspektywy rozwoju” oraz 7 miejsce w głównym rankingu giełdowych spółek roku 2017
 • „Spółka roku z mWIG40” – wyróżnienie przez redakcję „Parkietu” dla najlepszych spółek oraz instytucji i osobowości rynku kapitałowego
 • „Najlepszy Pracodawca 2017” - indywidualne plany rozwoju, opieka zdrowotna, wsparcie finansowe w edukacji i wolontariat pracowniczy – to tylko niektóre z czynników, dzięki którym Benefit Systems został uznany za jednego z Najlepszych Pracodawców 2017 w największym i najbardziej prestiżowym badaniu AON Hewitt
 •  „Diamenty Forbes 2017” – Benefit Systems zajął 15 miejsce w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2017 dla najlepszych spółek z województwa mazowieckiego.

Rekrutacja krok po kroku w Benefit Systems

1
Aplikowanie – na wszystkie aktualne oferty pracy kandydaci mogą złożyć swoją aplikacją online poprzez wypełnienie formularza i załączenie dokumentów aplikacyjnych. Każdy kandydat otrzymuje potwierdzenie otrzymania przez nas swojej aplikacji wraz z informacją, że w ciągu tygodnia otrzyma od Nas odpowiedź, niezależnie od decyzji.
2
Selekcja – podczas selekcji na podstawie CV zwracamy uwagę na doświadczenie oraz kompetencje potrzebne na danym stanowisku. W ciągu tygodnia po dokonaniu selekcji kandydat otrzymuje decyzję – jest to zaproszenie do kolejnego etapu jakim będzie wywiad telefoniczny albo informacja z podziękowaniem za udział w procesie.
3

Wywiad telefoniczny – jego celem jest potwierdzenie informacji zawartych w CV oraz w wypełnionym formularzu. Jest to też czas, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o stanowisku, na które została złożona aplikacja. Wywiad telefoniczny trwa maksymalnie pół godziny. Weryfikacja podstawowych informacji pozwala zaoszczędzić czas kandydatom i wybrać najbardziej odpowiednie kandydatury do kolejnego etapu.

 

 

4

Spotkanie w biurze – niezależnie od stanowiska zaprosimy Cię do udziału w spotkaniu z bezpośrednim przełożonym, w którym zazwyczaj uczestniczy także przedstawiciel Działu HR. Rozmowa zazwyczaj trwa około 60 minut. W wybranych rekrutacjach możemy zaprosić Cię również do spotkania z przedstawicielami zespołu, do którego prowadzona jest rekrutacja. W zależności od stanowiska, na które rekrutujemy, możesz zostać poproszony o udział w testach sprawdzających wiedzę, bądź umiejętność z określonego obszaru. Przykładowe zadania dodatkowe to np. test wiedzy, test MS Excel, symulacja rozmowy z klientem, przygotowanie i przedstawienie prezentacji.

5

Finalne spotkanie - bierze w nim udział osoba zarządzająca danym obszarem. Rozmowa trwa krócej (około pół godziny) i jej rezultatem jest decyzja, którą wspólnie podejmują osoby biorące udział we wszystkich etapach rekrutacji.

6
Zatrudnienie – najbardziej wyczekiwanym przez kandydatów etapem jest pozytywna decyzja o zatrudnieniu. Pozytywnym rezultatem rozmów jest list intencyjny, który jest przedstawiany przez Dział HR – zawiera szczegółowe informacje odnośnie zatrudnienia. Po zaakceptowaniu oferty kandydat jest witany na pokładzie firmy w pierwszym możliwym terminie.
7
Onboarding – pierwszego dnia pracy nowy pracownik bierze udział w szkoleniu onboardingowym. Jest to doskonała okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej o firmie oraz poznać osoby zarządzające. Tego dnia również odbywa się szkolenie BHP oraz przekazywany jest sprzęt do pracy. Kolejnym krokiem są szkolenia wdrożeniowe z udziałem bezpośredniego przełożonego.

Praca w Benefit Systems - opinie pracowników

"Moja przygoda rozpoczęła się od półrocznego stażu w Dziale HR, ale zostałam na dłużej :) To idealne miejsce dla osób młodych, które chcą się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. Panuje tu niestandardowa atmosfera pracy, a największą wartością firmy są ludzie :)" Katarzyna Czapiewska, Specjalista ds. HR

"Swoją przygodę zacząłem jako student od wprowadzania danych. Moje zaangażowanie zostało docenione i otrzymałem awans, a po nim kolejny. Pracując w Benefit Systems stajesz się osobą docenianą i zauważaną. Każdego dnia rozwijasz się poprzez nowe i ambitne wyzwania czy udział w szkoleniach. A co równie ważne to fakt, że w przerwie od pracy rozwijamy się w sekcjach sportowych - sprawdź, jak bardzo mocni jesteśmy :)" Tomasz Netczuk, Specjalista ds. Analiz

Oferty pracy Benefit Systems, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Ewa Gugała

Senior Recruiter

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w Benefit Systems? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.6 22

Pracowałeś w Benefit Systems?

Podziel się opinią poniżej.

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: