Benefit Systems SA

Benefit Systems SA

Usługi
Duża
 1. Benefit Systems SA

Praca w Benefit Systems - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Naszym flagowym produktem jest Program MultiSport, który umożliwia prowadzenie aktywnego, zdrowego, trybu życia. Oferujemy dostęp do blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych w około 650 miastach Polski. Łącznie z produktów sportowych Grupy korzysta ponad 800 tysięcy Użytkowników w Polsce i zagranicą.

Benefit Systems w Polsce i na świecie

W Polsce posiadamy oddziały w Warszawie, Łomży, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Toruniu, Gdańsku, Wrocławiu, Zielonej Górze, Poznaniu oraz Katowicach. W 2010 roku rozpoczęliśmy działalność w Czechach, w 2015 roku na Słowacji i w Bułgarii. Aktualnie trwają przygotowania do wejścia na kolejne rynki.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Dlaczego warto pracować w Benefit Systems?

Dla nas liczysz się Ty

Zachowujemy równowagę i wiemy, że doba nawet w dużych firmach nie trwa wiecznie.

Lubimy się

Wspólnie realizujemy pasje, spędzamy ze sobą czas, a naszej pracy towarzyszy dobra atmosfera.

Najlepiej znamy się na benefitach

Mobilizują nas motywujące dodatki: karta MultiSport, owocowe wtorki, karta BenefitLunch i wiele innych...

Kariera w Benefit Systems - atmosfera, benefity

W naszej firmie wszyscy mówimy sobie po imieniu. Nieważne czy rozmawiasz z koleżanką z biurka obok czy ze swoim dyrektorem – nigdy nie mówimy do siebie na Pan/Pani. W każdy wtorek w naszych kuchniach pojawiają się świeże owoce – porcja witamin na cały dzień. W piątki wychodzimy z pracy pół godziny wcześniej, a nasze wyjścia na lunch są wliczane w czas pracy (pół godziny każdego dnia) :)

 

benefit systems praca opinie

 

 

Ponadto możesz oczekiwać od nas pomocy w osiąganiu równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Wspieramy pracowników w prowadzeniu zdrowego i aktywnego stylu życia. 

 

 

Naszą preferowaną formą zatrudnienia jest umowa o pracę. Po pozytywnie ocenionym okresie próbnym umowa zostaje przedłużona - na czas określony lub nieokreślony. Jakie benefity oferujemy naszym pracownikom?

 • Karta MultiSport
 • MultiKafeteria,
 • BenefitLunch (obiady w pracy),
 • Tańsze bilety do kina i teatru,
 • Możliwość opieki zdrowotnej,
 • Nauka angielskiego i niemieckiego na platformie e-Tutor,
 • Dofinansowanie do studiów podyplomowych,
 • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, udział w konferencjach,
 • Owoce w pracy - w każdy wtorek,
 • Luźny dress code,
 • Krótszy czas pracy w piątek,
 • Pożyczki udzielane przez firmę,
 • Dobra kawa i herbata w wersji unlimited,
 • Przerwa na obiad wliczona w czas pracy,
 • Imprezy i wyjazdy integracyjne,
 • Dobry MultiUczynek - działania wolontariackie.

Firma Benefit Systems została nagradzona i doceniona jako:

 

 • „Solidny Pracodawca 2018” – spółka doceniona jako rzetelny i rozwojowy pracodawca
 • „Giełdowa Spółka Roku 2018” – 3 miejsce w kategorii „Perspektywy rozwoju” oraz 7 miejsce w głównym rankingu giełdowych spółek roku 2017
 • „Spółka roku z mWIG40” – wyróżnienie przez redakcję „Parkietu” dla najlepszych spółek oraz instytucji i osobowości rynku kapitałowego
 • „Najlepszy Pracodawca 2017” - indywidualne plany rozwoju, opieka zdrowotna, wsparcie finansowe w edukacji i wolontariat pracowniczy – to tylko niektóre z czynników, dzięki którym Benefit Systems został uznany za jednego z Najlepszych Pracodawców 2017 w największym i najbardziej prestiżowym badaniu AON Hewitt
 •  „Diamenty Forbes 2017” – Benefit Systems zajął 15 miejsce w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2017 dla najlepszych spółek z województwa mazowieckiego.

"Moja przygoda rozpoczęła się od półrocznego stażu w Dziale HR, ale zostałam na dłużej :) To idealne miejsce dla osób młodych, które chcą się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. Panuje tu niestandardowa atmosfera pracy, a największą wartością firmy są ludzie :)" Katarzyna Czapiewska, Specjalista ds. HR

 

"Swoją przygodę zacząłem jako student od wprowadzania danych. Moje zaangażowanie zostało docenione i otrzymałem awans, a po nim kolejny. Pracując w Benefit Systems stajesz się osobą docenianą i zauważaną. Każdego dnia rozwijasz się poprzez nowe i ambitne wyzwania czy udział w szkoleniach. A co równie ważne to fakt, że w przerwie od pracy rozwijamy się w sekcjach sportowych - sprawdź, jak bardzo mocni jesteśmy :)" Tomasz Netczuk, Specjalista ds. Analiz

Rekrutacja krok po kroku w Benefit Systems

1
Aplikowanie – na wszystkie aktualne oferty pracy kandydaci mogą złożyć swoją aplikacją online poprzez wypełnienie formularza i załączenie dokumentów aplikacyjnych. Każdy kandydat otrzymuje potwierdzenie otrzymania przez nas swojej aplikacji wraz z informacją, że w ciągu tygodnia otrzyma od Nas odpowiedź, niezależnie od decyzji.
2
Selekcja – podczas selekcji na podstawie CV zwracamy uwagę na doświadczenie oraz kompetencje potrzebne na danym stanowisku. W ciągu tygodnia po dokonaniu selekcji kandydat otrzymuje decyzję – jest to zaproszenie do kolejnego etapu jakim będzie wywiad telefoniczny albo informacja z podziękowaniem za udział w procesie.
3

Wywiad telefoniczny – jego celem jest potwierdzenie informacji zawartych w CV oraz w wypełnionym formularzu. Jest to też czas, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o stanowisku, na które została złożona aplikacja. Wywiad telefoniczny trwa maksymalnie pół godziny. Weryfikacja podstawowych informacji pozwala zaoszczędzić czas kandydatom i wybrać najbardziej odpowiednie kandydatury do kolejnego etapu.

 

 

4

Spotkanie w biurze – niezależnie od stanowiska zaprosimy Cię do udziału w spotkaniu z bezpośrednim przełożonym, w którym zazwyczaj uczestniczy także przedstawiciel Działu HR. Rozmowa zazwyczaj trwa około 60 minut. W wybranych rekrutacjach możemy zaprosić Cię również do spotkania z przedstawicielami zespołu, do którego prowadzona jest rekrutacja. W zależności od stanowiska, na które rekrutujemy, możesz zostać poproszony o udział w testach sprawdzających wiedzę, bądź umiejętność z określonego obszaru. Przykładowe zadania dodatkowe to np. test wiedzy, test MS Excel, symulacja rozmowy z klientem, przygotowanie i przedstawienie prezentacji.

5

Finalne spotkanie - bierze w nim udział osoba zarządzająca danym obszarem. Rozmowa trwa krócej (około pół godziny) i jej rezultatem jest decyzja, którą wspólnie podejmują osoby biorące udział we wszystkich etapach rekrutacji.

6
Zatrudnienie – najbardziej wyczekiwanym przez kandydatów etapem jest pozytywna decyzja o zatrudnieniu. Pozytywnym rezultatem rozmów jest list intencyjny, który jest przedstawiany przez Dział HR – zawiera szczegółowe informacje odnośnie zatrudnienia. Po zaakceptowaniu oferty kandydat jest witany na pokładzie firmy w pierwszym możliwym terminie.
7
Onboarding – pierwszego dnia pracy nowy pracownik bierze udział w szkoleniu onboardingowym. Jest to doskonała okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej o firmie oraz poznać osoby zarządzające. Tego dnia również odbywa się szkolenie BHP oraz przekazywany jest sprzęt do pracy. Kolejnym krokiem są szkolenia wdrożeniowe z udziałem bezpośredniego przełożonego.

Oferty pracy Benefit Systems, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Ewa Gugała

Senior Recruiter

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w Benefit Systems? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.6 36

Pracowałeś w Benefit Systems?

Podziel się opinią poniżej.

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Polecany
Uber
Uber
Cała Polska

Uber to globalna platforma łacząca kierowców i pasażerów z główną siedzibą w San Francisco. Sprawdź, co może zaoferować Ci Uber w Polsce!

Usługi
Średnia
Transwell
Transwell
Kraków

Specjalizujemy się w transporcie osób na platformach technologicznych.

Usługi
Średnia
TransPerfect
TransPerfect
Warszawa
TransPerfect ma ponad 90 biur na świecie. Sprawdź gdzie możesz się rozwijać!
Usługi
Mała
TMF Group
TMF Group
Warszawa

TMF Group jest globalnym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowości i podatków, kadr i płac, a także zarządzania sekretariatem korporacyjnym.

Usługi
Średnia
Telbridge
Telbridge
Cała Polska

Telbridge jest jednym z największych multijęzykowych contact center na rynku. 

Usługi
Duża
ShopRunner
ShopRunner
Kraków

Globally, at ShopRunner, our mission is to help retailers thrive by sparking and deepening connections between shoppers and the brands they love.

Usługi
Średnia
DB Schenker Technology Center Warsaw
DB Schenker Technology Center Warsaw
Warszawa

DB Schenker Technology Center Warsaw to zespół specjalistów, który tworzy i dostarcza najwyższej jakości rozwiązania cyfrowe dla potrzeb globalnego operatora logistycznego DB Schenker.

Usługi
Średnia
SATORIA GROUP SA
SATORIA GROUP SA
Warszawa

Jednostką dominującą Grupy Kapitałowej SATORIA jest oparta w 100% na polskim kapitale spółka SATORIA Group SA.

 

Usługi
Polecany
Raisead
Raisead
mazowieckie

Raisead to holding i marka parasolowa dla międzynarodowej grupy kapitałowej o polskich korzeniach. Chociaż zaczynaliśmy jako firma internetowa, dziś Raisead Holding łączy biznesy z różnych sektorów i branż. 

Usługi
Duża
Poczta Polska
Poczta Polska
Cała Polska
Poczta Polska zatrudnia ok. 80 tys. osób o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach, w tym wiele osób z lokalnego rynku pracy.
Usługi
Duża