Moje konto

Alerabat.com

Usługi
Mała
  1. Alerabat.com

Praca w alerabat.com — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

AleRabat.com to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform rabatowych, którą miesięcznie odwiedzają miliony nastawionych na oszczędzanie pieniędzy użytkowników.

Jak pracujemy?

Współpracujemy z największymi e-sklepami w Polsce, ale także w Turcji, Brazylii, Indiach, Rosji, Czechach, Niemczech, Hiszpanii, Australii, Meksyku, Austrii, Wielkiej Brytanii i Portugalii. Chcemy więcej!

AleRabat.com — ciekawe liczby

5 tys. partnerskich sklepów

13 krajów

25 tys. kodów rabatowych i promocji

Kariera w alerabat.com — atmosfera, benefity, wartości

Pracujemy w elastycznym systemie godzin, by osławiony work-life balance był idealnie zrównoważony. Pracę zaczynamy pomiędzy 7:00 a 10:00, więc każdy ma szansę na dłuższy sen, albo wręcz przeciwnie – więcej czasu wolnego po pracy. W naszym biurze zawsze czekają owoce, soki, słodycze, przekąski i pyszna świeżo mielona kawa. Dla chętnych – PS4 jest do naszej dyspozycji.

Integracje

Zmotywowany team to zgrany team! W alerabat.com świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każdego miesiąca organizujemy integracje firmowe. Mniejsze, większe… ale zawsze takie, które pozwalają poznać się z innej perspektywy, niż tej zza biurka. Jeździliśmy off-roadem, skakaliśmy z dachu, graliśmy w kręgle, odkrywaliśmy tajemnice escape room i jeździliśmy roller coasterem. Może masz pomysł na kolejne imprezy?

Szkolenia

Nasza branża zmienia się bardzo dynamicznie, więc i my nie możemy zostać w tyle. Jeśli tylko jest potrzeba – organizujemy szkolenia z najlepszymi specjalistami w danych dziedzinach. Angażujące szkolenia powodują, że każda ze stron korzysta - Pracownik poszerza swoją wiedzę, a dzięki temu ma możliwość wdrożenia nowych funkcjonalności w swojej pracy.

Ponadto możesz liczyć na:

  • kawę, soki i świeże owoce do woli - dla zdrowia i lepszego samopoczucia
  • elastyczne godziny pracy (jeśli jesteś śpiochem, to docenisz możliwość rozpoczęcia pracy o 10).

Nasze wartości

  • Otwartość (Mów co myślisz, ale szanuj zdanie innych, dawaj i przyjmuj feedback)
  • Działaj odważnie (nie bój się podejmowania wyzwań i zgłaszania pomysłów, szukaj rozwiązań, nie marudź, rób to w czym jesteś najlepszy)
  • Przyznawaj się do błędów i wyciągaj z nich wnioski
  • Bądź odpowiedzialny - cenisz swobodę - nie potrzebujesz kontroli żeby dobrze wykonywać zadania, wykonuj je zawsze do końca, skup się na celu, szanuj swój i innych czas

Rekrutacja w alerabat.com krok po kroku

Gdy Twoje CV zostanie wstępnie zaakceptowane, to spodziewaj się kontaktu z naszej strony!

1
Krótka rozmowa telefoniczna
2
Spotkanie z osobą z HR
3
Wykonanie zadania, gdy rekrutacja tego wymaga
4
W zależności od procesu – spotkanie z potencjalnym przełożonym
5
Decyzja o współpracy

Rozmowa kwalifikacyjna w alerabat.com

Skoro Twoje CV znalazło się w naszej bazie, to zakładamy, że wiesz dokładnie czym się zajmujemy 😉 Zanim pojawisz się na rozmowie:

zapoznaj się z naszymi witrynami.

zorientuj się jak działa branża e-commerce.

dokładnie zapoznaj się z ogłoszeniem o pracę.

bądź sobą i nie denerwuj się, nie gryziemy.

podczas rozmowy pokaż nam co motywuje Cię do działania i rzeczowo opowiedz o swoich wcześniejszych doświadczeniach zawodowych.

pozwól nam także poznać siebie od tej prywatnej strony – opowiedz o tym, co lubisz robić w wolnym czasie.

Oferty pracy w AleRabat.com, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Jacek Jackowski

HR Manager w AleRabat.com

Chcesz zapytać o pracę w AleRabat.com? Napisz do mnie.

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.7 3

Masz opinię o pracy w AleRabat.com?

Podziel się nią na forum poniżej

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana