Moje konto

Abis

Usługi
Średnia
  1. Abis

Praca w Abis - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Rozwijamy nowoczesną usługę dla sektora B2B – pomagamy  w prowadzeniu biznesu zaopatrując firmy w artykuły biurowe i spożywcze.

 

Tworzymy zgrany Zespół, w którym każdy jest odpowiedzialny za zadowolenie Klienta.

 

 

Nasze wartości

W biznesie i w życiu kierujemy się wartościami, z których najważniejsze to: szacunek, wiarygodność, odpowiedzialność i uczynność. Nasz cel to bezpieczny, zrównoważony i stabilny rozwój.

Mamy doświadczenie, które umiejętnie łączymy z nowatorskim podejściem do biznesu.

 

Abis w liczbach

Obsługujemy 6 000 Klientów w ciągu roku – wśród nich są duże firmy sieciowe, urzędy, jednostki wojskowe, szkoły i uczelnie.

Działamy na rynku od 28 lat, a nasz kapitał jest w 100% polski.

W naszym asortymencie jest ponad 30 000 artykułów, a jeśli czegoś nie ma... - to dostarczymy to na indywidualne zamówienie.

Kariera w Abis

Zależy nam na dobrej atmosferze, którą budujemy przez pełną szacunku komunikację.

 

  1. Zapewniamy naszym Pracownikom atrakcyjne szkolenia, bo wiemy, że jesteśmy tak mocni, jak ich kompetencje. 
  2. Idziemy z duchem czasu – inwestujemy w nowe technologie – a nasi Pracownicy rozwijają się wraz z firmą.
  3. Jesteśmy kameralną firmą, w której każdy Pracownik jest traktowany indywidualnie – szkolenia i benefity dostosowujemy do realnych potrzeb.
  4. Jesteśmy elastyczni w podejściu do Pracownika. Nie mamy korporacyjnych zasad regulujących współpracę – my po prostu słuchamy Pracownika i staramy się wyjść mu naprzeciw.

Kim jest idealny kandydat do pracy w Abis?

 

  1. Jesteśmy innowacyjni – więc poszukujemy ludzi otwartych na zmiany.
  2. Jesteśmy ambitni – więc poszukujemy ludzi dążących do ciągłego doskonalenia się.
  3. Jesteśmy odpowiedzialni – więc poszukujemy ludzi, którym będziemy mogli zaufać.
  4. Jesteśmy otwarci – więc poszukujemy ludzi, którzy zaskoczą nas swoimi pomysłami.

 

Bardzo chętnie porozmawiamy z Kandydatami, którzy już pracowali w handlu  tradycyjnym lub w e-commerce – poszukujemy osób do Działu Handlowego, Działu Zakupów i Logistyki, Działu Wsparcia Sprzedaży, Działu Transportu i Magazynu.

 

Szczególnie interesujący są dla nas studenci lub absolwenci szkół średnich i wyższych kierunków i specjalizacji związanych z obszarem teleinformatyki i logistyki.

 

Rekrutacja w Abis krok po kroku

1

Ogłoszenie rekrutacyjne. Redagujemy ogłoszenie tak, aby zawierało pełną charakterystykę stanowiska i przedstawiało nasze oczekiwania, więc zobacz, czy odpowiada to Twoim zainteresowaniom i możliwościom.

2

Aplikacja. Najważniejsze dla nas będą Twoje doświadczenia i kwalifikacje – opisz je zwięźle i konkretnie. Zadbaj o estetykę – aplikacja to Twoja wizytówka.

3

Zaproszenie na rozmowę. Podczas rozmowy telefonicznej możesz zostać dopytany o motywację, możliwy termin podjęcia nowej pracy lub oczekiwania finansowe. Następnie zaprosimy Cię do naszego biura, gdzie będziemy kontynuować rozmowę.

4

Spotkanie rekrutactjne. To moment, aby poznać się lepiej i wzajemnie wybadać swoje oczekiwania i możliwości. W tym spotkaniu weźmie udział manager HR i przełożony działu, do którego jest prowadzona rekrutacja. Kolejnym etapem może być  rozmowa z Zarządem.

5

Zadania rekrutacyjne. Na niektóre stanowiska Kandydaci są proszeni o wykonanie zadania rekrutacyjnego – może to być próbka pracy, zadanie analityczne, test lub symulacja. Zastosowanie zadań pozwala na lepszą ocenę kompetencji Kandydata.

6

Informacja zwrotna. Naszym standardem jest to, aby w czasie 2 tygodni od spotkania każdy z Kandydatów został poinformowany o aktualnym etapie rekrutacji i dalszych krokach.

Rozmowa kwalifikacyjna w Abis - jak się przygotować?

Dowiedz się możliwie jak najwięcej o nas – uważnie przeczytaj ogłoszenie i zapoznaj się z powszechnie dostępnymi informacjami o naszej firmie (branża w jakiej działamy, asortyment, wyznawane wartości).

Sprawdź dokładnie nasz adres i możliwość dojazdu – tak, abyś w dniu spotkania ograniczył stres do minimum.

Każda wypowiedź podczas rekrutacji ma znaczenie, więc staraj się przed rozmową przypomnieć sobie zadania i projekty, które wykonywałeś, a na rozmowie zwięźle i konkretnie o nich opowiedz.

Pytaj o wszystko, co jest dla Ciebie ważne. My chcemy nawiązać współpracę długoterminową – więc niezmiernie ważne jest, aby podczas rozmów rekrutacyjnych dokładnie omówić warunki zatrudnienia.

Daj się nam poznać – tworzymy kameralne miejsce pracy, więc zależy nam na tym, aby osoba dołączająca do zespołu dobrze się z nim dogadywała.

Rozluźnij się – nie traktuj rozmowy o pracę jak egzaminu. Tu nie ma dobrych i złych odpowiedzi – my jesteśmy ciekawi ludzi, a ciekawi ludzie znajdą u nas swoje miejsce.

Oferty pracy w Abis, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Agnieszka Wojtowicz

Manager ds. Rozwoju i HR w Abis Sp. z o.o

Chcesz zapytać o pracę w Abis? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4 4

Twoja opinia o Abis bardzo się przyda.