Abis

Abis

Usługi
Średnia
  1. Abis

Praca w Abis - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Rozwijamy nowoczesną usługę dla sektora B2B – pomagamy  w prowadzeniu biznesu zaopatrując firmy w artykuły biurowe i spożywcze.

 

Tworzymy zgrany Zespół, w którym każdy jest odpowiedzialny za zadowolenie Klienta.

 

 

Nasze wartości

W biznesie i w życiu kierujemy się wartościami, z których najważniejsze to: szacunek, wiarygodność, odpowiedzialność i uczynność. Nasz cel to bezpieczny, zrównoważony i stabilny rozwój.

Mamy doświadczenie, które umiejętnie łączymy z nowatorskim podejściem do biznesu.

 

Idealne CV do pracy w Abis przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Abis w liczbach

Obsługujemy 6 000 Klientów w ciągu roku – wśród nich są duże firmy sieciowe, urzędy, jednostki wojskowe, szkoły i uczelnie.

Działamy na rynku od 28 lat, a nasz kapitał jest w 100% polski.

W naszym asortymencie jest ponad 30 000 artykułów, a jeśli czegoś nie ma... - to dostarczymy to na indywidualne zamówienie.

Kariera w Abis

Zależy nam na dobrej atmosferze, którą budujemy przez pełną szacunku komunikację.

 

  1. Zapewniamy naszym Pracownikom atrakcyjne szkolenia, bo wiemy, że jesteśmy tak mocni, jak ich kompetencje. 
  2. Idziemy z duchem czasu – inwestujemy w nowe technologie – a nasi Pracownicy rozwijają się wraz z firmą.
  3. Jesteśmy kameralną firmą, w której każdy Pracownik jest traktowany indywidualnie – szkolenia i benefity dostosowujemy do realnych potrzeb.
  4. Jesteśmy elastyczni w podejściu do Pracownika. Nie mamy korporacyjnych zasad regulujących współpracę – my po prostu słuchamy Pracownika i staramy się wyjść mu naprzeciw.

Kim jest idealny kandydat do pracy w Abis?

 

  1. Jesteśmy innowacyjni – więc poszukujemy ludzi otwartych na zmiany.
  2. Jesteśmy ambitni – więc poszukujemy ludzi dążących do ciągłego doskonalenia się.
  3. Jesteśmy odpowiedzialni – więc poszukujemy ludzi, którym będziemy mogli zaufać.
  4. Jesteśmy otwarci – więc poszukujemy ludzi, którzy zaskoczą nas swoimi pomysłami.

 

Bardzo chętnie porozmawiamy z Kandydatami, którzy już pracowali w handlu  tradycyjnym lub w e-commerce – poszukujemy osób do Działu Handlowego, Działu Zakupów i Logistyki, Działu Wsparcia Sprzedaży, Działu Transportu i Magazynu.

 

Szczególnie interesujący są dla nas studenci lub absolwenci szkół średnich i wyższych kierunków i specjalizacji związanych z obszarem teleinformatyki i logistyki.

 

Rekrutacja w Abis krok po kroku

1

Ogłoszenie rekrutacyjne. Redagujemy ogłoszenie tak, aby zawierało pełną charakterystykę stanowiska i przedstawiało nasze oczekiwania, więc zobacz, czy odpowiada to Twoim zainteresowaniom i możliwościom.

2

Aplikacja. Najważniejsze dla nas będą Twoje doświadczenia i kwalifikacje – opisz je zwięźle i konkretnie. Zadbaj o estetykę – aplikacja to Twoja wizytówka.

3

Zaproszenie na rozmowę. Podczas rozmowy telefonicznej możesz zostać dopytany o motywację, możliwy termin podjęcia nowej pracy lub oczekiwania finansowe. Następnie zaprosimy Cię do naszego biura, gdzie będziemy kontynuować rozmowę.

4

Spotkanie rekrutactjne. To moment, aby poznać się lepiej i wzajemnie wybadać swoje oczekiwania i możliwości. W tym spotkaniu weźmie udział manager HR i przełożony działu, do którego jest prowadzona rekrutacja. Kolejnym etapem może być  rozmowa z Zarządem.

5

Zadania rekrutacyjne. Na niektóre stanowiska Kandydaci są proszeni o wykonanie zadania rekrutacyjnego – może to być próbka pracy, zadanie analityczne, test lub symulacja. Zastosowanie zadań pozwala na lepszą ocenę kompetencji Kandydata.

6

Informacja zwrotna. Naszym standardem jest to, aby w czasie 2 tygodni od spotkania każdy z Kandydatów został poinformowany o aktualnym etapie rekrutacji i dalszych krokach.

Rozmowa kwalifikacyjna w Abis - jak się przygotować?

Dowiedz się możliwie jak najwięcej o nas – uważnie przeczytaj ogłoszenie i zapoznaj się z powszechnie dostępnymi informacjami o naszej firmie (branża w jakiej działamy, asortyment, wyznawane wartości).

Sprawdź dokładnie nasz adres i możliwość dojazdu – tak, abyś w dniu spotkania ograniczył stres do minimum.

Każda wypowiedź podczas rekrutacji ma znaczenie, więc staraj się przed rozmową przypomnieć sobie zadania i projekty, które wykonywałeś, a na rozmowie zwięźle i konkretnie o nich opowiedz.

Pytaj o wszystko, co jest dla Ciebie ważne. My chcemy nawiązać współpracę długoterminową – więc niezmiernie ważne jest, aby podczas rozmów rekrutacyjnych dokładnie omówić warunki zatrudnienia.

Daj się nam poznać – tworzymy kameralne miejsce pracy, więc zależy nam na tym, aby osoba dołączająca do zespołu dobrze się z nim dogadywała.

Rozluźnij się – nie traktuj rozmowy o pracę jak egzaminu. Tu nie ma dobrych i złych odpowiedzi – my jesteśmy ciekawi ludzi, a ciekawi ludzie znajdą u nas swoje miejsce.

Oferty pracy w Abis, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Agnieszka Wojtowicz

Manager ds. Rozwoju i HR

Chcesz wiedzieć więcej o pracy w Abis? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 2.8 13

Twoja opinia o Abis bardzo się przyda.

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Polecany
Uber
Uber
Cała Polska

Uber to globalna platforma łacząca kierowców i pasażerów z główną siedzibą w San Francisco. Sprawdź, co może zaoferować Ci Uber w Polsce!

Usługi
Średnia
Transwell
Transwell
Kraków

Specjalizujemy się w transporcie osób na platformach technologicznych.

Usługi
Średnia
TransPerfect
TransPerfect
Warszawa
TransPerfect ma ponad 90 biur na świecie. Sprawdź gdzie możesz się rozwijać!
Usługi
Mała
TMF Group
TMF Group
Warszawa

TMF Group jest globalnym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowości i podatków, kadr i płac, a także zarządzania sekretariatem korporacyjnym.

Usługi
Średnia
Telbridge
Telbridge
Cała Polska

Telbridge jest jednym z największych multijęzykowych contact center na rynku. 

Usługi
Duża
ShopRunner
ShopRunner
Kraków

Globally, at ShopRunner, our mission is to help retailers thrive by sparking and deepening connections between shoppers and the brands they love.

Usługi
Średnia
DB Schenker Technology Center Warsaw
DB Schenker Technology Center Warsaw
Warszawa

DB Schenker Technology Center Warsaw to zespół specjalistów, który tworzy i dostarcza najwyższej jakości rozwiązania cyfrowe dla potrzeb globalnego operatora logistycznego DB Schenker.

Usługi
Średnia
SATORIA GROUP SA
SATORIA GROUP SA
Warszawa

Jednostką dominującą Grupy Kapitałowej SATORIA jest oparta w 100% na polskim kapitale spółka SATORIA Group SA.

 

Usługi
Polecany
Raisead
Raisead
mazowieckie

Raisead to holding i marka parasolowa dla międzynarodowej grupy kapitałowej o polskich korzeniach. Chociaż zaczynaliśmy jako firma internetowa, dziś Raisead Holding łączy biznesy z różnych sektorów i branż. 

Usługi
Duża
Poczta Polska
Poczta Polska
Cała Polska
Poczta Polska zatrudnia ok. 80 tys. osób o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach, w tym wiele osób z lokalnego rynku pracy.
Usługi
Duża