3YOURMIND

3YOURMIND

Usługi
Mała
  1. 3YOURMIND

Praca w 3YOURMIND - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Oferujemy wachlarz rozwiązań informatycznych dla firm związanych z drukiem 3D. Nasze usługi i produkty są wykorzystywane przez potentatów giełdowych z listy DAX30, największych dostawców usług druku 3D na świecie oraz przedsiębiorstwa, które budują swoją markę w oparciu o nowoczesne technologie.

Dlaczego my?

Stoimy na czele nowoczesnej i szybko rozrastającej się branży technologicznej, budując markę w oparciu o unikatowe, uniwersalne rozwiązania - naszymi klientami jest 8 z 20 największych firm w Niemczech, a także wiele międzynarodowych korporacji oraz mniejszych firm w Europie.

Kogo szukamy

Jesteśmy międzynarodową firmą, której pracownicy porozumiewają się ze sobą w języku angielskim. Szukamy zarówno doświadczonych ekspertów, jak młodych, pełnych chęci i pomysłów pracowników, którym zapewniamy mnóstwo okazji do zdobycia zróżnicowanego doświadczenia.
Idealne CV do pracy w 3YOURMIND przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej 3YOURMIND!

Pracujemy w biurach we Wrocławiu, Berlinie i San Francisco - jest nas już ponad 35, i wciąż szukamy świeżej krwi!

Działamy od 2014 roku, odkąd ciągle zdobywamy doświadczenie, nagrody i licznych klientów w Europie i Ameryce Północnej.

Naszymi klientami są firmy na całym świecie - w tym tak duże marki jak Siemens, DB Schenker, EOS, Deutsche Bahn czy Daimler.

Kariera w 3YOURMIND

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Możliwość współtworzenia strategii rozwojowej przedsiębiorstwa
  • Miły i utalentowany zespół
  • Owoce i kartę benefit na obiekty sportowe
  • Liczne spotkania integracyjne
  • Kartę MultiSport
3D Modelling. Praca w tym obszarze odbywa się niemal w całości w naszym wrocławskim biurze. Wymaga precyzji, cierpliwości i umiejętności współpracy z innymi. Świetnym backgroundem dla pozycji na stanowiskach w tej kategorii jest architektura lub inżynieria w połączeniu z grafiką 3D.

Sprzedaż. Prowadzimy działania sprzedażowe obejmujące międzynarodowe środowiska, dlatego wymagamy zarówno świetnych zdolności interpersonalnych i prezentacyjnych, jak umiejętności porozumiewania się w obcym języku (m. in. angielskim, niemieckim i rosyjskim).

Programowanie. Jako liderzy rozwiązań informatycznych mamy duże zapotrzebowanie na zdolnych i wszechstronnych programistów - zajmujących się ciągłym testowaniem, wdrażaniem nowych elementów, współtworzeniem nowatorskich rozwiązań oraz mnóstwem innych wyzwań na stanowiskach back- i frontendu.

Pozostałe działy. Część obowiązków w naszej firmie wymaga rozwiązywania marketingowych i organizacyjnych problemów. Tutaj kreatywne podejście jest najważniejsze - dzięki niemu weźmiesz również udział w wielu procesach wewnętrznych firmy.

Rekrutacja krok po kroku w 3YOURMIND

1
Sprawdź aktualne oferty na naszej stronie. Pozycje na portalach z ogłoszeniami o pracę nie zawsze pokrywają się w pełni z najbardziej aktualnymi informacjami na naszym portalu - to tam znajdziesz informacje o wymaganiach na konkretne stanowisko i z łatwością nawiążesz z nami kontakt.
2
Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny. Aplikować możesz przez podstronę pozycji, którą jesteś zainteresowany, lub poprzez e-mail, jeśli opis stanowiska mówi inaczej. Jeśli zainteresujesz nas swoją aplikacją, możesz liczyć na szybki kontakt w sprawie testowych zadań do wykonania lub zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
3
Rozmowa kwalifikacyjna. Zależnie od pozycji, na którą aplikujesz, umówimy się na spotkanie w biurze we Wrocławiu lub Berlinie - rozmowę przeprowadzą Twoi potencjalni przełożeni. W parę dni po spotkaniu poinformujemy Cię o naszej decyzji.

Co powinieneś wiedzieć o rozmowie kwalifikacyjnej w 3YOURMIND?

Poznaj wstępnie naszą branżę dzięki naszej stronie internetowej. Przemysłowy druk 3D to wdzięczny, ale dosyć trudny temat do rozmowy, a jego znajomość nie jest powszechna - oczywiście, częścią początku Twojej pracy u nas będzie wdrożenie się w temat, jednak inicjatywa przy zrozumieniu naszych usług to świetna okazja do zaplusowania w trakcie rozmowy. Pomocne będą do tego wpisy na naszym blogu.
Z pewnością będziemy chcieli porozmawiać o Twoim doświadczeniu - bądź na to gotowy (anegdoty lub referencje mile widziane).
Przygotuj pytania, które chciałbyś nam zadać, zarówno w zakresie funkcjonowania naszej firmy, jak konkretnych warunków naszej potencjalnej umowy.

Oferty pracy w 3YOURMIND, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Kamelia Duczmal

Project Manager

Napisz do mnie! Z chęcią porozmawiam z Tobą o pracy w 3YOURMIND.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 5 8

Pracowałeś w 3YOURMIND?

Podziel się opinią poniżej.

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Polecany
Uber
Uber
Cała Polska

Uber to globalna platforma łacząca kierowców i pasażerów z główną siedzibą w San Francisco. Sprawdź, co może zaoferować Ci Uber w Polsce!

Usługi
Średnia
Transwell
Transwell
Kraków

Specjalizujemy się w transporcie osób na platformach technologicznych.

Usługi
Średnia
TransPerfect
TransPerfect
Warszawa
TransPerfect ma ponad 90 biur na świecie. Sprawdź gdzie możesz się rozwijać!
Usługi
Mała
TMF Group
TMF Group
Warszawa

TMF Group jest globalnym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowości i podatków, kadr i płac, a także zarządzania sekretariatem korporacyjnym.

Usługi
Średnia
Telbridge
Telbridge
Cała Polska

Telbridge jest jednym z największych multijęzykowych contact center na rynku. 

Usługi
Duża
ShopRunner
ShopRunner
Kraków

Globally, at ShopRunner, our mission is to help retailers thrive by sparking and deepening connections between shoppers and the brands they love.

Usługi
Średnia
DB Schenker Technology Center Warsaw
DB Schenker Technology Center Warsaw
Warszawa

DB Schenker Technology Center Warsaw to zespół specjalistów, który tworzy i dostarcza najwyższej jakości rozwiązania cyfrowe dla potrzeb globalnego operatora logistycznego DB Schenker.

Usługi
Średnia
SATORIA GROUP SA
SATORIA GROUP SA
Warszawa

Jednostką dominującą Grupy Kapitałowej SATORIA jest oparta w 100% na polskim kapitale spółka SATORIA Group SA.

 

Usługi
Polecany
Raisead
Raisead
mazowieckie

Raisead to holding i marka parasolowa dla międzynarodowej grupy kapitałowej o polskich korzeniach. Chociaż zaczynaliśmy jako firma internetowa, dziś Raisead Holding łączy biznesy z różnych sektorów i branż. 

Usługi
Duża
Poczta Polska
Poczta Polska
Cała Polska
Poczta Polska zatrudnia ok. 80 tys. osób o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach, w tym wiele osób z lokalnego rynku pracy.
Usługi
Duża