Moje konto

3YOURMIND

Usługi
Mała
  1. 3YOURMIND

Praca w 3YOURMIND - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Oferujemy wachlarz rozwiązań informatycznych dla firm związanych z drukiem 3D. Nasze usługi i produkty są wykorzystywane przez potentatów giełdowych z listy DAX30, największych dostawców usług druku 3D na świecie oraz przedsiębiorstwa, które budują swoją markę w oparciu o nowoczesne technologie.

Dlaczego my?

Stoimy na czele nowoczesnej i szybko rozrastającej się branży technologicznej, budując markę w oparciu o unikatowe, uniwersalne rozwiązania - naszymi klientami jest 8 z 20 największych firm w Niemczech, a także wiele międzynarodowych korporacji oraz mniejszych firm w Europie.

Kogo szukamy

Jesteśmy międzynarodową firmą, której pracownicy porozumiewają się ze sobą w języku angielskim. Szukamy zarówno doświadczonych ekspertów, jak młodych, pełnych chęci i pomysłów pracowników, którym zapewniamy mnóstwo okazji do zdobycia zróżnicowanego doświadczenia.

Poznaj bliżej 3YOURMIND!

Pracujemy w biurach we Wrocławiu, Berlinie i San Francisco - jest nas już ponad 35, i wciąż szukamy świeżej krwi!

Działamy od 2014 roku, odkąd ciągle zdobywamy doświadczenie, nagrody i licznych klientów w Europie i Ameryce Północnej.

Naszymi klientami są firmy na całym świecie - w tym tak duże marki jak Siemens, DB Schenker, EOS, Deutsche Bahn czy Daimler.

Kariera w 3YOURMIND

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Możliwość współtworzenia strategii rozwojowej przedsiębiorstwa
  • Miły i utalentowany zespół
  • Owoce i kartę benefit na obiekty sportowe
  • Liczne spotkania integracyjne
  • Kartę MultiSport
3D Modelling. Praca w tym obszarze odbywa się niemal w całości w naszym wrocławskim biurze. Wymaga precyzji, cierpliwości i umiejętności współpracy z innymi. Świetnym backgroundem dla pozycji na stanowiskach w tej kategorii jest architektura lub inżynieria w połączeniu z grafiką 3D.

Sprzedaż. Prowadzimy działania sprzedażowe obejmujące międzynarodowe środowiska, dlatego wymagamy zarówno świetnych zdolności interpersonalnych i prezentacyjnych, jak umiejętności porozumiewania się w obcym języku (m. in. angielskim, niemieckim i rosyjskim).

Programowanie. Jako liderzy rozwiązań informatycznych mamy duże zapotrzebowanie na zdolnych i wszechstronnych programistów - zajmujących się ciągłym testowaniem, wdrażaniem nowych elementów, współtworzeniem nowatorskich rozwiązań oraz mnóstwem innych wyzwań na stanowiskach back- i frontendu.

Pozostałe działy. Część obowiązków w naszej firmie wymaga rozwiązywania marketingowych i organizacyjnych problemów. Tutaj kreatywne podejście jest najważniejsze - dzięki niemu weźmiesz również udział w wielu procesach wewnętrznych firmy.

Rekrutacja krok po kroku w 3YOURMIND

1
Sprawdź aktualne oferty na naszej stronie. Pozycje na portalach z ogłoszeniami o pracę nie zawsze pokrywają się w pełni z najbardziej aktualnymi informacjami na naszym portalu - to tam znajdziesz informacje o wymaganiach na konkretne stanowisko i z łatwością nawiążesz z nami kontakt.
2
Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny. Aplikować możesz przez podstronę pozycji, którą jesteś zainteresowany, lub poprzez e-mail, jeśli opis stanowiska mówi inaczej. Jeśli zainteresujesz nas swoją aplikacją, możesz liczyć na szybki kontakt w sprawie testowych zadań do wykonania lub zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
3
Rozmowa kwalifikacyjna. Zależnie od pozycji, na którą aplikujesz, umówimy się na spotkanie w biurze we Wrocławiu lub Berlinie - rozmowę przeprowadzą Twoi potencjalni przełożeni. W parę dni po spotkaniu poinformujemy Cię o naszej decyzji.

Co powinieneś wiedzieć o rozmowie kwalifikacyjnej w 3YOURMIND?

Poznaj wstępnie naszą branżę dzięki naszej stronie internetowej. Przemysłowy druk 3D to wdzięczny, ale dosyć trudny temat do rozmowy, a jego znajomość nie jest powszechna - oczywiście, częścią początku Twojej pracy u nas będzie wdrożenie się w temat, jednak inicjatywa przy zrozumieniu naszych usług to świetna okazja do zaplusowania w trakcie rozmowy. Pomocne będą do tego wpisy na naszym blogu.
Z pewnością będziemy chcieli porozmawiać o Twoim doświadczeniu - bądź na to gotowy (anegdoty lub referencje mile widziane).
Przygotuj pytania, które chciałbyś nam zadać, zarówno w zakresie funkcjonowania naszej firmy, jak konkretnych warunków naszej potencjalnej umowy.

Oferty pracy w 3YOURMIND, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Kamelia Duczmal

Project Manager

Napisz do mnie! Z chęcią porozmawiam z Tobą o pracy w 3YOURMIND.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 5 8

Pracowałeś w 3YOURMIND?

Podziel się opinią poniżej.

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: