Moje konto

Dołącz do naszego zespołu
HR

Naszym głównym zadaniem jest przyciąganie i zatrudnianie najlepszych talentów, a następnie zapewnienie im satysfakcji z pracy w naszej firmie. Zajmujemy się także szeroką gamą projektów z wewnętrznego HRu. Przeprowadzamy podsumowania kwartalne z managerami, pracujemy nad usprawnieniami w onboardingu, prowadzimy projekty z obszaru Candidate Experience i analityki rekrutacyjnej.

Dlaczego warto z nami pracować

Samodzielność i odpowiedzialność

Masz głowę pełną pomysłów? U nas będziesz mógł je zrealizować! Planujemy projekty w cyklach kwartalnych, dzielimy je na etapy, a następnie zabieramy się za ich wykonanie. Nie potrzebujemy mikro-managementu — bierzemy odpowiedzialność za swój zakres pracy, by efektywnie osiągać cele i rozwijać swoje kompetencje.

Komunikacja i transparentność

Szczerze komunikujemy nasze zdanie niezależnie od sytuacji. Jeśli mamy wątpliwości co do decyzji lub projektu, to sygnalizujemy to już na samym początku. Nie boimy się mówić głośno o naszych błędach. U nas możesz liczyć zarówno na pomoc i pochwały, jak i konstruktywną krytykę.

Współpraca i atmosfera

Lubimy się. Po prostu. Jesteśmy otwarci, mówimy sobie po imieniu i wspólnie budujemy miejsce, do którego codziennie chce się przychodzić. Ciężko pracujemy na małe i duże sukcesy, a przy tym potrafimy i lubimy je celebrować. W końcu gramy do jednej bramki

Rozwój i dzielenie się wiedzą

Stale szukamy sposobów na zwiększanie efektywność naszych procesów i jesteśmy na bieżąco z nowinkami ze świata HR. Inwestujemy dużo w dzielenie się wiedzą, zarówno zewnętrznie, wykorzystując nasz budżet szkoleniowy, jak i poprzez inicjatywy wewnętrzne — w obrębie teamu lub całej firmy.

Elastyczne godziny pracy i lokalizacja

U nas nigdy nie spóźnisz się do pracy. Lubisz wstawać rano? Wolisz dłużej pospać? Nie ma problemu, przyjdź, o której chcesz. Nasze biuro znajduje się w świetnej lokalizacji (niedaleko stacji metra Centrum), w okolicy jest mnóstwo kawiarni, a z okien roztacza się piękny widok na Warszawę.

Komentarze zespołu

Do InterviewMe & Zety przyciągnęła mnie perspektywa nowych, ambitnych wyzwań i ogromu wiedzy, którą będę musiała zdobyć, aby im sprostać. Dołączyłam, kiedy naszą siedzibą była jeszcze willa na Żoliborzu, a team liczył 30 osób. Teraz mamy biuro na 10. piętrze w Astorii i prawie potroiliśmy liczbę talentów na pokładzie. Jestem bardzo dumna, że udało nam się to osiągnąć w niecałe dwa lata i cieszę się, że mogłam się do tego przyczynić.

Czemu nadal tu jestem i lubię swoją pracę?
Bo nie zwalniamy tempa. Pracujemy w szybko rozwijającej się firmie z osobami skupionymi na robieniu dużych i ciekawych rzeczy. Motywujemy siebie nawzajem, rozmawiamy, challengujemy. Każdy ma swobodę w wyznaczaniu sobie celów i robi wszystko, aby je realizować, bo wie, że nie może zawieść swojego teamu.

Co nas wyróżnia?
Nasza praca nie kończy się na złożeniu oferty i zatrudnieniu kandydata. Pracujemy bardzo blisko z zespołami, do których prowadzimy rekrutacje i wspieramy rozwiązywanie ich problemów. Dodatkowo mamy duże pole do eksperymentu — stale szukamy możliwości usprawnień naszych procesów, aby poprawiać Candidate oraz Employee Experience i przyciągać same najlepsze talenty!

Organizacja pracy

Metodyka pracy

Większość projektów rekrutacyjnych i HRowych prowadzimy indywidualnie, co nie oznacza, że nie wspieramy się w trudnych momentach. W zespole zawsze znajdujemy czas na szybki brainstorming czy udzielenie feedbacku odnośnie danego zadania. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy elementy metodyk zwinnych, a decyzje sourcingowe staramy się opierać o dane, co pozwala nam efektywniej osiągać nasze cele!

OKR

Cele kwartalne planujemy wykorzystując metodykę OKR. To prosty i intuicyjny sposób na zorganizowanie pracy zespołu. Dzięki niej mamy ustalone główne kierunki działania, które są spójne z celami całej firmy. Wiemy też, jak zmierzyć efekty naszej pracy. Dodatkowo OKR pozostawiają nam pole do wykazywania się w indywidualnych, zaproponowanych przez nas inicjatywach!

1to1

Szczerość jest dla nas kluczowa, więc od pierwszego tygodnia współpracy możesz liczyć na konkrety i jasny feedback od swojego managera. W naszym zespole nie czekamy z przekazywaniem informacji zwrotnej na wyjątkowe okazje — udzielamy ich na bieżąco. Poza tym, mamy cotygodniowe spotkania 1on1 z team leaderem, które są okazją do tego, aby porozmawiać o postępach, planach i możliwościach rozwoju.

Quarterly Review

Co trzy miesiące organizujemy spotkania podsumowujące, w formie oceny zarówno pracownika, jak i managera. Jest to świetna okazja do zastanowienia się i zebrania wniosków z naszych ostatnich inicjatyw. QR pomagają nam się rozwijać — pokazują, na jakich obszarach naszych umiejętności powinniśmy się skupić, w czym jesteśmy dobrzy, a nad czym możemy jeszcze popracować.

Dzielenie się wiedzą

Dla każdego pracownika dostępny jest budżet szkoleniowy, który można wykorzystać na rozwój specjalistycznych umiejętności. Jeśli ktoś z naszego teamu uczestniczy w ciekawym szkoleniu lub konferencji, to po nim w formie warsztatowej chętnie dzieli się wiedzą z resztą zespołu. Oprócz tego na bieżąco komunikujemy się odnośnie postępów w naszych wewnętrznych projektach i wspieramy w ich realizacji.

Jak prowadzimy rekrutacje?

Każdy nowy projekt rekrutacyjny rozpoczynamy od stworzenia persony kandydata i spotkania z hiring managerem, aby doprecyzować, jakie są nasze potrzeby. Następnie przechodzimy do stworzenia szczegółowej i jak najbardziej przyjaznej dla kandydata oferty pracy. Kolejnym krokiem jest przygotowanie chwytliwej i skutecznej komunikacji w social media.

Później, w oparciu o dane z poprzednich rekrutacji, we współpracy z zespołem ustalamy strategię sourcingową, żeby szybko i efektywnie trafić do tych źródeł, z których nasi wymarzeni kandydaci korzystają.
Jeśli wszystko mamy gotowe, to rozpoczynamy działania!

W zależności od procesu nasze flow składa się z tych etapów:

 • Weryfikacja aplikacji
 • Rozmowa telefoniczna z HR
 • Zadanie rekrutacyjne
 • Spotkanie lub video interview z osobą z HR oraz Managerem zespołu
 • Finalna oferty pracy!

Nasze aktualne oferty pracy

Interesuje Cię praca w startupie? Aplikuj do nas!

PRZEJDŹ DO OFERT PRACY

Tydzień pracy

Pomimo, że nasze działania planujemy w cyklach kwartalnych, a projekty rekrutacyjne prowadzimy indywidualnie, to zawsze staramy się być na bieżąco z tym, jaki jest postęp w poszczególnych inicjatywach. Aby było to możliwe, codziennie mamy krótkie daily, na którym omawiamy najważniejsze tematy i informujemy się nawzajem o sukcesach lub przeszkodach, pojawiających się na naszej drodze. W każdy poniedziałek robimy podsumowania działań sourcingowych oraz aktualizację kosztów. Lubimy wyciągać wnioski z naszych działań, więc po zakończeniu każdego kwartału robimy retrospective, aby zastanowić się, co następnym razem możemy zrobić lepiej.

Z kim będziesz pracować?

Naszym głównym zadaniem jest przyciąganie i zatrudnianie najlepszych talentów, a następnie zapewnianie im satysfakcji z pracy w naszej firmie. Oznacza to, że nasza praca nie kończy się na przyjęciu pracownika na nasz pokład.

Chociaż przez większość czasu skupiamy się na rekrutacji, to zajmujemy się także szeroką gamą projektów z wewnętrznego HRu. Przeprowadzamy podsumowania kwartalne z managerami, pracujemy nad usprawnieniami w onboardingu, prowadzimy projekty z obszaru Candidate Experience i analityki rekrutacyjnej.

Dołączenie do naszego zespołu daje możliwość poznania specyfiki pracy wszystkich teamów w firmie i rozwoju w każdym obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Narzędzia, z których korzystamy:

 • Recruitee
 • LinkedIn Recruiter
 • Google Suite
 • Jira/Confluence
 • Google Analytics
 • Crystal Knows
 • OfficeVibe
 • Zoom
 • Slack
Magda
Magda
Senior HR Business Partner
Małgorzata
Małgorzata
HR Coordinator
Anna
HR Manager
Daria
Senior Recruiter
Milena
Senior Recruiter
Anna
Anna
Recruiter
Paulina
Paulina
Recruiter

Pomagamy znaleźć wymarzoną pracę

Interesuje Cię praca w naszej firmie? Aplikuj do nas?

Przejdź do ofert pracy