ZF GROUP

ZF GROUP

Motoryzacja
Duża
 1. ZF GROUP

Praca w ZF Group - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia oraz aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. W maju 2015 roku do grupy dołączyło TRW Automotive. Dzięki temu znacznie powiększyliśmy liczbę swoich oddziałów – również w Polsce. Połączone firmy zatrudniają ogółem ponad 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Jesteśmy jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

Co wyróżnia ZF Group?

Jesteśmy innowacyjną organizacją, skupiamy ludzi o różnych kompetencjach i kwalifikacjach. Dzięki temu tworzymy skuteczne zespoły, bazując na potencjale wnoszonym przez każdego pracownika. Stwarzamy szanse rozwoju w ramach naszych zakładów produkcyjnych, centrów inżynieryjnych, a także wielu jednostek centralnych takich jak Centrum IT, Europejskie Centrum Usług Wspólnych czy Globalne Biuro Zakupów.

ZF Group w liczbach

Zatrudniamy ok. 137 000 osób na całym świecie.

W 2015 roku przeznaczyliśmy 1 390 mln euro na badania i rozwój.

Nasz dochód wyniósł 29 154 mln euro w 2015 roku.

Kariera w ZF Group - zarobki, benefity, dla studentów

Przemysł motoryzacyjny na całym świecie stoi przed wielkimi zmianami. Chcemy, żebyś mógł tym zmianom nie tylko towarzyszyć, lecz również aktywnie kreować przyszłość.

Dzięki naszym technologiom, kształtujemy megatrendy takie jak: wydajność, bezpieczeństwo i autonomiczna jazda. Nasza uwaga skupia się głównie na samochodach osobowych, ale warto zaznaczyć, że jesteśmy również wiodącą firmą pod względem technologii i serwisu dla pojazdów użytkowych.

Nasi pracownicy mają możliwość pracy w międzynarodowym środowisku. Ponadto doskonalą przy tym umiejętności z różnych dziedzin. Możesz sprawdzić się w szybko zmieniającym się otoczeniu i wpływać na globalne trendy przyszłości.

Wiemy, jak duży wpływ na efektywność pracy w zespole mają dobre kontakty ze współpracownikami, dlatego dbamy o możliwość integracji w zespołach. Organizujemy pikniki integracyjne oraz inne wydarzenia, które są okazją do spotkań pracowników oraz ich rodzin. Wierzymy, że dobra atmosfera przekłada się na jakość pracy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

zf group praca opinie

Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie z przyszłym pracownikiem. Czynniki, które mają wpływ na jego wysokość to między innymi: umiejętności kandydata oraz wartość, którą wnosi do firmy. Pracownikom oferujemy stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Pakiet benefitów przysługujący pracownikom różni się w zależności od jednostki. Oferujemy m.in.:

 • Obszerny pakiet socjalny;
 • Kursy języków obcych;
 • Kartę sportową;
 • Prywatną opiekę medyczną;
 • Pakiet relokacyjny;
 • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy;
 • Pakiet specjalistycznych szkoleń;
 • Zniżki na towary i usługi;
 • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
 • Świetną atmosferę i przyjazne środowisko pracy;
 • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich umiejętności w międzynarodowym środowisku;
 • Stabilne miejsce pracy;
 • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach;
 • Atrakcyjną ścieżkę kariery.


zf group praca opinie

Wszystkim studentom oferujemy staże (maksymalnie do 12 miesięcy) na podstawie umowy o pracę oraz wakacyjne praktyki.

PRAKTYKI LETNIE
Do tego programu zapraszamy studentów, którym zależy na zdobyciu nowych doświadczeń i poznaniu specyfiki naszej branży. Może w przyszłości będziemy Twoim pracodawcą? Czas trwania praktyk: od 1 do 3 miesięcy.

PROGRAM STAŻOWY
Z myślą o absolwentach i studentach ostatnich lat, stworzyliśmy Programy Stażowe umożliwiające postawienie pierwszych kroków na ścieżce kariery zawodowej w branży motoryzacyjnej. Nasze programy różnią się w zależności od lokalizacji. Wszystkie jednak zostały zaprojektowane tak, aby dać uczestnikom szansę udziału w ambitnych projektach przy wsparciu ekspertów. Udział w nich to źródło cennych doświadczeń zawodowych, a w wielu przypadkach początek fascynującej kariery w naszej organizacji!

PROGRAM AMBASADOR
Funkcja Ambasadora ZF daje unikalną możliwość udziału w tworzeniu i realizacji strategii promocyjnej firmy oraz budowaniu jej wizerunku na lokalnym rynku pracy. Ambasador ma możliwość nie tylko poznania naszej organizacji, ale również udziału w projektach z obszaru HR. Działalność Ambasadora ZF wiąże się ze stałym wynagrodzeniem. Funkcję Ambasadora proponujemy studentom uczelni wyższych. Kim jest idealny kandydat? To osoba aktywna, dynamiczna oraz bardzo komunikatywna, która wykazuje determinację w dążeniu do podnoszenia swoich kwalifikacji.

AMBASADORÓW ZF MOŻESZ SPOTKAĆ NA NASTĘPUJĄCYCH UCZELNIACH:

 • Politechnika Częstochowska,
 • Akademia Jana Długosza w Częstochowie,
 • Politechnika Śląska,
 • Politechnika Łódzka,
 • Akademia Górniczo-Hutnicza,
 • Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsko-Białej.

 

Gdzie i w jakich obszarach możesz robić karierę z ZF Group w Polsce?

 • Bielsko- Biała: Steering Systems Plant, Engineering Center.
 • Czechowice-Dziedzice: Steering Systems Plant.
 • Gliwice: Braking Systems Plant.
 • Pruszków: Body Control Systems Plant.
 • Częstochowa: Engineering Center, IT Center, Global Purchasing Office, OSS Seat Belt Plant, European Shared Services Center, OSS Airbag Plant.
 • Łódź: Engineering Center – nowa jednostka otwarta 01.06.2017r.

"Firma dużo inwestuje, abyśmy mogli pracować z najlepszym sprzętem diagnostycznym i pomiarowym spełniającym najwyższe standardy. Mamy świetnie wyposażone laboratoria, więc nasza praca daje nam zarówno satysfakcję, jak i możliwość stałego rozwoju dzięki styczności z najnowszymi rozwiązaniami branży Automotive” Mariusz, Inżynier Elektronik w Centrum Inżynieryjnym ZF

 

 

"Swoją karierę w centrum IT rozpocząłem na stanowisku Administratora Systemów. Obecnie jestem odpowiedzialny za ciągłe udoskonalanie bezpieczeństwa serwerów Windows oraz Linux w globalnej infrastrukturze. Dostęp do najnowszych technologii oraz udział w szkoleniach technicznych pozwala mi nieustannie się rozwijać i poszerzać horyzonty. To co wyróżnia Centrum IT w Częstochowie na tle innych firm to realny wpływ na podejmowane decyzje, możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz praca w zgranym zespole, na którym można polegać nie tylko w czasie pracy, ale także poza nią." Mateusz, Administrator Bezpieczeństwa IT

Rekrutacja krok po kroku w ZF Group

1

Wysłanie aplikacji. Jeśli zainteresuje Cię konkretne stanowisko, to aplikuj! Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, którego szukasz, to możesz wysłać swoje CV na: rekrutacja.zf@zf.com.

2
Rozmowa telefoniczna. Po zakwalifikowaniu do udziału w procesie rekrutacyjnym skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy telefonicznej. Będziemy chcieli zweryfikować Twoje kwalifikacje oraz znajomość języka angielskiego.
3
Testy techniczne/analityczne/językowe. Po pomyślnej rozmowie telefonicznej, w zależności od stanowiska, możesz zostać zaproszony na konkretny rodzaj testów - technicznych, analitycznych oraz/lub językowych.
4
Spotkanie rekrutacyjne. Na rozmowie kwalifikacyjnej spotkasz się w siedzibie firmy z przedstawicielem Działu HR oraz bezpośrednim przełożonym. Opowiemy Ci o naszej organizacji, będziemy chcieli sprawdzić Twoją wiedzę merytoryczną, umiejętności praktyczne oraz kompetencje społeczne. Na tym etapie w niektórych przypadkach może zostać przeprowadzone Assessment Center.
5
Informacja zwrotna. Etapem, który kończy proces rekrutacji jest informacja zwrotna. Dbamy, aby nasi Kandydaci otrzymali wiadomość o wynikach rekrutacji, w której brali udział.
6
Decyzja o zatrudnieniu. Po otrzymaniu pozytywnej informacji zwrotnej składamy Kandydatowi ofertę pracy w ZF. Kolejnym krokiem będzie przesłanie informacji dotyczących formalności, które trzeba wykonać przed rozpoczęciem pracy.

Co powinieneś wiedzieć o rozmowie rekrutacyjnej w ZF Group?

Do udziału w rekrutacji zapraszamy kandydatów po takich kierunkach jak: Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja, Inżyniera Oprogramowania, Mechatronika, Automatyka i Robotyka, Mechanika, Budowa Maszyn, Technologia, ale również absolwentów studiów z zakresu Jakości, Zarządzania, Logistyki, BHP, Finansów, Ekonomii, Rachunkowości, HR czy też Filologii.
Co cenimy u Kandydatów? Przede wszystkim wiedzę, doświadczenie zawodowe, zdolności interpersonalne, nastawienie na pracę w zespole, zorientowanie na cele, logiczne podejście do rozwiązywania problemów, a także kreatywność i wyobraźnię. Chcemy, abyś mógł z nami rozwijać swoje umiejętności i talenty!
Jesteśmy firmą z branży motoryzacyjnej, a jej specyfiką jest nieustanny postęp technologiczny i innowacyjność. Z tego też względu zwracamy szczególną uwagę na proces rekrutacji i selekcji – chcemy mieć pewność, że w naszej organizacji pracują odpowiednie osoby.

Oferty pracy ZF Group, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Mirela Chmiel

Specjalista ds. Rekrutacji

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w ZF Group? Napisz do mnie.

LinkedIn

Anna Sosna

Administrator ds. rekrutacji

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w ZF Group? Napisz do mnie.

LinkedIn

Ewa Brzuska

Campus Cooperation Specialist

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w ZF Group? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4 30

Pracowałeś w ZF Group?

Podziel się opinią poniżej.

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: