Swisslinx

Swisslinx

Kadry i Rekrutacja
Mała
 1. Swisslinx

Praca w Swisslinx - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Swisslinx został założony w 1999 roku, aby zapewnić klientom innowacyjne rozwiązania rekrutacyjne zatrudnienia stałego i kontraktowego, koncentrujące się na sektorach finansów i technologii.

 

Dziś pozyskujemy i zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów w takich sektorach jak: bankowość, zarządzanie majątkiem i aktywami, ubezpieczenia i reasekuracja, handlel i pośrednictwo, farmaceutyka i nauki przyrodnicze, telekomunikacja, konsulting i przemysł.

Nasze wartości

Swisslinx został stworzony w celu zapewnienia bardziej osobistej, ukierunkowanej na jakość obsługi klientów i kandydatów. Kierujemy się jasnymi zasadami przejrzystości, jakości, uczciwości i zaufania.

 

Zuryska siedziba oraz atrakcyjne połączenie globalnej sieci i lokalnego zarządzania relacjami wpłynęły na nasz rozwój o nowe sektory i rynki. Jesteśmy bardzo podekscytowani rozwojem nowych biur w regionach takich jak Europa, Bliski Wschód i Azja. Naszą ambicją jest ciągłe wzmacnianie wysokiej pozycji wśród najlepszych na świecie firm executive search.

 

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej Swisslinx!

4 biura - 1 zespół

zespoły we wszystkich lokalizacjach pracują według tych samych wysokich standardów i podlegają bezpośrednio Zurychowi.Zapewnia to bezbłędną komunikację i koordynację między zespołami.

 

Siła i niezależność

Swisslinx jest całkowicie niezależny i stabilny finansowo. Jest właścicielem całej własności intelektualnej dla swoich systemów i metod.

 

Nasi ludzie

Naszym głównym wyróżnikiem są nasi ludzie - doświadczeni profesjonaliści, którzy są pasjonatami wartości dostarczanych naszym klientom. Zespoły rozwijane są wewnętrznie, zgodnie z jasnymi wytycznymi.

Kariera w Swisslinx - benefity, kariera, kultura pracy

Swisslinx zapewnia stymulujące i satysfakcjonujące środowisko pracy. Wyniki indywidualne i zespołowe są promowane i rdoceniane przez cały rok, dzięki regularnym konkursom i zachętom.

 

Oferujemy:

 • Finansowe zachęty
 • Wycieczki i rozrywka
 • Wydarzenia integracyjne

 

Polskie biuro Swisslinx to:

 • idealna lokalizacja przy metro Politechnika,
 • nowoczesne, stylowe biuro,
 • do pracy mniejsze pokoje, dla stęsknionych za open spacem przytulna przestrzeń wspólna,
 • duża samodzielność,
 • wpływ na budowę naszego oddziału,
 • rodzinna atmosfera,
 • codzienne wykorzystanie języka angielskiego,
 • start-upowa atmosfera i wyzwania połączone z bezpieczeństwem znanej szwajcarskiej firmy,
 • bezpłatne czwartkowe śniadania do syta,
 • karta sportowa i prywatna opieka zdrowotna.

 

Dbałość o jakość i standardy: Swisslinx ma silną reputację, pracując zgodnie z najwyższymi standardami we wszystkich aspektach procesów rekrutacyjnych i płacowych oraz konsekwentnie działa na korzyść zarówno Klienta, jak i Kandydata.

 

Kompleksowe zarządzanie kontraktami i obsługa płacowa: Nasz wyspecjalizowany zespół ds. prawnych i payrollowych ma doświadczenie w tworzeniu międzynarodowych i złożonych umów o pracę i kontraktów oraz w zarządzaniu niestandardowymi rozwiązaniami payrollingowymi.

 

Przejrzystość i uczciwość: prawdziwe partnerstwo opiera się na zaufaniu, uczciwości i zaangażowaniu. Swisslinx zapewnia klientom otwartą i przejrzystą współpracę, działającą w interesie wszystkich stron.

 

Nasza wiedza: nasza codzienna praca daje nam niezwykły wgląd w sektory, z którymi pracujemy. Nasza wiedza jest twoją siłą. Pracujemy na modelu silnie opartym na sieci kontaktów, ściśle współpracując z lokalnymi społecznościami i ich stowarzyszeniami.

 

Dzięki współpracy 60 pracowników w 4 biurach, Swisslinx jest znany z jakości świadczenia usług dla kandydatów i klientów.

 

Nasza oferta usług

Swisslinx oferuje pełną gamę rozwiązań rekrutacyjnych dla klientów, obejmując wiele sektorów i stanowisk pracy. W ciągu ostatnich 17 lat zdobyliśmy naszą wyjątkową reputację, specjalizując się w rekrutacji technologicznych i finansowych dla renomowanych międzynarodowych organizacji i klientów.

 

Nasz zespół

Poszukujemy zmotywowanych, ambitnych i doświadczonych w ramach swoich specjalizacji ludzi. Wymagania dotyczące kariery w środowisku sprzedaży rekrutacyjnej wymagają ludzi inteligentnych, szybkich i kreatywnych.

Powinieneś być dobrze zorganizowany, z doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi i umiejętnością ustalania priorytetów w obliczu wielu wyzwań i obowiązków. Ponieważ pracujemy w dziedzinie, która jest międzynarodowa i wielokulturowa, umiejętności ludzi są krytyczne. Idealnie, jeśli jesteś wielojęzyczny i masz doskonałe umiejętności interpersonalne.

 

Obsługa kandydatów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji.

Poświęcamy czas na zrozumienie Twoich aspiracji zawodowych, Twoich umiejętności oraz motywacji. Zespół naszych specjalistów przeprowadzi Cię przez process rekrutacji z szacunkiem, dyskrecją oraz poufnością. 

 

Jasna i przejrzysta reprezentacja zawodowa

Aby zapewnić przejrzystość, kandydaci otrzymują szczegółowe informacje dotyczące klientów oraz finansów. Zawsze rzetelnie reprezentujemy wszystkie zaangażowane strony, działając jako profesjonalny pośrednik pomiędzy klientami a kandydatami. 

 

Porady i pomoc

Oferujemy pomoc, wsparcie i doradztwo w trakcie procesu rekrutacji, począwszy od bieżących informacji rynkowych, doskonalenia CV w celu przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych, skończywszy na poradach ekspertów w zakresie zezwoleń, prawa pracy, podatków, ubezpieczeń społecznych, emerytur, jak również wszelkich problemów związanych z relokacją. 

 

Całkowita dyskrecja

W Swisslinx traktujemy nasze relacje z dyskrecją i poufnością. Zespół naszych specjalistów traktuje profile kandydatów z szacunkiem oraz zapewnia gwarancję przekazania ich klientom wyłącznie za wyraźną zgodą kandydatów. 

 

 

Rekrutacja krok po kroku w Swisslinx

1
Wyszukiwanie kandydatów.

Zespół rekruterski wyszukuje przyszłego pracownika z bazy specjalistów. 

2
Selekcja aplikacji.

Screening oraz short listing kandydatów.

 

 

3
Rozmowa kwalifikacyjna.

Przeprowadzamy szczegółowe rozmowy kwalifikacyjne.

4
Oferta pracy.

Wybranemu kandydatowi przedstawiamy ofertę pracy. 

5
Zatrudnienie.

Witaj w Swisslinx!

Oferty pracy w Swisslinx, na które możesz aplikować:

Kontakt do firmy

Ewa Paprocka

Managing Consultant / Team Lead IT w Swisslinx

Masz pytania dotyczące pracy w Swisslinx? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil?

Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 5 3

Twoja opinia o Swisslinx bardzo się przyda.

Komentuj, pisz, pytaj w sekcji poniżej:

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Trenkwalder
Trenkwalder
Warszawa

Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na różne poziomy stanowisk – od podstawowych po najwyższe menedżerskie. 

Kadry i Rekrutacja
Średnia
Swisslinx
Swisslinx
Warszawa

 SwissLinx zapewnia klientom innowacyjne rozwiązania rekrutacyjne.

Kadry i Rekrutacja
Mała
randstad
randstad
Warszawa
Randstad jest jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego.
Kadry i Rekrutacja
Duża
People
People
Warszawa

Naszą misją jest zmieniać Human Resources w Human Relations! Sprawdź co oferuje Ci praca w People.

Kadry i Rekrutacja
Średnia
Motiva HR sp. z o.o.
Motiva HR sp. z o.o.
Warszawa

MOTIVA HR jest firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu i rekrutacji kandydatów na stanowiska niskiego, średniego i wyższego szczebla w branży motoryzacyjnej.

Kadry i Rekrutacja
Mała
LeasingTeam Group
LeasingTeam Group
Warszawa

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem. 

Kadry i Rekrutacja
Średnia
Agencja Rekrutacyjna Kaleo
Agencja Rekrutacyjna Kaleo
Warszawa

W Kaleo świadczymy usługi rekrutacji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Realizujemy projekty w kraju i za granicą, dla firm z branży technicznej, również o niszowych specjalizacjach.

Kadry i Rekrutacja
Jobhouse
Jobhouse
Cała Polska

W Jobhouse zapewniamy naszym Kllientom wszystkie usługi związane z pracą - stałą rekrutację, outplacement oraz doradztwo w zakresie kadr i płac. 

Kadry i Rekrutacja
Średnia
Job Impulse
Job Impulse
Cała Polska

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku. Dołącz do nas!

Kadry i Rekrutacja
Średnia
Polecany
InterviewMe.pl
InterviewMe.pl
Warszawa
Jak wygląda praca w startupie HR? Zobacz, co może Ci zaoferować InterviewMe.pl
Kadry i Rekrutacja