Ringier Axel Springer Polska

Ringier Axel Springer Polska

Media
Duża
  1. Ringier Axel Springer Polska

Praca w Ringier Axel Springer — co musisz wiedzieć?

O nas

Jesteśmy wiodącą firmą mediowo-technologiczną w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydajemy ponad 100 tytułów prasowych i 70 stron internetowych w Polsce, na Węgrzech, Słowacji i w Serbii. Łączymy klasyczne media z nowoczesnymi technologiami. 

Pomagamy rozumieć świat, znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania i podejmować świadome decyzje. We empower free decisions! 

 

Ta misja przyświeca prawie 2000 pracowników, od dziennikarzy, przez specjalistów od reklamy, po programistów.

Co nas wyróżnia

Jesteśmy liderem mediów cyfrowych w Polsce

Fundamentem naszych działań są mocne marki mediowe, najnowsza technologia oraz  utalentowani i  zmotywowani pracownicy. Przyciągamy i  angażujemy miliony użytkowników dostarczając im najwyższej jakości treści. Dbamy, by  nasi partnerzy komercyjni otrzymywali najefektywniejsze rozwiązania oraz by nasi pracownicy widzieli efekty swojej pracy na  szybko zmieniającym się rynku.

94% naszych pracowników ocenia pozytywnie współpracę w naszej firmie. 

 

88% naszych pracowników poleciłoby RAS Polska jako dobrego pracodawcę!

Idealne CV do pracy w Ringier Axel Springer Polska przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej Ringier Axel Springier!

2 tys. pracowników z ekspercką wiedzą i umiejętnościami

20 uznanych tytułów drukowanych i cyfrowych

21 mln czytelników i użytkowników, którzy codziennie korzystają z naszych mediów cyfrowych

Kariera w Ringier Axel Springer

 

Odkrywamy, gramy, dbamy to nasze wartości wypracowane podczas warsztatów z udziałem prawie 500 naszych pracowników. Mają być naszym drogowskazem w rozwiązywaniu codziennych dylematów i podejmowaniu właściwych decyzji. Wcielamy je w życie w codziennych relacjach z naszymi pracownikami i klientami

Odkrywamy

Jako wiodąca międzynarodowa grupa mediowa, ciągle odkrywamy to, co lepsze, bardziej użyteczne. Patrzymy szeroko, jesteśmy otwarci na innych, na inne zespoły, na nowości, na zmiany. Podchodzimy do naszej pracy twórczo i odważnie. Eksperymentujemy i przyzwalamy na popełnianie błędów bo wierzymy, że to zmiana pomaga nam ciągle się rozwijać.

Gramy

W Ringier Axel Springer chcemy kształtować przyszłość mediów. Możemy to osiągnąć tylko #RAZEM, współpracując ze sobą, łącząc różne umiejętności, uznając indywidualny wkład każdego pracownika i dzieląc radość z osiągniętych sukcesów. Gramy, żeby wygrać, ale nie za wszelką cenę. Gramy fair - zawsze uczciwie, dbając o prawdę i poszanowanie innych.

Dbamy

 

W Ringier Axel Springer zatrudniamy ponad 2000 osób, których codzienna praca ma ogromny wpływ na społeczeństwo. Tak naprawdę, w naszym biznesie chodzi o ludzi. To właśnie dlatego, tak zależy nam na dbałości. #DBAMY o siebie, o innych, o firmę. Dbamy o najwyższą jakość naszej wspólnej pracy, doskonalimy nasze umiejętności, pomagamy sobie nawzajem, budujemy dobre relacje z naszymi partnerami. Mamy wpływ, samodzielnie podejmujemy decyzje w swoim obszarze, ale i bierzemy odpowiedzialność za to co robimy.

 

  • prywatna opieka medyczna

Dbamy o Ciebie i Twoją rodzinę, dlatego oferujemy Ci prywatną opiekę medyczną.

  • karta Multisport

Nie jest łatwo trzymać formę kiedy masz wiele innych zajęć, ale z dostępem do ponad 4000 obiektów sportowych jest znacznie prościej.

  • ubezpieczenia na życie

Wiemy jak ważne jest, aby czuć się bezpiecznie, dlatego możesz przystąpić do programu ubezpieczeniowego.

  • eventy

Lubimy ze sobą pracować i spędzać razem czas po pracy. Co roku bawimy się na Gali People Awards oraz tematycznych imprezach karnawałowych. Lubimy świętować i celebrować sukcesy. Aktywnie wspieramy ważne akcje charytatywne, bo wierzymy w biznes odpowiedzialny społecznie.

  • inicjatywy sportowe

Chętnie aktywnie spędzamy czas na organizowanych imprezach sportowych wystawiając firmowy zespół w rozgrywkach piłki nożnej, siatkówki, imprezach biegowych czy rowerowych. Pracownicy mogą też korzystać zajęć jogi, które organizujemy w biurze.

  • szkolenia i konferencje

stawiamy na rozwój! Ucz się z nami i zdobywaj doświadczenie uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i warsztatach. Wśród wewnętrznych szkoleń znajdziesz: DIMAQ, Digital Media Campus, Go Big, Go Data!, szkolenia managerskie, Akademię Trenera i inne.

  • nowoczesne biuro

 

Pracujemy w atrakcyjnych i wygodnych przestrzeniach, które budujemy zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Nasze biura wyposażyliśmy w strefy chillout, parkingi oraz nielimitowane zapasy kawy i herbaty.

Rekrutacja w Ringier Axel Springer krok po kroku

1
Poznaj nas.

Przeczytaj informacje o naszej firmie. Zapoznaj się z naszym systemem wartości.

2
Aplikuj.

 

Zobacz, kogo szukamy i aplikuj na ofertę pracy, która Cię interesuje. Zostaniesz poproszony/a o wypełnienie krótkiego formularza i wysłanie nam swojego CV.

3
Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie.

 

Nasi specjaliści HR zapoznają się z Twoim doświadczeniem i kwalifikacjami. Jeśli jesteś tym kogo szukamy, zaproszą cię do kolejnego etapu rekrutacji.

4
Niektórych zaprosimy do testu

 

W niektórych przypadkach możemy dodatkowo poprosić Cię o zrobienie testu online, który sprawdzi specjalistyczną wiedzę lub predyspozycje.

5
Spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Będziesz miał możliwość rozmowy z pracownikiem działu HR i szefem działu, w którym chciałbyś pracować. Pamiętaj, by zadawać nam pytania.

6
Dostaniesz od nas informację zwrotną.

Zazwyczaj podejmujemy decyzję w ciągu 14 dni. Niezależnie od decyzji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo i przekażemy Ci informację zwrotną.

Oferty pracy w Ringier Axel Springer, na które możesz aplikować:

Kontakt do firmy

Justyna Plewa

Recruitment Specialist

Chcesz zapytać o pracę w Ringier Axel Springer? Napisz do mnie.

LinkedIn

Katarzyna Faber

Senior Recruitment Specialist

Chcesz zapytać o pracę w Ringier Axel Springer? Napisz do mnie.

LinkedIn

Agata Czubiel

Junior Recruiter

Chcesz zapytać o pracę w Ringier Axel Springer? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.4 14

Podziel się opinią o pracy w Ringier Axel Springer