Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
Praca Harvard Business Review Opinie

Harvard Business Review Polska/ICAN Institute

Branża mediowa / Warszawa

Praca w HBRP i ICAN Institute - co musisz wiedzieć?

 • Profil firmy

  Harvard Business Review Polska to magazyn o zarządzaniu, przywództwie i biznesie, a jednocześnie lider w tej kategorii wydawnictw specjalistycznych. Docieramy do menedżerów najwyższego szczebla: prezesów i właścicieli firm, członków zarządów i kadry zarządzającej. Magazyn prenumeruje ponad 6 tys. menedżerów.

 • Harvard Business Review Polska

  Harvard Business Review jest polską edycją najbardziej prestiżowego magazynu o zarządzaniu na świecie. Jego wydawcą jest ICAN Institute. Polska wersja magazynu ukazała się na rynku w 2003 roku. To właśnie na łamach HBRP publikowane są po raz pierwszy najnowsze idee i trendy, które zmieniają biznesową rzeczywistość.

W jakich obszarach specjalizują się HBRP i ICAN Institute?

Szkolenia

Organizujemy prestiżowe szkolenia takie jak First-Time Manager czy Personal Leadership Academy dla początkujących, jak i doświadczonych menedżerów.

Magazyn HBR

Co miesiąc dostarczamy naszym czytelnikom informacji o najnowszych trendach w biznesie i komentujemy bieżące wydarzenia.

Konferencje

Konferencje biznesowe ICAN Institute pomagają menedżerom wprowadzać w firmie trendy oraz praktyki rekomendowane przez uznanych ekspertów.

Harvard Business Review Polska i ICAN Institute - benefity, dla studentów

 • Co możemy Ci zaproponować w Harvard Business Review Polska?

  • Dostęp do wiedzy biznesowej „Harvard Business Review”.
  • Ścieżki rozwoju w oparciu o unikalne programy edukacyjne ICAN Institute.
  • Udział w prestiżowych szkoleniach i otrzymasz certyfikaty ich ukończenia.
 • Jesteś studentem? Chcesz nauczyć się biznesu w praktyce?

  Dzisiejsze studia często przypominają poczekalnię: zaczynasz i kończysz je w tym samym miejscu. To właśnie dlatego na rynku pracy wygrywają ci, którzy są aktywni, wychodzą przed szereg, nieustannie wymagają od siebie więcej.

  Jeśli jesteś taką osobą i jeśli – tak jak nam – bliskie są ci przedsiębiorczość, uczciwość i zaangażowanie, zacznij swoją karierę w najlepszym do rozwoju miejscu. U nas nie będziesz parzył kawy i kserował tony dokumentów. Nasi stażyści i młodzi współpracownicy są częścią kluczowych projektów i realizują konkretne wyzwania. Zdobywają praktyczne doświadczenie oparte na solidnych fundamentach najlepszej, harwardzkiej wiedzy. Skontaktuj się z nami: rekrutacja@hbrp.pl!

Rekrutacja krok po kroku w HBRP i ICAN Institute

 • Aplikacja. Wykonaj pierwszy krok – znajdź ofertę dla siebie na naszej stronie i wyślij zgłoszenie. Jeśli nie widzisz takiego, które odpowiada Twoim kwalifikacjom – napisz do nas na rekrutacja@hbrp.pl.

 • Analiza zgłoszeń. Pracownicy naszego działu HR przeanalizują Twoją aplikację – możesz zostać poproszony o wypełnienie uzupełniającego zadania lub testu.

 • Informacja zwrotna. W możliwie najszybszym terminie otrzymasz informację zwrotną – zaprosimy Cię na rozmowę lub podziękujemy za udział w rekrutacji.

 • Spotkanie rekrutacyjne. Spotkamy się, aby poznać się bliżej – odpowiemy na Twoje pytania, zadamy kilka własnych i opowiemy Ci o naszych oczekiwaniach.

 • Zakończenie procesu rekrutacyjnego. Oczekuj szybkiej decyzji – w ciągu 7 dni otrzymasz informację zwrotną o wyniku procesu rekrutacji.

Oferty pracy HBRP i ICAN Institute, na które możesz zaaplikować:

Aneta Maj

Koordynator Działu HR
Aneta Maj Harvard Business Review

LinkedIn

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w HBRP i ICAN Institute? Napisz do mnie.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

5.0

Pracowałeś w HBRP lub ICAN Institute?

Podziel się opinią poniżej.