Harvard Business Review Polska/ICAN Institute

Harvard Business Review Polska/ICAN Institute

Media
Średnia
  1. Harvard Business Review Polska/ICAN Institute

Praca w HBRP i ICAN Institute - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Harvard Business Review Polska to magazyn o zarządzaniu, przywództwie i biznesie, a jednocześnie lider w tej kategorii wydawnictw specjalistycznych. Docieramy do menedżerów najwyższego szczebla: prezesów i właścicieli firm, członków zarządów i kadry zarządzającej. Magazyn prenumeruje ponad 6 tys. menedżerów.

Harvard Business Review Polska

Harvard Business Review jest polską edycją najbardziej prestiżowego magazynu o zarządzaniu na świecie. Jego wydawcą jest ICAN Institute. Polska wersja magazynu ukazała się na rynku w 2003 roku. To właśnie na łamach HBRP publikowane są po raz pierwszy najnowsze idee i trendy, które zmieniają biznesową rzeczywistość.
Idealne CV do pracy w Harvard Business Review Polska/ICAN Institute przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

W jakich obszarach specjalizują się HBRP i ICAN Institute?

Szkolenia

Organizujemy prestiżowe szkolenia takie jak First-Time Manager czy Personal Leadership Academy dla początkujących, jak i doświadczonych menedżerów.

Magazyn HBR

Co miesiąc dostarczamy naszym czytelnikom informacji o najnowszych trendach w biznesie i komentujemy bieżące wydarzenia.

Konferencje

Konferencje biznesowe ICAN Institute pomagają menedżerom wprowadzać w firmie trendy oraz praktyki rekomendowane przez uznanych ekspertów.

Kariera w Harvard Business Review Polska i ICAN Institute - benefity, dla studentów

Co możemy Ci zaproponować w Harvard Business Review Polska?

  • Dostęp do wiedzy biznesowej „Harvard Business Review”.
  • Ścieżki rozwoju w oparciu o unikalne programy edukacyjne ICAN Institute.
  • Udział w prestiżowych szkoleniach i otrzymasz certyfikaty ich ukończenia.
Jesteś studentem? Chcesz nauczyć się biznesu w praktyce?

Dzisiejsze studia często przypominają poczekalnię: zaczynasz i kończysz je w tym samym miejscu. To właśnie dlatego na rynku pracy wygrywają ci, którzy są aktywni, wychodzą przed szereg, nieustannie wymagają od siebie więcej.

Jeśli jesteś taką osobą i jeśli – tak jak nam – bliskie są ci przedsiębiorczość, uczciwość i zaangażowanie, zacznij swoją karierę w najlepszym do rozwoju miejscu. U nas nie będziesz parzył kawy i kserował tony dokumentów. Nasi stażyści i młodzi współpracownicy są częścią kluczowych projektów i realizują konkretne wyzwania. Zdobywają praktyczne doświadczenie oparte na solidnych fundamentach najlepszej, harwardzkiej wiedzy. Skontaktuj się z nami: rekrutacja@hbrp.pl!

Rekrutacja krok po kroku w HBRP i ICAN Institute

1
Aplikacja. Wykonaj pierwszy krok – znajdź ofertę dla siebie na naszej stronie i wyślij zgłoszenie. Jeśli nie widzisz takiego, które odpowiada Twoim kwalifikacjom – napisz do nas na rekrutacja@hbrp.pl.
2
Analiza zgłoszeń. Pracownicy naszego działu HR przeanalizują Twoją aplikację – możesz zostać poproszony o wypełnienie uzupełniającego zadania lub testu.
3
Informacja zwrotna. W możliwie najszybszym terminie otrzymasz informację zwrotną – zaprosimy Cię na rozmowę lub podziękujemy za udział w rekrutacji.
4
Spotkanie rekrutacyjne. Spotkamy się, aby poznać się bliżej – odpowiemy na Twoje pytania, zadamy kilka własnych i opowiemy Ci o naszych oczekiwaniach.
5
Zakończenie procesu rekrutacyjnego. Oczekuj szybkiej decyzji – w ciągu 7 dni otrzymasz informację zwrotną o wyniku procesu rekrutacji.

Oferty pracy HBRP i ICAN Institute, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Julia Sobieraj

Human Resources Recruitment Coordinator

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w HBRP i ICAN Institute? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.8 17

Pracowałeś w HBRP lub ICAN Institute?

Podziel się opinią poniżej.