Polska Press Grupa

Polska Press Grupa

Media
Średnia
 1. Polska Press Grupa

Praca w Polska Press Grupie - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Należymy do największych wydawców prasy w Polsce i jesteśmy liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Jesteśmy blisko naszych odbiorców.

Obszary działalności

W każdym regionie Polski przekazujemy odbiorcom rzetelne informacje i dajemy użyteczne produkty, które poprawiają wygodę ich życia. Główne obszary naszej działalności to prasa, Internet i drukarnie.
Idealne CV do pracy w Polska Press Grupa przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

W czym się specjalizuje Polska Press Grupa?

Prasa

Jesteśmy obecni w 15 województwach, gdzie wydajemy 20 dzienników regionalnych. W naszym portfolio znajdują się także Nasza Historia, Motosalon, Motosalon Classic, Tele Magazyn czy Super Tele.

Druk

6 drukarni Polska Press Grupy, w tym heatsetowa drukarnia w Sosnowcu, zapewniają wysoką jakość druku wszystkim produktom prasowym Grupy oraz świadczą usługi dla klientów zewnętrznych.

Internet

Serwisy internetowe Polska Press Grupy posiadają ponad 15 milionów realnych użytkowników z ponad 50% zasięgiem w polskim internecie. W portfolio serwisów znajduje się kilkadziesiąt tytułów m.in. gratka.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl, gol24.pl, motofakty.pl.
źródło: Gemius/PBI, 04/2017

Kariera w Polska Press Grupa - atmosfera, ciekawostki, lokalizacje

Dbamy o dobrą atmosferę w firmie i ciągle pracujemy nad stwarzaniem nowych możliwości rozwoju naszych pracowników. W naszej organizacji wszyscy razem rośniemy, rozwijamy się i osiągamy sukcesy. Budujemy przyjazne i partnerskie stosunki w pracy, które sprzyjają kreatywności i dobrej komunikacji.

Kompetencje, wiedza i doświadczenie są dla nas ważne. Najważniejsze jednak jest to, żeby nasi pracownicy byli jedną, dobrze zgraną drużyną realizującą innowacyjne i ciekawe projekty biznesowe.
Studio Video: ViVi24. Studio ViVi24 w Warszawie pozwala nam na stworzenie profesjonalnej ramówki dla produktów internetowych Polska Press Grupy. Realizujemy tam projekty informacyjne, tematyczne i komercyjne, które emitujemy w naszym ciągle rosnącym zasięgu, ale także projekty na zlecenie podmiotów zewnętrznych. Zobacz więcejtutaj!

polska press praca opinie


Konferencje Gratka.pl. Interesujesz się nieruchomościami? Co roku organizujemy w całej Polsce cykl konferencji Gratka Nieruchomości skierowanych do pośredników w obrocie nieruchomościami. Dajemy Ci okazję, aby porozmawiać z innymi o tym jak skutecznie sprzedawać i motywować się do pracy, o obsłudze klienta popytowego, a także o współpracy w branży. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Technologia. Ciągle rośniemy i rozwijamy nasze serwisy. Ile linii kodu i ile słów już napisaliśmy?

polska press praca opinie

Oddział w Warszawie odpowiada za koordynację prac głównych działów spółki Polska Press: marketingu, kolportażu i finansów. Tu znajduje się redakcja centralna, która wspiera wszystkie tytuły regionalne Polska Press. Odpowiada za wydawanie tytułów Polska Metropolia Warszawska, naszemiasto.pl, Motosalon, Tele Magazyn.

Czym zajmują się nasze pozostałe oddziały?

 • Oddział w Bydgoszczy - Gazeta Pomorska, Express Bydgoski, Nowości - Dziennik Toruński, lokalne naszemiasto.pl,
 • Oddział w Białymstoku - Gazeta Współczesna, Kurier Poranny, lokalne naszemiasto.pl, Kramik Plus, Nowiny Podlaskie, Nowiny Sokólskie, Nowiny Suwalskie, Nowiny Grajewskie,
 • Oddział w Gdańsku - Dziennik Bałtycki, lokalne naszemiasto.pl,
 • Oddział w Kielcach - Echo Dnia, www.echodnia.eu, lokalne naszemiasto.pl,
 • Oddział w Koszalinie - Głos Dziennik Pomorza, lokalne naszemiasto.pl,
 • Oddział w Krakowie - Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, lokalne naszemiasto.pl,
 • Oddział w Lublinie - Kurier Lubelski, lokalne naszemiasto.pl,
 • Oddział w Łodzi - Dziennik Łódzki, Express Ilustrowany, lokalne naszemiasto.pl,
 • Oddział w Ostrołęce - Tygodnik Ostrołęcki,
 • Oddział Poligrafia - Posiada sześć drukarni w całej Polsce: w Poznaniu, Sosnowcu, Warszawie, Łodzi, Koszalinie, Białymstoku,
 • Oddział w Rzeszowie - Nowiny, lokalne naszemiasto.pl,
 • Oddział Śląsk - Dziennik Zachodni, lokalne naszemiasto.pl,
 • Oddział we Wrocławiu - Gazeta Wrocławska, lokalne naszemiasto.pl,
 • Oddział w Zielonej Górze - Gazeta Lubuska, lokalne naszemiasto.pl.


Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Rekrutacja krok po kroku w Polska Press Grupie

1
Selekcja aplikacji. Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te, których kompetencje odpowiadają wymaganiom postawionym na wybranym stanowisku.
2
Spotkanie rekrutacyjne (bezpośrednio lub w formie zdalnej). W spotkaniu bierze udział osoba z działu HR oraz potencjalny przełożony. Liczba spotkań, a także ich forma różnią się od siebie w zależności od wybranego stanowiska. Najczęściej stosowane przez nas metody rekrutacji to wywiady kompetencyjne, testy wiedzy i osobowości, scenki sytuacyjne czy Assessment Center.
3
Udzielenie informacji o wyniku rekrutacji. Wszystkim kandydatom, którzy wzięli udział w spotkaniu rekrutacyjnym udzielamy informacji zwrotnej niezależnie od wyniku rekrutacji.

Co powinieneś wiedzieć o procesie rekrutacji w Polska Press Grupie?

Zatrudniamy specjalistów dedykowanych do prasy, druku oraz internetu. Łącznie w naszej Grupie pracuje około 3000 osób. Znajdziesz u nas oferty pracy dla handlowców, dziennikarzy oraz programistów. W zespole technologii w Gdańsku pracuje ponad 80 osób, które codziennie dbają o sprawność naszych serwisów internetowych.

Więcej informacji na temat Polska Press oraz aktualne oferty pracy znajdziesz na stronach internetowych:

Kontakt do firmy

Agnieszka Polańska

Specjalista personalny

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w Polska Press Grupa? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 2.8 28

Pracowałeś w Polska Press Grupa?

Podziel się opinią poniżej.