Moje konto

Dorwij Nerda

Kadry i Rekrutacja
Mała
  1. Dorwij Nerda

Praca w Dorwij Nerda — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Dorwij Nerda to nietypowa agencja headhunterska specjalizująca się w rekrutacjach IT.  

Dlaczego nietypowa?! Bo u nas  rekrutacją doświadczonych programistów zajmują się... doświadczeni programiści! Poza nimi nasz zespół tworzą rekruterzy, którzy świetnie sobie radzą z łączeniem uzdolnionych specjalistów IT z najlepszymi pracodawcami.

Wiemy także, jak ważny w naszej branży jest przepływ wiedzy. 

Z tego powodu wspieramy kandydatów w określeniu mocnych i słabych stron umiejętności technicznych. Organizujemy szkolenia z szeroko pojętego IT: zarządzanie projektami, języki programowania, architektura oprogramowania, proces wytwarzania oprogramowania. Wysoką wartość przedstawianych treści gwarantują światowej klasy specjaliści IT m.in. z USA. 

Co robimy?

Wspieramy obie strony barykady w rekrutacji! Zależy nam na partnerskiej współpracy z:

 

  • Kandydatami, którzy nie są pewni swoich umiejętności i wartości na rynku poprzez weryfikację techniczną, rzetelną informację zwrotną oraz dobre słowo (nawet jeśli w danej chwili nie szukają pracy!),

 

  • Firmami, które zajmują się tworzeniem oprogramowania bądź posiadają działy IT lub zatrudniają specjalistów z branży IT, poprzez docieranie do najlepszych kandydatów, dzielenie się naszą wiedzą biznesową oraz świetną znajomością rynku (mamy wiele kontaktów i wiemy, co w branży piszczy).

Poznaj bliżej firmę Dorwij Nerda

Nasz zespół to zespół rozproszony! Znajdziesz nas w najróżniejszych regionach kraju!

Szukasz technicznej wiedzy? Zajrzyj na naszego bloga.

Podczas niektórych rekrutacji w Dorwij Nerda możesz dowolnie wybrać formę weryfikacji technicznej.

Kariera w Dorwij Nerda

Wspieramy firmy w rekrutacjach na stanowiska związane z branżą IT. Nasi klienci to firmy różnego kalibru, od start-upów po korporacje, których potrzeby i propozycje są równie zróżnicowane. Znajdziesz u nas oferty pracy dla: Programistów, Team Leaderów, Tech Leaderów, Testerów,  Project Managerów, Scrum Masterów, Support'u i wiele innych. 

 

Tu znajdziesz nasze aktualne oferty:

www.dorwijnerda.pl/oferty_pracy

 

Na co możesz liczyć przy współpracy z Dorwij Nerda?

 

Doświadczenie techniczne

 

Pracowaliśmy już dla całkiem pokaźnej grupy klientów. Rozumiemy jakie umiejętności są kluczowe dla konkretnego stanowiska oraz wiemy jak dopasować kandydata do stanowiska.

 

Indywidualne podejście

 

Dla nas nie będziesz kolejną odhaczoną rekrutacją, chcemy traktować Cię jak towarzysza na programistycznej drodze.

 

Luźna atmosfera

 

Podchodzimy do spraw starannie i profesjonalnie, jednocześnie utrzymując należyty poziom luzu. Korporacyjne „standardy” zostawiamy korporacjom.

Rekrutacja w Dorwij Nerda krok po kroku

1

Aplikacja. Możesz aplikować na konkretną ofertę pracy lub po prostu wysłać do nas swoje CV. Kiedy Twoja kandydatura i nasza oferta będziecie do siebie pasować — zadzwonimy z propozycją. 

2

Rozmowa "miękka". Dzięki niej dowiemy się o Tobie więcej, zapytamy o Twoje doświadczenie i aspiracje. Opowiemy także szczegóły o projekcie i pracodawcy. 

3

Weryfikacja techniczna. Pozwala nam na określenie poziomu Twoich umiejętności, a potem przedstawienie pełnego feedback'u. Będziesz świadomy, jakie są Twoje atuty, a nad czym trzeba jeszcze popracować.

4

Rozmowa z pracodawcą. Finalny etap, dzięki któremu kandydat i pracodawca mogą określić czy są dla siebie stworzeni. Jeśli tak, pozostaje tylko podjęcie ostatecznej decyzji o zmianie pracy! :)

Rozmowa kwalifikacyjna - Dorwij Nerda radzi jak się przygotować?

Najważniejsze — zawsze mów prawdę! Bez względu na to, jakie sytuacje miały miejsce, to szczerość to podstawa! 

Przygotuj się! Część pytań powtarza się podczas każdej rekrutacji. Jeśli się do nich przygotujesz, wypadniesz lepiej na tle innych kandydatów.

Zastanów się, co chcesz robić w przyszłości i czego oczekujesz. Kandydat, który wie czego chce, zawsze jest lepiej postrzegany.

Jeśli masz wątpliwości co do swojego doświadczenia lub pewnych sytuacji zawodowych, nie bój zapytać się o to naszego rekrutera. Z chęcią podpowiemy jak "wybrnąć" z trudnych pytań podczas spotkania z pracodawcą. 

Oferty pracy w Dorwij Nerda, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Wojciech Stróżyński

C++ Engineer

Chcesz zapytać o pracę w Dorwij Nerda? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 5 6

Dodaj opinię o pracy w Dorwij Nerda

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Odezwij się do nas!

Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
Musisz podać poprawny adres e-mail.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

Lub napisz do nas na: