CRAFTS Agencja Zatrudnienia

CRAFTS Agencja Zatrudnienia

Kadry i Rekrutacja
Mała
  1. CRAFTS Agencja Zatrudnienia

Praca w CRAFTS - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy agencją zatrudnienia o ogólnopolskim zasięgu działania. Usługi, które oferujemy obejmują szeroki zakres czynności związanych z rekrutacją i obsługą kadrową pracowników. Od przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych, po sporządzenie rozliczeń rocznych. Oferujemy min. usługi pracy tymczasowej, outsourcingu rekrutacji, rekrutera na godziny, sesje AC/DC oraz działania z obszaru employer brandingu.

Styl naszej pracy

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i godnymi zaufania pracodawcami, a prowadzone przez nas procesy rekrutacji wyróżnia dbałość o doświadczenia kandydatów, którzy w nich uczestniczą. Należymy do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, współpracujemy ze środowiskami akademickimi. Cechuje nas kompleksowość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta i każdego Kandydata.

Najważniejsze nagrody

Otrzymane przez nas dotychczas nagrody są potwierdzeniem standardów, które chcemy zachowywać. Uzyskaliśmy m.in. I miejsce w konkursie GoldenLine na najbardziej przyjazne miejsce pracy "Otoczenie ma znaczenie".
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

CRAFTS kariera - dlaczego warto?

Co nas wyróżnia?

Talent, pasja, doświadczenie, zaangażowanie i kreatywność. To wszystko tworzy naszą firmę, która zmienia się i rozwija, zachowując jednocześnie dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Rekrutacje prowadzone przez firmę

Pracownicy naszej firmy mają okazję realizować ciekawe projekty rekrutacyjne, także dla dużych organizacji i poznawać specyfikę pracy różnych branż.

Eventy CRAFTS

Jesteśmy organizatorem pierwszej konferencji branżowej o tematyce HR w Kielcach "HR na deser" oraz autorem kreatywnych akcji rekrutacyjnych "Mobilne Punkty Rekrutacyjne" i "Praca z dostawą do domu".

Kariera w CRAFTS - zarobki, benefity, rozwój pracowników

W firmie pielęgnujemy atmosferę współpracy w zespole, ale jednocześnie stawiamy na profesjonalizm i dbałość o relacje z klientami i kandydatami. Ważnym elementem naszej codziennej pracy jest aktywność społeczna, dlatego chętnie współpracujemy ze środowiskiem akademickim i jesteśmy częścią organizacji zrzeszających przedsiębiorców. Preferujemy luźny styl pracy.

Raz w miesiącu organizujemy dla naszego zespołu gry integracyjne lub wspólne wyjścia do kina, teatru, firmowy obiad lub organizowane akurat ciekawe wydarzenie. Celebrujemy wszystkie mniejsze i większe święta w ciągu roku (np. Mikołajki, obrony, urodziny, imieniny naszych pracowników).

crafts praca opinie

Jako agencja zatrudnienia, oferujemy zatrudnienie w wewnętrznych strukturach naszej firmy oraz w firmach Klientów, którzy powierzyli nam prowadzenie swoich procesów rekrutacji.

Jako pracodawca preferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Jesteśmy elastycznym pracodawcą, co mogą potwierdzić współpracujący z nami freelancerzy i osoby uczące się. Mają oni możliwość pracy zdalnej oraz dopasowania grafiku pracy do swoich potrzeb i możliwości.

Oferowane przez nas wynagrodzenia utrzymują się na poziomie rynkowym i wyżej, przy czym są to kwoty, które każdorazowo są indywidualnie ustalane z pracownikiem w momencie zatrudnienia. Niektóre rodzaje stanowisk przewidują płace dwuskładnikowe (podstawa + premia). Pracownicy otrzymują również dodatki uznaniowe, korzystają z benefitów pozapłacowych.
Katalog benefitów pozapłacowych w naszej firmie jest otwarty. Do dyspozycji pracowników mamy min.:

  • Możliwość wykorzystywania telefonów służbowych do celów prywatnych,
  • Możliwość korzystania z kart parkingowych opłacanych przez firmę,
  • Zgłaszanie i zamawianie literatury branżowej do firmowej biblioteczki,
  • Możliwość udziału w wybranych przez siebie wydarzeniach branżowych na koszt firmy,
  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych lub językowych.

„Polecam współpracę. Jasne zasady, wypłata zawsze na czas, bardzo mili rekruterzy, którzy odpowiadają na wszystkie pytania. Firma, w której pracowałem za pośrednictwem Agencji CRAFTS również w porządku - miła atmosfera, ciekawe szkolenia.” Michał, Konsultant ds. telefonicznej obsługi Klienta

 

 

„Proces rekrutacji przeprowadzony na wysokim poziomie. Komplet informacji o przyszłym pracodawcy od samego początku współpracy. Stały kontakt z rekruterem i informacja zwrotna na czas. Polecam!” Monika, Asystentka Zarządu

 

 

„Profesjonalna weryfikacja znajomości języka niemieckiego przeprowadzona w przyjaznej atmosferze. Osoba rekrutująca również bardzo pomocna. Od początku poinformowano mnie o wszystkich etapach rekrutacji (było ich 2 - jeden w Agencji CRAFTS i drugi u pracodawcy) i przedstawiono proponowane warunki współpracy wraz z wynagrodzeniem.” Wojciech, Konsultant BOK (język niemiecki)

Rekrutacja krok po kroku w CRAFTS

1
Selekcja CV. Na tym etapie rekrutacji sprawdzamy dopasowanie Kandydatów do oferowanych przez nas ofert pracy. Po przesłaniu do nas swojej aplikacji możesz spodziewać się telefonu od naszego rekrutera, który zapyta Cię o kwestie budzące nasze wątpliwości lub zaprosi do kolejnego etapu rekrutacji. Jeśli bierzesz udział w procesie rekrutacji, który prowadzimy dla jednego z naszych Klientów, dowiesz się również dla kogo rekrutujemy (jeśli ta informacja nie znalazła się w ogłoszeniu) i jak będzie wyglądał proces rekrutacji.
2
Rozmowa kwalifikacyjna. Rozmowy rekrutacyjne przeprowadzamy w miłej i przyjaznej atmosferze. Z wyselekcjonowanymi Kandydatami spotykają się nasi Specjaliści ds. Rekrutacji. Rozmowa kwalifikacyjne trwa z reguły od 30 do 60 minut. Na tym etapie porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, realizowanych projektach i pasjach, ale opowiemy Ci też wszystko, co musisz wiedzieć o proponowanej przez nas ofercie pracy i docelowym pracodawcy. Pod koniec spotkania na pewno ustalimy terminy kolejnych etapów.
3
Dodatkowe testy, jeśli wymaga tego stanowisko. Niektóre z prowadzonych przez nas procesów rekrutacji są rozbudowane o dodatkowe elementy pozwalające nam na weryfikację kompetencji Kandydatów. Poza rozmową kwalifikacyjną możesz spodziewać się weryfikacji znajomości wymaganych języków obcych (z reguły jest to rozmowa z konsultantem językowym), prośby o przygotowanie zadania w formie case study, zaproszenia do rozwiązania zadania rekrutacyjnego, udziału w elementach lub pełnej sesji Assessment Center.
4
Rozmowa z przełożonym. Jeśli bierzesz udział w procesie rekrutacji do wewnętrznych struktur CRAFTS, decyzję o zatrudnieniu zawsze poprzedza spotkanie z bezpośrednim przełożonym i osobą, z którą odbyła się rozmowa kwalifikacyjna. Jeśli w procesie rekrutacji oferujemy zatrudnienie w firmie naszego Klienta, często przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu współpracy ma miejsce spotkanie z przedstawicielem docelowego pracodawcy.
5
Decyzja o przyjęciu. Po pozytywnie zakończonym procesie rekrutacji raz jeszcze potwierdzamy nasze ustalenia z rozmowy kwalifikacyjnej i przechodzimy do dokonywania formalności, związanych z rozpoczęciem naszej współpracy. Wszyscy niezatrudnieni kandydaci, biorący udział w prowadzonych przez nas procesach rekrutacji otrzymują telefoniczną odpowiedź zwrotną.

CRAFTS rozmowa kwalifikacyjna - jak się przygotować?

Pracę otrzymują kandydaci, którzy pozytywnie przejdą zaplanowany proces rekrutacji. W pracy firmy funkcjonującej w branży HR bardzo istotne są kompetencje komunikacji, elastyczności, umiejętność słuchania i wyciągania wniosków, a także dokładność i skrupulatność.
Sprawdzenie znajomości przez kandydata języka obcego to jeden z elementów procesu rekrutacji, sama rozmowa nie jest prowadzona w języku obcym (chyba, że kandydat nie zna języka polskiego). Rozmowa jest prowadzona przez naszych Specjalistów ds. rekrutacji wspieranych przez Rekruterów.
W zależności od stanowiska, na które prowadzony jest proces rekrutacji może on składać się z kilku etapów: wywiadu telefonicznego, spotkania rekrutacyjnego, case study, zadania rekrutacyjnego lub konsultacji językowej.

Oferty pracy CRAFTS, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Sylwia Curyło

Rekruter

Chcesz dołączyć do CRAFTS? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.5 13

Chcesz zapytać CRAFTS o oferty pracy?

Dodaj komentarz poniżej

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Trenkwalder
Trenkwalder
Warszawa

Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na różne poziomy stanowisk – od podstawowych po najwyższe menedżerskie. 

Kadry i Rekrutacja
Średnia
Swisslinx
Swisslinx
Warszawa

 SwissLinx zapewnia klientom innowacyjne rozwiązania rekrutacyjne.

Kadry i Rekrutacja
Mała
randstad
randstad
Warszawa
Randstad jest jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego.
Kadry i Rekrutacja
Duża
People
People
Warszawa

Naszą misją jest zmieniać Human Resources w Human Relations! Sprawdź co oferuje Ci praca w People.

Kadry i Rekrutacja
Średnia
Motiva HR sp. z o.o.
Motiva HR sp. z o.o.
Warszawa

MOTIVA HR jest firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu i rekrutacji kandydatów na stanowiska niskiego, średniego i wyższego szczebla w branży motoryzacyjnej.

Kadry i Rekrutacja
Mała
LeasingTeam Group
LeasingTeam Group
Warszawa

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem. 

Kadry i Rekrutacja
Średnia
Agencja Rekrutacyjna Kaleo
Agencja Rekrutacyjna Kaleo
Warszawa

W Kaleo świadczymy usługi rekrutacji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Realizujemy projekty w kraju i za granicą, dla firm z branży technicznej, również o niszowych specjalizacjach.

Kadry i Rekrutacja
Jobhouse
Jobhouse
Cała Polska

W Jobhouse zapewniamy naszym Kllientom wszystkie usługi związane z pracą - stałą rekrutację, outplacement oraz doradztwo w zakresie kadr i płac. 

Kadry i Rekrutacja
Średnia
Job Impulse
Job Impulse
Cała Polska

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku. Dołącz do nas!

Kadry i Rekrutacja
Średnia
Polecany
InterviewMe.pl
InterviewMe.pl
Warszawa
Jak wygląda praca w startupie HR? Zobacz, co może Ci zaoferować InterviewMe.pl
Kadry i Rekrutacja